# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Gunta Latiševa-Čudare 23.68 09.07.1995. 1113 Meistars Pēteris Stripkāns Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
2 Sindija Bukša 23.92 14.12.1997. 1090 Meistars Mārīte Lūse Meeting Elite en salle de l'Eure VAL DE REUIL 27.01.2018.
3 Patrīcija Karlīna Roshofa 25.35 19.01.1999. 962 Meistarkandidāts Ginta Teko Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
4 Evija Šēfere 25.40 28.11.1994. 958 Meistarkandidāts Ineta Zālīte Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
5 Patrīcija Sarmule 25.94 29.08.2002. 912 Meistarkandidāts Viktors Lācis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
6 Anna Ševčenko 25.99 10.02.1999. 907 Meistarkandidāts Aļona Fomenko Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
7 Paula Katrīna Skalberga 26.01 18.05.2002. 906 Meistarkandidāts Mārīte Lūse, Dmitrijs Vinogradovs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
8 Luīze Dārta Sietiņa 26.10 09.02.2001. 843 I klase Juris Petrovičs, Andris Kronbergs Rīgas čempionāts U18 jaunatnei Rīga 23.02.2018.
9 Ingūna Čeiko 26.22 01.10.1994. 888 I klase Viktors Bonders Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
10 Madara Lungeviča 26.37 10.05.2001. 875 I klase Līga Macarovska Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
11 Māra Anna Zīverte 26.51 18.12.2002. 864 I klase Laila Nagle Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
12 Anda Jēgere 26.52 27.02.1996. 863 I klase Mārīte Lūse Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
13 Kristīne Grīnberga 26.63 30.04.2002. 854 I klase Ilze Stukule Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
14 Viktorija Osipenko 26.69 15.01.1999. 849 I klase Diāna Lauva Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
15 Aļona Konstantinova 26.71 29.11.2000. 848 I klase Mārīte Lūse Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
16 Beatrise Zvirgzdiņa 26.79 06.06.2002. 841 I klase Edvīns Krūms Tartu Ziemassvētkus sacensības Tartū, EST 18.12.2017.
17 Sanita Vitkovska 26.84 26.06.1999. 837 I klase Svetlana Petrakova Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
18 Agita Švetere 26.88 25.04.1999. 834 I klase Viktors Lācis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
19 Kitija Frolova 26.99 01.12.1999. 825 I klase Mārtiņš Rūgums Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
20 Daniela Supe 27.03 17.09.2003. 822 I klase Baiba Kaufmane Sportland kauss II posms Rīga 02.03.2018.
21 Katrīna Kamarūte 27.07 10.08.2000. 818 I klase Dmitrijs Vinogradovs, Mārīte Lūse Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
22 Alevtina Gūtmane 27.11 15.03.1999. 815 I klase Nadežda Milbrete Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
23 Kristīne Vietniece 27.13 26.02.1994. 814 I klase Viktors Bonders Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
24 Beatrise Upeniece 27.18 11.08.1997. 810 I klase Mārīte Lūse Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
25 Reina Rozentāle 27.21 20.04.2000. 807 I klase Daiga Stumbre Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
26 Rūta Freimane 27.23 30.06.2000. 806 I klase Dainis Lodiņš Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
27 Karīna Merkuševa 27.28 08.08.2003. 802 I klase Vjačeslavs Goļinskis Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
28 Amanda Hilda Gromova 27.36 14.12.2002. 795 I klase Dace Vizule Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
29 Rūta Estere Miķelsone 27.44 16.02.2000. 789 I klase Aleksandrs Titovs, Anatolijs Titovs Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
30 Elīna Oliņa 27.45 14.09.2000. 788 II klase Juris Petrovičs Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
31 Madara Kaire 27.46 26.04.2000. 787 II klase Artūrs Priževoits Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
32 Sonora Pētersone 27.54 25.06.2002. 781 II klase Baiba Kaufmane Sportland kauss II posms Rīga 02.03.2018.
33 Amanda Radava 27.54 16.07.2002. 781 II klase Daiga Stumbre Kuldīgas kauss Kuldīga 17.03.2018.
34 Līva Elvīra Bīviņa 27.62 23.07.2000. 775 II klase Sandis Sabājevs Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
35 Madara Bērziņa 27.64 30.03.2005. 773 II klase Līga Dzene Võru Spordikooli rahvusvahelised auhinnavõistlused kergejõustikus Virū 24.03.2018.
36 Aleksandra Tulovska 27.69 29.11.1999. 769 II klase Gaļina Kozireva Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
37 Anastasija Studeņikova 27.76 05.01.2000. 764 II klase Gaļina Kozireva Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
38 Aļona Mjatiškina 27.77 31.07.2002. 763 II klase Lana Jēkabsone Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
39 Sendija Matušonoka 27.78 08.02.2002. 762 II klase Daiga Stumbre Kuldīgas kauss Kuldīga 17.03.2018.
40 Viktorija Jevdokimova 27.80 27.12.2002. 761 II klase Dmitrijs Hadakovs Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
41 Klinta Lindāne 27.81 21.03.2003. 760 II klase Ainis Raubišķis Sacensības Minskā "Atlēts" Minska 03.03.2018.
42 Terēze Gipsle 27.84 27.01.2000. 758 II klase Daiga Stumbre Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
43 Laura Līva Umperoviča 27.88 13.01.2002. 755 II klase Aleksandrs Krauklītis Sportland kauss II posms Rīga 02.03.2018.
44 Krista Sprūde 27.91 13.10.2001. 752 II klase Daiga Stumbre Kuldīgas kauss Kuldīga 17.03.2018.
45 Amanda Zandersone 27.91 30.03.2000. 752 II klase Skaidrīte Velberga Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
46 Adīna Fridrihsberga 27.93 14.08.2001. 751 II klase Aigars Matisons Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
47 Jūlija Ignatjeva 27.97 08.02.2002. 748 II klase Dmitrijs Hadakovs Sprinta diena Paņevēža, LTU 05.01.2018.
48 Jūlija Širina 27.99 12.09.2002. 746 II klase Nadežda Milbrete Tartu Ziemassvētkus sacensības Tartū, EST 18.12.2017.
49 Elvija Daškeviča 28.01 16.02.2002. 745 II klase Daiga Stumbre Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
50 Agnese Besikirska 28.01 14.08.2002. 745 II klase Indulis Matīss Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.