# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Līna Mūze 63.18 04.12.1992. 1137 Lielmeistars Kinninen Kimmo Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
2 Madara Palameika 62.98 18.06.1987. 1133 Lielmeistars Gints Palameiks Rīgas kausi 2018 Rīga 29.05.2018. 19:35
3 Anete Kociņa 62.58 05.02.1996. 1126 Lielmeistars Valentīna Eiduka Rīgas kausi 2018 Rīga 29.05.2018. 19:35
4 Sinta Sprudzāne 62.21 26.02.1988. 1119 Lielmeistars Gints Palameiks Prezidenta Balva Ogre 15.06.2018. 17:10
5 Gundega Grīva 56.22 08.04.1991. 1008 Meistars Māris Grīva Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
6 Laura Ikauniece Admidiņa 53.39 31.05.1992. 956 Meistarkandidāts Andrejs Nazarovs Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
7 Katrīna Sirmā 52.13 31.03.1994. 932 Meistarkandidāts G Sirmais Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
8 Laine Donāne 51.39 01.10.1998. 919 Meistarkandidāts Tatjana Donāne, Andrejs Vaivads Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
9 Linda Luīze Šalma 49.99 27.06.1998. 893 Meistarkandidāts Ginta Teko, Indra Eversone Talsu novada Domes balvu izcīņa šķēpa mešanā Talsi 28.06.2018. 17:30
10 Nikola Ozola 48.12 02.02.2001. 858 Meistarkandidāts Artūrs Priževoits Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
11 Signe Vilhovika 46.52 30.08.2000. 829 I klase Ināra Znūtiņa Latvijas Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga 16.03.2018.
12 Eva Dreimane 46.29 29.06.1999. 825 I klase Andrejs Vaivads Olimpiskā čempiona D.Kūlas starptautiskās šķēpa mešanas sacensības ''Ventspils šķēpi 2018" Ventspils 02.06.2018.
13 Aiva Niedra 45.87 18.03.1999. 817 I klase Imants Kairišs Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
14 Marija Justīne Svistuna 45.15 02.07.2002. 804 I klase Mārīte Alaine Ventspils pilsētas čempionāts vieglatlētikā 13.07.2018.
15 Amanda Savicka 42.40 29.12.2000. 753 II klase Raivis Maķevics Talsu novada Domes balvu izcīņa šķēpa mešanā Talsi 28.06.2018. 13:00
16 Monta Jankovska 41.02 23.11.2000. 728 II klase Ilze Stukule Talsu novada Domes balvu izcīņa šķēpa mešanā Talsi 28.06.2018. 13:00
17 Anna Nagle 40.70 02.07.1995. 722 II klase Kaspars Gulbis Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
18 Veronika Lisovska 40.19 25.03.2001. 712 II klase Lija Krūkliņa Valgas čempionāts 12.06.2018.
19 Elza Gribuste 39.80 12.03.1992. 705 II klase Līna Mūze Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
20 Ilona Dramačonoka 39.63 04.09.1992. 702 II klase Andis Austrups, Raivis Maķevics Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
21 Līva Jakobsone 39.12 06.10.1999. 693 II klase Ilze Stukule, Andrejs Vaivads Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kauss 2018 Jelgava 17.06.2018.
22 Lāsma Padedze 39.07 29.07.1998. 692 II klase Artūrs Priževoits Mets Outdoor Track & Field Championships New Brunswick, NJ 13.04.2018.
23 Hārdija Kristiāna Nagle 39.00 29.04.1999. 691 II klase Anita Krauklīte Aizkraukles novada sporta skolas sezonas atklāšanas sacensības mešanu disciplīnā U20, U18 Aizkraukle 19.04.2018.
24 Krista Sprūde 38.94 13.10.2001. 690 II klase Daiga Stumbre Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
25 Annija Viktorija Pūlmane 38.78 14.01.1999. 687 II klase Brigita Romanovska Olimpiskā čempiona D.Kūlas starptautiskās šķēpa mešanas sacensības ''Ventspils šķēpi 2018" Ventspils 02.06.2018.
26 Katrīna Grigoroviča 38.19 01.01.2000. 676 II klase Andis Austrups, Natālija Čakova Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
27 Kristīne Deruma 38.01 31.10.1998. 672 II klase Pēteris Karlivāns Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
28 Iveta Putniņa 37.62 09.06.1973. 665 II klase Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem Ogre 27.05.2018.
29 Katrīne Tračuma 37.55 28.07.2000. 664 II klase Inna Radeviča Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
30 Džeina Dombrava 36.21 06.07.2000. 639 II klase Ināra Aperāne Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
31 Aivita Smiļģe 35.03 20.10.2000. 618 II klase Indra Eversone Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
32 Ligita Ziemane 34.23 06.08.1969. 603 III klase Ventspils pilsētas čempionāts vieglatlētikā 13.07.2018.
33 Linda Lelde Līduma 33.53 29.10.2001. 590 III klase Dainis Lodiņš Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
34 Evija Sedvalde 33.40 01.01.1970. 588 III klase Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem Ogre 27.05.2018.
35 Laura Laurita Ķergalve 32.53 27.10.2000. 572 III klase Guntis Auziņš Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kauss 2018 Jelgava 17.06.2018.
36 Gunta Helmane 31.21 13.10.1971. 548 III klase Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem Ogre 27.05.2018.
37 Amanda Puķīte 31.10 30.12.2002. 546 III klase Sergejs Paipals-Šulcs Ventspils pilsētas čempionāts vieglatlētikā 13.07.2018.
38 Silga Ose 30.77 540 III klase Aina Indriksone Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
39 Laura Šulme 30.64 17.02.2000. 537 III klase Daiga Stumbre Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
40 Kristīne Lipina 29.75 02.07.1991. 521 I j. klase Jāzeps Lazdāns Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā Gulbenes stadions, O.Kalpaka ielā 1A 29.04.2018.
41 Ērika Jēkabsone 29.56 03.05.2000. 518 I j. klase Ilze Stukule Olimpiskā čempiona D.Kūlas starptautiskās šķēpa mešanas sacensības ''Ventspils šķēpi 2018" Ventspils 02.06.2018.
42 Kintija Jēkabsone 29.53 03.05.2000. 517 I j. klase Ilze Stukule Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
43 Beāte Krista Andžāne 29.25 14.09.1997. 512 I j. klase Ināra Aperāne Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
44 Paula Peipiņa 29.16 30.07.2000. 510 I j. klase Inna Radeviča Aizkraukles novada sporta skolas sezonas atklāšanas sacensības mešanu disciplīnā U20, U18 Aizkraukle 19.04.2018.
45 Ilona Apele 28.34 10.01.1974. 495 I j. klase Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem Ogre 27.05.2018.
46 Samanta Deguna 27.13 01.01.2000. 473 I j. klase Gundars Tipāns Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
47 Diāna Spila 27.02 28.10.2001. Vjačeslavs Grigorjevs Preiļu novada čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem un jaunatnei Preiļi, Aglonas iela 24 02.06.2018.
48 Beatrise Buša 25.91 01.01.2001. 451 I j. klase Ināra Aperāne Ventspils pilsētas čempionāts vieglatlētikā 13.07.2018.
49 Terēze Gipsle 25.46 27.01.2000. 443 I j. klase Daiga Stumbre Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
50 Rebeka Ozolniece 25.07 15.06.2000. 436 I j. klase Daiga Stumbre Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.