# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Rolands Štrobinders 84.80 14.04.1992. 1170 Lielmeistars Mārcis Štrobinders Olimpiskā čempiona D.Kūlas starptautiskās šķēpa mešanas sacensības ''Ventspils šķēpi 2018" Ventspils 02.06.2018.
2 Gatis Čakšs 83.89 13.06.1995. 1157 Lielmeistars Andrejs Vaivads Rīgas kausi 2018 Rīga 29.05.2018. 17:35
3 Patriks Gailums 78.10 10.05.1998. 1074 Meistars Valentīna Eiduka Eiropas čempionāts Berlīne (Vācija) 08.08.2018. 15:25
4 Ansis Brūns 77.94 29.03.1989. 1072 Meistars Uldis Doniņš Olimpiskā čempiona D.Kūlas starptautiskās šķēpa mešanas sacensības ''Ventspils šķēpi 2018" Ventspils 02.06.2018.
5 Jānis Svens Grīva 77.88 23.04.1993. 1071 Meistars Māris Grīva Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kauss 2018 Jelgava 17.06.2018.
6 Kristaps Jaunpujens-Pujens 73.93 06.06.1999. 1015 Meistars Ainārs Kovals Pasaules U20 čempionāts Tampere (Somija) 10.07.2018.
7 Zigismunds Sirmais 73.19 06.05.1992. 1004 Meistars Kinninen Kimmo VIIMSI GALA Vīmsi, Igaunija 20.05.2018.
8 Krišjānis Suntažs 71.62 19.12.2000. 982 Meistarkandidāts Mārcis Štrobinders Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
9 Arnolds Strenga 71.52 02.07.1992. 981 Meistarkandidāts Aina Ziediņa, Ināra Aperāne, Andrejs Vaivads Latvijas Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga 16.03.2018.
10 Jāzeps Groza 71.23 26.10.1997. 977 Meistarkandidāts Guntars Markss Ventspils sporta skolas "Spars" sezonas noslēguma sacensības. Ventspils 30.09.2018.
11 Matīss Velps 68.95 09.08.1999. 944 Meistarkandidāts Guntars Markss Brāļu Doniņu meistarsacīkstes šķēpa mešanā komandām Ogre 26.08.2018.
12 Jānis Drava 66.10 18.03.1990. 904 I klase Līga Dzene Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
13 Miks Oskerko 64.85 17.06.1998. 886 I klase Mārcis Štrobinders Brāļu Doniņu meistarsacīkstes šķēpa mešanā komandām Ogre 26.08.2018.
14 Vadims Vasiļevskis 64.30 05.01.1982. 878 I klase Valentīna Eiduka Brāļu Doniņu meistarsacīkstes šķēpa mešanā komandām Ogre 26.08.2018.
15 Krišjānis Beļaunieks 63.77 10.07.1998. 871 I klase Anita Krauklīte, Andris Eikens Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
16 Sandris Linbergs 63.03 04.12.1980. 860 I klase Oskars Vaisjūns Latvijas un Baltijas čempionāts veterāniem Bauska 11.08.2018.
17 Ričards Griezītis 61.71 01.03.1997. 842 II klase Andrejs Vaivads, Aina Ziediņa Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kauss 2018 Jelgava 17.06.2018.
18 Žanis Andersons 61.64 22.02.1996. 841 II klase Laila Nagle Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
19 Reinis Krēgers 59.20 22.01.1992. 806 II klase Lietuvas čempionāts Palanga, Lietuva 27.07.2018.
20 Roberts Stepanovs 58.51 22.12.1999. 797 II klase Jurijs Ostaševs Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
21 Ralfs Ūdris 57.77 25.08.2001. 786 II klase Raitis Ravinskis, Pēteris Karlivāns Brāļu Doniņu meistarsacīkstes šķēpa mešanā komandām Ogre 26.08.2018.
22 Artūrs Dreimanis 57.60 16.08.1992. 784 II klase Indra Eversone Tālivalža Krūmiņa Balvu izcīņa šķēpa mešanā Tukums, Kuldīgas iela 74 05.05.2018.
23 Guntis Kļaviņš 57.26 10.10.1996. 779 II klase Ināra Aperāne Tālivalža Krūmiņa Balvu izcīņa šķēpa mešanā Tukums, Kuldīgas iela 74 05.05.2018.
24 Augusts Blekte 56.15 05.06.1993. 763 II klase Indra Eversone Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
25 Mareks Kojalovičs 56.08 25.04.2001. 762 II klase Indra Eversone Brāļu Doniņu meistarsacīkstes šķēpa mešanā komandām Ogre 26.08.2018.
26 Vilmārs Bukšs 55.88 24.05.1970. 759 II klase Ināra Aperāne Smiltene-Valga Javelin Cup 2018 Valga 21.09.2018.
27 Dāvids Kutra 55.11 22.04.1999. 749 II klase Raivis Maķevics Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kauss 2018 Jelgava 17.06.2018.
28 Arvis Justs 54.52 01.03.1992. 740 II klase Brāļu Doniņu meistarsacīkstes šķēpa mešanā komandām Ogre 26.08.2018.
29 Dmitrijs Brigaders 54.28 21.09.2000. 737 II klase Indra Eversone Talsu novada Domes balvu izcīņa šķēpa mešanā Talsi 28.06.2018. 16:00
30 Paulis Kalniņš 52.96 09.07.2000. 718 III klase Indra Eversone Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kauss 2018 Jelgava 17.06.2018.
31 Dairis Mežvinskis 52.55 20.05.2000. 713 III klase Anita Krauklīte, Andrejs Vaivads Olimpiskā čempiona D.Kūlas starptautiskās šķēpa mešanas sacensības ''Ventspils šķēpi 2018" Ventspils 02.06.2018.
32 Artūrs Priževoits 52.20 29.03.1987. 708 III klase Brāļu Doniņu meistarsacīkstes šķēpa mešanā komandām Ogre 26.08.2018.
33 Artūrs Rūtiņš 51.22 28.04.2000. 694 III klase Artūrs Priževoits Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kauss 2018 Jelgava 17.06.2018.
34 Toms Rozenbergs 51.20 01.01.1992. 693 III klase Andrejs Gross Brāļu Doniņu meistarsacīkstes šķēpa mešanā komandām Ogre 26.08.2018.
35 Ēriks Edvards Zommers 51.04 15.11.2000. 691 III klase Andis Zeile Aizkraukles novada sporta skolas sezonas atklāšanas sacensības mešanu disciplīnā U20, U18 Aizkraukle 19.04.2018.
36 Karims Ali 50.57 16.01.2001. 685 III klase Artūrs Priževoits Brāļu Doniņu meistarsacīkstes šķēpa mešanā komandām Ogre 26.08.2018.
37 Raivis Maķevics 50.41 07.01.1987. 682 III klase Broņislavs Ļaksa Brāļu Doniņu meistarsacīkstes šķēpa mešanā komandām Ogre 26.08.2018.
38 Pēteris Krauja 50.10 02.05.1996. 678 III klase Pēteris Karlivāns, Egons Lācis Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
39 Pāvels Pančenko 48.83 07.01.1997. 660 III klase Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
40 Jānis Pāvuliņš 47.53 30.07.1975. 642 Latvijas un Baltijas čempionāts veterāniem Bauska 11.08.2018.
41 Gļebs Kovtuns 47.15 16.02.2001. 636 Sergejs Fenčenko Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
42 Niks Samauskis 46.21 02.04.1999. 623 Ilze Stukule, Andris Eikens Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
43 Ronalds Vucāns 45.82 19.07.1993. Aleksandrs Obižajevs Preiļu novada čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem un jaunatnei Preiļi, Aglonas iela 24 02.06.2018.
44 Reinis Nungurs 45.73 01.04.1999. 616 Igors Lulle, Guntars Gailītis Aizkraukles novada sporta skolas sezonas atklāšanas sacensības mešanu disciplīnā U20, U18 Aizkraukle 19.04.2018.
45 Pēteris Pavlovičs 45.04 30.04.1999. 607 Zigurds Karols Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālo skolu sacensības U20, U18 Aizkraukle 10.05.2018.
46 Lauris Avotiņš 44.73 01.01.1995. 602 Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā Gulbenes stadions, O.Kalpaka ielā 1A 29.04.2018.
47 Ingars Kļaviņš 43.83 03.02.1999. 590 Igors Lulle Aizkraukles novada sporta skolas sezonas atklāšanas sacensības mešanu disciplīnā U20, U18 Aizkraukle 19.04.2018.
48 Renārs Burgevics 43.80 18.01.1994. 589 Raivis Maķevics Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
49 Edgars Ziņģis 43.77 20.01.1997. 589 Ilze Stukule Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
50 Emīls Rūgums 43.47 16.06.1999. 585 Raivis Maķevics Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.