# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Jānis Leitis 34.13 13.04.1989. 1027 Meistarkandidāts Uldis Kurzemnieks Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 17:38
2 Valērijs Valinščikovs 34.92 11.08.1997. 960 I klase Jūlija Iļjušina-Pavlova Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 17:38
3 Matīss Gržibovskis 35.91 15.12.2003. 879 I klase Iveta Puķīte, Gints Bitītis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
4 Dmitrijs Ļašenko 35.95 06.06.2002. 876 I klase Vjačeslavs Goļinskis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
5 Gints Drigulis 37.11 14.08.2001. 786 II klase Daiga Stumbre Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 17:35
6 Aleksis Belovs 37.23 13.09.2002. 777 II klase Vjačeslavs Grigorjevs, Gints Bitītis Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 16:34
7 Arturs Kuzmičenko 37.41 18.04.2001. 764 II klase Diāna Lauva Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 17:32
8 Artūrs Šķesters 37.46 02.07.2002. 760 II klase Gunta Blūmiņa, Arnolds Strenga Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
9 Rojs Puks 37.64 05.02.2000. 747 II klase Diāna Lauva Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 17:26
10 Etjens Beļašovs 37.67 19.06.2003. 745 II klase Andrejs Domaņins Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
11 Juris Volkovs 37.69 30.10.2001. 743 II klase Laila Nagle Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 17:35
12 Intars Barčevskis 37.74 09.02.2001. 740 II klase Andris Jansons Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 17:32
13 Aleksandrs Korčagins 37.78 12.07.2002. 737 II klase Jūlija Iļjušina-Pavlova 61. D. Karbiševa piemiņas sacensības Bresta, Baltkrievija 30.11.2018.
14 Alens Judovs 37.81 21.08.2003. 734 II klase Sandis Sabājevs Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 16:28
15 Artjoms Kalnpurs 37.94 05.04.2003. 725 II klase Anita Klapote Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
16 Kārlis Romanovs 38.09 23.12.2002. 714 II klase Viktors Lācis Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 16:37
17 Aldis Graudiņš 38.11 18.06.1997. 713 II klase Mārīte Lūse Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 17:35
18 Kārlis Degins 38.16 13.08.2003. 709 II klase Anita Koziča Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 16:31
19 Ralfs Lipenīts 38.20 09.07.2002. 706 II klase Aivars Noris Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
20 Aleksandrs Visockis 38.23 20.02.1999. 704 II klase Andrejs Domaņins Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
21 Ainārs Azarevičs 38.45 11.09.2001. 689 III klase Svetlana Petrakova Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 17:29
22 Gustavs Kļavis 38.48 31.07.2001. 686 III klase Andrejs Saņņikovs Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 17:23
23 Artūrs Rožinskis 38.49 22.06.1994. 686 III klase Juris Petrovičs Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 17:35
24 Vladislavs Čemis 38.61 24.03.2002. 677 III klase Jana Hadakova Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 16:10
25 Raivis Sīlis 38.63 12.01.2000. 676 III klase Agris Ķirsis STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 Valga, Igaunija 05.01.2019.
26 Jānis Etjantens 38.65 10.05.2003. 675 III klase Gints Bitītis, Mudīte Gerke Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
27 Juris Gailis 38.66 22.07.1995. 674 III klase Viktors Bonders Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 17:32
28 Aleks Uļjanovs 38.74 04.09.2002. 668 III klase Vjačeslavs Goļinskis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
29 Kārlis Zauers 38.77 28.08.1998. 666 III klase Juris Petrovičs Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 17:29
30 Mārtiņš Petrovs 38.78 15.10.2001. 666 III klase Rihards Parandjuks, Māris Urtāns Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 17:32
31 Rolands Blūms 38.90 25.04.2004. 657 III klase Irēna Aizpure Valkas novada BJSS U-12, U-16 grupu divcīņas un U18 grupas vieglatlētikas sacensības. Valgas halle 23.01.2019.
32 Niklāvs Paipals 38.97 02.05.2000. 652 III klase Andris Eikens, Andris Jansons Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
33 Daņils Sapuns 39.03 14.12.2002. 648 III klase Vjačeslavs Goļinskis Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 16:22
34 Edgars Avens 39.06 01.01.2004. 646 III klase Anatolijs Titovs STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 Valga, Igaunija 05.01.2019.
35 Kārlis Liede 39.12 08.04.2002. 642 III klase Genādijs Ļebedevs, Andrejs Saņnikovs Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
36 Daniels Gailis 39.13 17.06.2003. 642 III klase Agris Ķirsis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
37 Rolands Jansons 39.17 15.03.2001. 639 III klase Guntis Auziņš Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 17:26
38 Edvards Francs 39.19 30.10.2002. 637 III klase Agris Ķirsis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
39 Edgars Avens 39.22 16.03.2004. 635 III klase Mārīte Lūse Maxima Jaunatnes kauss Rīga 10.02.2019.
40 Gustavs Riekstiņš 39.26 31.07.2002. 633 III klase Dace Vizule Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
41 Dainis Aleidzāns 39.28 18.09.2001. 631 III klase Nadežda Milbrete Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 17:23
42 Kristaps Citlavs 39.34 10.04.2001. 627 III klase Ilze Stukule Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 17:26
43 Renāts Lācis 39.34 30.12.2002. 627 III klase Māris Urtāns, Rihards Parandjuks Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 16:28
44 Daniels Balaboskins 39.50 17.01.2002. 617 III klase Andrejs Domaņins Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 16:31
45 Vadims Zaharovs 39.62 25.02.2003. 609 III klase Ineta Zālīte 61. D. Karbiševa piemiņas sacensības Bresta, Baltkrievija 30.11.2018.
46 Mareks Zainalovs 39.63 28.02.2003. 608 III klase I Aizpure Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
47 Gvido Miezers 39.66 10.05.2003. 606 III klase Dace Vizule Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 16:31
48 Ņikita Bogdanovs 39.71 02.12.2002. 603 III klase Jāzeps Markevičs, Andrejs Domanins Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
49 Lauris Zaikevičs 39.95 20.04.2000. 587 III klase Irēna Vītola STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 Valga, Igaunija 05.01.2019.
50 Lauris Keišs 40.07 21.12.2002. 579 III klase Ignāts Cipruss, Ignāts Cipruss Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.