8.Starptautiskais Henrija Silova turnīrs augstlēkšanā.

LVS, 10/12/2011 13:01

Daugavpī, 09. - 10.12.2011 norisinājās 8. Starptautiskais Henrija Silova turnīrs augstlēkšanā

9. -10. decembrī Daugavpils vieglatlētikas manēžā notika  8. Starptautiskais Henrija Silova turnīrs augstlēkšanā. Pirmajā dienā sacentās jaunie augstlēcēji no Latvijas un Lietuvas. "D" grupas meitenēm uzvarēja Budre Signe no Aizkraukles (1,24m), zēniem šajā pašā grupā nepārspēts palika Trops Anis no Līvāniem (1,27m). "C" grupā attiecīgi uzvaras izcīnīja - Ciematniece Darja no Daugavpils (1,48m) un Pavlovičs Pēteris no Aizkraukles (1,42m).  "B" grupā Meitenēm uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Karpekina Anastasija no Daugavpils (1,56m), zēniem Smilškalns Egils no Līvāniem (1,70m).

Otrajā dienā (10.decembrī) par H.Silova balvām cīnījās Elites grupu sportisti. Sieviešu konkurencē startēja dalībnieces no Lietuvas un Baltkrievijas un H.Silova balvu izcīnīja sportiste no Viļņas Vnukova Karina (1,77m). Vīriešu konkurencē balvu izcīņā piedalījās arī Latvijas labākie augstlēcēji. Trešo vietu ar rezultātu 2,06m izcīnija Konstantīns Karpovs no Novopolockas (BLR), Latvijas sportists Jānis Vanags izcīnija otro vietu pārvarot 2,09m augstumā novietoto latiņu ar rezultātu 2,15m uzvarēja Sergejs Galjašovs no Novopolockas (BLR).