Latvijas Vieglatlētikas savienība sadarbībā ar sabiedrisko mediju portālu lsm.lv aicina piedalīties tradicionālajā balsojumā, lai noteiktu 2019. gadā labākos Latvijas vieglatlētus un jaunos vieglatlētus, kā arī treneri. Balsojums lsm.lv noslēgsies 21. janvārī minūti pirms pusnakts.
Balvām nominēti sportisti, kuri 2019. gadā uzrādīja atzīstamus rezultātus Pasaules čempionātā, Eiropas čempionātā telpās, Eiropas U20 un U23 čempionātā un Eiropas Jaunatnes Olimpiskajā festivālā U18 vecuma grupas sportistiem.
Balsojums – šeit.
Nominācijā “Gada U18 vieglatlēte” nominētas:
Ieva Annija Stepiņa
6. vieta Eiropas Jaunatnes Olimpiskajā festivālā šķēpa mešanā (48.38m)
Marta Marksa
9. vieta Eiropas Jaunatnes Olimpiskajā festivālā 100m/b (13.83)
Māra Anna Zīverte
10. vieta Eiropas Jaunatnes Olimpiskajā festivālā 400m/b (1:02.23)
Nominācijā “Gada U18 vieglatlēts” nominēti:
Artis Čakšs
7. vieta Jaunatnes Olimpiskajā festivālā šķēpa mešanā (69.73m)
Dmitrijs Ļašenko
6. vieta Jaunatnes Olimpiskajā festivālā 400m/b (53.20)
Edvīns Hadakovs
6. vieta Jaunatnes Olimpiskajā festivālā trīssoļlēkšanā (14.84m)
Nominācijā “Gada U20 vieglatlēte” nominētas:
Rūta Kate Lasmane
3. vieta Eiropas U20 čempionātā trīssoļlēkšanā (13.48m)
Labots Latvijas U20 rekords trīssoļlēkšanā (13.57m)
Veronika Lisovska
23. vieta Eiropas U20 čempionātā šķēpa mešanā (46.79m)
Zane Zemīte
17. vieta Eiropas U20 čempionātā augstlēkšanā (1.74m)
Nominācijā “Gada U20 vieglatlēts” nominēti:
Gints Drigulis
14. vieta Eiropas U20 čempionātā 400m/b (52.97)
Krišjānis Suntažs
2. vieta Eiropas U20 čempionātā šķēpa mešanā (79.23m)
Rihards Bremze
9. vieta Eiropas U20 čempionātā augstlēkšanā (2.05m)
Nominācijā “Gada U23 vieglatlēte” nominētas:
Kristīne Siksaliete
18. vieta Eiropas U23 čempionātā daudzcīņā (5183 p.)
Laine Donāne
9. vieta Eiropas U23 čempionātā šķēpa mešanā (48.59m)
Sindija Bukša
1. vieta Eiropas U23 čempionātā 200m (23.24)
Nominācijā “Gada U23 vieglatlēts” nominēti:
Daniels Bambals
17. vieta Eiropas U23 čempionātā 800m (1:52.89)
Maksims Sinčukovs
5. vieta Eiropas U23 čempionātā 400m/b (50.04)
Labots Latvijas U23 rekords 400m/b 49.83
Matīss Velps
17. vieta Eiropas U23 čempionātā šķēpa mešanā (65.55m)
Patriks Gailums
4. vieta Eiropas U23 čempionātā šķēpa mešanā (79.81m)
Nominācijā “Gada vieglatlēte” nominētas:
Laura Igaune
22. vieta Pasaules čempionātā vesera mešanā (67.77m)
Labots Latvijas rekords vesera mešanā (73.56m)
Laura Ikauniece
5. vieta Eiropas čempionātā telpās pieccīņā (4701 p.)
Labots Latvijas rekords pieccīņā telpās (4701 p.)
Līga Velvere
23. vieta Pasaules čempionātā 800m (2:02.93)
10. vieta Eiropas čempionātā telpās 800m (2:04.06)
Labots Latvijas rekords 800m telpās (2:01.10) un 1000m telpās (2:42.30)
Madara Palameika
18. vieta Pasaules čempionātā šķēpa mešanā (59.95m)
Nominācijā “Gada vieglatlēts” nominēti:
Arnis Rumbenieks
21. vieta Pasaules čempionātā 50km soļošanā (4.28:18)
Gatis Čakšs
21. vieta Pasaules čempionātā šķēpa mešanā (79.94m)
Dmitrijs Serjogins
48. vieta Pasaules čempionātā maratonā (2.24.00)
Labots Latvijas rekords 10km distancē 29:10
Rolands Štrobinders
17. vieta Pasaules čempionātā šķēpa mešanā (81.09m)
Nominācijā “Gada treneris” nominēti:
Treneris | Sportisti |
---|---|
Aivars Noris |
Zane Zemīte |
Aivars Rumbenieks |
Arnis Rumbenieks |
Andrejs Bondarevs |
Dmitrijs Serjogins |
Andrejs Nazarovs |
Laura Ikauniece |
Andrejs Vaivads |
Ieva Annija Stepiņa Artis Čakšs Gatis Čakšs |
Daiga Stumbre |
Gints Drigulis |
Dmitrijs Hadakovs |
Edvīns Hadakovs |
Gints Palameiks |
Madara Palameika |
Guntars Markss |
Marta Marksa Matīss Velps |
Indulis Matīss |
Ieva Annija Stepiņa |
Jana Hadakova |
Edvīns Hadakovs |
Juris Petrovičs |
Rūta Kate Lasmane |
Laila Nagle |
Māra Anna Zīverte |
Lija Krūkliņa |
Veronika Lisovska |
Mārcis Štrobinders |
Krišjānis Suntažs Rolands Štrobinders |
Mārīte Lūse |
Sindija Bukša |
Nolan James Hill |
Laura Igaune |
Pēteris Karlivāns |
Kristīne Siksaliete |
Tatjana Donāne |
Laine Donāne |
Valentīna Eiduka |
Patriks Gailums |
Viktors Beļikovs |
Maksims Sinčukovs |
Viktors Lācis |
Rihards Bremze Daniels Bambals Līga Velvere |
Vjačeslavs Goļinskis |
Dmitrijs Ļašenko |
Balvu ieguvējus noteiks piecas dažādas auditorijas – balsotāji lsm.lv, sporta žurnālisti, LVS juridiskie biedri, Treneru un Jaunatnes komisija. Katra balsotāju kategorija noteiks 1/5 no kopējā balsojuma vērtības.
Lai nobalsotu, jāuzklikšķina uz 'Izvēlēties' attiecīgajam nominantam un jānospiež 'Balsot' balsojuma bloka lejasdaļā.
Nobalsot var reizi dienā ar sociālo mediju Draugiem.lv, "Facebook" pieslēgumu vai norādot savu e-pasta adresi. Uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta saite, un kuras jāuzklikšķina, lai balsojumu ieskaitītu. Katrā atsevišķā reizē var nobalsot par vienu nominantu katrā nominācijā.
Laureātus sveiks LVS sezonas noslēguma pasākumā 30. janvārī VEF Kultūras pilī.