Kristiāns Upenieks
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14.07.2020. | 3000m | 9:10.87 | 3 | Second-class | Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām | ||
22.07.2020. | 3000m | 9:14.73 | 2 | Second-class | Latvian U18 and U20 championships | ||
22.07.2020. | 5000m | 16:22.52 | 1 | Second-class | Latvian U18 and U20 championships | ||
01.08.2020. | 3000m | 9:12.06 | 5 | Second-class | Baltic U18 and U20 team championships | ||
08.08.2020. | 5km | 17:26 | 4 | Third-class | Kuldīgas pusmaratons/ Latvijas čempionāts pusmaratonā | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20.01.2019. | 3000m | 9:11.92 | Second-class | Igaunijas ziemas komandu kauss | |||
08.02.2019. | 3000m | 9:55.24 | 3 | Third-class | Latvian U18 and U20 indoor championships | ||
13.04.2019. | 5.30 km | 0:17:24 | 6 | Liepājas pusmaratons, Skrien Latvija 1.posms(Nav sertificēts) | |||
05.05.2019. | 5.30 km | 0:17:48 | Daugavpils pusmaratons,Skrien Latvija 2.posms | ||||
18.05.2019. | 10km | 0:35:28 | Third-class | Lattelecom Riga marathon/ Latvian marathon championships | |||
01.06.2019. | 5.30 km | 0:17:19 | Rēzeknes pusmaratons.Skrien Latvija 3.posms | ||||
16.06.2019. | 5.30 km | 0:16:53 | Ventspils piedzīvojumu parka maratons. Skrien Latvija 4. posms | ||||
21.06.2019. | 3000m | 9:19.05 | 1 | Second-class | Latvian U18 and U20 championships |
Place:
8
/ Jānis Višķers
/ SK "Tērauds"
| |
21.06.2019. | 5000m | 16:19.93 | 1 | Second-class | Latvian U18 and U20 championships |
Place:
8
/ Jānis Višķers
/ SK "Tērauds"
| |
13.07.2019. | 5.30 km | 0:16:33 | Jelgavas nakts pusmaratons, Skrien Latvija 5. posms | ||||
19.07.2019. | 1500m | 4:13.18 | 6 | Second-class | Sportland Cup | ||
27.07.2019. | 3000m | 9:09.16 | 7 | Second-class | Latvian championships |
Place:
2
/ Jānis Višķers
/ SK "Tērauds"
| |
27.07.2019. | 1500m | 4:10.22 | 8 | Second-class | Latvian championships |
Place:
2
/ Jānis Višķers
/ SK "Tērauds"
| |
10.08.2019. | 5.30 km | 0:17:42 | Kuldīgas pusmaratons, Skrien Latvija 6.posms | ||||
15.09.2019. | 6km | 0:19:37 | 7 | Valmieras maratons, Skrien Latvija 7. posms un Latvijas čempionāts pusmaratonā | |||
21.09.2019. | 5km | 15:47 | 4 | Second-class | WE RUN RIGA 2019, 10km un 5km jauniešu skrējiens | ||
12.10.2019. | 5km | 16:21 | 4 | Third-class | Latvian Cross country championships | ||
19.10.2019. | 5.30 km | 0:17:25 | Siguldas pusmaratons, Skrien Latvija 8.posms | ||||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 20 | ||||||
Total points: | 20 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18.01.2018. | 3000m | 9:23.23 | NC | Second-class | Tartu čempionāts | ||
02.02.2018. | 3000m | 9:15.91 | 1 | Second-class | Latvian U18 and U20 championships | ||
09.02.2018. | 1500m | 4:21.27 | Second-class | Riga championships | |||
17.02.2018. | 1500m | 4:13.90 | 10 | Second-class | Latvian indoor championships | ||
03.03.2018. | 3000m | 9:55.34 | Third-class | Baltic U18 championships | |||
02.04.2018. | 5.5km | 0:17:55 | ISF WORLD SCHOOLS CHAMPIONSHIP CROSS-COUNTRY 2018 | ||||
07.06.2018. | 1500m | 4:21.02 | NC | Third-class | Sportland CUP | ||
21.06.2018. | 3000m | 9:23.70 | 1 | Second-class | Latvian U18 and U20 championships | ||
28.07.2018. | 3000m | 9:25.21 | 6 | Second-class | Latvian championships | ||
02.08.2018. | 3000m | 9:53.68 | 5 | Third-class | Baltic U18 Team Championships | ||
22.09.2018. | 5km | 16:05 | Second-class | We Fly. Riga 2018 | |||
18.11.2018. | 10km | 0:34:36 | 1 | Third-class | 3. Līvenhofas skrējiens | ||
26.12.2018. | 5km | 16:22 | 21 | BestDrivre Sant Silvestre del Masnou,Catalonia | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14.01.2017. | 1500m | 4:28.14 | 12 | Third-class | LVS Cup | ||
28.01.2017. | 1500m | 4:30.65 | 4 | Third-class | Riga championships for youth | ||
04.02.2017. | 1500m | 4:37.67 | 7 | Third-class | Latvian championships U20 and U18 | ||
04.02.2017. | 3000m | 9:38.08 | 2 | Third-class | Latvian championships U20 and U18 | ||
04.03.2017. | 3000m | 9:37.11 | 5 | Third-class | Baltic championships U18 | ||
26.03.2017. | 5.5km | 0:18:20 | 3 | Bigbank Skrien Latvija - Liepājas pusmaratons | |||
07.04.2017. | 5.30 km | 0:17:11 | 2 | Bigbank Skrien Latvija - Rēzeknes pusmaratons | |||
14.05.2017. | 10km | 0:36:57 | 17 | Lattelecom Riga marathon / Latvian Championships marathon | |||
17.06.2017. | 5.30 km | 0:18:05 | 2 | Bigbank Skrien Latvija - Ventspils Piedzīvojumu parka maratons | |||
01.07.2017. | 3000m | 9:40.02 | 2 | Third-class | Latvian championships U18 and U20 | ||
08.07.2017. | 3000m | 9:23.28 | 1 | Second-class | Latvian Youth Olympic games | ||
22.07.2017. | 5.30 km | 0:17:09 | 4 | Bigbank Skrien Latvija - Jelgavas Nakts pusmaratons | |||
05.08.2017. | 3000m | 9:35.86 | 3 | Third-class | Baltic championships U18 | ||
02.09.2017. | 5km | 16:56 | Latvian championships 5 km | ||||
08.10.2017. | 5.10 km | 0:17:22 | 2 | Atlases sacensības ISF pasaules skolēnu čempionātam krosā 2018.gadā | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13.02.2016. | 2000m | 6:34.74 | 3 | Latvijas čempionāts U-16, RSM | |||
30.04.2016. | 5.60 km | 0:20:21 | 4 | BigBank Skrien Latvija Biķernieku pusmaratons | |||
15.05.2016. | 10km | 0:37:12 | 4 | Lattelecom Rīgas maratons | |||
17.06.2016. | 3000m | 10:03.92 | 2 | Third-class | Latvijas čempionāts U-16 grupai | ||
19.06.2016. | 5.30 km | 0:18:31 | 1 | VII Ventspils Piedzīvojumu parka pusmaratons un I maratons | |||
23.07.2016. | 5.30 km | 0:17:55 | 1 | Bigbank Skrien Latvija Jelgavas nakts pusmaratons | |||
13.08.2016. | 5.30 km | 0:18:26 | 1 | Latvijas čempionāts pusmaratonā | |||
18.09.2016. | 6.20 km | 0:21:09 | 1 | Latvijas čempionāts maratonā | |||
01.10.2016. | 3000m | 10:17.0 | 3 | Third-class | LSC atklātie čempionāti stadiona skrējienos 7.kārta stadions Daugava,400mč-1000m-3000m | ||
08.10.2016. | 5.30 km | 0:18:20 | 1 | Bigbank Skrien Latvija Siguldas pusmaratons | |||
15.10.2016. | 4km | 0:16:33 | 10 | Latvian championships cross country | |||
18.11.2016. | 3km | 0:10:06 | 1 | Rembates aplis 2016 | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
06.04.2015. | 5km | 19:50 | 4 | BIGBANK SKRIEN LATVIJA Rēzeknes pusmaratons 1.posms | |||
26.04.2015. | 5.30 km | 0:19:55 | 4 | V Biķernieku pusmaratons | |||
11.07.2015. | 5.20 km | 0:19:17 | 4 | BIGBANK SKRIEN LATVIJA,Jelgavas pusmaratons 4.posms | |||
15.08.2015. | 5.30 km | 0:19:59 | 5 | BIGBANK SKRIEN LATVIJA,Kuldīgas pusmaratons 5.posms | |||
20.09.2015. | 6.20 km | 0:23:16 | 5 | BIGBANK SKRIEN LATVIJA,Valmiera, 6.posms | |||
03.10.2015. | 3000m | 10:24.3 | 8 | First-class junior | LSC atklātais čempionāts stadiona skrējienos 7.kārta 400m-1000m-3000mč stad,Daugava | ||
10.10.2015. | 5.30 km | 0:19:20 | 5 | BIGBANK SKRIEN LATVIJA,Siguldas pusmaratons, 7.posms - Fināls | |||
17.10.2015. | 4km | 0:15:53 | 4 | Latvijas čempionāts krosā,Carnikava | |||
18.11.2015. | 3km | 0:10:20 | 1 | Rembates aplis 2015 | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
06.04.2014. | 10.5km | 0:48:53 | 11 | Rēzeknes pusmaratons Skrien Latvija 1posms | |||
12.07.2014. | 10.5km | 0:48:37 | 6 | Jelgavas pusmaratons (skrien Latvija 4 posms) | |||
09.08.2014. | 5.30 km | 0:21:27 | 3 | Kuldīgas pusmaratons Skrien Latvija 5 posms | |||
06.09.2014. | 5km | 21:10 | 11 | 5.Gillette Jūrmalas pusmaratons, 10,5 km, 5 km | |||
18.10.2014. | 2km | 0:08:06 | 3 | Latvijas čempionāts krosā | |||
18.11.2014. | 3km | 0:11:05 | 15 | Rembates aplis 2014 | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |