# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Ilona Marhele 1:16:26.0 05.04.1986. 996 Meistars Leonīds Strekalovskis Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
2 Jeļena Prokopčuka 1:19:41.0 21.10.1976. 925 Meistarkandidāts Aleksandrs Prokopčuks, Leonīds Strekalovskis Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
3 Karīna Helmane Soročenkova 1:22:32.0 05.09.1989. I klase Patstāvīgi Liepājas pusmaratons Liepāja 07.04.2018.
4 Lelde Neimande 1:23:07.0 18.08.1983. 852 I klase Aigars Matisons 13.PZU Polmaraton Warszawski Varšava 25.03.2018.
5 Līga Girgensone 1:24:49.0 20.08.1991. 817 I klase Juris Beļinskis Ventspils Piedzīvojumu parka maratons Ventspils 17.06.2018.
6 Kitija Valtere 1:26:28.0 27.06.1991. II klase Dmitrijs Serjogins Daugavpils pusmaratons Daugavpils 29.04.2018.
7 Diāna Jakubjaņeca 1:27:08.0 22.01.1992. 770 II klase Juris Beļinskis Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
8 Baiba Ažušele 1:28:19.0 16.08.1996. II klase Daugavpils pusmaratons Daugavpils 29.04.2018.
9 Baiba Vekša 1:28:20.0 25.05.1992. 746 II klase Jānis Razgalis, Jānis Višķers Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
10 Jekaterina Sokunova 1:28:38.0 02.10.1982. 741 II klase Ezerkauliņu Salaspils pilsētas pusmaratons 2018 Salaspils, Latvija 02.06.2018.
11 Līga Jansone 1:28:51.0 20.04.1993. II klase Juris Beļinskis Liepājas pusmaratons Liepāja 07.04.2018.
12 Ginta Valtere 1:29:36.0 28.01.1989. 722 II klase Andrejs Bondarevs Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
13 Inga Zālīte 1:29:41.0 09.06.1977. 720 II klase Ilona Marhele Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
14 Viviana Kirilova 1:30:29.0 09.03.1976. II klase Liepājas pusmaratons Liepāja 07.04.2018.
15 Agnete Balode 1:30:32.0 II klase Liepājas pusmaratons Liepāja 07.04.2018.
16 Vieda Lūsa 1:31:03.0 01.01.1989. 694 II klase Jānis Razgalis, Jānis Višķers Rēzeknes pusmaratons Rēzekne 27.05.2018.
17 Anastasija Geraseva 1:31:32.0 07.07.1998. 685 II klase S Gerasevs Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
18 Laura Čakle 1:32:00.0 01.01.1986. 677 II klase Aivars Čaklis Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
19 Iveta Pūpola 1:32:24.0 19.11.1975. III klase Liepājas pusmaratons Liepāja 07.04.2018.
20 Gita Karlsone 1:33:48.0 10.04.1983. 644 III klase Aigars Matisons Ventspils Piedzīvojumu parka maratons Ventspils 17.06.2018.
21 Ginta Zēberga 1:34:42.0 01.01.1985. 628 III klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
22 Jelena Heringa 1:34:57.0 21.11.1976. III klase Liepājas pusmaratons Liepāja 07.04.2018.
23 Linda Putāne 1:35:11.0 27.04.1987. 619 III klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
24 Anda Valtere 1:35:30.0 30.07.1978. 613 III klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
25 Jolanta Ivanova 1:35:31.0 01.01.1987. III klase Daugavpils pusmaratons Daugavpils 29.04.2018.
26 Dana Mačtama 1:36:08.0 11.06.1987. 602 III klase Aigars Matisons Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
27 Klinta Lauska 1:36:28.0 01.01.1990. III klase Mārīte Vilcāne Liepājas pusmaratons Liepāja 07.04.2018.
28 Iveta Caune 1:36:38.0 15.12.1978. 593 III klase Ezerkauliņu Salaspils pilsētas pusmaratons 2018 Salaspils, Latvija 02.06.2018.
29 Sabīne Valtasa 1:37:02.0 02.11.2000. 587 III klase Juris Beļinskis Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
30 Monta Ločmele 1:37:03.0 01.12.1986. 586 III klase Aigars Matisons Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
31 Ginta Rasa 1:38:06.0 01.01.1973. III klase Aigars Matisons Liepājas pusmaratons Liepāja 07.04.2018.
32 Kristīne Rancāne 1:39:02.0 01.08.1992. III klase Liepājas pusmaratons Liepāja 07.04.2018.
33 Marta Kravčenko 1:40:16.0 21.01.1986. 532 Ezerkauliņu Salaspils pilsētas pusmaratons 2018 Salaspils, Latvija 02.06.2018.
34 Kristīne Gržibovska 1:40:34.0 01.01.1991. 527 Aizkraukles novada 5. pusmaratons 2018 Aizkraukle 06.05.2018.
35 Kristīne Roga 1:41:23.0 29.11.1982. Daugavpils pusmaratons Daugavpils 29.04.2018.
36 Ludmila Joce 1:41:49.0 18.12.1964. Aigars Matisons Liepājas pusmaratons Liepāja 07.04.2018.
37 Sandra Brāle 1:42:47.0 01.01.1980. 491 Aizkraukles novada 5. pusmaratons 2018 Aizkraukle 06.05.2018.
38 Ilze Limanāne 1:43:05.0 23.04.1978. 487 Aigars Matisons 13.PZU Polmaraton Warszawski Varšava 25.03.2018.
39 Elīna Amatniece 1:43:25.0 06.07.1989. Liepājas pusmaratons Liepāja 07.04.2018.
40 Sandra Dervininka 1:43:55.0 21.05.1991. 474 Rēzeknes pusmaratons Rēzekne 27.05.2018.
41 Sintija Pļavinska 1:44:44.0 07.12.1993. 461 Ventspils Piedzīvojumu parka maratons Ventspils 17.06.2018.
42 Megija Stalberga 1:44:55.0 14.07.1999. Raitis Ravinskis Liepājas pusmaratons Liepāja 07.04.2018.
43 Ineta Jerofējeva 1:45:39.0 06.06.1987. 447 Aizkraukles novada 5. pusmaratons 2018 Aizkraukle 06.05.2018.
44 Dzintra Skārda 1:46:06.0 01.07.1990. 440 Aizkraukles novada 5. pusmaratons 2018 Aizkraukle 06.05.2018.
45 Ilze Boldāne 1:46:36.0 12.08.1966. Daugavpils pusmaratons Daugavpils 29.04.2018.
46 Sintija Geidāne 1:47:27.0 01.01.1994. Liepājas pusmaratons Liepāja 07.04.2018.
47 Maruta Guitāne 1:47:50.0 06.10.1974. 415 Ventspils Piedzīvojumu parka maratons Ventspils 17.06.2018.
48 Ilze Urbāne 1:48:04.0 28.03.1969. 411 Aizkraukles novada 5. pusmaratons 2018 Aizkraukle 06.05.2018.
49 Zane Kaspere 1:48:21.0 01.01.1985. 407 Rēzeknes pusmaratons Rēzekne 27.05.2018.
50 Iveta Leja 1:48:37.0 20.02.1975. Liepājas pusmaratons Liepāja 07.04.2018.