# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Gunta Vaičule 22.94 09.07.1995. 1141 Lielmeistars 1.2 Pēteris Stripkāns Prezidenta Balva Ogre 16.06.2018. 14:03
2 Sindija Bukša 23.02 14.12.1997. 1132 Meistars 0.9 Mārīte Lūse Rīgas kausi 2018 Rīga 29.05.2018. 20:30
3 Evija Šēfere 24.17 28.11.1994. 1020 Meistars 1.0 Ineta Zālīte Prezidenta Balva Ogre 16.06.2018. 14:00
4 Patrīcija Karlīna Roshofa 24.69 19.01.1999. 970 Meistarkandidāts 0.5 Ginta Teko Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
5 Paula Katrīna Skalberga 24.82 18.05.2002. 958 Meistarkandidāts -1.5 Mārīte Lūse, Dmitrijs Vinogradovs Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
6 Luīze Dārta Sietiņa 24.99 09.02.2001. 943 Meistarkandidāts -1.5 Juris Petrovičs, Andris Kronbergs Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
7 Nora Ķigure 25.07 14.03.2001. 935 Meistarkandidāts -1.5 Ineta Zālīte Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
8 Kristīne Deruma 25.16 31.10.1998. 927 Meistarkandidāts 0.5 Pēteris Karlivāns Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
9 Jolanta Kaupe 25.27 18.03.1995. 917 Meistarkandidāts -1.2 Raitis Ravinskis, Andis Austrups, Viktors Lācis Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
10 Amanda Hilda Gromova 25.36 14.12.2002. 909 Meistarkandidāts -1.5 Dace Vizule Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
11 Māra Grīva 25.36 04.08.1989. 909 Meistarkandidāts -2.0 Māris Grīva 1^ FASE REGIONALE C.D.S. ASSOLUTO Neapole 05.05.2018.
12 Paula Sprudzāne 25.38 19.03.1999. 907 Meistarkandidāts 1.8 Edgars Voitkevičs Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
13 Māra Anna Zīverte 25.50 18.12.2002. 896 I klase 1.5 Laila Nagle Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
14 Kristīne Blaževiča 25.61 11.12.2001. 886 I klase -0.8 Andis Austrups, Natālija Čakova Eiropas U18 čempionāts Ģēra (Ungārija) 05.07.2018.
15 Marija Medvedjeva 25.67 23.11.2000. 881 I klase 1.0 Mārīte Lūse Prezidenta Balva Ogre 16.06.2018. 14:00
16 Kristīne Grīnberga 25.70 30.04.2002. 878 I klase 1.8 Ilze Stukule Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
17 Daniela Kalniņa 25.87 29.10.2002. 863 I klase -1.5 Rasma Turka Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
18 Izabella Bogdanova 25.99 09.05.2001. 853 I klase 1.5 Viktors Lācis Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
19 Ingūna Čeiko 26.03 01.10.1994. 849 I klase 1.5 Viktors Bonders XXXIV SELL spēles 2018 Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
20 Luīze Opolā 26.04 23.04.2001. 849 I klase -0.8 Artūrs Priževoits Eiropas U18 čempionāts Ģēra (Ungārija) 05.07.2018.
21 Sonora Sergejeva 26.07 18.03.2003. 846 I klase -1.5 Daila Mankusa Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
22 Katrīna Grigoroviča 26.18 01.01.2000. 836 I klase 1.4 Andis Austrups, Natālija Čakova Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
23 Luīze Velmere 26.19 14.06.2001. 835 I klase -1.5 Viktors Lācis Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
24 Alevtina Gūtmane 26.22 15.03.1999. 833 I klase 1.8 Nadežda Milbrete Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
25 Anda Jēgere 26.25 27.02.1996. 830 I klase 0.1 Mārīte Lūse Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
26 Beatrise Upeniece 26.28 11.08.1997. 828 I klase 1.6 Mārīte Lūse XXXIV SELL spēles 2018 Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
27 Madara Lungeviča 26.29 10.05.2001. 827 I klase 1.1 Līga Macarovska Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem Ogre 27.05.2018.
28 Amanda Savicka 26.33 29.12.2000. 823 I klase -2.0 Raivis Maķevics Daudzcīņas sacensības Rakverē Rakvere, Igaunija 14.08.2018.
29 Katrīna Kamarūte 26.38 10.08.2000. 819 I klase -1.4 Dmitrijs Vinogradovs, Mārīte Lūse Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
30 Arina Matvejeva 26.43 15.11.2004. 815 I klase -1.5 Aleksandrs Titovs, Anatolijs Titovs Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
31 Patrīcija Ozoliņa 26.43 20.06.2002. 815 I klase 1.8 Aivars Bebris, Andis Austrups Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
32 Ilona Dramačonoka 26.46 04.09.1992. 812 I klase 0.1 Andis Austrups, Raivis Maķevics Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
33 Lāsma Zemīte 26.65 08.05.2003. 796 I klase -1.5 Ainis Raubišķis, Jānis Knodze Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
34 Madara Apine 26.84 02.03.1989. 780 I klase -1.0 Staņislavs Olijars 1°Fase Regionale CdS Assoluto Trentino/Alto Adige Bolcāno, Itālija 05.05.2018.
35 Rēzija Grēta Štrausa 26.88 28.10.2004. 777 II klase -1.5 Agnese Kļava, Aigars Matisons Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
36 Laura Ķirse 26.90 28.05.2003. 775 II klase -1.5 Daila Mankusa Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
37 Laura Līva Umperoviča 26.91 13.01.2002. 774 II klase 1.6 Aleksandrs Krauklītis Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
38 Madara Kaire 26.92 26.04.2000. 773 II klase 1.8 Artūrs Priževoits Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
39 Alise Smilte 26.92 21.09.2004. 773 II klase -1.5 Rasma Turka Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
40 Sindija Ertmane 26.94 24.12.2002. 772 II klase -1.3 Iveta Puķīte Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
41 Līva Elvīra Bīviņa 26.95 23.07.2000. 771 II klase 0.5 Sandis Sabājevs Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
42 Asnāte Kalniņa 26.99 28.05.1999. 768 II klase -1.3 Rasma Turka Valgas čempionāts 12.06.2018.
43 Rebeka Ozolniece 27.00 15.06.2000. 767 II klase 0.8 Daiga Stumbre Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
44 Reina Rozentāle 27.06 20.04.2000. 762 II klase -0.5 Daiga Stumbre Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
45 Anna Nagle 27.07 02.07.1995. 761 II klase 1.4 Kaspars Gulbis Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
46 Sintija Brante 27.08 12.05.2000. 760 II klase 0.5 Andrejs Saņņikovs Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
47 Kira Rudiša 27.11 10.02.2003. 758 II klase 1.3 Regīna Ābeltiņa Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
48 Sonora Pētersone 27.11 25.06.2002. 758 II klase 1.8 Baiba Kaufmane Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
49 Aleksandra Tulovska 27.13 29.11.1999. 756 II klase 1.8 Gaļina Kozireva Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
50 Alise Kārkliņa 27.14 02.01.2003. 755 II klase 1.3 Santa Lorence Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.