Patrīcija Ozoliņa
Datums | Disciplīna | Rezultāts | Vējš | Vieta | Klasifikācija | Sacensības | Reitinga punkti |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12.01.2024. | 60m barjerskrējiens | 9.26 | 33 | I klase | 2024 Rod McCravy Memorial Track & Field Meet | ||
12.01.2024. | Tāllēkšana | 5.37 | 0.0 | 18 | II klase | 2024 Rod McCravy Memorial Track & Field Meet | |
12.01.2024. | Lodes grūšana | 9.79 | 27 | III klase | 2024 Rod McCravy Memorial Track & Field Meet | ||
18.01.2024. | 60m barjerskrējiens | 9.38 | I klase | Samford Heptathlon/Pentathlon 2024 | |||
18.01.2024. | Augstlēkšana | 1.56 | II klase | Samford Heptathlon/Pentathlon 2024 | |||
18.01.2024. | Lodes grūšana | 10.55 | II klase | Samford Heptathlon/Pentathlon 2024 | |||
18.01.2024. | Tāllēkšana | 5.36 | 0.0 | II klase | Samford Heptathlon/Pentathlon 2024 | ||
18.01.2024. | 800m | 2:36.57 | 6 | II klase | Samford Heptathlon/Pentathlon 2024 | ||
19.01.2024. | 200m | 26.59 | 0.0 | 34 | I klase | Samford January Invite 2024 | |
02.02.2024. | 60m barjerskrējiens | 9.19 | 36 | I klase | Crimson Elite 2024 | ||
02.02.2024. | Augstlēkšana | 1.57 | 14 | II klase | Crimson Elite 2024 | ||
02.02.2024. | Tāllēkšana | 5.39 | 0.0 | 15 | II klase | Crimson Elite 2024 | |
23.02.2024. | 60m barjerskrējiens | 9.09 | 0.0 | I klase | The American Indoor Track & Field Championship | ||
23.02.2024. | Augstlēkšana | 1.55 | II klase | The American Indoor Track & Field Championship | |||
23.02.2024. | Lodes grūšana | 9.67 | III klase | The American Indoor Track & Field Championship | |||
23.02.2024. | Tāllēkšana | 5.12 | 0.0 | III klase | The American Indoor Track & Field Championship | ||
23.02.2024. | 800m | 2:38.24 | 17 | III klase | The American Indoor Track & Field Championship | ||
15.03.2024. | 100m | 13.07 | 0.4 | 35 | II klase | Louisiana Classic | |
15.03.2024. | Lodes grūšana | 9.96 | 23 | III klase | Louisiana Classic | ||
15.03.2024. | Šķēpa mešana | 37.31 | 13 | II klase | Louisiana Classic | ||
28.03.2024. | Tāllēkšana | 5.24 | -1.6 | 26 | II klase | Bobcat Invitational & Multi | |
28.03.2024. | Šķēpa mešana | 36.10 | 4 | II klase | Bobcat Invitational & Multi | ||
30.03.2024. | Augstlēkšana | 1.56 | 27 | II klase | Bobcat Invitational & Multi | ||
19.04.2024. | 200m | 26.11 | 0.5 | 57 | I klase | 2024 Jim Green Invitational | |
19.04.2024. | 100m barjeras | 15.34 | 1.6 | 19 | I klase | 2024 Jim Green Invitational | |
19.04.2024. | Tāllēkšana | 5.09 | 1.5 | 21 | III klase | 2024 Jim Green Invitational | |
26.04.2024. | 100m barjeras | 15.05 | 3.3 | 36 | I klase | East Coast Relays | |
26.04.2024. | Augstlēkšana | 1.55 | 12 | II klase | East Coast Relays | ||
26.04.2024. | Tāllēkšana | 5.26 | 0.1 | 40 | II klase | East Coast Relays | |
26.04.2024. | Šķēpa mešana | 35.77 | 15 | II klase | East Coast Relays | ||
19.06.2024. | 100m | 13.00 | -0.7 | 2 | II klase | Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā | |
29.06.2024. | 100m | 13.05 | -1.0 | 21 | II klase | Latvijas čempionāts | |
29.06.2024. | Tāllēkšana | 4.86 | 0.6 | 15 | III klase | Latvijas čempionāts | |
30.06.2024. | 200m | 26.56 | 1.3 | 17 | I klase | Latvijas čempionāts | |
World Athletics punkti: | 0 | ||||||
Punkti kopā par klasifikāciju: | 0 | ||||||
Punkti kopā par rekordiem: | 0 | ||||||
Punkti kopā par kvalifikācijām: | 0 | ||||||
Punkti kopā par vietām: | 0 | ||||||
Punkti kopā: | 0 |
Datums | Disciplīna | Rezultāts | Vējš | Vieta | Klasifikācija | Sacensības | Reitinga punkti |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13.01.2023. | 60m barjerskrējiens | 9.77 | II klase | Rod McCravy Memorial Invitational | |||
13.01.2023. | Tāllēkšana | 5.11 | III klase | Rod McCravy Memorial Invitational | |||
03.02.2023. | 60m barjerskrējiens | 9.34 | Crimson Elite | ||||
03.02.2023. | Augstlēkšana | 1.60 | II klase | Crimson Elite | |||
03.02.2023. | Lodes grūšana | 10.70 | II klase | Crimson Elite | |||
03.02.2023. | Tāllēkšana | 5.34 | II klase | Crimson Elite | |||
03.02.2023. | 800m | 2:34.00 | Crimson Elite | ||||
04.02.2023. | 400m | 1:01.51 | II klase | Boston University Bruce Lehane Scarlet and White Invite | |||
10.02.2023. | 60m barjerskrējiens | 9.48 | I klase | Music City Challenge | |||
10.02.2023. | Tāllēkšana | 5.44 | 0.0 | II klase | Music City Challenge | ||
24.02.2023. | 60m barjerskrējiens | 9.37 | I klase | The American Indoor Track & Field Championships | |||
24.02.2023. | Augstlēkšana | 1.62 | II klase | The American Indoor Track & Field Championships | |||
24.02.2023. | Lodes grūšana | 9.81 | III klase | The American Indoor Track & Field Championships | |||
24.02.2023. | Tāllēkšana | 5.13 | III klase | The American Indoor Track & Field Championships | |||
24.02.2023. | 800m | 2:35.52 | II klase | The American Indoor Track & Field Championships | |||
17.03.2023. | 200m | 27.22 | 3.1 | II klase | Louisiana Classic | ||
17.03.2023. | 100m barjeras | 17.14 | 2.5 | II klase | Louisiana Classic | ||
17.03.2023. | Šķēpa mešana | 32.49 | III klase | Louisiana Classic | |||
23.03.2023. | 200m | 26.73 | 0.4 | I klase | Raleigh Relays | ||
23.03.2023. | Augstlēkšana | 1.57 | II klase | Raleigh Relays | |||
23.03.2023. | Tāllēkšana | 5.39 | 0.7 | II klase | Raleigh Relays | ||
30.03.2023. | 100m barjeras | 16.07 | 2.6 | I klase | Bobcat Invitational 2023 | ||
30.03.2023. | Augstlēkšana | 1.54 | II klase | Bobcat Invitational 2023 | |||
30.03.2023. | Lodes grūšana | 9.66 | III klase | Bobcat Invitational 2023 | |||
30.03.2023. | 200m | 27.11 | 3.0 | II klase | Bobcat Invitational 2023 | ||
30.03.2023. | Tāllēkšana | 5.50 | 2.7 | I klase | Bobcat Invitational 2023 | ||
30.03.2023. | Šķēpa mešana | 39.21 | II klase | Bobcat Invitational 2023 | |||
30.03.2023. | 800m | 2:35.54 | 5 | III klase | Bobcat Invitational 2023 | ||
21.04.2023. | 200m | 27.11 | 1.9 | 12 | II klase | Warhawk Classic | |
21.04.2023. | 100m barjeras | 16.29 | 2.0 | 7 | II klase | Warhawk Classic | |
21.04.2023. | Augstlēkšana | 1.55 | 4 | II klase | Warhawk Classic | ||
21.04.2023. | Tāllēkšana | 5.26 | 0.7 | 9 | II klase | Warhawk Classic | |
28.04.2023. | 100m barjeras | 15.77 | 1.7 | I klase | UNF East Coast Relays | ||
28.04.2023. | Tāllēkšana | 5.47 | 0.7 | II klase | UNF East Coast Relays | ||
12.05.2023. | Šķēpa mešana | 34.86 | 12 | III klase | The American Outdoor Track & Field Championships | ||
01.12.2023. | 60m | 7.97 | 23 | I klase | BSC Panther Indoor Icebreaker | ||
01.12.2023. | 200m | 26.20 | 0.0 | 28 | I klase | BSC Panther Indoor Icebreaker | |
World Athletics punkti: | 0 | ||||||
Punkti kopā par klasifikāciju: | 0 | ||||||
Punkti kopā par rekordiem: | 0 | ||||||
Punkti kopā par kvalifikācijām: | 0 | ||||||
Punkti kopā par vietām: | 0 | ||||||
Punkti kopā: | 0 |
Datums | Disciplīna | Rezultāts | Vējš | Vieta | Klasifikācija | Sacensības | Reitinga punkti |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21.01.2022. | Tāllēkšana | 5.71 | 0.0 | I klase | Samford Invite 2022 | ||
11.02.2022. | 60m barjerskrējiens | 8.95 | I klase | Howie Ryan Invitational | |||
11.02.2022. | Tāllēkšana | 5.57 | 0.0 | I klase | Howie Ryan Invitational | ||
18.03.2022. | Šķēpa mešana | 39.43 | II klase | Louisiana Classic | |||
18.03.2022. | Augstlēkšana | 1.56 | II klase | Louisiana Classic | |||
24.03.2022. | 200m | 26.39 | -2.9 | I klase | Texas State Bobcat Invitational | ||
24.03.2022. | Augstlēkšana | 1.55 | II klase | Texas State Bobcat Invitational | |||
24.03.2022. | Tāllēkšana | 5.47 | 1.2 | II klase | Texas State Bobcat Invitational | ||
07.04.2022. | 100m barjeras | 16.13 | 4.0 | UAB Green and Gold Invite | |||
07.04.2022. | Augstlēkšana | 1.59 | II klase | UAB Green and Gold Invite | |||
07.04.2022. | Lodes grūšana | 9.58 | III klase | UAB Green and Gold Invite | |||
07.04.2022. | 200m | 25.66 | 3.8 | I klase | UAB Green and Gold Invite | ||
07.04.2022. | Tāllēkšana | 5.19 | 1.4 | III klase | UAB Green and Gold Invite | ||
07.04.2022. | Šķēpa mešana | 37.03 | II klase | UAB Green and Gold Invite | |||
07.04.2022. | 800m | 2:35.34 | 3 | III klase | UAB Green and Gold Invite | ||
28.04.2022. | 200m | 26.25 | 1.3 | I klase | 2022 Mike McMillan Twilight Invitational | ||
29.04.2022. | 100m barjeras | 15.49 | 2.1 | I klase | Memphis Tiger Invitational | ||
13.05.2022. | 100m barjeras | 15.17 | 2.6 | The American Outdoor Track & Field Championships | |||
13.05.2022. | Augstlēkšana | 1.58 | II klase | The American Outdoor Track & Field Championships | |||
13.05.2022. | Lodes grūšana | 10.45 | III klase | The American Outdoor Track & Field Championships | |||
13.05.2022. | 200m | 25.92 | -0.5 | I klase | The American Outdoor Track & Field Championships | ||
13.05.2022. | Tāllēkšana | 5.42 | 0.5 | II klase | The American Outdoor Track & Field Championships | ||
13.05.2022. | Šķēpa mešana | 36.23 | II klase | The American Outdoor Track & Field Championships | |||
13.05.2022. | 800m | 2:33.40 | 8 | II klase | The American Outdoor Track & Field Championships | ||
02.12.2022. | 60m barjerskrējiens | 9.49 | I klase | BSC Indoor Icebreaker 2022 | |||
02.12.2022. | Augstlēkšana | 1.55 | 7 | II klase | BSC Indoor Icebreaker 2022 | ||
World Athletics punkti: | 888 | ||||||
Punkti kopā par klasifikāciju: | 0 | ||||||
Punkti kopā par rekordiem: | 0 | ||||||
Punkti kopā par kvalifikācijām: | 0 | ||||||
Punkti kopā par vietām: | 0 | ||||||
Punkti kopā: | 888 |
Datums | Disciplīna | Rezultāts | Vējš | Vieta | Klasifikācija | Sacensības | Reitinga punkti |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22.05.2021. | 100m barjeras | 14.77 | 0.7 | Meistarkandidāts | Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās | ||
22.05.2021. | Augstlēkšana | 1.68 | I klase | Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās | |||
22.05.2021. | Lodes grūšana | 9.59 | III klase | Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās | |||
22.05.2021. | 200m | 25.81 | 0.0 | I klase | Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās | ||
22.05.2021. | Tāllēkšana | 5.88 | 0.0 | Meistarkandidāts | Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās | ||
22.05.2021. | Šķēpa mešana | 32.14 | III klase | Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās | |||
22.05.2021. | 800m | 2:49.50 | 2 | III klase | Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās | ||
05.06.2021. | 100m barjeras | 15.08 | 1.0 | 11 | I klase | LVS/Sportland kauss 1.posms | |
05.06.2021. | Tāllēkšana | 5.84 | 0.3 | 4 | Meistarkandidāts | LVS/Sportland kauss 1.posms | |
11.06.2021. | 100m barjeras | 14.65 | 0.0 | Ā.K. | Meistarkandidāts | Lietuvas čempionāts daudzcīņās | |
11.06.2021. | Augstlēkšana | 1.69 | Ā.K. | I klase | Lietuvas čempionāts daudzcīņās | ||
11.06.2021. | Lodes grūšana | 9.95 | Ā.K. | III klase | Lietuvas čempionāts daudzcīņās | ||
11.06.2021. | 200m | 25.26 | 0.0 | Ā.K. | Meistarkandidāts | Lietuvas čempionāts daudzcīņās | |
11.06.2021. | Tāllēkšana | 5.75 | 0.8 | Ā.K. | I klase | Lietuvas čempionāts daudzcīņās | |
11.06.2021. | Šķēpa mešana | 37.58 | Ā.K. | II klase | Lietuvas čempionāts daudzcīņās | ||
11.06.2021. | 800m | 2:42.00 | Ā.K. | III klase | Lietuvas čempionāts daudzcīņās | ||
16.06.2021. | 100m | 12.57 | -1.7 | 10 | I klase | LVS/Sportland kauss 2.posms | |
16.06.2021. | 100m barjeras | 14.53 | 0.6 | 2 | Meistarkandidāts | LVS/Sportland kauss 2.posms | |
22.06.2021. | 100m | 12.71 | -0.9 | I klase | Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U20 vecuma grupai | ||
22.06.2021. | 100m | 12.62 | -1.7 | 1 | I klase | Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U20 vecuma grupai | |
22.06.2021. | Lodes grūšana | 10.27 | 2 | III klase | Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U20 vecuma grupai | ||
26.06.2021. | 100m barjeras | 14.96 | 0.6 | Meistarkandidāts | Latvijas čempionāts | ||
26.06.2021. | Augstlēkšana | 1.68 | I klase | Latvijas čempionāts | |||
26.06.2021. | Lodes grūšana | 9.48 | III klase | Latvijas čempionāts | |||
26.06.2021. | 200m | 25.74 | 0.4 | I klase | Latvijas čempionāts | ||
26.06.2021. | Tāllēkšana | 5.70 | 0.1 | I klase | Latvijas čempionāts | ||
26.06.2021. | Šķēpa mešana | 30.01 | III klase | Latvijas čempionāts | |||
26.06.2021. | 800m | 2:38.75 | 2 | III klase | Latvijas čempionāts | ||
02.07.2021. | 100m | 12.51 | -0.7 | I klase | Latvijas U18 un U20 čempionāts | ||
02.07.2021. | 100m | 12.27 | 0.7 | 1 | Meistarkandidāts | Latvijas U18 un U20 čempionāts | |
02.07.2021. | 200m | 25.03 | 3.5 | Meistarkandidāts | Latvijas U18 un U20 čempionāts | ||
02.07.2021. | 200m | 25.01 | 0.3 | 2 | Meistarkandidāts | Latvijas U18 un U20 čempionāts | |
02.07.2021. | 100m barjeras | 14.52 | 0.8 | 2 | Meistarkandidāts | Latvijas U18 un U20 čempionāts | |
02.07.2021. | Tāllēkšana | 5.62 | -0.1 | 1 | I klase | Latvijas U18 un U20 čempionāts | |
15.07.2021. | 100m barjeras | 14.28 | 0.3 | Eiropas U20 čempionāts | |||
15.07.2021. | Augstlēkšana | 1.63 | II klase | Eiropas U20 čempionāts | |||
15.07.2021. | Lodes grūšana | 9.50 | III klase | Eiropas U20 čempionāts | |||
15.07.2021. | 200m | 25.06 | 0.5 | Meistarkandidāts | Eiropas U20 čempionāts | ||
15.07.2021. | Tāllēkšana | 5.44 | 2.5 | II klase | Eiropas U20 čempionāts | ||
15.07.2021. | Šķēpa mešana | 33.53 | III klase | Eiropas U20 čempionāts | |||
15.07.2021. | 800m | 2:33.90 | II klase | Eiropas U20 čempionāts | |||
31.07.2021. | 100m | 12.32 | -1.8 | 5 | Meistarkandidāts | Baltijas U18 un U20 komandu čempionāts | |
31.07.2021. | 100m barjeras | 14.29 | 0.4 | 3 | Meistarkandidāts | Baltijas U18 un U20 komandu čempionāts | |
31.07.2021. | Tāllēkšana | 5.89 | 2.3 | 3 | Meistarkandidāts | Baltijas U18 un U20 komandu čempionāts | |
31.07.2021. | Augstlēkšana | 1.55 | 6 | II klase | Baltijas U18 un U20 komandu čempionāts | ||
World Athletics punkti: | 998 | ||||||
Punkti kopā par klasifikāciju: | 0 | ||||||
Punkti kopā par rekordiem: | 0 | ||||||
Punkti kopā par kvalifikācijām: | 0 | ||||||
Punkti kopā par vietām: | 0 | ||||||
Punkti kopā: | 998 |
Datums | Disciplīna | Rezultāts | Vējš | Vieta | Klasifikācija | Sacensības | Reitinga punkti |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18.01.2020. | 60m barjerskrējiens | 8.96 | I klase | Kuldīgas Katrīnas Kauss | |||
18.01.2020. | 60m barjerskrējiens | 8.86 | 4 | Meistarkandidāts | Kuldīgas Katrīnas Kauss | ||
25.01.2020. | Augstlēkšana | 1.65 | I klase | Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā | |||
25.01.2020. | Lodes grūšana | 9.28 | III klase | Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā | |||
25.01.2020. | Tāllēkšana | 5.67 | 0.0 | I klase | Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā | ||
25.01.2020. | 60m barjerskrējiens | 8.99 | I klase | Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā | |||
25.01.2020. | 800m | 2:45.32 | 3 | III klase | Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā | ||
31.01.2020. | 60m | 7.79 | I klase | Rīgas atklātais čempionāts vieglatlētikā telpās | |||
31.01.2020. | 60m | 7.79 | 2 | I klase | Rīgas atklātais čempionāts vieglatlētikā telpās | ||
31.01.2020. | 60m barjerskrējiens | 8.91 | Meistarkandidāts | Rīgas atklātais čempionāts vieglatlētikā telpās | |||
31.01.2020. | 60m barjerskrējiens | 8.79 | 3 | Meistarkandidāts | Rīgas atklātais čempionāts vieglatlētikā telpās | ||
07.02.2020. | 60m | 7.91 | I klase | Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās | |||
07.02.2020. | 60m | 7.87 | 3 | I klase | Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās | ||
07.02.2020. | 60m barjerskrējiens | 8.97 | I klase | Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās | |||
07.02.2020. | 60m barjerskrējiens | 8.75 | 3 | Meistarkandidāts | Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās | ||
14.02.2020. | 60m barjerskrējiens | 8.93 | Meistarkandidāts | Liepājas atklātais čempionāts 2020 | |||
14.02.2020. 17:00 | Augstlēkšana | 1.60 | 3 | II klase | Liepājas atklātais čempionāts 2020 | ||
15.02.2020. 11:00 | Lodes grūšana | 9.28 | 9 | III klase | Liepājas atklātais čempionāts 2020 | ||
15.02.2020. 11:20 | Tāllēkšana | 5.61 | 0.0 | 1 | I klase | Liepājas atklātais čempionāts 2020 | |
29.02.2020. | 60m barjerskrējiens | 8.91 | Meistarkandidāts | Latvijas čempionāts telpās | |||
29.02.2020. | 60m barjerskrējiens | 8.69 | 1 | Meistarkandidāts | Latvijas čempionāts telpās | ||
29.02.2020. | Tāllēkšana | 5.52 | 0.0 | 7 | I klase | Latvijas čempionāts telpās | |
05.07.2020. | 400m barjeras | 1:06.06 | 2 | I klase | Sportland kauss 2.posms | ||
14.07.2020. | 100m barjeras | 14.70 | -1.3 | 2 | Meistarkandidāts | Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām | |
14.07.2020. | Augstlēkšana | 1.60 | 2 | II klase | Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām | ||
14.07.2020. | Šķēpa mešana | 36.23 | 2 | II klase | Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām | ||
18.07.2020. | 100m barjeras | 14.19 | 0.8 | 1 | Meistarkandidāts | Sportland kauss 3.posms | |
22.07.2020. | 100m | 12.15 | 5.0 | Meistarkandidāts | Latvijas U18 un U20 čempionāts | ||
22.07.2020. | 100m | 11.97 | 3.1 | 2 | Meistarkandidāts | Latvijas U18 un U20 čempionāts | |
22.07.2020. | 100m barjeras | 14.56 | 1.5 | 3 | Meistarkandidāts | Latvijas U18 un U20 čempionāts | |
22.07.2020. | Tāllēkšana | 5.93 | -0.4 | 3 | Meistarkandidāts | Latvijas U18 un U20 čempionāts | |
01.08.2020. | 100m | 12.57 | -1.1 | 5 | I klase | Baltijas U18 un U20 komandu čempionāts | |
04.09.2020. | 100m barjeras | 14.53 | 3.4 | Meistarkandidāts | Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās (U16, U18, U20)/ Latvijas čempionāts daudzcīņās pieaugušajiem | ||
04.09.2020. | Augstlēkšana | 1.62 | II klase | Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās (U16, U18, U20)/ Latvijas čempionāts daudzcīņās pieaugušajiem | |||
04.09.2020. | Lodes grūšana | 9.59 | III klase | Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās (U16, U18, U20)/ Latvijas čempionāts daudzcīņās pieaugušajiem | |||
04.09.2020. | 200m | 25.38 | 0.9 | Meistarkandidāts | Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās (U16, U18, U20)/ Latvijas čempionāts daudzcīņās pieaugušajiem | ||
04.09.2020. | Tāllēkšana | 5.69 | 1.2 | I klase | Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās (U16, U18, U20)/ Latvijas čempionāts daudzcīņās pieaugušajiem | ||
04.09.2020. | Šķēpa mešana | 33.53 | III klase | Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās (U16, U18, U20)/ Latvijas čempionāts daudzcīņās pieaugušajiem | |||
04.09.2020. | 800m | 2:41.84 | 2 | III klase | Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās (U16, U18, U20)/ Latvijas čempionāts daudzcīņās pieaugušajiem | ||
World Athletics punkti: | 0 | ||||||
Punkti kopā par klasifikāciju: | 0 | ||||||
Punkti kopā par rekordiem: | 0 | ||||||
Punkti kopā par kvalifikācijām: | 0 | ||||||
Punkti kopā par vietām: | 0 | ||||||
Punkti kopā: | 0 |
Datums | Disciplīna | Rezultāts | Vējš | Vieta | Klasifikācija | Sacensības | Reitinga punkti |
---|---|---|---|---|---|---|---|
05.01.2019. | 60m | 8.04 | I klase | STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 | |||
05.01.2019. | 60m | 8.00 | 1 | I klase | STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 | ||
05.01.2019. | 60m barjerskrējiens | 9.32 | I klase | STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 | |||
05.01.2019. | 60m barjerskrējiens | 8.99 | 2 | Meistarkandidāts | STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 | ||
12.01.2019. 12:00 | Tāllēkšana | 5.46 | 0.0 | 1 | II klase | Sportland kauss I posms | |
12.01.2019. 12:10 | Augstlēkšana | 1.60 | 3 | II klase | Sportland kauss I posms | ||
26.01.2019. | 60m barjerskrējiens | 8.97 | Meistarkandidāts | Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā | |||
26.01.2019. | Augstlēkšana | 1.57 | II klase | Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā | |||
26.01.2019. | Lodes grūšana | 9.36 | I j. klase | Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā | |||
26.01.2019. | Tāllēkšana | 5.41 | 0.0 | II klase | Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā | ||
26.01.2019. | 800m | 2:39.57 | 3 | III klase | Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā | ||
08.02.2019. | 60m barjerskrējiens | 8.94 | Meistarkandidāts | Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās | |||
08.02.2019. | 60m barjerskrējiens | 8.88 | 1 | Meistarkandidāts | Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās | ||
08.02.2019. | Augstlēkšana | 1.55 | 7 | II klase | Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās | ||
08.02.2019. | Tāllēkšana | 5.38 | 0.0 | 3 | II klase | Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās | |
02.03.2019. | 60m barjerskrējiens | 8.76 | 1 | Meistarkandidāts | Baltijas U18 komandu čempionāts | ||
02.03.2019. | 4x200m | 1:42.57 | 1 | I klase | Baltijas U18 komandu čempionāts | ||
02.03.2019. | Tāllēkšana | 5.33 | 0.0 | 5 | II klase | Baltijas U18 komandu čempionāts | |
08.03.2019. | 60m barjerskrējiens | 8.90 | Meistarkandidāts | Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās | |||
08.03.2019. | Augstlēkšana | 1.66 | I klase | Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās | |||
08.03.2019. | Lodes grūšana | 9.88 | III klase | Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās | |||
08.03.2019. | Tāllēkšana | 5.24 | 0.0 | II klase | Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās | ||
08.03.2019. | 800m | 2:32.57 | 4 | II klase | Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās | ||
31.05.2019. | 100m | 12.83 | -1.3 | I klase | Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā | ||
31.05.2019. | 100m | 12.84 | -0.9 | 7 | I klase | Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā | |
31.05.2019. | 200m | 26.13 | -0.7 | I klase | Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā | ||
31.05.2019. | 200m | 26.41 | -1.0 | 6 | I klase | Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā | |
07.12.2019. | 60m | 7.7 | Meistarkandidāts | Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā | |||
07.12.2019. | 60m | 7.6 | 1 | Meistarkandidāts | Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā | ||
07.12.2019. | 60m barjerskrējiens | 8.8 | 1 | Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā | |||
14.12.2019. | 60m | 7.90 | I klase | Sporta skolas "Spars" sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2019". | |||
14.12.2019. | 60m | 7.81 | 1 | I klase | Sporta skolas "Spars" sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2019". | ||
14.12.2019. | 60m barjerskrējiens | 9.11 | I klase | Sporta skolas "Spars" sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2019". | |||
14.12.2019. | 60m barjerskrējiens | 9.11 | 1 | Sporta skolas "Spars" sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2019". | |||
World Athletics punkti: | 0 | ||||||
Punkti kopā par klasifikāciju: | 0 | ||||||
Punkti kopā par rekordiem: | 0 | ||||||
Punkti kopā par kvalifikācijām: | 0 | ||||||
Punkti kopā par vietām: | 0 | ||||||
Punkti kopā: | 0 |
Datums | Disciplīna | Rezultāts | Vējš | Vieta | Klasifikācija | Sacensības | Reitinga punkti |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26.05.2018. | 100m | 13.15 | 0.0 | 2 | II klase | Alūksnes kausu izcīņa vieglatlētikā | |
26.05.2018. | 100m barjeras | 15.26 | 0.1 | 1 | Alūksnes kausu izcīņa vieglatlētikā | ||
26.05.2018. | Tāllēkšana | 5.10 | 1 | III klase | Alūksnes kausu izcīņa vieglatlētikā | ||
26.05.2018. | Augstlēkšana | 1.55 | 1 | II klase | Alūksnes kausu izcīņa vieglatlētikā | ||
09.06.2018. | Augstlēkšana | 1.53 | II klase | Latvijas čempionāts daudzcīņās | |||
09.06.2018. | Lodes grūšana | 9.38 | I j. klase | Latvijas čempionāts daudzcīņās | |||
09.06.2018. | Tāllēkšana | 4.97 | 0.5 | III klase | Latvijas čempionāts daudzcīņās | ||
09.06.2018. | Šķēpa mešana | 30.43 | II klase | Latvijas čempionāts daudzcīņās | |||
09.06.2018. | 100m barjeras | 16.11 | -2.4 | II klase | Latvijas čempionāts daudzcīņās | ||
09.06.2018. | 200m | 26.86 | 1.2 | II klase | Latvijas čempionāts daudzcīņās | ||
09.06.2018. | 800m | 2:47.70 | 6 | III klase | Latvijas čempionāts daudzcīņās | ||
21.06.2018. | 200m | 26.43 | 1.8 | I klase | Latvijas U18 un U20 čempionāts | ||
21.06.2018. | 200m | 26.63 | -1.5 | 8 | I klase | Latvijas U18 un U20 čempionāts | |
21.06.2018. | 400m barjeras | 1:11.77 | 5 | II klase | Latvijas U18 un U20 čempionāts | ||
World Athletics punkti: | 0 | ||||||
Punkti kopā par klasifikāciju: | 0 | ||||||
Punkti kopā par rekordiem: | 0 | ||||||
Punkti kopā par kvalifikācijām: | 0 | ||||||
Punkti kopā par vietām: | 0 | ||||||
Punkti kopā: | 0 |
Datums | Disciplīna | Rezultāts | Vējš | Vieta | Klasifikācija | Sacensības | Reitinga punkti |
---|---|---|---|---|---|---|---|
07.01.2017. | Pieccīņa | 2714 | 3 | Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā telpās | |||
16.02.2017. | 60m barjerskrējiens | 9.65 | 3 | Jēkabpils sporta skolas atklātais čempionāts U-16 | |||
16.02.2017. | Tāllēkšana | 4.75 | 3 | III klase | Jēkabpils sporta skolas atklātais čempionāts U-16 | ||
24.02.2017. | Tāllēkšana | 4.84 | 8 | III klase | Latvijas čempionāts U16 | ||
24.02.2017. | 60m barjerskrējiens | 9.60 | 4 | Latvijas čempionāts U16 | |||
24.02.2017. | 60m barjerskrējiens | 9.60 | 0 | Latvijas čempionāts U16 | |||
16.05.2017. | Lodes grūšana | 9.06 | 4 | I j. klase | Valmieras VK sacensības lodes grūšanā, diska mešanā, augstlēkšanā, kārtslēkšanā | ||
16.05.2017. | 100m barjeras | 15.8 | 1 | II klase | Valmieras VK sacensības lodes grūšanā, diska mešanā, augstlēkšanā, kārtslēkšanā | ||
16.05.2017. | Augstlēkšana | 1.55 | 1 | II klase | Valmieras VK sacensības lodes grūšanā, diska mešanā, augstlēkšanā, kārtslēkšanā | ||
22.05.2017. | 400m barjeras | 1:12.69 | 7 | II klase | Rīgas čempionāts jauniešiem | ||
22.05.2017. | 100m barjeras | 15.61 | 1.0 | 2 | II klase | Rīgas čempionāts jauniešiem | |
03.06.2017. | Septiņcīņa | 3695 | 3 | II klase | Latvijas čempionāts daudzcīņās | ||
21.06.2017. | 100m barjeras | 15.77 | -1.0 | 6 | II klase | Latvijas čempionāts U16 | |
21.06.2017. | 100m barjeras | 15.60 | -2.0 | 0 | II klase | Latvijas čempionāts U16 | |
21.06.2017. | 300m barjeras | 51.62 | 12 | III klase | Latvijas čempionāts U16 | ||
21.06.2017. | Tāllēkšana | 4.84 | 0.0 | 11 | III klase | Latvijas čempionāts U16 | |
08.07.2017. | 100m barjeras | 15.02 | 0.7 | 7 | I klase | Latvijas Jaunatnes Olimpiāde | |
08.07.2017. | 100m barjeras | 15.76 | -0.4 | 0 | II klase | Latvijas Jaunatnes Olimpiāde | |
08.07.2017. | 400m barjeras | 1:10.45 | 7 | II klase | Latvijas Jaunatnes Olimpiāde | ||
08.07.2017. | Tāllēkšana | 4.60 | -0.8 | 19 | I j. klase | Latvijas Jaunatnes Olimpiāde | |
12.07.2017. | Septiņcīņa | 3906 | 1 | II klase | Valmieras spēles II kārta | ||
25.11.2017. | Tāllēkšana | 5.03 | 0.0 | III klase | Kuldīgas novada čempionāts | ||
25.11.2017. | 60m | 8.36 | 10 | Kuldīgas novada čempionāts | |||
25.11.2017. | 4x200m | 1:52.96 | Kuldīgas novada čempionāts | ||||
08.12.2017. | Augstlēkšana | 1.56 | II klase | 14.H.Silova turnīrs augstlēkšanā | |||
08.12.2017. | Augstlēkšana | 1.56 | Ā.K. | II klase | 14.H.Silova turnīrs augstlēkšanā | ||
16.12.2017. 12:27 | 60m barjerskrējiens | 9.37 | 6 | Ziemassvētku kauss 2017 | |||
16.12.2017. 14:03 | 60m | 8.28 | Ziemassvētku kauss 2017 | ||||
16.12.2017. 15:05 | 60m | 8.14 | 4 | Ziemassvētku kauss 2017 | |||
World Athletics punkti: | 0 | ||||||
Punkti kopā par klasifikāciju: | 0 | ||||||
Punkti kopā par rekordiem: | 0 | ||||||
Punkti kopā par kvalifikācijām: | 0 | ||||||
Punkti kopā par vietām: | 0 | ||||||
Punkti kopā: | 0 |
Datums | Disciplīna | Rezultāts | Vējš | Vieta | Klasifikācija | Sacensības | Reitinga punkti |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20.01.2016. | 60m | 8.5 | 1 | Madonas BJSS ziemas čempionāts U-16/A.Krauklīte; 27727818 | |||
20.01.2016. | 60m | 8.5 | 1 | Madonas BJSS ziemas čempionāts U-16/A.Krauklīte; 27727818 | |||
20.01.2016. | 60m barjerskrējiens | 11.5 | 2 | Madonas BJSS ziemas čempionāts U-16/A.Krauklīte; 27727818 | |||
20.01.2016. | Augstlēkšana | 1.25 | 5 | II j. klase | Madonas BJSS ziemas čempionāts U-16/A.Krauklīte; 27727818 | ||
20.01.2016. | Tāllēkšana | 4.14 | 2 | II j. klase | Madonas BJSS ziemas čempionāts U-16/A.Krauklīte; 27727818 | ||
04.03.2016. | Pieccīņa | 2045 | 5 | Madonas BJSS ziemas čempionāts 5-cīņā U 16, U-18,U-20 Madonas SC, A.Krauklītis; 26165213 | |||
17.06.2016. | 100m | 14.30 | 0.0 | 34 | III klase | Latvijas čempionāts U-16 grupai | |
17.06.2016. | 400m | 1:08.81 | 19 | III klase | Latvijas čempionāts U-16 grupai | ||
21.06.2016. | 400m | 1:09.78 | 15 | III klase | Valmieras spēles II kārta | ||
World Athletics punkti: | 0 | ||||||
Punkti kopā par klasifikāciju: | 0 | ||||||
Punkti kopā par rekordiem: | 0 | ||||||
Punkti kopā par kvalifikācijām: | 0 | ||||||
Punkti kopā par vietām: | 0 | ||||||
Punkti kopā: | 0 |
Datums | Disciplīna | Rezultāts | Vējš | Vieta | Klasifikācija | Sacensības | Reitinga punkti |
---|---|---|---|---|---|---|---|
08.01.2015. | 60m | 9.5 | 18 | Madonas BJSS ziemas čempionāts,U-14 (C gr.) | |||
08.01.2015. | Tāllēkšana | 3.78 | 10 | III j. klase | Madonas BJSS ziemas čempionāts,U-14 (C gr.) | ||
18.03.2015. | Pieccīņa | 935 | 19 | Jēkabpils sporta skolas sacensības daudzcīņās U-10 un U-12 | |||
19.09.2015. | 60m | 9.42 | 14 | III j. klase | Smiltene-Valga Javelin Cup'2015 un SK "Maret Sport" | ||
19.09.2015. | 300m | 50.43 | 6 | II j. klase | Smiltene-Valga Javelin Cup'2015 un SK "Maret Sport" | ||
19.09.2015. | Tāllēkšana | 3.88 | 15 | III j. klase | Smiltene-Valga Javelin Cup'2015 un SK "Maret Sport" | ||
World Athletics punkti: | 0 | ||||||
Punkti kopā par klasifikāciju: | 0 | ||||||
Punkti kopā par rekordiem: | 0 | ||||||
Punkti kopā par kvalifikācijām: | 0 | ||||||
Punkti kopā par vietām: | 0 | ||||||
Punkti kopā: | 0 |