# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Austris Karpinskis 21.86 14.06.1998. 1007 Meistarkandidāts Mārīte Lūse Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
2 Aleksandrs Kucs 22.00 20.09.2000. 987 Meistarkandidāts Aivars Noris Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
3 Iļja Petrušenko 22.03 20.04.1999. 983 Meistarkandidāts Vjačeslavs Goļinskis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
4 Daniels Fjodorovs 22.57 02.04.1998. 909 Meistarkandidāts Dace Vizule, Mārīte Lūse Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
5 Edgars Pavārs 22.71 23.03.1999. 890 Meistarkandidāts Regīna Ābeltiņa Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
6 Kristers Kalniņš 22.85 17.09.1996. 871 I klase Viktors Lācis Igaunijas U23, U20, U18 čempionāts Tallina, EST 10.02.2018.
7 Roberts Vidžus 22.88 03.12.1992. 867 I klase Viktors Lācis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
8 Artūrs Pastors 22.91 15.03.2001. 863 I klase Zigurds Kincis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
9 Didzis Siksalietis 22.97 10.07.1995. 855 I klase Pēteris Karlivāns Ziemas sprinta čempionāts - Sportland sprints Tartu 04.02.2018.
10 Aleksandrs Visockis 22.97 20.02.1999. 855 I klase Andrejs Domaņins Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
11 Kristers Čams 23.05 30.10.1999. 845 I klase Laila Nagle Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
12 Aleksandrs Madijarovs 23.11 05.07.1999. 837 I klase Pēteris Karlivāns Tartu Ziemassvētkus sacensības Tartū, EST 18.12.2017.
13 Ralfs Olševskis 23.28 27.09.1999. 815 I klase Skaidrīte Velberga Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
14 Jānis Gržibovskis 23.37 05.04.1999. 803 I klase Iveta Puķīte Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
15 Mikus Pētersons 23.55 15.08.2001. 781 I klase Ieva Skurule Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
16 Ilvars Ieviņš 23.55 23.02.1995. 781 I klase Laila Nagle Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
17 Rihards Linde 23.62 30.08.1992. 772 I klase Marita Ārente Tartu Ziemassvētkus sacensības Tartū, EST 18.12.2017.
18 Raivis Porietis 23.69 02.02.1999. 763 II klase Adrija Muša Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
19 Dmitrijs Jefimovs 23.73 11.06.1998. 758 II klase Dmitrijs Hadakovs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
20 Artūrs Vecbaštiks 23.74 09.03.2001. 757 II klase Aivars Vērdiņš Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
21 Kārlis Kariņš 23.74 15.08.2000. 757 II klase Viktors Lācis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
22 Mariuss Milts 23.76 26.09.2001. 755 II klase Juris Petrovičs, Andris Kronbergs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
23 Kārlis Eiduks 23.83 05.10.2000. 746 II klase Laila Nagle Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
24 Gints Drigulis 23.86 14.08.2001. 742 II klase Daiga Stumbre Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
25 Edijs Lācis 23.93 10.02.2000. 734 II klase Dace Vizule Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
26 Salvis Krusietis 24.07 02.06.1999. 717 II klase Gints Bitītis Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
27 Dmitrijs Ļašenko 24.09 06.06.2002. 714 II klase Vjačeslavs Goļinskis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
28 Jurijs Kravčonoks 24.11 22.02.1999. 712 II klase Jāzeps Markevičs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
29 Edgars Bulāns 24.14 20.03.1999. 708 II klase Mārīte Lūse, Dmitrijs Vinogradovs Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
30 Juris Volkovs 24.14 30.10.2001. 708 II klase Laila Nagle Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
31 Emīls Zukulis 24.16 01.06.2000. 706 II klase Aivars Vērdiņš Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
32 Raivis Sīlis 24.18 12.01.2000. 704 II klase Agris Ķirsis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
33 Maksims Semjonovs 24.22 24.02.2000. 699 II klase Laila Nagle Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
34 Ralfs Putenis 24.26 24.07.2000. 694 II klase Daiga Stumbre Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
35 Jurijs Sergejevs 24.29 13.05.2001. 691 II klase Vjačeslavs Goļinskis Baltijas rudens 2017 Kaļiņingrada, RUS 17.11.2017.
36 Miks Valters Vīķis 24.36 04.01.2000. 682 II klase Laila Nagle Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
37 Aksels Blanks 24.37 03.07.2001. 681 II klase Gints Bitītis Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
38 Haralds Ladusāns 24.40 30.08.1999. 678 II klase Raivis Maķevics Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
39 Aldis Graudiņš 24.44 18.06.1997. 673 II klase Mārīte Lūse Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
40 Armands Buivids 24.45 03.06.1998. 672 II klase Jūlija Iļjušina Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
41 Madis Ciglis 24.50 12.02.1999. 666 II klase Aina Ziediņa, Gunta Blūmiņa Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
42 Gints Jarašuns 24.57 24.01.2002. 658 II klase Daila Mankusa Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
43 Aleksandrs Korčagins 24.58 12.07.2002. 657 II klase Jūlija Iļjušina Sprinta diena Paņevēža, LTU 05.01.2018.
44 Artūrs Rožinskis 24.60 22.06.1994. 654 II klase Juris Petrovičs Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
45 Artūrs Isajevs 24.61 30.08.2002. 653 II klase Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
46 Raitis Fomrats 24.65 24.12.1997. 649 II klase Dace Vizule Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
47 Valters Sāvičs 24.65 14.04.1997. 649 II klase Skaidrīte Velberga Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
48 Emīls Demidovs 24.71 23.06.2000. 642 II klase Inga Vītola Skulte, Nadežda Milbrete Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
49 Monvids Stahovskis 24.72 14.03.1997. 641 II klase Zigurds Kincis Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
50 Reinhards Voicišs 24.76 21.07.2000. 636 II klase Zigurds Kincis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.