# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Elvijs Misāns 6.82 08.04.1989. 1032 Meistars Mārīte Lūse 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
2 Reinis Kreipāns 6.88 17.03.1994. 1001 Meistarkandidāts Edvīns Krūms Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
3 Roberts Jānis Zālītis 6.92 14.09.2000. 980 Meistarkandidāts Edgars Voitkevičs Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
4 Jānis Mezītis 6.97 14.08.1986. 954 Meistarkandidāts Edgars Voitkevičs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
5 Artūrs Pastors 6.98 15.03.2001. 949 Meistarkandidāts Zigurds Kincis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
6 Stepans Kolontajs 7.00 03.12.2002. 939 Meistarkandidāts Marita Ārente Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
7 Valērijs Valinščikovs 7.00 11.08.1997. 939 Meistarkandidāts Jūlija Iļjušina-Pavlova 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
8 Vladimirs Mihailovs 7.01 03.11.1995. 934 Meistarkandidāts Jūlija Iļjušina-Pavlova 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
9 Kristers Čams 7.03 30.10.1999. 923 Meistarkandidāts Laila Nagle Lietuvas federācijas kausa izcīņa Viļņa, Lietuva 26.01.2019.
10 Emīls Kristofers Jonāss 7.08 15.01.2001. 898 I klase Viktors Lācis Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
11 Aleksandrs Kucs 7.10 20.09.2000. 889 I klase Aivars Noris 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
12 Mikus Dāvids Strazdiņš 7.10 26.04.1999. 889 I klase Raitis Ravinskis Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
13 Rinalds Valts Zariņš 7.16 25.12.2000. 859 I klase Aigars Feteris, Anita Trumpe Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
14 Intars Barčevskis 7.16 09.02.2001. 859 I klase Andris Jansons Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-18, U-20 vecumu grupai Talsu vieglatlētikas stadions, Talsi, K.Mīlenbaha 32a 01.02.2019.
15 Vladislavs Čemis 7.17 24.03.2002. 854 I klase Jana Hadakova Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
16 Artūrs Isajevs 7.18 30.08.2002. 849 I klase Aļona Fomenko Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
17 Emīls Rūgums 7.18 16.06.1999. 849 I klase Raivis Maķevics Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
18 Toms Fišers 7.19 29.06.2000. 845 I klase Juris Petrovičs, Andris Kronbergs Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
19 Lauris Šmeiksts 7.20 15.05.2002. 840 I klase Viktorija Neištadte Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
20 Reinis Krēgers 7.20 22.01.1992. 840 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
21 Mikus Pētersons 7.22 15.08.2001. 830 I klase Viktors Lācis Kuldīgas Katrīnas kauss 2019 Kuldīga 19.01.2019.
22 Pāvels Titovs 7.23 06.09.2000. 826 I klase Jeļena Titova Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
23 Aleksandrs Madijarovs 7.23 05.07.1999. 826 I klase Pēteris Karlivāns, Edgars Voitkevičs Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
24 Artūrs Šuspāns 7.24 01.04.2000. 821 I klase Guntis Auziņš Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-18, U-20 vecumu grupai Talsu vieglatlētikas stadions, Talsi, K.Mīlenbaha 32a 01.02.2019.
25 Oskars Grava 7.24 07.10.2001. 821 I klase Andrejs Saņņikovs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
26 Aldis Graudiņš 7.24 18.06.1997. 821 I klase Mārīte Lūse Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
27 Ilmārs Kalniņš 7.25 23.04.1997. 816 II klase Viktors Bonders Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
28 Pēteris Pauls Vīksne 7.25 20.05.1996. 816 II klase Ineta Zālīte Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
29 Linards Pauliņš 7.26 12.02.2001. 811 II klase Vija Nipere Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
30 Oļegs Kozjakovs 7.26 13.01.2001. 811 II klase Valerijs Veļčinskis Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
31 Maksims Pjazings 7.26 19.06.2002. 811 II klase Nadežda Milbrete Kuldīgas Katrīnas kauss 2019 Kuldīga 19.01.2019.
32 Ričards Alans Kļaviņš 7.27 03.05.2003. 807 II klase Santa Lorence Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
33 Armands Aivis Gorbačovs 7.27 09.03.2000. 807 II klase Zigurds Karols Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
34 Aleksis Aleksandrs Vilnītis 7.28 27.08.2002. 802 II klase Andis Austrups, Natālija Čakova Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
35 Krišjānis Beļaunieks 7.29 10.07.1998. 797 II klase Andris Eikens, Anita Krauklīte Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
36 Iļja Petrušenko 7.29 20.04.1999. 797 II klase Vjačeslavs Goļinskis Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
37 Austris Karpinskis 7.31 14.06.1998. 788 II klase Mārīte Lūse 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
38 Artis Duļbinskis 7.31 19.07.2000. 788 II klase Imants Kairišs 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
39 Didzis Siksalietis 7.32 10.07.1995. 783 II klase Pēteris Karlivāns Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
40 Juris Volkovs 7.32 30.10.2001. 783 II klase Laila Nagle Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
41 Dāvids Kutra 7.32 22.04.1999. 783 II klase Raivis Maķevics Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
42 Roberts Tumeļkāns 7.33 24.04.2001. 779 II klase Mārtiņš Holsts Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
43 Edgars Avens 7.33 16.03.2004. 779 II klase Mārīte Lūse Maxima Jaunatnes kauss Rīga 10.02.2019.
44 Ginters Ķelps 7.33 23.09.2003. 779 II klase Guntars Markss Valkas novada BJSS U-12, U-16 grupu divcīņas un U18 grupas vieglatlētikas sacensības. Valgas halle 23.01.2019.
45 Aleksandrs Visockis 7.35 20.02.1999. 769 II klase Andrejs Domaņins Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
46 Mareks Kojalovičs 7.36 25.04.2001. 765 II klase Indra Eversone Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
47 Mikus Saldovers 7.36 17.04.1998. 765 II klase Jūlija Iļjušina-Pavlova Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
48 Raivis Porietis 7.36 02.02.1999. 765 II klase Adrija Muša Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
49 Alens Judovs 7.37 21.08.2003. 760 II klase Sandis Sabājevs Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
50 Kārlis Priedītis 7.37 27.12.1997. 760 II klase Edgars Voitkevičs Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.