# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Māra Anna Zīverte 25.85 18.12.2002. 919 Meistarkandidāts Laila Nagle Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
2 Amanda Hilda Gromova 26.27 14.12.2002. 884 I klase Dace Vizule Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
3 Luīze Dārta Sietiņa 26.65 09.02.2001. 852 I klase Juris Petrovičs, Andris Kronbergs Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
4 Kristīne Grīnberga 26.69 30.04.2002. 849 I klase Ilze Stukule Baltijas rudens Kaļiņingrada, Krievija 23.11.2018.
5 Jūlija Širina 27.79 12.09.2002. 762 II klase Nadežda Milbrete Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
6 Viktorija Jevdokimova 28.00 27.12.2002. 746 II klase Dmitrijs Hadakovs Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
7 Karīna Merkuševa 28.02 08.08.2003. 744 II klase Vjačeslavs Goļinskis Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
8 Ieva Ivanova 28.03 25.07.2001. 743 II klase Aivars Noris Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
9 Loreta Drulle 28.09 19.06.2003. 739 II klase Viktors Lācis Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
10 Klinta Lindāne 28.09 21.03.2003. 739 II klase Ainis Raubišķis Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
11 Justīne Paula Zīle 28.17 31.03.2003. 733 II klase Edvīns Krūms Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
12 Kristīne Ivanova 28.23 01.01.2002. 728 II klase Aivars Noris Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
13 Marta Matisova 28.40 16.12.2004. 715 II klase Arno Kiršteins Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
14 Sendija Matušonoka 28.46 08.02.2002. 711 II klase Daiga Stumbre Baltijas rudens Kaļiņingrada, Krievija 23.11.2018.
15 Alise Šterna 28.46 28.11.2004. 711 II klase Daiga Stumbre Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
16 Agnese Besikirska 28.48 14.08.2002. 709 II klase Indulis Matīss Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
17 Mia Melbārde 28.57 06.01.2004. 703 II klase Viktors Lācis Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
18 Amina Askarova 28.68 26.01.2002. 694 II klase Vjačeslavs Goļinskis Baltijas rudens Kaļiņingrada, Krievija 23.11.2018.
19 Elza Zeta Baumane 28.78 06.05.2004. 687 II klase Inga Vītola Skulte, Viktors Lācis Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
20 Alise Kārkliņa 28.93 02.01.2003. 676 II klase Santa Lorence Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
21 Annija Tamane 29.01 02.10.2001. 670 II klase Dace Vizule Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
22 Elīna Tumša 29.06 08.09.2003. 667 II klase Ainis Raubišķis Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
23 Alisa Proščinko 29.09 20.12.2004. 664 II klase Jana Hadakova Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
24 Paula Gromova 29.18 29.09.2003. 658 II klase Ineta Zālīte Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
25 Luīze Emīlija Laveniece 29.34 24.07.2001. 647 III klase Laila Nagle Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
26 Sanija Raina Brenča 29.38 18.04.2001. 644 III klase Ineta Zālīte Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
27 Dace Faituša 29.82 10.02.1968. 613 III klase Anatolijs Titovs Veterānu sacensības Tartu 01.12.2018.
28 Loreta Štoferte 30.00 16.08.2002. 600 III klase Indulis Matīss Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
29 Sanija Ozola 30.33 13.04.2003. 578 III klase Aļona Fomenko Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
30 Liāna Vitkovska 31.16 31.10.2002. 523 III klase Marina Dambe Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
31 Loreta Ķikuste 31.36 19.10.2003. 511 III klase Aigars Feteris, Guntis Kļaviņš Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
32 Diāna Beķe 31.40 31.12.2008. 508 III klase Kaspars Gulbis Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U12 grupai Kuldīga 30.11.2018.
33 Amanda Jansone 32.11 27.05.2002. 464 I j. klase Aija Lancmane Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
34 Beāte Buka 32.44 08.08.2008. 444 I j. klase Ilze Stukule Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U12 grupai Kuldīga 30.11.2018.
35 Viktorija Ziediņa 32.79 06.02.2004. 424 I j. klase Aigars Feteris Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
36 Elza Valdmane 34.10 12.06.2009. 352 II j. klase Juris Zilvers Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U12 grupai Kuldīga 30.11.2018.
37 Sanita Puriņa 34.60 06.06.2008. 326 III j. klase Ilze Stukule Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U12 grupai Kuldīga 30.11.2018.
38 Marika Lankupa 35.39 27.05.2008. 287 III j. klase Gundega Kristvalde Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U12 grupai Kuldīga 30.11.2018.
39 Vivita Bunka 35.61 22.06.2008. 277 III j. klase Marta Kravčenko Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U12 grupai Kuldīga 30.11.2018.
40 Kitija Zauka 36.19 25.10.2008. 250 III j. klase Marta Kravčenko Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U12 grupai Kuldīga 30.11.2018.
41 Keitija Semjonova 36.70 05.01.2008. 228 Laura Priedniece Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U12 grupai Kuldīga 30.11.2018.
42 Annija Šteinerte 37.20 10.09.2008. 208 Kaspars Gulbis Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U12 grupai Kuldīga 30.11.2018.
43 Leila Patrīcija Bula 37.34 01.09.2008. 202 Laura Priedniece Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U12 grupai Kuldīga 30.11.2018.
44 Alise Ļaudāma 37.48 28.05.2008. 196 Marita Lesiņa Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U12 grupai Kuldīga 30.11.2018.
45 Dārta Šenhofa 37.99 19.11.2009. 177 Ieva Skurule Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U12 grupai Kuldīga 30.11.2018.
46 Elza Andžāne 38.07 25.06.2008. 174 Arnolds Pūpols Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U12 grupai Kuldīga 30.11.2018.
47 Daniela Sova 38.32 10.05.2008. 165 Maija Pūpola Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U12 grupai Kuldīga 30.11.2018.
48 Laura Feldmane 38.55 04.03.0008. 157 Gita Ozola Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U12 grupai Kuldīga 30.11.2018.
49 Emīlija Sērdiene 38.74 21.04.2009. 150 Agnese Kļava Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U12 grupai Kuldīga 30.11.2018.
50 Patrīcija Grase 38.80 02.08.2008. 148 Guntis Auziņš Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U12 grupai Kuldīga 30.11.2018.