Simona Alise Salmiņa
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12.01.2019. 15:00 | 800m | 2:30.21 | 4 | Second-class | Sportland CUP | ||
01.02.2019. | 1500m | 5:08.57 | 3 | Second-class | Riga championships | ||
01.02.2019. | 3000m | 12:05.19 | 5 | Third-class | Riga championships | ||
01.03.2019. | 1000m | 3:19.75 | 2 | Second-class | Baltic cup of athletics | ||
13.04.2019. | 5.30 km | 0:20:49 | 6 | Liepājas pusmaratons, Skrien Latvija 1.posms(Nav sertificēts) | |||
17.05.2019. | 1500m | 5:13.02 | 4 | Third-class | XXXV SELL spēles Allita | ||
17.05.2019. | 3000m | 11:19.35 | 4 | Second-class | XXXV SELL spēles Allita | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
02.02.2018. | 1500m | 5:38.95 | 7 | Third-class | Latvian U18 and U20 championships | ||
08.05.2018. | 400m | 1:05.06 | 2 | Third-class | Starpnovadu skolu sacensības vieglatlētikā | ||
17.05.2018. | 1500m | 5:05.71 | 3 | Second-class | Sportland CUP | ||
07.06.2018. | 1500m | 5:02.60 | 2 | Second-class | Sportland CUP | ||
21.06.2018. | 1500m | 4:58.47 | 2 | Second-class | Latvian U18 and U20 championships |
Place:
7
/ Viktors Beļikovs
/ Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
| |
21.06.2018. | 3000m | 10:47.04 | 1 | Second-class | Latvian U18 and U20 championships |
Place:
8
/ Viktors Beļikovs
/ Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
| |
06.07.2018. | 1500m | 4:54.85 | Second-class | Riga championships | |||
21.07.2018. | 1500m | 4:48.68 | 3 | Second-class | Baltic state U16 and U20 Team Championships |
Place:
12
/ Viktors Beļikovs
/ Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
| |
28.07.2018. | 1500m | 4:54.01 | 5 | Second-class | Latvian championships |
Place:
4
/ Viktors Beļikovs
/ Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
| |
28.07.2018. | 3000m | 10:50.35 | 3 | Second-class | Latvian championships |
Place:
6
/ Viktors Beļikovs
/ Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
| |
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 37 | ||||||
Total points: | 37 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
07.04.2017. | 5.30 km | 0:20:36 | 3 | Bigbank Skrien Latvija - Rēzeknes pusmaratons | |||
30.04.2017. | 5.30 km | 0:21:53 | 2 | Bigbank Skrien Latvija - Daugavpils pusmaratons | |||
10.05.2017. | 1500m | 5:09.78 | 2 | Second-class | LVS CUP | ||
12.05.2017. | 800m | 2:33.11 | 0 | Second-class | Latvian Universiade | ||
10.06.2017. | 3000m Steeplechase | 11:58.49 | 4 | Second-class | President`s Cup | ||
16.06.2017. | 800m | 2:28.24 | 5 | Second-class | Riga championships | ||
17.06.2017. | 5.30 km | 0:21:58 | 2 | Bigbank Skrien Latvija - Ventspils Piedzīvojumu parka maratons | |||
01.07.2017. | 1500m | 5:05.90 | 2 | Second-class | Latvian championships U18 and U20 | ||
01.07.2017. | 3000m Steeplechase | 12:18.56 | 2 | Third-class | Latvian championships U18 and U20 | ||
12.07.2017. | 1500m | 5:11.37 | 1 | Third-class | Valmieras spēles II kārta | ||
22.07.2017. | 5.30 km | 0:20:27 | 1 | Bigbank Skrien Latvija - Jelgavas Nakts pusmaratons | |||
29.07.2017. | 1500m | 5:20.19 | 4 | Third-class | Latvian championships | ||
29.07.2017. | 800m | 2:29.05 | 7 | Second-class | Latvian championships | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
02.01.2016. | 3000m | 11:38.75 | 2 | Third-class | Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā "DAUGAVA 2016'' | ||
22.01.2016. | 800m | 2:40.47 | 7 | Third-class | Rīgas čempionāts jaunatnei RSM | ||
22.01.2016. | 1500m | 5:24.31 | 4 | Third-class | Rīgas čempionāts jaunatnei RSM | ||
05.02.2016. | 1500m | 5:36.93 | 13 | Third-class | Rīgas čempionāts telpās,RSM | ||
05.02.2016. | 3000m | 12:38.83 | 3 | First-class junior | Rīgas čempionāts telpās,RSM | ||
20.02.2016. | 2000m | 7:21.30 | 4 | Latvijas čempionāts U-18 un U-20 Kuldīga | |||
20.02.2016. | 1000m | 3:25.80 | 11 | Third-class | Latvijas čempionāts U-18 un U-20 Kuldīga | ||
26.02.2016. | 1000m | 3:22.50 | 4 | Third-class | XXVIII TARPTAUTINĖS LENGVOSIOS ATLETIKOS VARŽYBOS ,,NEVĖŽIO TAURĖ"Panevežys | ||
12.03.2016. | 3000m | 11:41.06 | 6 | Third-class | Baltijas valstu sacensības U-18 Kuldīga | ||
09.04.2016. | 10.5km | 0:44:42 | 1 | BigBank Skrien Latvija Rēzeknes pusmaratons | |||
13.05.2016. | 1500m | 5:18.91 | 4 | Third-class | Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā | ||
20.05.2016. | 3000m Steeplechase | 12:14.19 | 3 | Third-class | LIETUVOS UNIVERSITETŲ STUDENTŲ ČEMPIONATAS | ||
28.05.2016. | 3000m | 11:23.27 | 1 | Third-class | Līvānu novada vieglatlētikas čempionāts | ||
03.06.2016. | 1500m | 5:14.43 | 9 | Third-class | Rīgas čempionāts | ||
25.06.2016. | 2000m Steeplechase | 7:51.78 | 1 | Third-class | Latvijas čempionāts U-18 un U-20 | ||
01.07.2016. | 3000m | 11:17.85 | 8 | Second-class | Latvijas Olimpiāde | ||
01.07.2016. | 3000m Steeplechase | 12:07.19 | 4 | Second-class | Latvijas Olimpiāde | ||
12.07.2016. | 1500m | 5:16.99 | 6 | Third-class | Sportland kausa IV posms | ||
22.07.2016. | 2000m Steeplechase | 8:04.57 | 4 | First-class junior | Baltijas valstu sacensības U-18 grupai | ||
03.09.2016. | 6.60 km | 0:28:37 | 1 | Tautas skrējiens apkārt Radžu ūdenskrātuvei | |||
18.11.2016. | 8km | 0:36:30 | 2 | Skrējiens pa Līvānu pilsētas ielām | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
06.04.2015. | 5km | 22:04 | 2 | BIGBANK SKRIEN LATVIJA Rēzeknes pusmaratons 1.posms | |||
26.04.2015. | 5.30 km | 0:23:39 | 6 | V Biķernieku pusmaratons | |||
02.05.2015. | 1500m | 5:59.59 | 12 | First-class junior | Jēkabpils atklātais čempionāts pieaugušajiem un sporta skolas U-16 čempionāts vieglatlētikā, veltīts P.Zeltiņa un J.Bērziņa piemiņai | ||
30.05.2015. | 3000m | 12:15.82 | 1 | Third-class | Līvānu novada atklātais vieglatlētikas čempionāts, C,B,A, pieaug,veterāni. | ||
10.06.2015. | 800m | 2:36.24 | 14 | Third-class | LVS kauss III posms,Jelgava | ||
19.06.2015. | 1500m | 5:24.83 | 6 | Third-class | Latvijas čempionāts U-18 grupai,Ogre | ||
19.06.2015. | 2000m Steeplechase | 8:05.77 | 3 | First-class junior | Latvijas čempionāts U-18 grupai,Ogre | ||
21.06.2015. | 5.30 km | 0:24:44 | 9 | BIGBANK SKRIEN LATVIJA,Ventspils PP pusmaratons 3.posms | |||
04.07.2015. | 2000m Steeplechase | 8:07.15 | 3 | First-class junior | Latvija Jaunatnes Olimpiāde,Valmiera | ||
04.07.2015. | 3000m | 12:00.05 | 8 | Third-class | Latvija Jaunatnes Olimpiāde,Valmiera | ||
11.07.2015. | 5.20 km | 0:24:34 | 7 | BIGBANK SKRIEN LATVIJA,Jelgavas pusmaratons 4.posms | |||
21.07.2015. | 1500m | 5:41.74 | 6 | Third-class | "Valmieras spēles" II kārta un Sacensības daudzcīņās 2 vecuma gr. U20,U18,U16 | ||
21.07.2015. | 800m | 2:39.84 | 6 | Third-class | "Valmieras spēles" II kārta un Sacensības daudzcīņās 2 vecuma gr. U20,U18,U16 | ||
25.07.2015. | 1500m | 5:24.42 | 8 | Third-class | LVS kauss IV posms,Jēkabpils | ||
04.08.2015. | 2000m Steeplechase | 8:14.06 | 5 | First-class junior | Baltijas valstu sacensības U-18 grupai,Valga | ||
08.08.2015. | 3000m Steeplechase | 12:52.66 | 5 | Third-class | Latvijas čempionāts,Ventspils | ||
15.08.2015. | 5.30 km | 0:23:23 | 5 | BIGBANK SKRIEN LATVIJA,Kuldīgas pusmaratons 5.posms | |||
20.09.2015. | 6.20 km | 0:28:24 | 8 | BIGBANK SKRIEN LATVIJA,Valmiera, 6.posms | |||
10.10.2015. | 5.30 km | 0:21:42 | 3 | BIGBANK SKRIEN LATVIJA,Siguldas pusmaratons, 7.posms - Fināls | |||
18.11.2015. | 2km | 0:07:52 | 1 | Skrējiens pa Ubaglīci,Līvāni | |||
12.12.2015. | 1500m | 5:53.4 | 3 | First-class junior | Preiļu novada ziemas čempionāts,Preiļi. | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
04.01.2014. | 2000m | 7:48.52 | 0 | Jēkabpils atklātais čempionāts v/l ,,Daugava 2014’’ | |||
23.01.2014. | 1000m | 3:32.06 | 1 | Third-class | Jēkabpils sporta skolas atklātais čempionāts B gr. | ||
31.01.2014. | 1500m | 5:30.92 | 2 | Third-class | Rīgas čempionāts jauniešiem | ||
31.01.2014. | 3000m | 11:46.94 | 1 | Third-class | Rīgas čempionāts jauniešiem | ||
08.02.2014. | 2000m | 7:35.72 | 2 | Latvijas čempionāts B grupai | |||
08.02.2014. | 1000m | 3:32.33 | 6 | Third-class | Latvijas čempionāts B grupai | ||
06.04.2014. | 5.30 km | 0:24:23 | 2 | Rēzeknes pusmaratons Skrien Latvija 1posms | |||
27.04.2014. | 5km | 22:04 | 1 | Biķernieku pusmaratons, Skrien Latvija 2.posms | |||
10.05.2014. | 1500m | 5:30.62 | 1 | Third-class | LVS kauss, Liepājas kausi 2014 | ||
25.05.2014. | 1000m | 3:28.05 | 1 | Third-class | Līvānu novada atklātais vieglatlētikas čempionāts un veterānu meistarsacīkstes | ||
18.06.2014. | 1500m | 5:39.55 | 7 | Third-class | "Valmieras spēles 2014" 2. kārta | ||
18.06.2014. | 800m | 2:39.97 | 7 | Third-class | "Valmieras spēles 2014" 2. kārta | ||
11.07.2014. | 2000m Steeplechase | 8:42.84 | 5 | Latvijas čempionāts junioriem un B grupai | |||
26.07.2014. | 1500m | 5:32.26 | 2 | Third-class | LVS kauss 4.posms.Iecava. | ||
07.08.2014. | 800m | 2:49.18 | 7 | Third-class | LVS kauss, Fināls, Rīga - stadions Daugava | ||
09.08.2014. | 5.30 km | 0:25:49 | 3 | Kuldīgas pusmaratons Skrien Latvija 5 posms | |||
11.10.2014. | 5.30 km | 0:24:37 | 2 | Siguldas pusmaratons Skrien Latvija 7 posms | |||
18.10.2014. | 4km | 0:20:42 | 7 | Latvijas čempionāts krosā | |||
20.12.2014. | 1000m | 3:45.1 | 3 | First-class junior | Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
05.01.2013. | 2000m | 7:56.10 | 0 | Jēkabpils atklātais čempionāts v/l, Daugava | |||
11.01.2013. | 3000m | 12:23.17 | 1 | Third-class | Rīgas čempionāts jaunatnei, RSM | ||
11.01.2013. | 1500m | 5:42.80 | 4 | Third-class | Rīgas čempionāts jaunatnei, RSM | ||
26.01.2013. | 1000m | 3:33.01 | 4 | Third-class | Latvijas čempionāts "B" grupai/RSM | ||
26.01.2013. | 2000m | 7:46.41 | 3 | Latvijas čempionāts "B" grupai/RSM | |||
06.04.2013. | 4.20 km | 0:20:05 | 5 | Rēzeknes pusmaratons./Skrien Latvija 1.posms | |||
28.04.2013. | 5.5km | 0:22:24 | 6 | Biķernieku pusmaratons, skrien Latvija 2.posms | |||
22.05.2013. | 800m | 2:43.63 | 5 | Third-class | Rīgas čempionāts jauniešiem. Rīga | ||
22.05.2013. | 1500m | 5:34.73 | 2 | Third-class | Rīgas čempionāts jauniešiem. Rīga | ||
12.06.2013. | 800m | 2:38.67 | 2 | Third-class | LVS Kausu izcīņa 1 kārta, Ogre | ||
19.06.2013. | 800m | 2:36.52 | 5 | Third-class | „Valmieras spēles- 2013” info-29542587 | ||
19.06.2013. | 1500m | 5:26.45 | 2 | Third-class | „Valmieras spēles- 2013” info-29542587 | ||
19.06.2013. | 800m | 2:36.52 | 5 | Third-class | „Valmieras spēles- 2013” info-29542587 | ||
30.06.2013. | 1000m | 3:25.56 | 3 | Third-class | LVS Kausu izcīņas 2 posms,Jēkabpils | ||
06.07.2013. | 3000m | 12:29.47 | 2 | Third-class | Latvijas čempionāts junioriem un "B" grupai Valmiera | ||
16.07.2013. | 800m | 2:48.06 | 5 | Third-class | LVS kausu izcīņas 3.posms, Ventspilī | ||
10.08.2013. | 5.30 km | 0:23:57 | 7 | Kuldīgas pusmaratons/Skrien Latvija 5.posms | |||
15.09.2013. | 5.80 km | 0:28:46 | 7 | Sportlat Valmieras maratons/Skrien Latvija 6.posms | |||
12.10.2013. | 5.30 km | 0:24:21 | 2 | Siguldas pusmaratons/Skrien Latvija 7.posms | |||
18.11.2013. | 2km | 0:08:05 | 1 | Skrējiens pa Ubaglīci, Līvāni | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
08.09.2012. | 7km | 0:34:09 | 7 | Tautas skrējiens apkārt Radžu ūdenskrātuvei | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18.11.2011. | 1km | 0:05:01 | 9 | Skrējiens pa Ubaglīci | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |