# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Aleksandrs Kucs 21.39 20.09.2000. 1011 Meistarkandidāts 0.4 Aivars Noris Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
2 Jānis Leitis 21.50 13.04.1989. 995 Meistarkandidāts 0.7 Uldis Kurzemnieks Prezidenta Balva Ogre 16.06.2018. 14:21
3 Iļja Petrušenko 21.55 20.04.1999. 988 Meistarkandidāts -0.6 Vjačeslavs Goļinskis Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
4 Jānis Baltušs 21.72 28.06.1991. 964 Meistarkandidāts 1.0 Aleksandrs Čumakovs, Ludmila Olijara Prezidenta Balva Ogre 16.06.2018. 14:15
5 Austris Karpinskis 21.83 14.06.1998. 949 Meistarkandidāts 0.2 Mārīte Lūse XXXIV SELL spēles 2018 Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
6 Jānis Mezītis 21.86 14.08.1986. 945 Meistarkandidāts 1.0 Edgars Voitkevičs Rīgas kausi 2018 Rīga 29.05.2018. 20:10
7 Artūrs Pastors 21.98 15.03.2001. 928 Meistarkandidāts -2.1 Zigurds Kincis Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
8 Valērijs Valinščikovs 22.01 11.08.1997. 924 Meistarkandidāts -0.6 Jūlija Iļjušina Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
9 Daniels Fjodorovs 22.18 02.04.1998. 901 I klase 0.2 Dace Vizule, Mārīte Lūse XXXIV SELL spēles 2018 Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
10 Kristers Kalniņš 22.46 17.09.1996. 863 I klase 2.0 Viktors Lācis XXXIV SELL spēles 2018 Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
11 Oskars Grava 22.51 07.10.2001. 857 I klase -1.5 Andrejs Saņņikovs Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
12 Emīls Kristofers Jonāss 22.52 15.01.2001. 855 I klase 1.5 Ineta Zālīte, Viktors Lācis Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem Ogre 27.05.2018.
13 Edgars Pavārs 22.52 23.03.1999. 855 I klase 0.4 Regīna Ābeltiņa Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
14 Kristers Čams 22.54 30.10.1999. 853 I klase -1.0 Laila Nagle Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
15 Aleksandrs Madijarovs 22.57 05.07.1999. 849 I klase 1.5 Pēteris Karlivāns, Edgars Voitkevičs Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem Ogre 27.05.2018.
16 Emīls Rūgums 22.59 16.06.1999. 846 I klase -0.1 Raivis Maķevics Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem Ogre 27.05.2018.
17 Aleksandrs Visockis 22.72 20.02.1999. 829 I klase -1.0 Andrejs Domaņins Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
18 Pāvels Titovs 22.74 06.09.2000. 827 I klase 1.5 Jeļena Titova Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem Ogre 27.05.2018.
19 Raitis Fomrats 23.08 24.12.1997. 783 I klase 1.7 Dace Vizule XXXIV SELL spēles 2018 Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
20 Ralfs Olševskis 23.11 27.09.1999. 779 I klase -1.0 Skaidrīte Velberga Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
21 Dmitrijs Jefimovs 23.13 11.06.1998. 777 I klase -1.0 Dmitrijs Hadakovs Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
22 Jurijs Sergejevs 23.15 13.05.2001. 774 II klase -1.5 Vjačeslavs Goļinskis Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
23 Matīss Gržibovskis 23.22 15.12.2003. 766 II klase -0.5 Iveta Puķīte Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
24 Stepans Kolontajs 23.25 03.12.2002. 762 II klase 2.0 Marita Ārente Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
25 Rihards Parandjuks 23.26 12.04.1994. 761 II klase 2.0 Edvīns Krūms XXXIV SELL spēles 2018 Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
26 Jānis Gržibovskis 23.32 05.04.1999. 753 II klase 0.6 Iveta Puķīte Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
27 Raivis Porietis 23.38 02.02.1999. 746 II klase -1.0 Adrija Muša Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
28 Kārlis Kariņš 23.40 15.08.2000. 743 II klase 1.0 Viktors Lācis Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
29 Vitālijs Slobolinskis 23.44 14.04.2000. 738 II klase 0.4 Andrejs Saņņikovs Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
30 Roberts Tumeļkāns 23.44 24.04.2001. 738 II klase -1.2 Mārtiņš Holsts Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
31 Kārlis Degins 23.50 13.08.2003. 731 II klase -0.5 Anita Koziča Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
32 Mikus Saldovers 23.52 17.04.1998. 729 II klase 0.5 Jūlija Iļjušina Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
33 Didzis Siksalietis 23.53 10.07.1995. 727 II klase -2.4 Pēteris Karlivāns Valgas čempionāts 12.06.2018.
34 Pēteris Krauja 23.56 02.05.1996. 724 II klase -2.1 Pēteris Karlivāns, Egons Lācis Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem Ogre 27.05.2018.
35 Artūrs Vecbaštiks 23.58 09.03.2001. 721 II klase 0.2 Aivars Vērdiņš Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
36 Dmitrijs Ļašenko 23.58 06.06.2002. 721 II klase 1.0 Vjačeslavs Goļinskis Baltijas U18 komandu čempionāts Viru, Igaunija 02.08.2018.
37 Aleksandrs Korčagins 23.61 12.07.2002. 718 II klase 1.0 Jūlija Iļjušina Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
38 Armands Buivids 23.65 03.06.1998. 713 II klase 0.4 Jūlija Iļjušina Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
39 Juris Volkovs 23.67 30.10.2001. 710 II klase 2.0 Laila Nagle Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
40 Artūrs Isajevs 23.74 30.08.2002. 702 II klase 0.4 Aļona Fomenko Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
41 Dāvis Štokmanis 23.77 27.10.1995. 698 II klase -0.2 Mārcis Štrobinders Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
42 Edijs Lācis 23.77 10.02.2000. 698 II klase -1.2 Dace Vizule Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
43 Rivo Vožniaks 23.83 27.11.1991. 691 II klase 1.5 Edvīns Krūms Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
44 Raivis Sīlis 23.86 12.01.2000. 688 II klase -1.0 Agris Ķirsis Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
45 Linards Pauliņš 23.87 12.02.2001. 687 II klase -1.5 Vija Nipere Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
46 Rihards Linde 23.89 30.08.1992. 684 II klase 1.3 Marita Ārente Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
47 Alens Judovs 23.97 21.08.2003. 675 II klase -0.5 Sandis Sabājevs Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
48 Arnolds Ozols Meļķisis 24.01 27.05.2001. 670 II klase -1.5 Ineta Zālīte Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
49 Krists Lindenblats 24.08 26.05.1994. 662 II klase 0.6 Arno Kiršteins Piltenes stadiona atklāšanas sacensības vieglatlētikā Piltenes stadions 21.07.2018.
50 Daniels Balaboskins 24.09 17.01.2002. 661 II klase -1.5 Andrejs Domaņins Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.