# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Karīna Helmane Soročenkova 2:45:02.0 05.09.1989. 989 Meistars Andrejs Bondarevs Berlīnes maratons Berlīne, Vācija 16.09.2018.
2 Lelde Neimande 2:48:02.0 18.08.1983. 962 Meistarkandidāts Aigars Matisons Čikāgas Maratons 2018 Čikāga, ASV 07.10.2018.
3 Inga Zālīte 2:55:42.0 09.06.1977. 894 Meistarkandidāts Ilona Marhele Parīzes maratons Parīze 12.04.2018.
4 Jekaterina Sokunova 3:03:23.0 02.10.1982. 828 I klase Valmieras maratons Valmiera 16.09.2018.
5 Baiba Šņoriņa 3:04:29.0 16.08.1996. 818 I klase Ventspils Piedzīvojumu parka maratons Ventspils 17.06.2018.
6 Lelde Kalniņa 3:08:51.0 01.01.1986. 782 I klase Frankfurtes maratons Frankfurte, Vācija 28.10.2018.
7 Laura Čakle 3:10:27.0 01.01.1986. 769 I klase Aivars Čaklis Amsterdamas maratons Amsterdama, Nīdelrande 21.10.2018.
8 Zanda Zariņa Rešetina 3:10:29.0 01.01.1979. 769 I klase Parīzes maratons Parīze 12.04.2018.
9 Vita Devjatņikova 3:11:00.0 18.11.1982. 765 I klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
10 Dana Mačtama 3:12:31.0 11.06.1987. 752 II klase Aigars Matisons Amsterdamas maratons Amsterdama, Nīdelrande 21.10.2018.
11 Monta Ločmele 3:13:48.0 01.12.1986. 742 II klase Aigars Matisons Frankfurtes maratons Frankfurte, Vācija 28.10.2018.
12 Zane Griķe 3:18:18.0 28.10.1983. 707 II klase Frankfurtes maratons Frankfurte, Vācija 28.10.2018.
13 Ludmila Joce 3:24:35.0 18.12.1964. 659 II klase Aigars Matisons Amsterdamas maratons Amsterdama, Nīdelrande 21.10.2018.
14 Dace Banga 3:24:51.0 13.02.1981. 657 II klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
15 Daina Jurķe 3:25:10.0 01.01.1990. 654 II klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
16 Ginta Rasa 3:27:11.0 01.01.1973. 639 II klase Aigars Matisons Amsterdamas maratons Amsterdama, Nīdelrande 21.10.2018.
17 Ilze Limanāne 3:27:37.0 23.04.1978. 636 II klase Aigars Matisons Antverpenes maratons Antverpene, Beļģija 22.04.2018.
18 Jūlija Vēvere 3:29:13.0 01.01.1982. 624 II klase Frankfurtes maratons Frankfurte, Vācija 28.10.2018.
19 Līga Rusiņa 3:29:15.0 01.01.1989. 624 II klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
20 Sigita Vāce 3:29:27.0 24.05.1979. 623 II klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
21 Anda Valtere 3:29:29.0 30.07.1978. 622 II klase Berlīnes maratons Berlīne, Vācija 16.09.2018.
22 Liene Allere 3:29:59.0 11.12.1980. 619 II klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
23 Sandra Brāle 3:30:34.0 01.01.1980. 614 III klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
24 Madara Apsalone 3:33:24.0 01.01.1985. 594 III klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
25 Marta Kravčenko 3:34:44.0 21.01.1986. 585 III klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
26 Arta Seile 3:36:29.0 01.01.1984. 572 III klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
27 Jolanta Ivanova 3:36:30.0 01.01.1987. 572 III klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
28 Indra Muižniece 3:36:54.0 03.11.1987. 569 III klase Valmieras maratons Valmiera 16.09.2018.
29 Inese Otomere 3:38:32.0 01.01.1979. 558 III klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
30 Santa Puriņa 3:39:17.0 25.07.1973. 553 III klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
31 Guna Kudrjavceva 3:39:29.0 09.09.1985. 551 III klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
32 Zane Dziļuma 3:40:04.0 01.01.1986. 547 III klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
33 Inga Kāpiņa 3:41:41.0 08.12.1973. 536 III klase Aigars Matisons MULGI maratons Kaksi-Nuija-Rūjiena 21.07.2018.
34 Olga Vovka 3:41:59.0 20.04.1983. 534 III klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
35 Sintija Langenfelde 3:42:48.0 01.01.1981. 529 III klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
36 Sintija Geidāne 3:42:48.0 01.01.1994. 529 III klase Ventspils Piedzīvojumu parka maratons Ventspils 17.06.2018.
37 Agita Grizāne 3:43:07.0 04.02.1978. 527 III klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
38 Lāsma Avotiņa-Žaglova 3:43:08.0 15.06.1993. 527 III klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
39 Ieva Upmace Grīviņa 3:43:14.0 24.12.1984. 526 III klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
40 Līva Medne 3:44:00.0 24.03.1988. 521 III klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
41 Aija Freiberga 3:45:03.0 01.01.1989. 514 III klase Aigars Matisons Parīzes maratons Parīze 12.04.2018.
42 Ieva Zirne 3:45:27.0 25.03.1990. 511 III klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
43 Marta Lapinņa 3:46:08.0 01.01.1985. 507 III klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
44 Dzintra Skārda 3:46:56.0 01.07.1990. 501 III klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
45 Sandr Dervinika 3:47:14.0 21.05.1991. 499 III klase Valmieras maratons Valmiera 16.09.2018.
46 Kristīne Rancāne 3:47:20.0 01.08.1992. 499 III klase Ventspils Piedzīvojumu parka maratons Ventspils 17.06.2018.
47 Ivita Šale 3:47:33.0 20.11.1987. 497 III klase Silesia Marathon Katovice, Polija 07.10.2018.
48 Aija Linē 3:47:40.0 19.11.1973. 497 III klase Valmieras maratons Valmiera 16.09.2018.
49 Viktorija Leus 3:49:00.0 01.01.1978. 488 III klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
50 Dace Linde 3:50:28.0 11.09.1977. 478 III klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.