Latvijas vieglatlētu starti Somijā, Zviedrijā un Polijā

Andris Staģis, Statistiķis, 30/08/2024 10:00

Izpaliekot iespējām sacensties pašu mājās, vairāki Latvijas vieglatlēti startējuši sacensībās ārzemēs. Svētdien (25.08.) “Motonet GP” sacensībās Somijas pilsētā Tamperē, Oskars Grava 100m priekšskrējienu veica 10,56 sek., bet finālskrējienā tika diskvalificēts. Kitija Paula Melnbārde ar rezultātu 6.15m ierindojās sestajā vietā.

Pirmdien (26.08.) sacensībās Stokholmā Rūdolfs Zērnis startēja 5 000m skrējienā un finišēja kā otrais – 14:25,73. Rūdolfa rezultāts ir šogad trešais labākais rezultāts starp Latvijas skrējējiem. Rūdolfu Zērni līdz šim vairāk zinājām kā pusmaratona skrējēju (1.15:47 – 2013.g.).

Trešdien (28.08.) Ščecinā (Polija) notikušajās poļu sprintera Vieslava Manjaka piemiņas sacensībās 100m skrējienā Oskars Grava “C” finālā bija otrais – 10,68 sek., bet Roberts Jānis Zālītis sestais – 10,94 sek. 200m skrējienā arī “C” skrējienā Oskars Grava uzvarēja ar rezultātu 20,81 sek.