# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Sindija Bukša 11.56 14.12.1997. 1081 Meistars 1.0 Mārīte Lūse XXXIV SELL spēles 2018 Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
2 Līga Vecbērza 11.98 12.05.1998. 995 Meistarkandidāts 2.0 Jānis Volajs XXXIV SELL spēles 2018 Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
3 Evija Šēfere 12.17 28.11.1994. 958 Meistarkandidāts 0.0 Ineta Zālīte Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
4 Paula Katrīna Skalberga 12.50 18.05.2002. 895 I klase 0.5 Mārīte Lūse, Dmitrijs Vinogradovs Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
5 Nora Ķigure 12.53 14.03.2001. 889 I klase 1.7 Ineta Zālīte Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
6 Māra Anna Zīverte 12.55 18.12.2002. 885 I klase 1.1 Laila Nagle Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
7 Lauma Grīva 12.68 27.10.1984. 861 I klase -0.6 Māris Grīva 1^ FASE REGIONALE C.D.S. ASSOLUTO Neapole 05.05.2018.
8 Ingūna Čeiko 12.68 01.10.1994. 861 I klase 0.5 Viktors Bonders XXXIV SELL spēles 2018 Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
9 Izabella Bogdanova 12.74 09.05.2001. 850 I klase 1.1 Viktors Lācis Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
10 Kristīne Grīnberga 12.75 30.04.2002. 848 I klase 1.0 Ilze Stukule Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
11 Beatrise Upeniece 12.88 11.08.1997. 825 II klase 1.7 Mārīte Lūse XXXIV SELL spēles 2018 Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
12 Anda Jēgere 12.90 27.02.1996. 821 II klase -0.5 Mārīte Lūse Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
13 Luīze Velmere 12.97 14.06.2001. 808 II klase 1.0 Viktors Lācis Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
14 Katrīna Kamarūte 13.01 10.08.2000. 801 II klase -0.5 Dmitrijs Vinogradovs, Mārīte Lūse Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
15 Sindija Ertmane 13.06 24.12.2002. 792 II klase 1.5 Iveta Puķīte Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
16 Viktorija Cešķe 13.10 23.05.2001. 785 II klase 1.0 Vjačeslavs Goļinskis Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
17 Sonora Sergejeva 13.11 18.03.2003. 783 II klase -2.8 Daila Mankusa Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
18 Aleksandra Tulovska 13.19 29.11.1999. 769 II klase 1.5 Gaļina Kozireva Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
19 Evelīna Andruškeviča 13.20 03.12.1999. 768 II klase 1.5 Gaļina Kozireva Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
20 Rēzija Grēta Štrausa 13.21 28.10.2004. 766 II klase -2.8 Agnese Kļava Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
21 Madara Kaire 13.24 26.04.2000. 761 II klase 1.5 Artūrs Priževoits Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
22 Daniela Supe 13.32 17.09.2003. 747 II klase 1.7 Baiba Kaufmane Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
23 Laura Līva Umperoviča 13.35 13.01.2002. 742 II klase 1.5 Aleksandrs Krauklītis Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
24 Ieva Ivanova 13.39 25.07.2001. 735 II klase 1.5 Aivars Noris Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
25 Līva Elvīra Bīviņa 13.41 23.07.2000. 731 II klase -0.5 Sandis Sabājevs Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
26 Samanta Dorči 13.43 03.02.2004. 728 II klase 1.9 Raivis Maķevics, Ilona Dramačonoka Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
27 Annija Miļūne 13.48 08.02.2004. 720 II klase -1.1 Raivis Maķevics, Ilona Dramačonoka Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
28 Klinta Lindāne 13.53 21.03.2003. 711 II klase 1.0 Ainis Raubišķis Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
29 Ērika Līna Rivseniece 13.54 22.10.2003. 709 II klase 1.7 Aleksandrs Krauklītis Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
30 Anna Juraša 13.55 06.08.2004. 708 II klase -0.4 Līga Dzene Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
31 Justīne Paula Zīle 13.64 31.03.2003. 693 II klase -2.8 Edvīns Krūms Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
32 Laura Ķirse 13.66 28.05.2003. 689 III klase -1.1 Daila Mankusa Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
33 Megija Sirmā 13.68 27.10.2004. 686 III klase 2.0 Rihards Parandjuks, Māris Urtāns Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
34 Spīdola Martinsone 13.68 27.11.1989. 686 III klase 0.0 Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
35 Anete Elīza Elksne 13.68 07.02.2003. 686 III klase -2.8 Agris Ķirsis Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
36 Beatrise Radze 13.70 26.02.2001. 683 III klase 1.7 Egons Lācis Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
37 Laura Andersone 13.74 25.03.1995. 676 III klase -0.7 Edvīns Krūms Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
38 Diāna Veigure 13.78 13.04.1998. 670 III klase -0.7 Mārīte Vilcāne Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
39 Alise Smilte 13.78 21.09.2004. 670 III klase -0.8 Rasma Turka Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
40 Luīze Emīlija Laveniece 13.83 24.07.2001. 662 III klase 1.7 Laila Nagle Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
41 Laura Balode 13.83 18.10.2001. 662 III klase 1.1 Ineta Zālīte Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
42 Lizete Kļaviņa 13.86 11.05.1995. 657 III klase 0.0 Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
43 Eva Svirkovska 13.91 07.12.2005. 649 III klase -0.3 Laila Nagle Saldus Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U – 12 un U – 14 vecuma grupām Saldus 11.05.2018.
44 Marta Cīrule 13.91 18.05.2005. 649 III klase -0.3 Agnese Kļava Saldus Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U – 12 un U – 14 vecuma grupām Saldus 11.05.2018.
45 Pārsla Esmeralda Sietiņa 13.92 02.01.1995. 647 III klase 0.0 Viktors Bonders XXXIV SELL spēles 2018 Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
46 Viktorija Nīgale 13.94 24.04.2003. 644 III klase -2.9 Mārīte Lūse, Dmitrijs Vinogradovs Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
47 Daniela Timma 13.94 24.03.2003. 644 III klase 1.9 Inese Umbraško Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
48 Ilze Vītola 13.97 08.03.1995. 639 III klase -3.1 Marita Ārente Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
49 Līva Lārmane 13.98 09.04.1997. 638 III klase 0.0 Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
50 Kristīne Urtāne 13.99 23.12.2004. 636 III klase -2.9 Solveiga Ziediņa Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.