# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Ilona Marhele 1:16:26.0 05.04.1986. 996 Meistars Leonīds Strekalovskis Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
2 Jeļena Prokopčuka 1:19:41.0 21.10.1976. 925 Meistarkandidāts Aleksandrs Prokopčuks, Leonīds Strekalovskis Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
3 Karīna Helmane Soročenkova 1:22:32.0 05.09.1989. I klase Andrejs Bondarevs Liepājas pusmaratons Liepāja 07.04.2018.
4 Lelde Neimande 1:22:33.0 18.08.1983. 863 I klase Aigars Matisons Kuldīgas pusmaratons Kuldīga 11.08.2018.
5 Baiba Šņoriņa 1:23:31.0 16.08.1996. 843 I klase Kuldīgas pusmaratons Kuldīga 11.08.2018.
6 Kitija Valtere 1:24:21.0 27.06.1991. 826 I klase Dmitrijs Serjogins Jelgavas Nakts pusmaratons Jelgava 14.07.2018.
7 Līga Girgensone 1:24:49.0 20.08.1991. 817 I klase Juris Beļinskis Ventspils Piedzīvojumu parka maratons Ventspils 17.06.2018.
8 Anita Kažemāka 1:24:53.0 30.05.1990. 815 I klase Aleksandrs Prokopčuks, Aivars Rumbenieks Jelgavas Nakts pusmaratons Jelgava 14.07.2018.
9 Diāna Jakubjaņeca 1:26:59.0 22.01.1992. 773 II klase Juris Beļinskis Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
10 Baiba Vekša 1:28:20.0 25.05.1992. 746 II klase Jānis Razgalis, Jānis Višķers Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
11 Jekaterina Sokunova 1:28:38.0 02.10.1982. 741 II klase Ezerkauliņu Salaspils pilsētas pusmaratons 2018 Salaspils, Latvija 02.06.2018.
12 Līga Jansone 1:28:51.0 20.04.1993. II klase Juris Beļinskis Liepājas pusmaratons Liepāja 07.04.2018.
13 Ginta Valtere 1:29:24.0 28.01.1989. 726 II klase Andrejs Bondarevs Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
14 Inga Zālīte 1:29:41.0 09.06.1977. 720 II klase Ilona Marhele Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
15 Klinta Lauska 1:29:44.0 01.01.1990. 719 II klase Mārīte Vilcāne Jelgavas Nakts pusmaratons Jelgava 14.07.2018.
16 Viviana Kirilova 1:30:29.0 09.03.1976. II klase Liepājas pusmaratons Liepāja 07.04.2018.
17 Agnete Balode 1:30:32.0 II klase Liepājas pusmaratons Liepāja 07.04.2018.
18 Vieda Lūsa 1:31:03.0 01.01.1989. 694 II klase Jānis Razgalis, Jānis Višķers Rēzeknes pusmaratons Rēzekne 27.05.2018.
19 Anastasija Geraseva 1:31:32.0 07.07.1998. 685 II klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
20 Vita Devjatņikova 1:31:51.0 18.11.1982. 679 II klase Kuldīgas pusmaratons Kuldīga 11.08.2018.
21 Laura Čakle 1:31:51.0 01.01.1986. 679 II klase Aivars Čaklis Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
22 Iveta Pūpola 1:32:24.0 19.11.1975. III klase Liepājas pusmaratons Liepāja 07.04.2018.
23 Gita Karlsone 1:33:48.0 10.04.1983. 644 III klase Aigars Matisons Ventspils Piedzīvojumu parka maratons Ventspils 17.06.2018.
24 Ginta Zēberga 1:34:04.0 01.01.1985. 639 III klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
25 Jelena Heringa 1:34:57.0 21.11.1976. III klase Liepājas pusmaratons Liepāja 07.04.2018.
26 Linda Putāne 1:35:01.0 27.04.1987. 622 III klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
27 Anda Valtere 1:35:21.0 30.07.1978. 616 III klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
28 Jolanta Ivanova 1:35:31.0 01.01.1987. III klase Daugavpils pusmaratons Daugavpils 29.04.2018.
29 Līva Medne 1:35:38.0 24.03.1988. 611 III klase Jelgavas Nakts pusmaratons Jelgava 14.07.2018.
30 Dana Mačtama 1:36:00.0 11.06.1987. 605 III klase Aigars Matisons Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
31 Iveta Caune 1:36:38.0 15.12.1978. 593 III klase Ezerkauliņu Salaspils pilsētas pusmaratons 2018 Salaspils, Latvija 02.06.2018.
32 Monta Ločmele 1:36:46.0 01.12.1986. 591 III klase Aigars Matisons Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
33 Sabīne Valtasa 1:36:56.0 02.11.2000. 588 III klase Juris Beļinskis Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
34 Laura Pētersone 1:37:07.0 06.11.1982. 585 III klase Aigars Matisons Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
35 Ginta Rasa 1:38:06.0 01.01.1973. III klase Aigars Matisons Liepājas pusmaratons Liepāja 07.04.2018.
36 Ilze Meijere 1:38:19.0 565 III klase Viļņas maratons Viļņa, Lietuva 09.09.2018.
37 Daiga Jermaka 1:38:35.0 01.01.1984. 560 III klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
38 Lelde Strautiņa 1:38:47.0 01.01.1992. 557 III klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
39 Kristīne Leja 1:38:53.0 01.01.1989. 555 III klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
40 Diāna Vitkovska 1:38:56.0 27.03.1991. 554 III klase Ilze Prūse, Vaclovs Svažs Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
41 Kristīne Rancāne 1:39:02.0 01.08.1992. III klase Liepājas pusmaratons Liepāja 07.04.2018.
42 Asnate Else 1:39:03.0 552 III klase Kuldīgas pusmaratons Kuldīga 11.08.2018.
43 Signe Ozoliņa 1:39:14.0 549 III klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
44 Kristīne Roga 1:39:57.0 29.11.1982. 537 III klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
45 Ieva Strause 1:40:06.0 01.01.1980. 535 Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
46 Sintija Geidāne 1:40:12.0 01.01.1994. 533 Jelgavas Nakts pusmaratons Jelgava 14.07.2018.
47 Ilze Sermolīte 1:40:14.0 01.01.1974. 533 Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
48 Marta Kravčenko 1:40:16.0 21.01.1986. 532 Ezerkauliņu Salaspils pilsētas pusmaratons 2018 Salaspils, Latvija 02.06.2018.
49 Ludmila Joce 1:40:16.0 18.12.1964. 532 Aigars Matisons Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
50 Rasa Grāvīte 1:40:21.0 16.02.1993. 531 Andis Austrups Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.