# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Ilona Marhele 1:16:26.0 05.04.1986. 996 Meistars Leonīds Strekalovskis Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
2 Karīna Helmane Soročenkova 1:19:17.0 05.09.1989. 933 Meistarkandidāts Andrejs Bondarevs Siguldas pusmaratons Sigulda 13.10.2018.
3 Jeļena Prokopčuka 1:19:41.0 21.10.1976. 925 Meistarkandidāts Aleksandrs Prokopčuks, Leonīds Strekalovskis Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
4 Lelde Neimande 1:22:33.0 18.08.1983. 863 I klase Aigars Matisons Kuldīgas pusmaratons Kuldīga 11.08.2018.
5 Baiba Šņoriņa 1:23:31.0 16.08.1996. 843 I klase Kuldīgas pusmaratons Kuldīga 11.08.2018.
6 Kitija Valtere 1:24:14.0 27.06.1991. 828 I klase Dmitrijs Serjogins Siguldas pusmaratons Sigulda 13.10.2018.
7 Jekaterina Sokunova 1:24:25.0 02.10.1982. 825 I klase Siguldas pusmaratons Sigulda 13.10.2018.
8 Līga Girgensone 1:24:49.0 20.08.1991. 817 I klase Juris Beļinskis Ventspils Piedzīvojumu parka maratons Ventspils 17.06.2018.
9 Anita Kažemāka 1:24:53.0 30.05.1990. 815 I klase Aleksandrs Prokopčuks, Aivars Rumbenieks Jelgavas Nakts pusmaratons Jelgava 14.07.2018.
10 Diāna Jakubjaņeca 1:26:59.0 22.01.1992. 773 II klase Juris Beļinskis Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
11 Inga Zālīte 1:27:40.0 09.06.1977. 759 II klase Ilona Marhele Siguldas pusmaratons Sigulda 13.10.2018.
12 Agnese Pastare 1:27:41.0 27.10.1988. 759 II klase Georgs Gutpelcs Latvijas čempionāts pusmaratonā Rīga 22.09.2018.
13 Olga Svirska 1:27:56.0 01.01.1986. 754 II klase Aleksejs Lavrenovs Siguldas pusmaratons Sigulda 13.10.2018.
14 Baiba Vekša 1:28:20.0 25.05.1992. 746 II klase Jānis Razgalis, Jānis Višķers Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
15 Līga Jansone 1:28:51.0 20.04.1993. II klase Juris Beļinskis Liepājas pusmaratons Liepāja 07.04.2018.
16 Iveta Pūpola 1:28:54.0 19.11.1975. 735 II klase Siguldas pusmaratons Sigulda 13.10.2018.
17 Anete Švilpe 1:29:01.0 01.01.1993. 733 II klase Jelgavas Nakts pusmaratons Jelgava 14.07.2018.
18 Madara Frēliha 1:29:18.0 20.10.1986. 728 II klase Aigars Matisons Ozolnieku pusmaratons Ozolnieki 21.10.2018.
19 Ginta Valtere 1:29:24.0 28.01.1989. 726 II klase Andrejs Bondarevs Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
20 Viviana Kirilova 1:29:33.0 09.03.1976. 723 II klase Siguldas pusmaratons Sigulda 13.10.2018.
21 Klinta Lauska 1:29:44.0 01.01.1990. 719 II klase Mārīte Vilcāne Jelgavas Nakts pusmaratons Jelgava 14.07.2018.
22 Rasma Čoica 1:30:30.0 06.06.1993. 705 II klase Valmieras maratons Valmiera 16.09.2018.
23 Zane Griķe 1:30:31.0 28.10.1983. 705 II klase Jelgavas Nakts pusmaratons Jelgava 14.07.2018.
24 Agnete Balode 1:30:32.0 II klase Liepājas pusmaratons Liepāja 07.04.2018.
25 Vieda Lūsa 1:31:03.0 01.01.1989. 694 II klase Jānis Razgalis, Jānis Višķers Rēzeknes pusmaratons Rēzekne 27.05.2018.
26 Liene Allere 1:31:29.0 11.12.1980. 686 II klase Valmieras maratons Valmiera 16.09.2018.
27 Anastasija Geraseva 1:31:32.0 07.07.1998. 685 II klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
28 Laura Čakle 1:31:51.0 01.01.1986. 679 II klase Aivars Čaklis Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
29 Vita Devjatņikova 1:31:51.0 18.11.1982. 679 II klase Kuldīgas pusmaratons Kuldīga 11.08.2018.
30 Liene Neimane 1:32:54.0 01.01.1985. 660 III klase Siguldas pusmaratons Sigulda 13.10.2018.
31 Līga Valdmane 1:33:27.0 01.01.1994. 650 III klase Baiba Kaufmane Valmieras maratons Valmiera 16.09.2018.
32 Gita Karlsone 1:33:48.0 10.04.1983. 644 III klase Aigars Matisons Ventspils Piedzīvojumu parka maratons Ventspils 17.06.2018.
33 Ginta Zēberga 1:34:04.0 01.01.1985. 639 III klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
34 Monta Ločmele 1:34:25.0 01.12.1986. 633 III klase Aigars Matisons Siguldas pusmaratons Sigulda 13.10.2018.
35 Gundega Vancāne 1:34:30.0 11.10.1984. 631 III klase Jānis Razgalis, Jānis Višķers Siguldas pusmaratons Sigulda 13.10.2018.
36 Jelena Heringa 1:34:57.0 21.11.1976. III klase Liepājas pusmaratons Liepāja 07.04.2018.
37 Linda Putāne 1:35:01.0 27.04.1987. 622 III klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
38 Anda Valtere 1:35:21.0 30.07.1978. 616 III klase Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
39 Jolanta Ivanova 1:35:31.0 01.01.1987. III klase Daugavpils pusmaratons Daugavpils 29.04.2018.
40 Līva Medne 1:35:38.0 24.03.1988. 611 III klase Jelgavas Nakts pusmaratons Jelgava 14.07.2018.
41 Iveta Caune 1:35:56.0 15.12.1978. 606 III klase Siguldas pusmaratons Sigulda 13.10.2018.
42 Dana Mačtama 1:36:00.0 11.06.1987. 605 III klase Aigars Matisons Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
43 Florence Weiss 1:36:25.0 01.01.1995. 597 III klase Ozolnieku pusmaratons Ozolnieki 21.10.2018.
44 Kristīne Bertuka 1:36:46.0 06.02.1985. 591 III klase Valmieras maratons Valmiera 16.09.2018.
45 Sabīne Valtasa 1:36:56.0 02.11.2000. 588 III klase Juris Beļinskis Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
46 Laura Pētersone 1:37:07.0 06.11.1982. 585 III klase Aigars Matisons Lattelecom Rīgas maratons/ Latvijas čempionāts maratonā Rīga 20.05.2018.
47 Ilze Meijere 1:37:42.0 575 III klase Siguldas pusmaratons Sigulda 13.10.2018.
48 Ginta Rasa 1:38:06.0 01.01.1973. III klase Aigars Matisons Liepājas pusmaratons Liepāja 07.04.2018.
49 Rita Anopa 1:38:23.0 563 III klase Siguldas pusmaratons Sigulda 13.10.2018.
50 Krista Hartmane 1:38:29.0 08.04.1991. 562 III klase Aija Lancmane Siguldas pusmaratons Sigulda 13.10.2018.