Arsenijs Kadiševs
Datums | Disciplīna | Rezultāts | Vējš | Vieta | Klasifikācija | Sacensības | Reitinga punkti |
---|---|---|---|---|---|---|---|
02.07.2021. | 3000m | 9:21.57 | 6 | II klase | Latvijas U18 un U20 čempionāts | ||
24.07.2021. | 3000m | 9:22.44 | 4 | II klase | LVS/Sportland kauss 3.posms | ||
07.08.2021. | 5km | 16:34 | 5 | III klase | Latvijas čempionāts pusmaratonā, Kuldīgas pusmaratons | ||
21.08.2021. | 11.70 km | 0:40:13 | 4 | 40.Skrējiens Apkārt Vaidavas ezeram | |||
02.10.2021. | 8km | 0:31:19 | 10 | Latvijas čempionāts krosā (pieaugušajiem)/ Ogres Stirnu Buks | |||
12.10.2021. | 6km | 0:21:15 | 3 | Latvijas čempionāts krosā U14, U16, U18, U20 | |||
World Athletics punkti: | 0 | ||||||
Punkti kopā par klasifikāciju: | 0 | ||||||
Punkti kopā par rekordiem: | 0 | ||||||
Punkti kopā par kvalifikācijām: | 0 | ||||||
Punkti kopā par vietām: | 0 | ||||||
Punkti kopā: | 0 |
Datums | Disciplīna | Rezultāts | Vējš | Vieta | Klasifikācija | Sacensības | Reitinga punkti |
---|---|---|---|---|---|---|---|
31.01.2020. | 1500m | 4:29.28 | 14 | III klase | Rīgas atklātais čempionāts vieglatlētikā telpās | ||
31.01.2020. | 3000m | 9:20.84 | 1 | II klase | Rīgas atklātais čempionāts vieglatlētikā telpās | ||
07.02.2020. | 1500m | 4:18.98 | 7 | II klase | Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās | ||
07.02.2020. | 3000m | 9:20.03 | 1 | II klase | Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās | ||
20.06.2020. | 1000m | 2:50.7 | 4 | III klase | LSC postcoronavirus | ||
04.07.2020. | 800m | 2:16.2 | 3 | III klase | LSC čempionāts stadionā 2.posms 100m/400m č/800m/5000m/tālēkš,č | ||
05.07.2020. | 1000m | 2:51.99 | 21 | III klase | Sportland kauss 2.posms | ||
14.07.2020. | 3000m | 9:52.22 | 8 | III klase | Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām | ||
18.07.2020. | 1500m | 4:19.41 | 3 | II klase | Sportland kauss 3.posms | ||
22.07.2020. | 1500m | 4:24.33 | 6 | III klase | Latvijas U18 un U20 čempionāts | ||
22.07.2020. | 3000m | 9:53.54 | 4 | III klase | Latvijas U18 un U20 čempionāts | ||
08.08.2020. | 1500m | 4:29.79 | 15 | III klase | Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts | ||
World Athletics punkti: | 0 | ||||||
Punkti kopā par klasifikāciju: | 0 | ||||||
Punkti kopā par rekordiem: | 0 | ||||||
Punkti kopā par kvalifikācijām: | 0 | ||||||
Punkti kopā par vietām: | 0 | ||||||
Punkti kopā: | 0 |
Datums | Disciplīna | Rezultāts | Vējš | Vieta | Klasifikācija | Sacensības | Reitinga punkti |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12.01.2019. 14:50 | 800m | 2:11.74 | 10 | III klase | Sportland kauss I posms | ||
01.02.2019. | 1500m | 4:32.52 | 16 | III klase | Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās | ||
01.02.2019. | 3000m | 9:26.68 | 4 | II klase | Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās | ||
08.02.2019. | 1500m | 4:19.23 | 5 | II klase | Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās |
Vieta:
4
/ Leonīds Strekalovskis
/ Sporta skola Arkādija
| |
08.02.2019. | 3000m | 9:20.47 | 1 | II klase | Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās |
Vieta:
8
/ Leonīds Strekalovskis
/ Sporta skola Arkādija
| |
16.02.2019. | 3000m | 9:14.87 | 7 | II klase | Latvijas čempionāts telpās |
Vieta:
2
/ Leonīds Strekalovskis
/ Sporta skola Arkādija
| |
22.02.2019. | 1500m | 4:20.84 | 4 | II klase | Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās | ||
02.03.2019. | 3000m | 9:09.94 | 2 | II klase | Baltijas U18 komandu čempionāts | ||
04.05.2019. | 1000m | 2:59.1 | 1 | III klase | LSC atklātais čempionāts stadionā 1. posms: 300m-č, 400m-č, 1000m, 10 000m-č, tāllēkšana no vietas. | ||
04.05.2019. | 400m | 1:05.2 | 10 | III j. klase | LSC atklātais čempionāts stadionā 1. posms: 300m-č, 400m-č, 1000m, 10 000m-č, tāllēkšana no vietas. | ||
17.05.2019. | 1500m | 4:37.49 | 6 | III klase | Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā | ||
18.05.2019. | 6km | 0:21:09 | Tet Rīgas maratons / Latvijas čempionāts maratonā | ||||
23.05.2019. | 800m | 2:08.83 | 3 | II klase | Sportland kauss II posms | ||
31.05.2019. | 1500m | 4:16.67 | 7 | II klase | Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā | ||
31.05.2019. | 800m | 2:08.19 | 26 | II klase | Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā | ||
15.06.2019. | 3000m | 9:18.72 | 1 | II klase | LSC atklātais čempionāts stadionā 3.posms: 80m un 100m čempionāti, 600m, 3000m, tāllēkšana | ||
21.06.2019. | 1500m | 4:18.58 | 5 | II klase | Latvijas U18 un U20 čempionāts |
Vieta:
4
/ Leonīds Strekalovskis
/ Sporta skola Arkādija
| |
21.06.2019. | 3000m | 9:09.74 | 2 | II klase | Latvijas U18 un U20 čempionāts |
Vieta:
7
/ Leonīds Strekalovskis
/ Sporta skola Arkādija
| |
05.07.2019. | 1500m | 4:08.36 | 2 | II klase | Latvijas Jaunatnes Olimpiāde |
Vieta:
7
/ Leonīds Strekalovskis
/ Sporta skola Arkādija
| |
05.07.2019. | 3000m | 9:00.62 | 1 | II klase | Latvijas Jaunatnes Olimpiāde |
Vieta:
8
/ Leonīds Strekalovskis
/ Sporta skola Arkādija
| |
19.07.2019. | 1500m | 4:11.79 | 5 | II klase | Sportland kauss IV posms | ||
27.07.2019. | 1500m | 4:13.63 | 13 | II klase | Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts | ||
27.07.2019. | 3000m | 9:48.19 | 13 | III klase | Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts | ||
02.08.2019. | 3000m | 9:01.95 | 1 | II klase | Baltijas U18 komandu čempionāts |
Vieta:
20
/ Leonīds Strekalovskis
/ Sporta skola Arkādija
| |
17.08.2019. | 5000m | 16:03.85 | 12 | II klase | Igaunijas čempionāts.Eesti meistrivõistlused |
Rekords:
25
/ Leonīds Strekalovskis
/ Sporta skola Arkādija
| |
07.09.2019. | 2000m | 6:05.7 | 1 | LSC atklātais čempionāts stadionā, 5.posms. 100m, 800m čempionāts, 2000m, tāllēkšana no vietas | |||
14.09.2019. | 200m | 27.8 | 12 | I j. klase | LSC atklātais čempionāts stadionā, 6.posms. 200m, 1500m, 5000m čempionāts, trīssolis no vietas | ||
14.09.2019. | 1500m | 4:29.7 | 1 | III klase | LSC atklātais čempionāts stadionā, 6.posms. 200m, 1500m, 5000m čempionāts, trīssolis no vietas | ||
12.10.2019. | 5km | 16:06 | 1 | II klase | Latvijas čempionāts krosā | ||
08.12.2019. | 6km | 0:22:02 | 97 | Eiropas čempionāts krosā | |||
World Athletics punkti: | 0 | ||||||
Punkti kopā par klasifikāciju: | 0 | ||||||
Punkti kopā par rekordiem: | 25 | ||||||
Punkti kopā par kvalifikācijām: | 0 | ||||||
Punkti kopā par vietām: | 50 | ||||||
Punkti kopā: | 75 |
Datums | Disciplīna | Rezultāts | Vējš | Vieta | Klasifikācija | Sacensības | Reitinga punkti |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13.01.2018. | 1500m | 4:30.22 | 13 | III klase | Sportland kauss I posms | ||
02.02.2018. | 1500m | 4:23.67 | 3 | II klase | Latvijas U18 un U20 čempionāts |
Vieta:
6
/ Leonīds Strekalovskis
/ Sporta skola Arkādija
| |
02.02.2018. | 3000m | 9:41.39 | 3 | III klase | Latvijas U18 un U20 čempionāts | ||
09.02.2018. | 3000m | 9:47.73 | III klase | Rīgas čempionāts | |||
09.02.2018. | 1500m | 4:24.71 | II klase | Rīgas čempionāts | |||
15.02.2018. | 800m | 2:10.6 | 2 | II klase | Sporta skolas "Arkādija" iekšējās sacensības vieglatlētikā U16 un U18 vec.gr. | ||
17.02.2018. | 1500m | 4:27.43 | 17 | III klase | Latvijas čempionāts telpās | ||
23.02.2018. | 800m | 2:18.34 | 13 | III klase | Rīgas čempionāts U18 jaunatnei | ||
23.02.2018. | 1500m | 4:24.20 | 3 | III klase | Rīgas čempionāts U18 jaunatnei | ||
02.03.2018. | 1000m | 2:49.84 | 1 | III klase | Sportland kauss II posms | ||
28.04.2018. | 1000m | 2:55.3 | 2 | III klase | LSC atklātie čempionāti stadiona skrējienos. 1.kārta | ||
28.04.2018. | 400m | 1:00.2 | 8 | I j. klase | LSC atklātie čempionāti stadiona skrējienos. 1.kārta | ||
04.05.2018. | 1500m | 4:29.42 | 8 | III klase | Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 | ||
12.05.2018. | 4x200m | 1:41.42 | 2 | IAAF jauno vieglatlētu diena | |||
12.05.2018. | 400+300+200+100m | 2:16.01 | 2 | IAAF jauno vieglatlētu diena | |||
17.05.2018. | 1500m | 4:22.25 | 12 | III klase | Sportland kauss III posms | ||
18.05.2018. | 1500m | 4:34.59 | 4 | III klase | Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai | ||
18.05.2018. | 800m | 2:15.22 | 7 | III klase | Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai | ||
26.05.2018. | 800m | 2:13.0 | 3 | III klase | LSC atklātie čempionāti stadiona skrējienos 2.kārta. | ||
26.05.2018. | 200m | 27.0 | 4 | I j. klase | LSC atklātie čempionāti stadiona skrējienos 2.kārta. | ||
21.06.2018. | 1500m | 4:29.70 | 6 | III klase | Latvijas U18 un U20 čempionāts | ||
21.06.2018. | 3000m | 9:49.73 | 3 | III klase | Latvijas U18 un U20 čempionāts | ||
06.07.2018. | 1500m | 4:36.91 | III klase | Rīgas čempionāts | |||
06.07.2018. | 800m | 2:14.17 | III klase | Rīgas čempionāts | |||
10.07.2018. | 800m | 2:14.92 | 4 | III klase | Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 | ||
14.07.2018. | 800m | 2:11.69 | 12 | III klase | Sportland kauss V posms | ||
28.07.2018. | 3000m | 10:23.25 | 8 | I j. klase | Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts | ||
28.07.2018. | 5000m | 17:17.10 | 8 | III klase | Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts | ||
25.08.2018. | 2000m | 6:13.9 | 1 | LSC atklātie čempionāti stadiona skrējienos 5.kārta. | |||
08.09.2018. | 1500m | 4:31.0 | 2 | III klase | LSC atklātie čempionāti stadiona skrējienos 6.kārta. | ||
07.12.2018. | 1000m | 2:49.10 | III klase | Manēžas kauss 2018 | |||
07.12.2018. | 2000m | 6:10.82 | Manēžas kauss 2018 | ||||
World Athletics punkti: | 0 | ||||||
Punkti kopā par klasifikāciju: | 0 | ||||||
Punkti kopā par rekordiem: | 0 | ||||||
Punkti kopā par kvalifikācijām: | 0 | ||||||
Punkti kopā par vietām: | 6 | ||||||
Punkti kopā: | 6 |
Datums | Disciplīna | Rezultāts | Vējš | Vieta | Klasifikācija | Sacensības | Reitinga punkti |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14.01.2017. | 2000m | 6:29.90 | 1 | Sportland kauss vieglatlētikā I posms | |||
28.01.2017. | 1000m | 2:58.01 | 2 | III klase | Rīgas čempionāts jaunatnei | ||
28.01.2017. | 600m | 1:36.02 | 1 | III klase | Rīgas čempionāts jaunatnei | ||
28.01.2017. | 1000m | 2:58.01 | 2 | III klase | Rīgas čempionāts jaunatnei | ||
16.02.2017. | 300m | 45.66 | 18 | II j. klase | Jēkabpils sporta skolas atklātais čempionāts U-16 | ||
16.02.2017. | 1000m | 2:56.58 | 2 | III klase | Jēkabpils sporta skolas atklātais čempionāts U-16 | ||
24.02.2017. | 2000m | 6:10.65 | 1 | Latvijas čempionāts U16 | |||
24.02.2017. | 1000m | 2:54.32 | 5 | III klase | Latvijas čempionāts U16 | ||
01.04.2017. | 4km | 0:12:53 | 1 | Skrējiens pa Preiļu pilsētas ielām Cīruļputenis 2017 | |||
22.04.2017. | 3000m | 9:50.5 | 1 | III klase | LSC atklātie čempionāti stadiona skrējienos,Rīga 1.kārta 400-1000-10000m,č | ||
04.05.2017. | 400+300+200+100m | 2:21.87 | 4 | IAAF jauno vieglatlētu diena | |||
10.05.2017. | 800m | 2:11.15 | 3 | III klase | Sportland kauss II posms | ||
14.05.2017. | 6km | 0:21:38 | 7 | Lattelecom Rīgas maratons/ LČ maratonā | |||
22.05.2017. | 1500m | 4:30.49 | 1 | III klase | Rīgas čempionāts jauniešiem | ||
22.05.2017. | 800m | 2:12.75 | 2 | III klase | Rīgas čempionāts jauniešiem | ||
28.05.2017. | 1500m | 4:26.18 | 1 | III klase | Sportland kauss III posms | ||
21.06.2017. | 1500m | 4:33.55 | 3 | III klase | Latvijas čempionāts U16 | ||
21.06.2017. | 3000m | 9:54.60 | 1 | III klase | Latvijas čempionāts U16 | ||
08.07.2017. | 1500m | 4:30.45 | 6 | III klase | Latvijas Jaunatnes Olimpiāde | ||
08.07.2017. | 3000m | 10:05.55 | 4 | III klase | Latvijas Jaunatnes Olimpiāde | ||
12.07.2017. | 1500m | 4:37.16 | 1 | III klase | Valmieras spēles II kārta | ||
15.07.2017. | 1500m | 4:36.68 | 5 | III klase | Baltijas valstu čempionāts U16 | ||
18.07.2017. | 1000m | 2:55.66 | 3 | III klase | Sportland kauss IV posms | ||
02.08.2017. | 800m | 2:11.59 | 2 | III klase | Sportland kauss (finālposms) | ||
08.10.2017. | 5.10 km | 0:18:21 | 7 | Atlases sacensības ISF pasaules skolēnu čempionātam krosā 2018.gadā | |||
08.12.2017. | 2000m | 6:13.69 | 3 | Manēžas kauss 2017 | |||
08.12.2017. | 1000m | 2:52.02 | III klase | Manēžas kauss 2017 | |||
World Athletics punkti: | 0 | ||||||
Punkti kopā par klasifikāciju: | 0 | ||||||
Punkti kopā par rekordiem: | 0 | ||||||
Punkti kopā par kvalifikācijām: | 0 | ||||||
Punkti kopā par vietām: | 0 | ||||||
Punkti kopā: | 0 |
Datums | Disciplīna | Rezultāts | Vējš | Vieta | Klasifikācija | Sacensības | Reitinga punkti |
---|---|---|---|---|---|---|---|
09.01.2016. | 1000m | 3:08.0 | 4 | I j. klase | LVS kauss 1.posms Kuldīga | ||
22.01.2016. | 800m | 2:22.70 | 3 | I j. klase | Rīgas čempionāts jaunatnei RSM | ||
22.01.2016. | 1500m | 4:47.21 | 3 | III klase | Rīgas čempionāts jaunatnei RSM | ||
13.02.2016. | 1000m | 3:04.80 | 9 | I j. klase | Latvijas čempionāts U-16, RSM | ||
13.02.2016. | 2000m | 6:32.30 | 2 | Latvijas čempionāts U-16, RSM | |||
26.02.2016. | 1000m | 2:59.55 | 4 | III klase | XXVIII TARPTAUTINĖS LENGVOSIOS ATLETIKOS VARŽYBOS ,,NEVĖŽIO TAURĖ"Panevežys | ||
09.03.2016. | 1000m | 2:58.74 | 6 | III klase | LVS kauss 2.posms “Sportland kauss vieglatlētikā”RSM | ||
02.04.2016. | 4km | 0:13:03 | 1 | Skrējiens Cīruļputenis,Preiļi | |||
23.04.2016. | 1500m | 4:41.1 | 1 | I j. klase | LSC atklātie čempionāti stadiona skrējienos 1.kārta stadions Daugava 400m-1500mč-5000m | ||
30.04.2016. | 5.60 km | 0:19:26 | 1 | BigBank Skrien Latvija Biķernieku pusmaratons | |||
07.05.2016. | 200m | 29.7 | 18 | III j. klase | LSC atklātie čempionāti stadiona skrējienos 2.kārta stadions Daugava 200m-800m-10 000mč | ||
15.05.2016. | 6km | 0:22:35 | 3 | Lattelecom Rīgas maratons | |||
18.05.2016. | 800m | 2:19.76 | 4 | III klase | Sporta skolas “Arkādija” atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 un Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes U-16 vecuma grupai | ||
25.05.2016. | 1000m | 3:01.25 | 6 | I j. klase | Sportland kausa III posms | ||
28.05.2016. | 1500m | 4:47.33 | 12 | I j. klase | Liepājas Kausi | ||
17.06.2016. | 1500m | 4:41.88 | 6 | I j. klase | Latvijas čempionāts U-16 grupai | ||
17.06.2016. | 3000m | 10:10.06 | 4 | III klase | Latvijas čempionāts U-16 grupai | ||
21.06.2016. | 1500m | 4:32.03 | 2 | III klase | Valmieras spēles II kārta | ||
21.06.2016. | 800m | 2:16.26 | 3 | III klase | Valmieras spēles II kārta | ||
25.06.2016. | 5000m | 18:17.4 | 3 | I j. klase | LSC atklātie čempionāti stadiona skrējienos 3.kārta stadions Daugava,100mč-1000m-5000m | ||
12.07.2016. | 800m | 2:19.89 | 10 | III klase | Sportland kausa IV posms | ||
30.07.2016. | 5000m | 17:36.6 | 1 | III klase | LSC atklātie čempionāti stadiona skrējienos 4.kārta stadions Daugava,100m-800m-5000mč | ||
07.08.2016. | 1000m | 2:54.01 | 2 | III klase | Sportland kausa V posms | ||
25.09.2016. | 4.80 km | 0:16:39 | 2 | Jūrmalas skriešanas svētki,Majoru pludmale | |||
01.10.2016. | 3000m | 10:05.0 | 2 | III klase | LSC atklātie čempionāti stadiona skrējienos 7.kārta stadions Daugava,400mč-1000m-3000m | ||
15.10.2016. | 4km | 0:15:12 | 2 | Latvijas čempionāts krosā | |||
09.12.2016. | 1000m | 2:57.28 | 9 | III klase | TARPTAUTINĖS VARŽYBOS "MANIEŽO TAURĖ-2016" | ||
09.12.2016. | 2000m | 6:20.30 | 2 | TARPTAUTINĖS VARŽYBOS "MANIEŽO TAURĖ-2016" | |||
World Athletics punkti: | 0 | ||||||
Punkti kopā par klasifikāciju: | 0 | ||||||
Punkti kopā par rekordiem: | 0 | ||||||
Punkti kopā par kvalifikācijām: | 0 | ||||||
Punkti kopā par vietām: | 0 | ||||||
Punkti kopā: | 0 |
Datums | Disciplīna | Rezultāts | Vējš | Vieta | Klasifikācija | Sacensības | Reitinga punkti |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14.04.2012. | 100m | 17.0 | 1 | LSC atklātais čempionāts stadionā 1.kārta (100-800-10 000 m) | |||
14.04.2012. | 800m | 3:18.9 | 1 | LSC atklātais čempionāts stadionā 1.kārta (100-800-10 000 m) | |||
15.09.2012. | 1500m | 5:59.0 | 7 | LSC atklātais čempionāts stadionā 6.kārta (100-1500č-5000) | |||
06.10.2012. | 1000m | 3:36.8 | 7 | III j. klase | LSC atklātais čempionāts stadionā 7.kārta (200-1000č-3000) | ||
06.10.2012. | 200m | 33.8 | 1 | LSC atklātais čempionāts stadionā 7.kārta (200-1000č-3000) | |||
13.10.2012. | 1.80 km | 0:07:52 | 7 | Tradicionālās krosa sacensības „Gintarinė jūrmylė 2012“, | |||
World Athletics punkti: | 0 | ||||||
Punkti kopā par klasifikāciju: | 0 | ||||||
Punkti kopā par rekordiem: | 0 | ||||||
Punkti kopā par kvalifikācijām: | 0 | ||||||
Punkti kopā par vietām: | 0 | ||||||
Punkti kopā: | 0 |