# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Oskars Vaisjūns 55.48 21.09.1983. 977 Meistars Sandra Škutāne 1^ FASE REGIONALE C.D.S. ASSOLUTO Neapole 05.05.2018.
2 Arnis Žviriņš 52.34 30.11.1986. 920 Meistarkandidāts Pēteris Karlivāns, Brigita Krieva Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem Ogre 27.05.2018.
3 Māris Urtāns 51.42 09.02.1981. 903 Meistarkandidāts Guntars Gailītis Valmieras BSS un Valmieras VK sacensības lodes grūšanā, diska mešanā, kārtslēkšanā, un barjerskriešanā Valmiera 09.05.2018.
4 Dāvis Oliņš 50.01 04.02.1997. 877 Meistarkandidāts Guntars Gailītis Valmieras BSS un Valmieras VK sacensības lodes grūšanā, diska mešanā, kārtslēkšanā, un barjerskriešanā Valmiera 09.05.2018.
5 Sandris Linbergs 48.63 04.12.1980. 852 I klase Oskars Vaisjūns Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
6 Lauris Kaufmanis 47.54 16.04.1998. 832 I klase Guntars Gailītis Latvijas Ziemas čempionāts diska mešanā MSĢ 29.03.2018.
7 Matīss Šalmis 46.91 30.07.1987. 821 I klase Brigita Krieva Aizkraukles NSS sacensības diska mešanā Aizkraukle 13.06.2018.
8 Dins Demidočkins 46.29 06.01.2000. 809 I klase Mudīte Gerke, Guntars Gailītis Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
9 Jānis Karlivāns 45.50 02.06.1982. 795 I klase Uldis Kurzemnieks Valgas čempionāts 12.06.2018.
10 Dagnis Roziņš 45.42 30.06.1997. 793 I klase Imants Roziņš Latvijas Ziemas čempionāts diska mešanā MSĢ 29.03.2018.
11 Aivars Garančs 45.09 19.12.1968. 787 I klase Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem Ogre 27.05.2018.
12 Artūrs Demidočkins 44.69 01.10.2001. 780 I klase Guntars Gailītis Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
13 Aleksandrs Volkovs 43.95 18.12.1999. 766 II klase Māris Urtāns Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem Ogre 27.05.2018.
14 Reinis Krēgers 43.93 22.01.1992. 766 II klase Čehijas atklātais čempionāts daudzcīņās Kladno, Čehija 16.06.2018.
15 Aleksandrs Ķuneļs 43.63 05.10.1999. 761 II klase Jāzeps Markevičs Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
16 Jānis Markevics 43.57 23.04.1984. 760 II klase Metēju sacensības Igaunijā, 3.posms Terva, Igaunija 16.06.2018.
17 Jānis Jansons 42.15 25.05.1990. 734 II klase Ginta Teko, Ludmila Olijara, Aleksandrs Čumakovs Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
18 Edgars Berķis 41.99 25.01.1996. 731 II klase Guntars Gailītis Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
19 Kārlis Noriņš 40.71 07.09.1993. 707 II klase Aivars Rolmanis, Brigita Krieva Valgas čempionāts 12.06.2018.
20 Intars Grigs 40.45 24.07.1995. 703 II klase Brigita Krieva Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
21 Normunds Skangalis 40.34 26.02.1972. 701 II klase Vitālijs Umbraško Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem Ogre 27.05.2018.
22 Krišjānis Beļaunieks 40.05 10.07.1998. 695 II klase Anita Krauklīte, Andris Eikens Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
23 Pēteris Krauja 39.19 02.05.1996. 680 II klase Pēteris Karlivāns, Egons Lācis Valgas čempionāts 12.06.2018.
24 Didzis Siksalietis 38.48 10.07.1995. 667 II klase Pēteris Karlivāns Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
25 Jānis Puriņš 37.74 17.10.1999. 653 II klase Aivars Noris Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
26 Mārtiņš Rūgums 37.33 30.06.1993. 646 II klase Edvīns Krūms Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem Ogre 27.05.2018.
27 Jānis Mārtiņš Gruzdiņš 35.67 05.05.2001. 616 III klase Māris Urtāns Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem Ogre 27.05.2018.
28 Jānis Pāvuliņš 35.20 30.07.1975. 607 III klase Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem Ogre 27.05.2018.
29 Pauls Bertrams Klucis 33.48 02.04.1997. 576 III klase Andis Austrups, Natālija Čakova Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
30 Edgars Skuja 32.66 06.05.2000. 561 III klase Indra Eversone Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
31 Sandis Proms 30.94 04.10.1999. 530 III klase Sergejs Petrakovs Cerību kauss Višķi 25.07.2018.
32 Lauris Avotiņš 29.90 01.01.1995. 511 Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā Gulbenes stadions, O.Kalpaka ielā 1A 29.04.2018.
33 Alvis Makejevs 29.70 01.01.1988. 507 Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā Gulbenes stadions, O.Kalpaka ielā 1A 29.04.2018.
34 Edgars Ziņģis 29.37 20.01.1997. 501 Ilze Stukule Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
35 Augusts Blekte 28.41 05.06.1993. 484 Indra Eversone Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā Gulbenes stadions, O.Kalpaka ielā 1A 29.04.2018.
36 Jurģis Ezerkalns 28.19 25.09.2000. 480 Māris Urtāns Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem Ogre 27.05.2018.
37 Paulis Kalniņš 25.92 09.07.2000. 439 Indra Eversone Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
38 Renārs Burgevics 24.82 18.01.1994. 419 Raivis Maķevics Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
39 Aleksandrs Fiļipovičs 20.37 28.11.2002. 339 Mudīte Gerke, Vēsma Selga Valgas čempionāts 12.06.2018.
40 Vents Andžejs Lūsis NM 25.02.2000. Līga Dzene, Guntars Gailītis, Pēteris Karlivāns Latvijas Ziemas čempionāts diska mešanā MSĢ 29.03.2018.