Agnese Pastare "Lugano Trophy" soļojumā 14. vietā

LVS, 17/03/2013 12:49
Agnese Pastare

Agnese Pastare 20 km veic 1.34:10, bet Kristīne Platace - 1.45:13

Svētdien Lugano (Šveice) notika gadskārtējās starptautiskās soļotāju sacensības „Lugano Trophy” – XI Mario Albisetti piemiņas sacensības. Tajās piedalījās arī trīs latviešu soļotāji. Visveiksmīgāk – Agnese Pastare. 20 km distancē viņai 14.vieta ar rezultātu 1.34:10. Uzvarētāja Liu Hong (Ķīna) finišēja ar rezultātu 1.27:06. Otra mūsu soļotāja Kristīne Platace 57 dalībnieču konkurencē ierindojās 34.vietā ar rezultātu 1.45:13. Var tikai piebilst, ka Agnese atkārtoti izpildīja Maskavas pasaules čempionāta kvalifikācijas „A” normu (1.36:00).
88 vīru konkurencē šajā pat 20 km distancē neveiksmīgs soļojums Edgaram Gjačam -neilgi pirms finiša viņam parādīja diskvalifikācijas sarkano kartīti.Arī vīriem uzvarēja Ķīnas soļotājs Vang Zhen – 1.19:08.
Pavasara laiks ir arī soļotāju sacensību laiks – sekos sacensības Rio Majorā (Portugāle), Podebradā (Čehija) un Dudincē (Slovākija).