# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Sindija Bukša 23.49 14.12.1997. 1086 Meistars 0.2 Mārīte Lūse XXXIV SELL spēles 2018 Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
2 Paula Katrīna Skalberga 25.04 18.05.2002. 938 Meistarkandidāts 1.5 Mārīte Lūse, Dmitrijs Vinogradovs Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
3 Patrīcija Karlīna Roshofa 25.16 19.01.1999. 927 Meistarkandidāts -1.2 Ginta Teko Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
4 Jolanta Kaupe 25.27 18.03.1995. 917 Meistarkandidāts -1.2 Viktors Lācis Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
5 Luīze Dārta Sietiņa 25.27 09.02.2001. 917 Meistarkandidāts 1.5 Juris Petrovičs, Andris Kronbergs Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
6 Māra Grīva 25.36 04.08.1989. 909 Meistarkandidāts -2.0 Māris Grīva 1^ FASE REGIONALE C.D.S. ASSOLUTO Neapole 05.05.2018.
7 Nora Ķigure 25.46 14.03.2001. 900 I klase -1.3 Ineta Zālīte Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
8 Māra Anna Zīverte 25.50 18.12.2002. 896 I klase 1.5 Laila Nagle Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
9 Marija Medvedjeva 25.68 23.11.2000. 880 I klase -0.2 Mārīte Lūse Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
10 Izabella Bogdanova 25.99 09.05.2001. 853 I klase 1.5 Viktors Lācis Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
11 Ingūna Čeiko 26.03 01.10.1994. 849 I klase 1.5 Viktors Bonders XXXIV SELL spēles 2018 Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
12 Katrīna Grigoroviča 26.18 01.01.2000. 836 I klase 1.4 Andis Austrups, Natālija Čakova Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
13 Amanda Gromova 26.24 14.12.2002. 831 I klase -2.6 Dace Vizule Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
14 Anda Jēgere 26.25 27.02.1996. 830 I klase 0.1 Mārīte Lūse Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
15 Beatrise Upeniece 26.28 11.08.1997. 828 I klase 1.6 Mārīte Lūse XXXIV SELL spēles 2018 Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
16 Luīze Opolā 26.29 23.04.2001. 827 I klase 1.7 Artūrs Priževoits Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
17 Daniela Kalniņa 26.35 29.10.2002. 822 I klase 1.5 Rasma Turka Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
18 Luīze Velmere 26.36 14.06.2001. 821 I klase 1.5 Viktors Lācis Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
19 Katrīna Kamarūte 26.38 10.08.2000. 819 I klase -1.4 Dmitrijs Vinogradovs, Mārīte Lūse Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
20 Ilona Dramačonoka 26.46 04.09.1992. 812 I klase 0.1 Andis Austrups, Raivis Maķevics Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
21 Madara Apine 26.84 02.03.1989. 780 I klase -1.0 Staņislavs Olijars 1°Fase Regionale CdS Assoluto Trentino/Alto Adige Bolcāno, Itālija 05.05.2018.
22 Laura Līva Umperoviča 26.91 13.01.2002. 774 II klase 1.6 Aleksandrs Krauklītis Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
23 Sindija Ertmane 26.94 24.12.2002. 772 II klase -1.3 Iveta Puķīte Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
24 Reina Rozentāle 27.06 20.04.2000. 762 II klase -0.5 Daiga Stumbre Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
25 Rebeka Ozolniece 27.08 15.06.2000. 760 II klase 0.8 Daiga Stumbre Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
26 Jūlija Ignatjeva 27.22 08.02.2002. 749 II klase 1.6 Dmitrijs Hadakovs Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
27 Terēze Gipsle 27.23 27.01.2000. 748 II klase 1.4 Daiga Stumbre Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
28 Sonora Pētersone 27.26 25.06.2002. 745 II klase -0.7 Baiba Kaufmane, Baiba Kaufmane Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
29 Līva Elvīra Bīviņa 27.34 23.07.2000. 739 II klase -2.2 Sandis Sabājevs Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
30 Aleksandra Tulovska 27.34 29.11.1999. 739 II klase -1.3 Gaļina Kozireva Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
31 Rūta Freimane 27.36 30.06.2000. 737 II klase -0.7 Dainis Lodiņš Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
32 Krista Sprūde 27.36 13.10.2001. 737 II klase 1.7 Daiga Stumbre Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
33 Kristīne Vietniece 27.37 26.02.1994. 736 II klase 1.2 Viktors Bonders XXXIV SELL spēles 2018 Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
34 Anastasija Maļiņņikova 27.45 29.12.1998. 730 II klase 0.1 Jurijs Ostaševs Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
35 Rēzija Grēta Štrausa 27.52 28.10.2004. 724 II klase -1.6 Agnese Kļava Saldus SS atklātās sacensības skriešanas disciplīnās Saldus 28.04.2018.
36 Amanda Zandersone 27.89 30.03.2000. 695 II klase -0.9 Skaidrīte Velberga Saldus SS atklātās sacensības skriešanas disciplīnās Saldus 28.04.2018.
37 Kristiāna Mauriņa 27.91 30.10.2000. 693 II klase -0.6 Marina Dambe Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
38 Dace Asme 27.97 02.06.1999. 688 II klase -1.3 Santa Lorence Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
39 Daniela Lasmane 27.99 07.09.2003. 687 II klase -0.2 Daila Mankusa Saldus SS atklātās sacensības skriešanas disciplīnās Saldus 28.04.2018.
40 Asnate Ciekale 28.02 19.06.2001. 685 II klase 1.8 Juris Petrovičs Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
41 Laura Šulme 28.04 17.02.2000. 683 II klase 0.8 Daiga Stumbre Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
42 Luīze Emīlija Laveniece 28.06 24.07.2001. 681 II klase -1.4 Laila Nagle Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
43 Sonora Sergejeva 28.08 18.03.2003. 680 II klase -1.6 Daila Mankusa Saldus SS atklātās sacensības skriešanas disciplīnās Saldus 28.04.2018.
44 Pārsla Esmeralda Sietiņa 28.11 02.01.1995. 678 II klase 1.2 Viktors Bonders XXXIV SELL spēles 2018 Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
45 Jūlija Širina 28.12 12.09.2002. 677 II klase -2.9 Nadežda Milbrete Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
46 Alena Eldmane 28.16 09.01.1988. 674 II klase -1.4 Ilze Avotiņa Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
47 Paula Sakne 28.16 20.10.2001. 674 II klase -0.2 Andrejs Saņņikovs Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
48 Ieva Ivanova 28.19 25.07.2001. 671 II klase -0.7 Aivars Noris Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
49 Betija Grinberga 28.19 30.09.2001. 671 II klase -0.6 Marina Dambe Saldus SS atklātās sacensības skriešanas disciplīnās Saldus 28.04.2018.
50 Diāna Namniece 28.20 15.03.2002. 671 II klase 1.8 Māris Urtāns Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.