1001
|
Aivita Meinerte
|
2006
|
|
1002
|
Elīna Kronberga
|
2007
|
Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
,
Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1003
|
Denīze Miķelsone
|
2007
|
Siguldas Sporta skola
|
1004
|
Liene Ķikāne
|
2006
|
|
1005
|
Paula Zaļkalne
|
2007
|
|
1006
|
Anna Līva Lizbovska
|
2007
|
Sporta skola Arkādija
|
1007
|
Jasmīna Anna Peperniece
|
2007
|
Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
,
Cēsu pilsētas Sporta skola
|
1008
|
Grieta Preciniece
|
2007
|
Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
,
Carnikavas novada pašvaldība
|
1009
|
Justīne Skulme
|
2007
|
|
1010
|
Valērija Skvorcova
|
2007
|
|
1011
|
Valērija Čuhnova
|
2007
|
Vieglatlētikas klubs Smiltene
,
Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1012
|
Veronika Uļska
|
2007
|
Latvijas Skriešanas sporta centrs
|
1013
|
Markuss Berkolts
|
2007
|
Cēsu pilsētas Sporta skola
|
1014
|
Eduards Nikāzis
|
2006
|
|
1015
|
Markuss Priedītis
|
2007
|
Vieglatlētikas klubs Smiltene
,
Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1016
|
Marks Kornets
|
2007
|
Cēsu pilsētas Sporta skola
|
1017
|
Ņikita Morozovs
|
2006
|
|
1018
|
Eduards Zelčs
|
2006
|
|
1019
|
Tomass Kvasts
|
2007
|
Cēsu pilsētas Sporta skola
|
1020
|
Adrians Gudermanis
|
2007
|
|
1021
|
Marta Jēkabsone
|
2009
|
Siguldas Sporta skola
|
1022
|
Paula Simanoviča
|
2009
|
|
1023
|
Anna Mārtiņsone
|
2008
|
|
1024
|
Patrīcija Janule
|
2008
|
Sporta skola Arkādija
|
1025
|
Daniela Janava
|
2008
|
Cēsu pilsētas Sporta skola
|
1026
|
Marta Kuzņecova
|
2008
|
Sporta skola Arkādija
|
1027
|
Laura Petrovska
|
2008
|
Siguldas Sporta skola
|
1028
|
Elīza Pole
|
2008
|
Siguldas Sporta skola
|
1029
|
Ernests Olengovičs
|
2008
|
Cēsu pilsētas Sporta skola
|
1030
|
Martins Stūrītis
|
2009
|
Murjāņu sporta ģimnāzija
,
Siguldas Sporta skola
|
1031
|
Raivis Uzuliņš
|
2008
|
Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1032
|
Patriks Zaļkalns
|
2007
|
Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1033
|
Estere Ūzuliņa
|
2007
|
Siguldas Sporta skola
|
1034
|
Denēra Auniņa
|
2006
|
Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1035
|
Ieva Marta Hamina
|
2007
|
Carnikavas novada pašvaldība
|
1036
|
Kristiāns Grūbe
|
2008
|
|
1037
|
Toms Melderis
|
2008
|
Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
,
Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1038
|
Bernadeta Auniņa
|
2008
|
Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
,
Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1039
|
Dārta Balode
|
2008
|
Vieglatlētikas klubs Smiltene
,
Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1040
|
Sabīne Baumane
|
2008
|
Siguldas Sporta skola
|
1041
|
Megija Bediķe
|
2009
|
Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
,
Vieglatlētikas klubs Smiltene
|
1042
|
Elza Jākobsone
|
2008
|
Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
,
Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1043
|
Kailija Bediķe
|
2008
|
Vieglatlētikas klubs Smiltene
,
Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1044
|
Kristīne Bleikša
|
2010
|
Vieglatlētikas klubs Smiltene
,
Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1045
|
Maija Dorše
|
2009
|
Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1046
|
Emīlija Jurjāne
|
2009
|
Vieglatlētikas klubs Smiltene
|
1047
|
Paula Petrovska
|
2008
|
|
1048
|
Alise Reingolde
|
2008
|
|
1049
|
Emīlija Strauja
|
2008
|
Vieglatlētikas klubs Smiltene
,
Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1050
|
Anna Fokerota-Šīmane
|
2007
|
Kuldīgas novada sporta skola
|
1051
|
Emīlija Seņka
|
2006
|
Vieglatlētikas klubs Smiltene
,
Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1052
|
Paula Gintere
|
2007
|
Siguldas Sporta skola
|
1053
|
Vanesa Elva Ivanova
|
2006
|
Cēsu Vieglatlētikas klubs
|
1054
|
Dārta Neimane
|
2007
|
Siguldas Sporta skola
|
1055
|
Artūrs Polis
|
2007
|
Siguldas Sporta skola
|
1056
|
Toms Samauskis
|
2008
|
Cēsu Vieglatlētikas klubs
,
Cēsu pilsētas Sporta skola
|
1057
|
Tīna Roberta Briša
|
2007
|
Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
|
1058
|
Evelīna Klempere
|
2007
|
Siguldas Sporta skola
|
1059
|
Laura Pigore
|
2007
|
Siguldas Sporta skola
|
1060
|
Grieta Lucāne
|
2007
|
Siguldas Sporta skola
|
1061
|
Kristaps Garančs
|
2006
|
Siguldas Sporta skola
|
1062
|
Kārlis Matīss Ieviņš
|
2008
|
Siguldas Sporta skola
|
1063
|
Luīze Marta Līvmane
|
2008
|
Siguldas Sporta skola
|
1064
|
Aleksandrs Raščevskis
|
1992
|
Līvānu novada vieglatlētikas klubs
|
1065
|
Andrejs Dmitrijevs
|
1985
|
Piramida Triathlon Club
|
1066
|
Arnis Pašķevičs
|
1987
|
Daugavpils
|
1067
|
Dmitrijs Vecgailis
|
1987
|
|
1068
|
Vjačeslavs Bambāns
|
1981
|
2BE1ST
|
1069
|
Alvis Reinbergs
|
1993
|
SK BULTA
|
1070
|
Renārs Vasiļjevs
|
2001
|
|
1071
|
Valdis Rozentāls
|
1969
|
|
1072
|
Andrejs Varčenko
|
1978
|
|
1073
|
Lauris Reinbergs
|
1971
|
|
1074
|
Ilze Drozdova
|
1994
|
SK BULTA
,
Rīga
|
1075
|
Zinaida Grīnberga
|
1962
|
Latvijas Skriešanas sporta centrs
|
1076
|
Markuss Bikšāns
|
2007
|
|
1077
|
Emīls Dimiņš
|
2008
|
|
1078
|
Elvijs Misāns
|
1989
|
|
1079
|
Linda Martinova
|
2009
|
|
1080
|
Ņikita Aņenko
|
2009
|
Aizkraukles novada Sporta skola
|
1081
|
Anda Dansone
|
2005
|
M.Štrobindera šķēpmetēju klubs
,
Talsu novada Sporta skola
|
1082
|
Patrīcija Jansone
|
2005
|
CUS CATANIA
,
M.Štrobindera šķēpmetēju klubs
,
Talsu novada Sporta skola
|
1083
|
Estere Lamberte
|
2007
|
Sporta skola Arkādija
|
1084
|
Estere Bergmane
|
2006
|
Sporta skola Arkādija
|
1085
|
Elza Medne
|
2007
|
|
1086
|
Keita Arāja
|
2007
|
Talsu novada Sporta skola
|
1087
|
Aleksandra Černova
|
2008
|
Talsu novada Sporta skola
|
1088
|
Krišjānis Suntažs
|
2000
|
ASD NEW ATLETICA AFRAGOLA
,
Jelgavas vieglatlētikas klubs
|
1089
|
Valērija Curikova
|
2004
|
Skriešanas skola
|
1090
|
Radislavs Briška
|
2010
|
Viļakas novada pašvaldība
|
1091
|
Alekss Paršenkovs
|
2011
|
Viļakas novada pašvaldība
|
1092
|
Martins Kušneris
|
2010
|
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1093
|
Filips Kušneris
|
2010
|
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1094
|
Martins Šteins
|
2010
|
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1095
|
Vestards Kalve
|
2010
|
Jēkabpils Sporta skola
|
1096
|
Rainers Lapiņš
|
2010
|
|
1097
|
Romāns Zagrebajevs
|
2010
|
Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
|
1098
|
Herberts Prokofjevs
|
2010
|
Balvu Sporta skola
|
1099
|
Gvido Prokofjevs
|
2011
|
Balvu Sporta skola
|
1100
|
Dmitrijs Jekimovs
|
2011
|
Balvu Sporta skola
|
1101
|
Roberts Melnis
|
2010
|
Balvu Sporta skola
|
1102
|
Danijels Mahmuds
|
2010
|
Rugāju sporta centrs
|
1103
|
Linards Losāns
|
2010
|
Ludzas novada Sporta skola
|
1104
|
Gustavs Mezītis
|
2010
|
Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1105
|
Valters Kulakovs
|
2009
|
Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1106
|
Raimonds Skangalis
|
2008
|
|
1107
|
Emīls Āboliņš
|
2008
|
|
1108
|
Laura Krampe
|
2010
|
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1109
|
Katrīna Daudzvārde
|
2010
|
Jēkabpils Sporta skola
|
1110
|
Viktorija Multiņa
|
2010
|
Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
|
1111
|
Ērika Some
|
2010
|
Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
|
1112
|
Paula Udrase
|
2010
|
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1113
|
Gintija Voiciša
|
2011
|
Balvu Sporta skola
|
1114
|
Sintija Cepurniece
|
2010
|
Balvu Sporta skola
|
1115
|
Viktorija Daukste
|
2010
|
Balvu Sporta skola
|
1116
|
Estere Kapteine
|
2010
|
Balvu Sporta skola
|
1117
|
Enija Teterovska
|
2007
|
Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1118
|
Laura Kallase
|
2009
|
Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1119
|
Vita Vilciņa
|
2010
|
|
1120
|
Milēna Berjozova
|
2008
|
Balvu Sporta skola
|
1121
|
Laura Kranāte
|
2008
|
Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1122
|
Diāna Vīksniņa
|
2007
|
|
1123
|
Krista Kokare
|
2008
|
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1124
|
Viktorija Martinova
|
2008
|
Viļakas novada pašvaldība
|
1125
|
Loreta Ilonda Lazdiņa
|
2008
|
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1126
|
Monta Starce
|
2008
|
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1127
|
Patrīcija Ivanova
|
2008
|
|
1128
|
Aleks Purens
|
2008
|
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1129
|
Toms Jātnieks
|
2008
|
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1130
|
Andris Livčāns
|
2008
|
Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1131
|
Toms Silinieks
|
2008
|
Balvu Sporta skola
|
1132
|
Ervīns Tabors
|
2008
|
Balvu Sporta skola
|
1133
|
Madara Gržibovska
|
2009
|
|
1134
|
Patrīcija Ķirsone
|
2009
|
|
1135
|
Simona Beitāne
|
2009
|
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1136
|
Diāna Jakimova
|
2009
|
Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
|
1137
|
Veronika Ivanova
|
2009
|
Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
|
1138
|
Ance Poļaka
|
2009
|
Alūksnes Sporta skola
|
1139
|
Evelīna Briede
|
2009
|
Balvu Sporta skola
|
1140
|
Kārlis Zakss
|
2009
|
Balvu Sporta skola
|
1141
|
Toms Jermacāns
|
2009
|
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1142
|
Ralfs Emīls Enītis
|
2009
|
Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1143
|
Intars Veliks
|
2009
|
Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
|
1144
|
Dominiks Kusiņš
|
2009
|
Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
|
1145
|
Tomass Andersons
|
2009
|
Rugāju sporta centrs
|
1146
|
Markuss Mickevičs
|
2009
|
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1147
|
Annija Grandāne
|
2010
|
|
1148
|
Tatjana Ivanova
|
2010
|
Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
|
1149
|
Evelīna Tabore
|
2011
|
Balvu Sporta skola
|
1150
|
Nikola Prikule
|
2010
|
Ludzas novada Sporta skola
|
1151
|
Jānis Zakss
|
2011
|
Balvu Sporta skola
|
1152
|
Ņikita Jeršovs
|
2011
|
Balvu Sporta skola
|
1153
|
Dāvis Štekels
|
2010
|
Balvu Sporta skola
|
1154
|
Kristaps Kukurāns
|
2010
|
Balvu Sporta skola
|
1155
|
Loreta Beāte Dzirkale
|
2008
|
|
1156
|
Kristīne Borovikova
|
2008
|
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1157
|
Sintija Birzniece
|
2008
|
Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1158
|
Vladislavs Leitāns
|
2008
|
Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
|
1159
|
Braiens Multiņš
|
2008
|
Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
|
1160
|
Jānis Žagars
|
2008
|
Alūksnes Sporta skola
|
1161
|
Elīna Ieva Rivseniece
|
2009
|
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1162
|
Alise Plāte
|
2009
|
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1163
|
Elza Eglīte
|
2009
|
Jēkabpils Sporta skola
|
1164
|
Paula Zvaigzne
|
2009
|
Jēkabpils Sporta skola
|
1165
|
Kristers Dunda
|
2009
|
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1166
|
Rihards Tomsons
|
2009
|
Alūksnes Sporta skola
|
1167
|
Niks Ronis
|
2010
|
Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1168
|
Valdis Lemešs
|
2010
|
Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1169
|
Krišjānis Osis
|
2010
|
Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1170
|
Markuss Soms
|
2008
|
Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
|
1171
|
Reinis Kančs
|
2008
|
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1172
|
Kaspars Zeps
|
2008
|
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1173
|
Reinis Kostukevičs
|
2008
|
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1174
|
Lelde Cielaka
|
2009
|
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1175
|
Marta Pētersone
|
2009
|
Alūksnes Sporta skola
|
1176
|
Margita Trepša
|
2009
|
Balvu Sporta skola
|
1177
|
Katrīna Skutele
|
2009
|
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1178
|
Egīls Rudzītis
|
2009
|
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1179
|
Artūrs Krampe
|
2009
|
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1180
|
Roberts Leimanis
|
2009
|
Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1181
|
Edvards Brakovskis
|
2009
|
Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
|
1182
|
Gunita Duļevska
|
2010
|
Balvu Sporta skola
|
1183
|
Ričards Šķēls
|
2010
|
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1184
|
Ralfs Čebotarjovs
|
2010
|
|
1185
|
Markuss Garais
|
2010
|
Balvu Sporta skola
|
1186
|
Linda Vaivode
|
2008
|
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1187
|
Elizabete Siliņa
|
2008
|
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1188
|
Annika Kupča
|
2008
|
|
1189
|
Ričards Aizpurs
|
2008
|
Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1190
|
Eveina Līna Smoļenska
|
2009
|
Murjāņu sporta ģimnāzija
,
Balvu Sporta skola
|
1191
|
Marija Kapustina
|
2009
|
Balvu Sporta skola
|
1192
|
Jānis Gustavs Brūvelis
|
2009
|
Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1193
|
Umberts Teters
|
2009
|
Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1194
|
Estere Čata
|
2005
|
Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1195
|
Loreta Bondare
|
2005
|
Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
1196
|
Raivis Žihars
|
2002
|
Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
|
1197
|
Amanda Eihmane
|
2007
|
|
1198
|
Magda Cigle
|
2000
|
Siguldas Sporta skola
|
1199
|
Teodors Godiņš
|
2008
|
Cēsu pilsētas Sporta skola
|
1200
|
Luīze Rajecka
|
2009
|
Sporta klubs AŠAIS
,
Cēsu pilsētas Sporta skola
|