# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Linda Ozola 13.94 13.07.1993. 830 I klase Guntars Gailītis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
2 Lāsma Padedze 13.45 29.07.1998. 799 I klase Artūrs Priževoits Metro Atlantic Indoor Track & Field Championships New York, NY 17.02.2018.
3 Anna Nagle 12.90 02.07.1995. 765 I klase Dainis Lodiņš Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
4 Kristīne Strazdīte 12.60 17.08.1999. 747 I klase Pēteris Karlivāns Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
5 Liene Roziņa 12.42 08.06.1999. 736 II klase Imants Roziņš Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
6 Aivita Smiļģe 12.34 20.10.2000. 731 II klase Indra Eversone Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
7 Kristīne Deruma 11.81 31.10.1998. 698 II klase Pēteris Karlivāns Tartu Ziemassvētkus sacensības Tartū, EST 18.12.2017.
8 Auce Mūrniece 11.81 31.10.2000. 698 II klase Roberts Blumbergs Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
9 Ieva Šēra 11.64 24.07.2000. 687 II klase Daiga Stumbre Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
10 Nikola Ozola 11.63 02.02.2001. 687 II klase Artūrs Priževoits Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
11 Inga Miķelsone 11.47 17.03.1991. 677 II klase Valentīna Smoča Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
12 Samanta Čunčule 11.46 11.11.2001. 676 II klase Andis Zeile Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
13 Signe Vilhovika 11.23 30.08.2000. 662 II klase Ināra Znūtiņa Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
14 Amanda Savicka 10.48 29.12.2000. 616 III klase Raivis Maķevics Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 27.01.2018.
15 Laura Dūma 10.41 26.02.2001. 611 III klase Anita Krauklīte, Andis Austrups Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
16 Vanessa Jablonska 10.36 08.07.2001. 608 III klase Mārīte Alaine Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
17 Solvita Dzilnava 10.33 30.09.1997. 606 III klase Raivis Maķevics Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 28.01.2018.
18 Rebeka Ozolniece 10.31 15.06.2000. 605 III klase Daiga Stumbre Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
19 Oksana Vasiļjeva 10.01 01.11.2002. 587 III klase Valentīna Smoča, Sergejs Petrakovs Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
20 Laima Barbane 9.98 21.08.1990. 585 III klase Inga Vītola Skulte, Viktors Bonders Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
21 Kristiana Zakarīte 9.97 07.07.1999. 584 III klase Sarmīte Keisele Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
22 Ilona Dramačonoka 9.93 04.09.1992. 582 III klase Andis Austrups, Raivis Maķevics Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
23 Linda Lelde Līduma 9.90 29.10.2001. 580 III klase Dainis Lodiņš Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
24 Annija Viktorija Pūlmane 9.90 14.01.1999. 580 III klase Brigita Romanovska Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
25 Ieva Annija Stepiņa 9.88 14.05.2002. 579 III klase Matīss Indulis Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
26 Elza Elizabete Stīpniece 9.73 13.07.2002. 569 III klase Andris Jansons, Valentīna Smoča Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
27 Katrīne Tračuma 9.65 28.07.2000. 564 III klase Inna Radeviča Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
28 Džeina Dombrava 9.61 06.07.2000. 562 III klase Ināra Aperāne Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
29 Hārdija Kristiāna Nagle 9.60 29.04.1999. 561 III klase Anita Krauklīte Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
30 Laura Laurita Ķergalve 9.54 27.10.2000. 558 III klase Guntis Auziņš Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 27.01.2018.
31 Eva Ūbele 9.52 09.02.2000. 556 III klase Zigmārs Gulbis Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
32 Terēze Gipsle 9.42 27.01.2000. 550 III klase Daiga Stumbre Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 27.01.2018.
33 Siāra Verpakovska 9.42 12.10.2001. 550 III klase Agris Paipals Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
34 Marta Šaboviča 9.33 08.06.1996. 545 III klase Vaira Kumermane Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
35 Sabīne Hološina 9.22 16.01.2002. 538 III klase Inna Radeviča Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
36 Līna Mieze 9.15 07.03.2000. 534 III klase Dainis Lodiņš Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
37 Aiva Niedra 9.14 18.03.1999. 533 III klase Imants Kairišs Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
38 Samanta Deguna 9.14 01.01.2000. 533 III klase Gundars Tipāns Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļi 09.12.2017.
39 Evita Piļščikova 9.12 01.01.1976. 532 III klase Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļi 09.12.2017.
40 Paula Peipiņa 9.02 30.07.2000. 526 III klase Inna Radeviča Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļi 09.12.2017.
41 Eva Luīze Ruicēna 8.77 06.08.2000. 510 III klase Marina Dambe Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
42 Loreta Kalve 8.22 25.02.2003. 476 I j. klase Ainis Raubišķis, Jānis Knodze Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
43 Madara Šablinska 8.05 01.04.1999. 466 I j. klase Arnis Kaļiņins „Latgales kauss” atklātās sacensības vieglatlētikā Daugavpils 28.01.2018.
44 Linda Vīksniņa 7.96 01.02.2000. 460 I j. klase Mārcis Rudzītis Starptautiskas sacensības vieglatlētikā "Valga - Valmiera" U16,U18,U20 Valga EST 12.01.2018.
45 Beāte Goba 7.88 13.06.2001. 455 I j. klase Andris Jansons Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
46 Kitija Frolova 7.87 01.12.1999. 455 I j. klase Mārtiņš Rūgums Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 27.01.2018.
47 Līva Apse 7.82 12.04.2002. 452 I j. klase Gunita Šale, Aigars Feteris, Anita Trumpe Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
48 Liega Krasovska 7.77 12.04.2000. 449 I j. klase Irēna Vītola, Andis Austrups Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 27.01.2018.
49 Viktorija Galizova 7.21 09.02.2002. 414 I j. klase Sergejs Petrakovs, Sergejs Petrakovs „Latgales kauss” atklātās sacensības vieglatlētikā Daugavpils 28.01.2018.
50 Lelde Lukševica 7.18 15.07.2001. 412 II j. klase Miks Oskerko Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.