# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Linda Ozola 14.44 13.06.1993. 861 Meistarkandidāts Guntars Gailītis Starptautiskās vieglatlētikas sacensības Minskā Minska, Baltkrievija 22.06.2018.
2 Laura Ikauniece Admidiņa 14.03 31.05.1992. 835 Meistarkandidāts Andrejs Nazarovs Metēju sacensības Tallinā, 3. posms Tallina, Igaunija 19.07.2018.
3 Lāsma Padedze 13.50 29.07.1998. 802 I klase Artūrs Priževoits Mets Outdoor Track & Field Championships New Brunswick, NJ 13.04.2018.
4 Kristīne Strazdīte 13.32 17.08.1999. 791 I klase Pēteris Karlivāns Valgas čempionāts 12.06.2018.
5 Anna Nagle 13.18 02.07.1995. 783 I klase Kaspars Gulbis Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
6 Ieva Šēra 12.75 24.07.2000. 756 I klase Daiga Stumbre Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
7 Kristīne Deruma 12.55 31.10.1998. 744 I klase Pēteris Karlivāns Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
8 Dace Šteinerte 11.98 23.01.1987. 708 II klase Maija Ukstiņa Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā Gulbenes stadions, O.Kalpaka ielā 1A 29.04.2018.
9 Aivita Smiļģe 11.96 20.10.2000. Indra Eversone Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
10 Inga Miķelsone - Leimane 11.44 17.03.1991. 675 II klase Valentīna Smoča Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
11 Krista Rutkupa 11.26 15.10.1999. 664 II klase Valentīna Smoča, Svetlana Petrakova Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
12 Ieva Lanka 11.25 15.08.1995. 663 II klase Daiga Stumbre Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
13 Katrīna Grigoroviča 11.16 01.01.2000. 658 II klase Andis Austrups, Natālija Čakova Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
14 Dita Kaša 11.10 14.08.1997. 654 II klase Imants Kairišs Valmieras BSS un Valmieras VK sacensības lodes grūšanā, diska mešanā, kārtslēkšanā, un barjerskriešanā Valmiera 09.05.2018.
15 Laima Barbane 10.89 21.08.1990. 641 II klase Inga Vītola Skulte, Viktors Bonders Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
16 Ilona Apele 10.87 10.01.1974. 640 II klase Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem Ogre 27.05.2018.
17 Krista Susekle 10.86 17.02.1995. 639 II klase Valentīna Smoča Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
18 Samanta Čunčule 10.69 11.11.2001. 629 II klase Andis Zeile Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
19 Amanda Savicka 10.67 29.12.2000. 627 II klase Raivis Maķevics Daudzcīņas sacensības Rakverē Rakvere, Igaunija 14.08.2018.
20 Auce Mūrniece 10.45 31.10.2000. 614 III klase Roberts Blumbergs Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
21 Rebeka Ozolniece 10.35 15.06.2000. 608 III klase Daiga Stumbre Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
22 Kristīne Andrejeva 10.32 01.06.1985. 606 III klase Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā Gulbenes stadions, O.Kalpaka ielā 1A 29.04.2018.
23 Jesenija Masaļska 10.11 28.11.1983. 593 III klase Jurijs Ostaševs Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
24 Eva Ūbele 9.99 09.02.2000. Zigmārs Gulbis Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
25 Hārdija Kristiāna Nagle 9.98 29.04.1999. 585 III klase Anita Krauklīte Aizkraukles novada sporta skolas sezonas atklāšanas sacensības mešanu disciplīnā U20, U18 Aizkraukle 19.04.2018.
26 Katrīna Skujiņa 9.96 12.02.2002. 584 III klase Zigurds Kincis Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem Ogre 27.05.2018.
27 Sabīne Hološina 9.84 16.01.2002. Inna Radeviča Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
28 Terēze Gipsle 9.66 27.01.2000. 565 III klase Daiga Stumbre Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
29 Liega Krasovska 9.55 12.04.2000. 558 III klase Irēna Vītola, Andis Austrups Aizkraukles novada sporta skolas sezonas atklāšanas sacensības mešanu disciplīnā U20, U18 Aizkraukle 19.04.2018.
30 Dita Kuzņecova 9.45 18.09.2002. Sarmīte Keisele Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
31 Katrīne Tračuma 9.45 28.07.2000. 552 III klase Inna Radeviča Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
32 Vineta Krūmiņa 9.38 15.05.2003. 548 III klase Māris Urtāns Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem Ogre 27.05.2018.
33 Silga Ose 9.31 544 III klase Aina Indriksone Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
34 Džeina Dombrava 9.31 06.07.2000. 544 III klase Ināra Aperāne Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
35 Ilona Dramačonoka 9.17 04.09.1992. 535 III klase Andis Austrups, Raivis Maķevics Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
36 Paula Peipiņa 9.16 30.07.2000. Inna Radeviča Preiļu novada čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem un jaunatnei Preiļi, Aglonas iela 24 02.06.2018.
37 Laura Šulme 8.98 17.02.2000. 523 III klase Daiga Stumbre Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
38 Anna Vizule 8.98 11.09.1999. 523 III klase Arnis Paškevičs, Sergejs Petrakovs Višķu kauss Višķi 20.08.2018.
39 Agnese Ločmele 8.91 01.01.1998. 519 III klase Santa Lorence Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
40 Una Auzāne 8.82 17.01.1998. 513 III klase Māris Auzāns Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
41 Samanta Deguna 8.81 01.01.2000. Gundars Tipāns Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
42 Iveta Putniņa 8.77 09.06.1973. 510 III klase Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem Ogre 27.05.2018.
43 Beāte Goba 8.68 13.06.2001. 505 III klase Andris Jansons Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
44 Madara Šablinska 8.62 01.04.1999. 501 III klase Arnis Kaļiņins Višķu kauss Višķi 20.08.2018.
45 Jurita Agneta Matuseviča 8.59 08.09.1997. 499 III klase Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
46 Marta Nipāne 8.53 01.01.1998. 495 III klase Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā Gulbenes stadions, O.Kalpaka ielā 1A 29.04.2018.
47 Eva Luīze Ruicēna 8.49 06.08.2000. 493 I j. klase Marina Dambe Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
48 Kristīne Koklača 8.40 06.07.1998. 487 I j. klase Viktorijs Krišāns Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
49 Una Selīna Muižniece 7.98 01.01.2000. 462 I j. klase Zanda Beitika Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā Gulbenes stadions, O.Kalpaka ielā 1A 29.04.2018.
50 Ilva Ivaškina 7.97 01.01.1987. 461 I j. klase Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā Gulbenes stadions, O.Kalpaka ielā 1A 29.04.2018.