# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Jānis Mezītis 10.61 14.08.1986. 1005 Meistars 1.1 Edgars Voitkevičs Prezidenta Balva Ogre 15.06.2018. 20:35
2 Jānis Leitis 10.81 13.04.1989. 943 Meistarkandidāts 0.4 Uldis Kurzemnieks Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
3 Aleksandrs Kucs 10.81 20.09.2000. 943 Meistarkandidāts 0.5 Aivars Noris Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
4 Roberts Jānis Zālītis 10.82 14.09.2000. 940 Meistarkandidāts -0.8 Edgars Voitkevičs Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts Jelgava 21.07.2018.
5 Kristers Čams 10.89 30.10.1999. 919 Meistarkandidāts -0.8 Laila Nagle Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts Jelgava 21.07.2018.
6 Daniels Fjodorovs 10.95 02.04.1998. 901 I klase 2.0 Dace Vizule, Mārīte Lūse Prezidenta Balva Ogre 15.06.2018. 19:35
7 Emīls Kristofers Jonāss 10.97 15.01.2001. 895 I klase 0.0 Viktors Lācis Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
8 Dairis Rinčs 11.00 03.07.1993. 886 I klase 0.6 Viktors Lācis Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
9 Stepans Kolontajs 11.03 03.12.2002. 877 I klase 0.0 Marita Ārente Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
10 Valērijs Valinščikovs 11.06 11.08.1997. 869 I klase 0.6 Jūlija Iļjušina Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
11 Roberts Vidžus 11.09 03.12.1992. 860 I klase 2.0 Viktors Lācis Prezidenta Balva Ogre 15.06.2018. 19:35
12 Edgars Pirogs 11.11 05.06.1999. 854 I klase 0.5 Jurijs Ostaševs Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
13 Reinis Kreipāns 11.14 17.03.1994. 845 I klase 0.6 Edvīns Krūms Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
14 Emīls Rūgums 11.14 16.06.1999. 845 I klase 1.7 Raivis Maķevics Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
15 Rihards Parandjuks 11.15 12.04.1994. 842 I klase 2.0 Edvīns Krūms Prezidenta Balva Ogre 15.06.2018. 19:35
16 Pāvels Titovs 11.16 06.09.2000. 840 I klase 0.6 Jeļena Titova Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
17 Reinis Krēgers 11.23 22.01.1992. 820 I klase 1.4 Čehijas atklātais čempionāts daudzcīņās Kladno, Čehija 16.06.2018.
18 Krišjānis Beļaunieks 11.24 10.07.1998. 817 I klase 0.2 Anita Krauklīte, Andris Eikens Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
19 Mikus Pētersons 11.25 15.08.2001. 814 I klase 0.9 Ieva Skurule Saldus Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U – 16 un U – 18 vecuma grupām Saldus 25.05.2018.
20 Austris Karpinskis 11.26 14.06.1998. 811 I klase 1.2 Mārīte Lūse Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
21 Aleksandrs Visockis 11.28 20.02.1999. 805 I klase 0.5 Andrejs Domaņins Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
22 Artūrs Vecbaštiks 11.31 09.03.2001. 797 I klase 0.0 Aivars Vērdiņš, Daiga Stumbre Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
23 Aleksandrs Madijarovs 11.32 05.07.1999. 794 I klase 0.1 Pēteris Karlivāns, Edgars Voitkevičs Valgas čempionāts 12.06.2018.
24 Artis Duļbinskis 11.35 19.07.2000. 786 II klase 1.4 Imants Kairišs Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
25 Oļegs Kozjakovs 11.37 13.01.2001. 780 II klase 2.0 Valerijs Veļčinskis Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
26 Oskars Grava 11.38 07.10.2001. 777 II klase 0.9 Andrejs Saņņikovs Saldus Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U – 16 un U – 18 vecuma grupām Saldus 25.05.2018.
27 Jurijs Sergejevs 11.42 13.05.2001. 766 II klase 1.6 Vjačeslavs Goļinskis Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
28 Linards Pauliņš 11.42 12.02.2001. 766 II klase 0.5 Vija Nipere Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
29 Raitis Fomrats 11.42 24.12.1997. 766 II klase 0.3 Dace Vizule XXXIV SELL spēles 2018 Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
30 Artūrs Rūtiņš 11.48 28.04.2000. 750 II klase 0.5 Artūrs Priževoits Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
31 Jānis Gržibovskis 11.48 05.04.1999. 750 II klase 0.3 Iveta Puķīte Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
32 Pēteris Krauja 11.51 02.05.1996. 742 II klase 0.2 Pēteris Karlivāns, Egons Lācis Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
33 Mikus Saldovers 11.51 17.04.1998. 742 II klase 0.3 Jūlija Iļjušina Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
34 Daniils Firgers 11.54 06.08.1999. 734 II klase 0.7 Jūlija Iļjušina Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
35 Ginters Ķelps 11.55 23.09.2003. 731 II klase -1.5 Guntars Markss Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts Jelgava 21.07.2018.
36 Nauris Seļiverstovs 11.59 11.12.2000. 720 II klase 0.7 Viktors Ņuhtiļins Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
37 Artūrs Isajevs 11.60 30.08.2002. 718 II klase 1.6 Aļona Fomenko Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
38 Juris Volkovs 11.61 30.10.2001. 715 II klase 1.6 Laila Nagle Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
39 Karims Ali 11.62 16.01.2001. 712 II klase 1.2 Artūrs Priževoits Eiropas U18 čempionāts Ģēra (Ungārija) 05.07.2018.
40 Daniels Balaboskins 11.62 17.01.2002. 712 II klase 0.6 Andrejs Domaņins Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
41 Niks Samauskis 11.64 02.04.1999. 707 II klase 1.7 Ilze Stukule, Andris Eikens Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
42 Aleksandrs Korčagins 11.65 12.07.2002. 704 II klase 1.6 Jūlija Iļjušina Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
43 Oļegs Gluhaņuks 11.67 26.01.2001. 699 II klase 0.1 Rasma Turka Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 Valga, Igaunija 10.07.2018.
44 Ralfs Olševskis 11.68 27.09.1999. 697 II klase 0.6 Skaidrīte Velberga Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
45 Kārlis Kariņš 11.76 15.08.2000. 676 II klase 0.6 Viktors Lācis Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
46 Edgars Ziņģis 11.76 20.01.1997. 676 II klase 0.6 Ilze Stukule Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
47 Dāvis Štokmanis 11.77 27.10.1995. 673 II klase -1.2 Mārcis Štrobinders Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
48 Artūrs Šķesters 11.77 02.07.2002. 673 II klase 1.6 Gunta Blūmiņa, Arnolds Strenga Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
49 Arnolds Ozols Meļķisis 11.77 27.05.2001. 673 II klase 0.9 Ineta Zālīte Saldus Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U – 16 un U – 18 vecuma grupām Saldus 25.05.2018.
50 Mārtiņš Rūgums 11.77 30.06.1993. 673 II klase 0.2 Edvīns Krūms Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.