# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Jānis Leitis 34.13 13.04.1989. 1027 Meistarkandidāts Uldis Kurzemnieks Sprinta diena Paņevēža, LTU 05.01.2018.
2 Artūrs Pastors 34.45 15.03.2001. 999 Meistarkandidāts Zigurds Kincis Baltijas U18 čempionāts Viru, Igaunija 03.03.2018.
3 Iļja Petrušenko 34.58 20.04.1999. 988 Meistarkandidāts Vjačeslavs Goļinskis Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
4 Kristers Kalniņš 35.17 17.09.1996. 939 I klase Viktors Lācis Sacensības Tallinā Tallina, Igaunija 28.01.2018.
5 Austris Karpinskis 35.20 14.06.1998. 937 I klase Mārīte Lūse Ziemassvētku starti Minska, BLR 21.12.2017.
6 Valērijs Valinščikovs 35.37 11.08.1997. 923 I klase Jūlija Iļjušina Ziemassvētku starti Minska, BLR 21.12.2017.
7 Edgars Pavārs 36.00 23.03.1999. 872 I klase Regīna Ābeltiņa Ziemassvētku starti Minska, BLR 21.12.2017.
8 Ralfs Olševskis 36.21 27.09.1999. 856 I klase Skaidrīte Velberga Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
9 Artūrs Vecbaštiks 36.41 09.03.2001. 840 II klase Aivars Vērdiņš Baltijas U18 čempionāts Viru, Igaunija 03.03.2018.
10 Aleksandrs Madijarovs 36.78 05.07.1999. 811 II klase Pēteris Karlivāns Starptautiskas sacensības vieglatlētikā "Valga - Valmiera" U16,U18,U20 Valga EST 12.01.2018.
11 Aleksandrs Visockis 36.85 20.02.1999. 806 II klase Andrejs Domaņins Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
12 Dmitrijs Ļašenko 37.11 06.06.2002. 786 II klase Vjačeslavs Goļinskis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
13 Gints Drigulis 37.23 14.08.2001. 777 II klase Daiga Stumbre Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
14 Emīls Vīgants 37.37 17.02.2001. 767 II klase Laila Nagle Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
15 Kārlis Kariņš 37.83 15.08.2000. 733 II klase Viktors Lācis Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
16 Jānis Gržibovskis 37.86 05.04.1999. 731 II klase Iveta Puķīte Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
17 Kārlis Eiduks 38.06 05.10.2000. 716 II klase Laila Nagle Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
18 Maksims Semjonovs 38.09 24.02.2000. 714 II klase Laila Nagle Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
19 Emīls Zukulis 38.38 01.06.2000. 694 III klase Aivars Vērdiņš Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
20 Jānis Silavs 38.40 23.06.2002. 692 III klase Mārīte Lūse, Dmitrijs Vinogradovs Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
21 Kārlis Romanovs 38.42 23.12.2002. 691 III klase Viktors Lācis Sacensības Tallinā Tallina, Igaunija 28.01.2018.
22 Gints Jarašuns 38.55 24.01.2002. 682 III klase Daila Mankusa Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
23 Aleksis Belovs 38.69 13.09.2002. 672 III klase Vjačeslavs Grigorjevs Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
24 Juris Volkovs 38.73 30.10.2001. 669 III klase Laila Nagle Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
25 Toms Henrijs Zeltiņš 38.84 12.11.2001. 661 III klase Viktors Lācis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
26 Raivis Porietis 38.90 02.02.1999. 657 III klase Adrija Muša Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
27 Sandijs Jevmenovs 38.97 23.09.2002. 652 III klase Ilona Dramačonoka Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
28 Intars Barčevskis 39.01 09.02.2001. 650 III klase Andris Jansons Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
29 Ralfs Lipenīts 39.02 09.07.2002. 649 III klase Aivars Noris Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
30 Klaids Jeleckis 39.08 17.02.1999. 645 III klase Nadežda Milbrete Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
31 Arturs Kuzmičenko 39.13 18.04.2001. 642 III klase Diāna Lauva Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
32 Emīls Demidovs 39.13 23.06.2000. 642 III klase Inga Vītola Skulte, Nadežda Milbrete Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
33 Ralfs Putenis 39.18 24.07.2000. 638 III klase Daiga Stumbre Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 17:22
34 Miks Valters Vīķis 39.23 04.01.2000. 635 III klase Laila Nagle Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
35 Armands Buivids 39.35 03.06.1998. 627 III klase Jūlija Iļjušina Sprinta diena Paņevēža, LTU 05.01.2018.
36 Pauls Slaņķis 39.41 11.03.2002. 623 III klase Kaspars Gulbis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
37 Artūrs Virbickis 39.42 08.03.2000. 622 III klase Marina Dambe Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
38 Mārtiņš Petrovs 39.45 15.10.2001. 620 III klase Rihards Parandjuks, Māris Urtāns Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
39 Matīss Gržibovskis 39.48 15.12.2003. 618 III klase Iveta Puķīte Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
40 Gaijs Baranovs 39.49 06.08.2000. 617 III klase Andrejs Domanins Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 17:19
41 Viktors Blūms 39.50 01.01.2001. 617 III klase Jūlija Iļjušina Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
42 Artis Ozols 39.55 24.03.1999. 613 III klase Mārīte Lūse Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
43 Jurijs Kravčonoks 39.55 22.02.1999. 613 III klase Jāzeps Markevičs Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 17:19
44 Artūrs Šķesters 39.56 02.07.2002. 613 III klase Gunta Blūmiņa Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
45 Aleks Uļjanovs 39.74 04.09.2002. 601 III klase Vjačeslavs Goļinskis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
46 Artjoms Kalnpurs 39.94 05.04.2003. 588 III klase Anita Klapote Latvijas U16 čempionāts Rīga 24.02.2018.
47 Etjens Beļašovs 40.08 19.06.2003. 578 III klase Andrejs Domaņins Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
48 Kristaps Blūms 40.12 31.05.2002. 576 III klase Zigurds Karols Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
49 Ralfs Muska 40.12 31.07.2001. 576 III klase Inese Grava Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
50 Rolands Blūms 40.12 25.04.2004. 576 III klase Irēna Aizpure Latvijas U16 čempionāts Rīga 24.02.2018.