# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Lāsma Padedze 14.81 29.07.1998. 884 Meistarkandidāts Artūrs Priževoits 2018 Yale Season Opener 08.12.2018.
2 Linda Ozola 13.96 13.06.1993. 831 I klase Guntars Gailītis Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
3 Laura Ikauniece 13.92 31.05.1992. 829 I klase Andrejs Nazarovs International Combined Events Meeting Tallina, Igaunija 02.02.2019.
4 Kristīne Strazdīte 13.55 17.08.1999. 806 I klase Pēteris Karlivāns JDL DMR Invitational Winston-Salem, NC 15.02.2019.
5 Ieva Šēra 13.45 24.07.2000. 799 I klase Daiga Stumbre Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 13:30
6 Anna Nagle 12.99 02.07.1995. 771 I klase Kaspars Gulbis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
7 Kristīne Deruma 12.76 31.10.1998. 757 I klase Pēteris Karlivāns Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
8 Aivita Smiļģe 12.41 20.10.2000. 735 II klase Indra Eversone Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 13:30
9 Inga Miķelsone - Leimane 12.06 17.03.1991. 713 II klase Valentīna Smoča Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
10 Anete Kociņa 11.80 05.02.1996. 697 II klase Valentīna Eiduka Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
11 Auce Mūrniece 11.51 31.10.2000. 679 II klase Roberts Blumbergs Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 13:30
12 Amanda Savicka 11.44 29.12.2000. 675 II klase Raivis Maķevics Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 13:30
13 Dita Kaša 11.18 14.08.1997. 659 II klase Imants Kairišs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
14 Laima Barbane 11.12 21.08.1990. 655 II klase Inga Vītola Skulte, Viktors Bonders Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
15 Kristīne Blaževiča 11.08 11.12.2001. 653 II klase Andis Austrups, Natālija Čakova Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
16 Samanta Čunčule 11.07 11.11.2001. 652 II klase Andis Zeile Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 13:30
17 Luīze Opolā 10.85 23.04.2001. 639 II klase Artūrs Priževoits 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
18 Rota Rulle 10.84 27.09.2000. 638 II klase Inese Grava, Valentīna Smoča Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
19 Ilona Dramačonoka 10.61 04.09.1992. 624 II klase Raivis Maķevics Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
20 Džeina Dombrava 10.37 06.07.2000. 609 III klase Ināra Aperāne Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
21 Ilona Apele 10.32 10.01.1974. 606 III klase Veterānu sacensības Tartu 01.12.2018.
22 Beatrise Radze 10.32 26.02.2001. 606 III klase Egons Lācis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
23 Lovisa Ķerubine 10.31 11.10.2001. 605 III klase Svetlana Petrakova Šauļu atklātais pilsētas čempionāts Šauļi, Lietuva 17.01.2019.
24 Krista Sprūde 10.23 13.10.2001. 600 III klase Daiga Stumbre Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
25 Signe Vilhovika 10.14 30.08.2000. 595 III klase Ināra Znūtiņa Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
26 Adriana Kandu 10.13 25.02.2004. 594 III klase Dmitrijs Hadakovs 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
27 Ineta Grunte Dinsberga 9.96 22.11.1981. 584 III klase Veterānu sacensības Tartu 01.12.2018.
28 Rebeka Ozolniece 9.92 15.06.2000. 581 III klase Daiga Stumbre Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 13:30
29 Beāte Goba 9.87 13.06.2001. 578 III klase Andris Jansons Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-18, U-20 vecumu grupai Talsu vieglatlētikas stadions, Talsi, K.Mīlenbaha 32a 01.02.2019.
30 Linda Lelde Līduma 9.84 29.10.2001. 576 III klase Dainis Lodiņš, Daiga Stumbre Sportland kauss I posms Liepāja 12.01.2019. 13:30
31 Laila Pētersone 9.50 09.10.1970. 555 III klase Viktors Bonders Veterānu sacensības Tartu 01.12.2018.
32 Aiva Niedra 9.48 18.03.1999. 554 III klase Imants Kairišs 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
33 Veronika Lisovska 9.39 25.03.2001. 548 III klase Lija Krūkliņa Valgas čempionāts 2018 Valga, Igaunija 13.12.2018.
34 Laura Dūma 9.38 26.02.2001. 548 III klase Anita Krauklīte, Andis Austrups Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
35 Eva Ūbele 9.37 09.02.2000. 547 III klase Zigmārs Gulbis Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās J, A, B grupās Ludza 25.01.2019.
36 Paula Peipiņa 8.89 30.07.2000. 518 III klase Inna Radeviča Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās J, A, B grupās Ludza 25.01.2019.
37 Emija Verčinska 8.76 17.02.2000. 510 III klase Leonīds Valdonis Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās J, A, B grupās Ludza 25.01.2019.
38 Linda Juško 8.53 16.01.2002. 495 III klase Sergejs Petrakovs Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes Daugavpils 25.11.2018.
39 Kitija Frolova 8.46 01.12.1999. 491 I j. klase Mārtiņš Rūgums Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
40 Liega Krasovska 8.41 12.04.2000. 488 I j. klase Irēna Vītola, Andis Austrups 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
41 Nellija Miltiņa 8.36 26.07.2004. 485 I j. klase Sergejs Petrakovs 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
42 Valērija Ruta Hartmane 8.33 21.01.2001. 483 I j. klase Tatjana Donāne Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās J, A, B grupās Ludza 25.01.2019.
43 Alīna Lazuko 8.24 07.06.2000. 478 I j. klase Sergejs Petrakovs Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes Daugavpils 25.11.2018.
44 Viktorija Pauniņa 8.17 24.09.2002. 473 I j. klase Skaidrīte Vulāne 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
45 Jūlija Poļanska 8.16 10.08.2003. 473 I j. klase Lana Jēkabsone Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
46 Lelde Lukševica 8.15 15.07.2001. 472 I j. klase Miks Oskerko Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-18, U-20 vecumu grupai Talsu vieglatlētikas stadions, Talsi, K.Mīlenbaha 32a 01.02.2019.
47 Viktorija Ģierte 8.13 28.08.2003. 471 I j. klase Laura Janševska, Skaidrīte Velberga Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
48 Beatrise Bikovska 7.80 07.08.2003. 451 I j. klase Ignāts Cipruss 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
49 Melānija Borovska 7.62 19.03.2002. 440 I j. klase Svetlana Petrakova, Svetlana Petrakova Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes Daugavpils 25.11.2018.
50 Baiba Grasa 7.57 03.07.1974. 436 I j. klase 4.Ziemas atklātais Latgales čempionāts senioriem telpās Daugavpils 10.02.2019.