# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Dace Šteinerte 51.38 23.01.1987. 913 Meistarkandidāts Maija Ukstiņa Latvijas un Baltijas čempionāts veterāniem Bauska 11.08.2018.
2 Kristīne Strazdīte 48.06 17.08.1999. 852 Meistarkandidāts Pēteris Karlivāns Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
3 Elīza Puķāne 44.10 17.01.1999. 779 I klase Valentīna Smoča Baltijas valstu sacensības mešanas disciplīnās Rakvere, Igaunija 26.05.2018.
4 Inga Miķelsone - Leimane 43.01 17.03.1991. 760 I klase Valentīna Smoča Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
5 Rota Rulle 42.14 27.09.2000. 744 I klase Inese Grava, Valentīna Smoča Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
6 Lāsma Padedze 40.46 29.07.1998. 713 II klase Artūrs Priževoits Monmouth Mid-Season Make-Up Meet West Long Branch, NJ 22.04.2018.
7 Lelde Mieze 39.91 30.07.1999. 703 II klase Roberts Blumbergs, Valentīna Smoča Latvijas Ziemas čempionāts diska mešanā MSĢ 29.03.2018.
8 Anna Nagle 38.81 02.07.1995. 683 II klase Kaspars Gulbis Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
9 Aivita Smiļģe 37.30 20.10.2000. 655 II klase Indra Eversone Aizkraukles NSS sacensības diska mešanā Aizkraukle 13.06.2018.
10 Krista Rutkupa 37.19 15.10.1999. 653 II klase Valentīna Smoča, Svetlana Petrakova Ilūkstes novada atklātas sacensības vieglatlētikā mešanu disciplīnās Ilūkste 25.06.2018.
11 Elza Elizabete Stīpniece 36.32 13.07.2002. 637 II klase Andris Jansons, Valentīna Smoča Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
12 Vineta Krūmiņa 36.17 15.05.2003. 635 II klase Māris Urtāns Latvijas U16 čempionāts Ventspils 29.06.2018.
13 Ieva Šēra 34.23 24.07.2000. 599 III klase Daiga Stumbre IAAF jauno vieglatlētu diena Ogre 12.05.2018.
14 Elva Vestarta 33.02 08.12.2003. 577 III klase Imants Roziņš Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
15 Krista Susekle 32.76 17.02.1995. 572 III klase Valentīna Smoča Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
16 Oksana Vasiļjeva 32.68 01.11.2002. 571 III klase Valentīna Smoča, Sergejs Petrakovs Ilūkstes novada atklātas sacensības vieglatlētikā mešanu disciplīnās Ilūkste 25.06.2018.
17 Liāna Roze 32.31 28.02.2002. 564 III klase Zigurds Karols Aizkraukles NSS sacensības diska mešanā Aizkraukle 13.06.2018.
18 Samanta Čunčule 32.26 11.11.2001. 563 III klase Andis Zeile Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
19 Amanda Malatkovska 31.88 04.05.2004. 556 III klase Mārtiņš Holsts Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālo skolu sacensības U16, U14 Aizkraukle 17.05.2018.
20 Poļina Kologrivova 31.80 07.01.2002. 555 III klase Mārīte Alaine Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
21 Zane Krutova 31.62 17.01.2002. 552 III klase Aivars Rolmanis Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
22 Luīze Opolā 31.55 23.04.2001. 550 III klase Artūrs Priževoits Rudens sacensības mešanu disciplīnās ''Kokneses kauss 2018'' Koknese 22.09.2018.
23 Dita Kuzņecova 30.75 18.09.2002. 536 III klase Sarmīte Keisele Aizkraukles novada sporta skolas sezonas atklāšanas sacensības mešanu disciplīnā U20, U18 Aizkraukle 19.04.2018.
24 Auce Mūrniece 30.08 31.10.2000. 524 III klase Roberts Blumbergs Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
25 Adriana Kandu 29.88 25.02.2004. 520 III klase Dmitrijs Hadakovs Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
26 Ināra Rozēna 29.36 25.08.1952. 511 I j. klase Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem Ogre 27.05.2018.
27 Linda Lelde Līduma 29.20 29.10.2001. 508 I j. klase Dainis Lodiņš Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
28 Ingrīda Priede 28.49 08.05.1981. 495 I j. klase Maija Ukstiņa Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
29 Luīze Barkāne 28.39 21.08.2004. 493 I j. klase Aleksandrs Krauklītis Rudens sacensības mešanu disciplīnās ''Kokneses kauss 2018'' Koknese 22.09.2018.
30 Marta Šaboviča 27.95 08.06.1996. 485 I j. klase Vaira Kumermane Latvijas Ziemas čempionāts diska mešanā MSĢ 29.03.2018.
31 Linda Elīza Jumīte 27.90 06.05.2000. 484 I j. klase Marina Dambe Iecavas novada sporta skolas "Dartija" sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā U-18 un U-20 grupām Iecava 03.05.2018.
32 Kristīne Andrejeva 27.53 01.06.1985. 477 I j. klase Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem Ogre 27.05.2018.
33 Jurita Agneta Matuseviča 27.13 08.09.1997. 470 I j. klase Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
34 Hārdija Kristiāna Nagle 26.98 29.04.1999. 467 I j. klase Anita Krauklīte Aizkraukles novada sporta skolas sezonas atklāšanas sacensības mešanu disciplīnā U20, U18 Aizkraukle 19.04.2018.
35 Elīza Kupča 26.90 02.10.2002. 466 I j. klase Raivis Maķevics, Ilona Dramačonoka Rudens sacensības mešanu disciplīnās ''Kokneses kauss 2018'' Koknese 22.09.2018.
36 Džeina Dombrava 26.82 06.07.2000. 464 I j. klase Ināra Aperāne Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
37 Hermīne Bajāre 26.76 27.01.1952. 463 I j. klase Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem Ogre 27.05.2018.
38 Kate Korņejeva 26.62 20.05.2003. 461 I j. klase Elmārs Gāga Latvijas U16 čempionāts Ventspils 29.06.2018.
39 Signe Vindēle 26.24 02.05.2002. 454 I j. klase Sarmīte Keisele Valmieras BSS un Valmieras VK sacensības lodes grūšanā, diska mešanā, kārtslēkšanā, un barjerskriešanā Valmiera 09.05.2018.
40 Eva Ūbele 26.19 09.02.2000. 453 I j. klase Zigmārs Gulbis Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā Gulbenes stadions, O.Kalpaka ielā 1A 29.04.2018.
41 Zane Freimane 26.14 14.01.2002. 452 I j. klase Aigars Feteris, Anita Trumpe Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
42 Daina Belova 26.14 30.04.2001. 452 I j. klase Imants Roziņš Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
43 Kate Gulbe 26.13 26.02.2003. 452 I j. klase Mārtiņš Holsts Latvijas Ziemas čempionāts diska mešanā MSĢ 29.03.2018.
44 Linda Vīksniņa 25.96 01.02.2000. 449 I j. klase Mārcis Rudzītis Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā Gulbenes stadions, O.Kalpaka ielā 1A 29.04.2018.
45 Edīte Grigalovičina 25.64 29.09.2000. 443 I j. klase Zigurds Karols Aizkraukles novada sporta skolas sezonas atklāšanas sacensības mešanu disciplīnā U20, U18 Aizkraukle 19.04.2018.
46 Laura Broliša 25.43 01.10.2004. 439 I j. klase Mārtiņš Holsts Aizkraukles NSS sacensības diska mešanā Aizkraukle 13.06.2018.
47 Amanda Kunkule 24.68 02.03.2003. 426 I j. klase Daila Mankusa Iecavas novada sporta skolas "Dartija" sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā U-18 un U-20 grupām Iecava 03.05.2018.
48 Annija Paula Ansone 23.98 24.11.2001. 413 II j. klase Ieva Skurule IAAF jauno vieglatlētu diena Ogre 12.05.2018.
49 Signe Budre 23.95 02.03.2001. 412 II j. klase Zigurds Karols Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālo skolu sacensības U20, U18 Aizkraukle 10.05.2018.
50 Aleksandra Lazareva 23.88 01.07.2002. 411 II j. klase Aigars Rublis Aizkraukles novada sporta skolas sezonas atklāšanas sacensības mešanu disciplīnā U20, U18 Aizkraukle 19.04.2018.