# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Gunta Latiševa-Čudare 36.96 09.07.1995. 1165 Meistarkandidāts Pēteris Stripkāns Meeting Lievin Ljevena, Francija 13.02.2018.
2 Sindija Bukša 38.62 14.12.1997. 1075 Meistarkandidāts Mārīte Lūse Ziemassvētku starti Minska, BLR 21.12.2017.
3 Anna Paula Auziņa 40.47 14.02.1996. 979 I klase Mārīte Lūse Ziemassvētku starti Minska, BLR 21.12.2017.
4 Patrīcija Karlīna Roshofa 41.06 19.01.1999. 949 I klase Ginta Teko Starptautiskas sacensības vieglatlētikā "Valga - Valmiera" U16,U18,U20 Valga EST 12.01.2018.
5 Patrīcija Sarmule 41.11 29.08.2002. 946 I klase Viktors Lācis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
6 Patricija Cīrule 41.36 10.11.2001. 934 I klase Leonīds Strekalovskis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
7 Marija Medvedeva 41.38 23.11.2000. 933 I klase Mārīte Lūse Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 17:08
8 Agita Švetere 41.66 25.04.1999. 919 I klase Viktors Lācis Sacensības Tallinā Tallina, Igaunija 28.01.2018.
9 Madara Lungeviča 41.69 10.05.2001. 918 I klase Līga Macarovska Baltijas U18 čempionāts Viru, Igaunija 03.03.2018.
10 Daniela Kalniņa 42.14 29.10.2002. 896 I klase Rasma Turka Baltijas U18 čempionāts Viru, Igaunija 03.03.2018.
11 Anna Ševčenko 42.27 10.02.1999. 889 II klase Aļona Fomenko Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
12 Māra Anna Zīverte 42.61 18.12.2002. 873 II klase Laila Nagle Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
13 Kristīne Grīnberga 42.74 30.04.2002. 867 II klase Ilze Stukule Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
14 Daniela Supe 43.11 17.09.2003. 849 II klase Baiba Kaufmane Latvijas U16 čempionāts Rīga 24.02.2018.
15 Laura Līva Umperoviča 43.25 13.01.2002. 842 II klase Aleksandrs Krauklītis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
16 Amanda Gromova 43.39 14.12.2002. 836 II klase Dace Vizule Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
17 Anete Mirdza Rutka 43.46 23.03.2002. 833 II klase Voldemārs Mezītis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
18 Viktorija Osipenko 43.56 15.01.1999. 828 II klase Diāna Lauva Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
19 Enia Tīna Šusta 43.66 31.12.2001. 823 II klase Emīls Sevastjanovs, Viktors Lācis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
20 Jūlija Ignatjeva 43.88 08.02.2002. 813 II klase Dmitrijs Hadakovs Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
21 Luīze Velmere 43.89 14.06.2001. 812 II klase Viktors Lācis Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
22 Elza Lešinska 43.90 18.05.2002. 812 II klase Gunta Blūmiņa Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
23 Katrīna Kamarūte 43.91 10.08.2000. 812 II klase Dmitrijs Vinogradovs, Mārīte Lūse Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
24 Megija Medne 44.04 16.04.2001. 806 II klase Ignāts Cipruss Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
25 Viviena Vita Volbeta 44.06 20.08.2002. 805 II klase Andis Austrups, Natālija Čakova Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
26 Laura Laimiņa 44.09 24.03.2002. 803 II klase Skaidrīte Velberga Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
27 Viktorija Fjodorova 44.11 18.11.2001. 802 II klase Lana Jēkabsone Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
28 Sonora Pētersone 44.19 25.06.2002. 799 II klase Baiba Kaufmane, Baiba Kaufmane Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
29 Izabella Bogdanova 44.21 09.05.2001. 798 II klase Viktors Lācis Sacensības Tallinā Tallina, Igaunija 28.01.2018.
30 Kitija Frolova 44.21 01.12.1999. 798 II klase Mārtiņš Rūgums Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
31 Adīna Fridrihsberga 44.22 14.08.2001. 797 II klase Aigars Matisons Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 16:32
32 Rūta Estere Miķelsone 44.28 16.02.2000. 795 II klase Aleksandrs Titovs, Anatolijs Titovs Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
33 Viktorija Jevdokimova 44.29 27.12.2002. 794 II klase Dmitrijs Hadakovs Sprinta diena Paņevēža, LTU 05.01.2018.
34 Rasa Saulīte 44.57 16.07.2001. 781 II klase Leonīds Valdonis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
35 Paula Sakne 44.63 20.10.2001. 779 II klase Andrejs Saņņikovs Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
36 Marta Ločmele 44.69 06.07.2002. 776 II klase Mārīte Lūse Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
37 Tija Freimane 44.71 10.11.2002. 775 II klase Dainis Lodiņš Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 16:20
38 Sanita Vitkovska 44.73 26.06.1999. 774 II klase Svetlana Petrakova Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
39 Ļiļa Holodkova 44.76 14.10.2003. 773 II klase Lana Jēkabsone Latvijas U16 čempionāts Rīga 24.02.2018.
40 Džūlija Krūmiņa 44.86 17.04.2002. 768 II klase Viktors Lācis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
41 Renāte Medvedeva 44.90 19.02.2002. 766 II klase Skaidrīte Velberga Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
42 Diāna Namniece 44.97 15.03.2002. 763 II klase Māris Urtāns Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
43 Terēze Gipsle 45.00 27.01.2000. 762 II klase Daiga Stumbre Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
44 Klinta Lindāne 45.02 21.03.2003. 761 II klase Ainis Raubišķis Latvijas U16 čempionāts Rīga 24.02.2018.
45 Luīze Emīlija Laveniece 45.07 24.07.2001. 759 II klase Laila Nagle Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
46 Linda Linka 45.14 23.05.2001. 756 II klase Emīls Sevastjanovs Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
47 Alevtina Gūtmane 45.20 15.03.1999. 753 II klase Nadežda Milbrete Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
48 Rebeka Lode 45.34 13.12.2000. 747 III klase Laila Nagle Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
49 Sendija Matušonoka 45.37 08.02.2002. 745 III klase Daiga Stumbre Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
50 Alise Smilte 45.40 21.09.2004. 744 III klase Rasma Turka Latvijas U16 čempionāts Rīga 24.02.2018.