Jēkabpils Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 vecuma grupā > 1000m

1. skrējiens

( 13.02.2018. )
Place Nr Order Participant Date of birth Country Coach Organisation Result IAAF Classification
2 67 Nils Ivanovskis 06.05.2004. LAT K. Siņicins SS Arkādija 3:06.17 330 First-class junior
22 307 Kristaps Platgalvis 19.09.2003. LAT G. Klibiķe Sēlijas SS 3:31.82 90 Third-class junior
23 242 Kristaps Račiks 27.06.2003. LAT V. Tutina Ludzas SS 3:31.88 90 Third-class junior
23 202 Artūrs Ušackis 11.12.2004. LAT A. Raubišķis Jēkabpils SS 3:31.88 90 Third-class junior
25 78 Miks Mednis 06.12.2003. LAT A. Klapote SS Arkādija 3:32.40 86 Third-class junior

2. skrējiens

( 13.02.2018. )
Place Nr Order Participant Date of birth Country Coach Organisation Result IAAF Classification
5 194 Kristers Mežinskis 28.02.2003. LAT A. Raubišķis Jēkabpils SS 3:06.82 322 First-class junior
21 199 Sandris Subatnieks 02.03.2003. LAT A. Raubišķis Jēkabpils SS 3:29.51 105 Third-class junior
27 135 Jānis Casno 12.09.2004. LAT D. Vizule Dartija 3:41.58 38 Third-class junior
30 229 Dairis Pastars 16.09.2004. LAT I. Isajeva Līvānu BJSS 3:55.80 2
31 171 Ilmārs Klaucāns 31.12.2004. LAT J. Petrovskis Daugavpils NSS 4:00.48 0

3. skrējiens

( 13.02.2018. )
Place Nr Order Participant Date of birth Country Coach Organisation Result IAAF Classification
2 86 Renārs Ruģelis 27.01.2003. LAT K. Siņicins SS Arkādija 3:14.21 238 Second-class junior
11 176 Aivars Rudāns 07.01.2004. LAT J. Petrovskis Daugavpils NSS 3:21.92 165 Second-class junior
20 332 Reinis Melbārdis 25.01.2004. LAT L. Dzene Valmieras BSS 3:28.81 110 Third-class junior
29 286 Iļja Beļajevs 12.08.2003. LAT O. Borisova Preiļu BJSS 3:44.22 28
NC 172 Dmitrijs Kostandovs 25.12.2002. LAT J. Petrovskis Daugavpils NSS 3:37.48 57 Third-class junior

4. skrējiens

( 13.02.2018. )
Place Nr Order Participant Date of birth Country Coach Organisation Result IAAF Classification
14 303 Ardis Liepiņš 13.03.2004. LAT G. Klibiķe Sēlijas SS 3:24.30 145 Second-class junior
16 292 Vjačeslavs Krupins 18.10.2003. LAT O. Borisova Preiļu BJSS 3:27.82 117 Third-class junior
18 148 Ēriks Golovļovs 03.04.2003. LAT Daugavpils ISVS 3:28.48 113 Third-class junior
19 322 Nils Edvards Butka 03.03.2004. LAT L. Dzene Valmieras BSS 3:28.72 111 Third-class junior
26 97 Ralfs Miks Ziemelis 10.05.2004. LAT A. Klapote SS Arkādija 3:35.53 68 Third-class junior

5. skrējiens

( 13.02.2018. )
Place Nr Order Participant Date of birth Country Coach Organisation Result IAAF Classification
4 256 Jānis Pauniņš 07.03.2004. LAT L. Kraukle Madonas BJSS 3:06.61 324 First-class junior
10 201 Markuss Urtāns 18.11.2003. LAT A. Macuks Jēkabpils SS 3:21.05 172 Second-class junior
12 287 Andis Briška 11.05.2003. LAT E. Vaivods Preiļu BJSS 3:23.02 155 Second-class junior
15 312 Matīss Oto Filippovs 07.03.2004. LAT G. Blūmiņa Siguldas Sporta skola 3:24.68 142 Second-class junior
17 92 Arnis Tobiess 18.04.2004. LAT K. Siņicins SS Arkādija 3:28.05 116 Third-class junior
NC 33 Kristiāns Ornicāns 14.12.2001. LAT V. Ņuhtiļins Aizkraukles NSS DNS

6. skrējiens

( 13.02.2018. )
Place Nr Order Participant Date of birth Country Coach Organisation Result IAAF Classification
1 294 Raivo Liniņš 01.07.2003. LAT V. Neištadte Preiļu BJSS 3:05.03 344 First-class junior
3 317 Roberts Aleksis Glazers 26.11.2004. LAT A. Āboliņš SK Ašais, Cēsu PSS 3:06.33 328 First-class junior
6 71 Artjoms Kalnpurs 05.04.2003. LAT A. Klapote SS Arkādija 3:07.06 319 First-class junior
7 279 Krists Reinards Zariņš 11.03.2003. LAT R. Pučekaite Ogres SC 3:12.50 256 Second-class junior
8 235 Ņikita Jakimovs 07.06.2003. LAT V. Krišāns Ludzas SS 3:13.85 242 Second-class junior
13 128 Gints Zilpuris 26.09.2004. LAT I. Dramačonoka Bauskas BJSS 3:24.08 146 Second-class junior