# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Sindija Bukša 11.29 14.12.1997. 1137 Lielmeistars 1.1 Mārīte Lūse Rīgas kausi 2018 Rīga 29.05.2018. 18:10
2 Gunta Vaičule 11.75 09.07.1995. 1042 Meistars -0.3 Pēteris Stripkāns Starptautiskās vieglatlētikas sacensības Minskā Minska, Baltkrievija 22.06.2018.
3 Evija Šēfere 11.91 28.11.1994. 1009 Meistarkandidāts 1.0 Ineta Zālīte Prezidenta Balva Ogre 15.06.2018. 19:30
4 Līga Vecbērza 11.92 12.05.1998. 1007 Meistarkandidāts 1.1 Jānis Volajs Rīgas kausi 2018 Rīga 29.05.2018. 18:10
5 Nora Ķigure 12.16 14.03.2001. 960 Meistarkandidāts 1.0 Ineta Zālīte Prezidenta Balva Ogre 15.06.2018. 19:30
6 Paula Katrīna Skalberga 12.18 18.05.2002. 956 Meistarkandidāts 1.7 Mārīte Lūse, Dmitrijs Vinogradovs Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
7 Paula Sprudzāne 12.24 19.03.1999. 944 Meistarkandidāts 1.0 Edgars Voitkevičs Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
8 Patrīcija Karlīna Roshofa 12.32 19.01.1999. 929 Meistarkandidāts -0.6 Ginta Teko Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts Jelgava 21.07.2018.
9 Māra Anna Zīverte 12.53 18.12.2002. 889 I klase 1.0 Laila Nagle Prezidenta Balva Ogre 15.06.2018. 19:30
10 Izabella Bogdanova 12.55 09.05.2001. 885 I klase 1.7 Viktors Lācis Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
11 Sonora Sergejeva 12.58 18.03.2003. 880 I klase -0.7 Daila Mankusa Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts Jelgava 21.07.2018.
12 Kristīne Grīnberga 12.65 30.04.2002. 867 I klase 1.7 Ilze Stukule Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
13 Rūta Kate Lasmane 12.66 17.12.2000. 865 I klase 0.2 Juris Petrovičs Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
14 Ingūna Čeiko 12.68 01.10.1994. 861 I klase 0.5 Viktors Bonders XXXIV SELL spēles 2018 Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
15 Lauma Grīva 12.68 27.10.1984. 861 I klase -0.6 Māris Grīva 1^ FASE REGIONALE C.D.S. ASSOLUTO Neapole 05.05.2018.
16 Amanda Hilda Gromova 12.77 14.12.2002. 845 I klase 1.2 Dace Vizule Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
17 Daniela Kalniņa 12.79 29.10.2002. 841 I klase 1.7 Rasma Turka Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
18 Madara Lungeviča 12.79 10.05.2001. 841 I klase 1.5 Līga Macarovska Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
19 Elīna Oliņa 12.80 14.09.2000. 839 I klase 1.0 Juris Petrovičs Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
20 Arina Matvejeva 12.84 15.11.2004. 832 I klase -0.7 Aleksandrs Titovs, Anatolijs Titovs Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts Jelgava 21.07.2018.
21 Asnāte Kalniņa 12.85 28.05.1999. 830 II klase 1.0 Rasma Turka Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
22 Beatrise Upeniece 12.88 11.08.1997. 825 II klase 1.7 Mārīte Lūse XXXIV SELL spēles 2018 Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
23 Anda Jēgere 12.90 27.02.1996. 821 II klase -0.5 Mārīte Lūse Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
24 Luīze Velmere 12.97 14.06.2001. 808 II klase 1.0 Viktors Lācis Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
25 Alevtina Gūtmane 12.97 15.03.1999. 808 II klase 1.9 Nadežda Milbrete Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
26 Katrīna Kamarūte 13.01 10.08.2000. 801 II klase -0.5 Dmitrijs Vinogradovs, Mārīte Lūse Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
27 Aleksandra Tulovska 13.05 29.11.1999. 794 II klase 1.0 Gaļina Kozireva Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
28 Sindija Ertmane 13.06 24.12.2002. 792 II klase 1.5 Iveta Puķīte Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
29 Viktorija Cešķe 13.10 23.05.2001. 785 II klase 1.0 Vjačeslavs Goļinskis Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
30 Rēzija Grēta Štrausa 13.10 28.10.2004. 785 II klase 1.7 Agnese Kļava, Aigars Matisons Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 Valga, Igaunija 10.07.2018.
31 Marta Marksa 13.15 06.07.2002. 776 II klase -0.3 Guntars Markss Valgas čempionāts 12.06.2018.
32 Patrīcija Ozoliņa 13.15 20.06.2002. 776 II klase 0.0 Aivars Bebris, Andis Austrups Alūksnes kausu izcīņa vieglatlētikā Pilssalas stadions, Alūksne 26.05.2018.
33 Laura Līva Umperoviča 13.17 13.01.2002. 773 II klase 0.7 Aleksandrs Krauklītis Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 Valga, Igaunija 10.07.2018.
34 Laura Ķirse 13.18 28.05.2003. 771 II klase 1.5 Daila Mankusa Saldus Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U – 16 un U – 18 vecuma grupām Saldus 25.05.2018.
35 Līva Elvīra Bīviņa 13.18 23.07.2000. 771 II klase 1.0 Sandis Sabājevs Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
36 Evelīna Andruškeviča 13.20 03.12.1999. 768 II klase 1.5 Gaļina Kozireva Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
37 Sonora Pētersone 13.22 25.06.2002. 764 II klase 1.7 Baiba Kaufmane Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
38 Betija Grinberga 13.23 30.09.2001. 762 II klase 1.9 Marina Dambe, Daila Mankusa Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 Valga, Igaunija 10.07.2018.
39 Madara Kaire 13.24 26.04.2000. 761 II klase 1.5 Artūrs Priževoits Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
40 Sintija Brante 13.26 12.05.2000. 757 II klase 1.9 Andrejs Saņņikovs Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
41 Alise Smilte 13.27 21.09.2004. 756 II klase 1.8 Rasma Turka Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 Valga, Igaunija 10.07.2018.
42 Daniela Supe 13.32 17.09.2003. 747 II klase -2.8 Baiba Kaufmane Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
43 Anete Elīza Elksne 13.33 07.02.2003. 745 II klase 0.5 Agris Ķirsis Latvijas U16 čempionāts Ventspils 29.06.2018.
44 Amanda Zandersone 13.35 30.03.2000. 742 II klase -0.7 Skaidrīte Velberga Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
45 Krista Sprūde 13.37 13.10.2001. 738 II klase 1.7 Daiga Stumbre Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
46 Ieva Ivanova 13.39 25.07.2001. 735 II klase 1.5 Aivars Noris Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
47 Annija Sniega 13.42 07.04.2003. 730 II klase 0.5 Inese Grava Latvijas U16 čempionāts Ventspils 29.06.2018.
48 Samanta Dorči 13.43 03.02.2004. 728 II klase 1.9 Raivis Maķevics, Ilona Dramačonoka Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
49 Megija Sirmā 13.45 27.10.2004. 725 II klase 1.8 Rihards Parandjuks, Māris Urtāns Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 Valga, Igaunija 10.07.2018.
50 Kitija Frolova 13.46 01.12.1999. 723 II klase 0.1 Mārtiņš Rūgums Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.