# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Gunta Vaičule 37.44 09.07.1995. 1139 Meistarkandidāts Pēteris Stripkāns Mítink EA-Czech Indoor Gala Ostrava, Čehija 12.02.2019.
2 Sindija Bukša 38.89 14.12.1997. 1061 Meistarkandidāts Mārīte Lūse Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 16:57
3 Māra Anna Zīverte 40.43 18.12.2002. 981 I klase Laila Nagle Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
4 Paula Katrīna Skalberga 40.60 18.05.2002. 972 I klase Mārīte Lūse, Dimitrijs Vinogradovs Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 16:00
5 Patrīcija Sarmule 40.92 29.08.2002. 956 I klase Viktors Lācis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
6 Patricija Cīrule 41.27 10.11.2001. 938 I klase Leonīds Strekalovskis Ziemassvētku starti Minska, Baltkrievija 20.12.2018.
7 Madara Lungeviča 41.51 10.05.2001. 926 I klase Līga Macarovska Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 16:57
8 Daniela Supe 41.56 17.09.2003. 924 I klase Baiba Kaufmane Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
9 Asnāte Kalniņa 41.70 28.05.1999. 917 I klase Mārīte Lūse Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 16:57
10 Amanda Hilda Gromova 41.78 14.12.2002. 913 I klase Dace Vizule Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
11 Marija Medvedeva 42.00 23.11.2000. 902 I klase Mārīte Lūse Ziemassvētku starti Minska, Baltkrievija 20.12.2018.
12 Madara Bērziņa 42.13 30.03.2005. 896 I klase Līga Dzene STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 Valga, Igaunija 05.01.2019.
13 Invida Mauriņa 42.41 23.07.2003. 882 II klase Andrejs Saņņikovs Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
14 Kitija Zaula 42.80 13.05.2004. 864 II klase Ginta Teko, Agris Ķirsis STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 Valga, Igaunija 05.01.2019.
15 Viktorija Jevdokimova 42.83 27.12.2002. 862 II klase Dmitrijs Hadakovs Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
16 Klinta Lindāne 43.06 21.03.2003. 851 II klase Ainis Raubišķis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
17 Sonora Pētersone 43.08 25.06.2002. 850 II klase Baiba Kaufmane Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
18 Laura Līva Umperoviča 43.15 13.01.2002. 847 II klase Aleksandrs Krauklītis Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:57
19 Marta Ločmele 43.47 06.07.2002. 832 II klase Mārīte Lūse Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
20 Marta Ločmele 43.47 06.06.1993. 832 II klase Jevgēnijs Liepa STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 Valga, Igaunija 05.01.2019.
21 Alise Šterna 43.51 28.11.2004. 785 II klase Daiga Stumbre LSSS slēgtās sacensības U16 LOC manēža 11.01.2019.
22 Kristīne Grīnberga 43.55 30.04.2002. 828 II klase Ilze Stukule Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 16:00
23 Amanda Radava 43.59 16.07.2002. 826 II klase Daiga Stumbre Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
24 Amina Askarova 43.73 26.01.2002. 820 II klase Vjačeslavs Goļinskis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
25 Enija Pļaviņa 43.89 16.12.2003. 812 II klase Krists Siņicins Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
26 Anna Brode 43.95 29.01.2003. 810 II klase Baiba Kaufmane Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:48
27 Ļiļa Holodkova 44.01 14.10.2003. 807 II klase Lana Jēkabsone 61. D. Karbiševa piemiņas sacensības Bresta, Baltkrievija 30.11.2018.
28 Ieva Lanka 44.10 15.08.1995. 803 II klase Daiga Stumbre Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 16:45
29 Daniela Kalniņa 44.16 29.10.2002. 800 II klase Rasma Turka Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
30 Marta Balanasa 44.22 09.04.2005. 797 II klase Gunta Blūmiņa Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
31 Amanda Sobinova 44.32 15.12.2003. 793 II klase Diāna Lauva Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
32 Jeļizaveta Romaņenko 44.47 07.08.2004. 786 II klase Andrejs Saņņikovs Sporta skolas “Arkādija” slēgtās ziemas sacensības vieglatlētikā U 16 un U18 vecuma grupām Rīga 31.01.2019.
33 Paula Sakne 44.61 20.10.2001. 779 II klase Andrejs Saņņikovs Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 16:51
34 Elza Zeta Baumane 44.70 06.05.2004. 775 II klase Viktors Lācis Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18 Ventspils manēža 27.11.2018.
35 Viktorija Popovičeva 44.75 27.12.2003. 773 II klase Gaļina Kozireva Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:54
36 Sendija Matušonoka 44.94 08.02.2002. 765 II klase Daiga Stumbre Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
37 Laura Osipenko 45.00 29.07.2005. 716 III klase Diāna Lauva LSSS slēgtās sacensības U16 LOC manēža 11.01.2019.
38 Elizabete Kociņa 45.04 17.02.2006. 760 II klase Agnese Kļava Latvijas U14 čempionāts telpās Rīga 03.02.2019.
39 Renāte Beļājeva 45.15 17.02.2004. 755 II klase Austris Āboliņš Maxima Jaunatnes kauss Rīga 10.02.2019.
40 Natālija Jastrebova 45.18 15.01.2004. 754 II klase Lana Jēkabsone 61. D. Karbiševa piemiņas sacensības Bresta, Baltkrievija 30.11.2018.
41 Luīze Emīlija Laveniece 45.20 24.07.2001. 753 II klase Laila Nagle Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 16:51
42 Rita Krauja 45.20 30.06.2004. 753 II klase Līga Dzene, Raitis Ravinskis STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 Valga, Igaunija 05.01.2019.
43 Rēzija Grēta Štrausa 45.21 28.10.2004. 752 II klase Agnese Kļava, Aigars Matisons Maxima Jaunatnes kauss Rīga 10.02.2019.
44 Anastasija Ivanova 45.23 20.03.2000. 752 II klase Vjačeslavs Goļinskis Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
45 Jolanta Kučinskaite 45.35 11.08.2000. 746 III klase Diāna Lauva Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
46 Dace Asme 45.36 02.06.1999. 746 III klase Santa Lorence Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 16:48
47 Dinija Līga Paegle 45.37 22.06.2005. 745 III klase Anete Sorokina Maxima Jaunatnes kauss Rīga 10.02.2019.
48 Adriana Krūzmane 45.39 20.05.2006. 744 III klase Dace Vizule Latvijas U14 čempionāts telpās Rīga 03.02.2019.
49 Justīne Paula Zīle 45.40 31.03.2003. 744 III klase Edvīns Krūms Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 15:48
50 Līga Lauma Pļavniece 45.48 15.03.1996. 741 III klase Laila Nagle Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 16:51