# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Mareks Ārents 5.51 06.08.1986. 1132 Lielmeistars Igors Izotovs Sopot Tyczka Na Molo Sopota, Polija 02.06.2018.
2 Pauls Pujāts 5.32 06.08.1991. 1080 Meistars Aleksandrs Obižajevs Home Depot Clyde Littlefield Texas Relays Austin, TX 28.03.2018.
3 Marks Harčenko 4.60 10.11.2000. 886 Meistarkandidāts Igors Izotovs, Marita Ārente Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
4 Reinis Krēgers 4.50 22.01.1992. 859 Meistarkandidāts Čehijas atklātais čempionāts daudzcīņās Kladno, Čehija 16.06.2018.
5 Niks Samauskis 4.30 02.04.1999. 806 I klase Ilze Stukule, Andris Eikens Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
6 Oļegs Kozjakovs 4.00 13.01.2001. 727 II klase Valerijs Veļčinskis Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
7 Dāvids Kutra 3.90 22.04.1999. 700 II klase Raivis Maķevics Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
8 Karims Ali 3.90 16.01.2001. 700 II klase Artūrs Priževoits Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
9 Jurijs Avsiščers 3.85 01.02.2002. 687 II klase Aleksandrs Obižajevs IAAF jauno vieglatlētu diena Ogre 12.05.2018.
10 Ralfs Ūdris 3.80 25.08.2001. 674 II klase Raitis Ravinskis, Pēteris Karlivāns Valmieras BSS un Valmieras VK sacensības lodes grūšanā, diska mešanā, kārtslēkšanā, un barjerskriešanā Valmiera 09.05.2018.
11 Uvis Pošeika 3.80 17.05.2002. 674 II klase Imants Kairišs Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
12 Pauls Bertrams Klucis 3.80 02.04.1997. 674 II klase Andis Austrups, Natālija Čakova Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
13 Jānis Šķēle 3.70 26.02.2001. 648 II klase Zigmārs Gulbis, Andris Eikens Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
14 Artūrs Rūtiņš 3.60 28.04.2000. 622 II klase Artūrs Priževoits Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
15 Emīls Rūgums 3.60 16.06.1999. 622 II klase Raivis Maķevics Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
16 Ričards Brālēns 3.60 24.02.2000. 622 II klase Līga Dzene, Andris Eikens IAAF jauno vieglatlētu diena Ogre 12.05.2018.
17 Niklāvs Paipals 3.60 02.05.2000. 622 II klase Andris Eikens, Andris Jansons IAAF jauno vieglatlētu diena Ogre 12.05.2018.
18 Pēteris Krauja 3.40 02.05.1996. 569 III klase Pēteris Karlivāns, Jūlija Iļjušina Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
19 Edgars Ziņģis 3.20 20.01.1997. 517 III klase Ilze Stukule Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
20 Armands Aivis Gorbačovs 3.10 09.03.2000. 492 III klase Zigurds Karols Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
21 Aleksis Aleksandrs Vilnītis 3.00 27.08.2002. 466 III klase Andis Austrups, Natālija Čakova Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
22 Uvis Strazdiņš 3.00 07.06.2001. 466 III klase Marina Dambe, Andris Eikens Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
23 Kristaps Sunteiks 2.90 21.06.2002. 440 I j. klase Raivis Maķevics Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
24 Reinis Melbārdis 2.60 25.01.2004. 363 I j. klase Līga Dzene Valmieras BSS un Valmieras VK sacensības lodes grūšanā, diska mešanā, kārtslēkšanā, un barjerskriešanā Valmiera 09.05.2018.
25 Niks Maulis 2.60 05.09.2003. 363 I j. klase Ilze Stukule IAAF jauno vieglatlētu diena Ogre 12.05.2018.
26 Edvarts Eglītis 2.60 09.03.2004. 363 I j. klase Ainis Raubišķis Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
27 Valters Kreišs 2.60 19.09.2003. 363 I j. klase Andris Eikens Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
28 Renārs Burgevics 2.60 18.01.1994. 363 I j. klase Raivis Maķevics Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
29 Andris Skadiņš 2.50 11.05.2005. 338 II j. klase Raivis Maķevics, Ilona Dramačonoka Latvijas U14 čempionāts Ogre 06.06.2018.
30 Valters Jansons 2.50 22.08.2004. 338 II j. klase Līga Dzene IAAF jauno vieglatlētu diena Ogre 12.05.2018.
31 Vadims Kapustins 2.50 04.04.2003. 338 II j. klase Sarmīte Keisele Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
32 Lauris Zālītis 2.30 21.08.2003. 287 II j. klase Aleksandrs Krauklītis Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
33 Kristaps Trēziņš 2.30 25.01.2005. 287 II j. klase Valmieras BSS un Valmieras VK sacensības lodes grūšanā, diska mešanā, kārtslēkšanā, un barjerskriešanā Valmiera 09.05.2018.
34 Kristiāns Lauva 2.20 28.01.2003. 261 II j. klase Raivis Maķevics, Ilze Ladusāne Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
35 Ēriks Kuzmans 2.20 01.01.2005. 261 II j. klase Imants Kairišs Valmieras BSS un Valmieras VK sacensības lodes grūšanā, diska mešanā, kārtslēkšanā, un barjerskriešanā Valmiera 09.05.2018.
36 Roberts Zariņš 2.00 23.12.2005. 211 II j. klase Zigurds Karols Latvijas U14 čempionāts Ogre 06.06.2018.
37 Ralfs Strioga DNS 20.05.2003. Vilnis Zariņš Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
38 Ivans Safonovs NM 10.08.2004. Artūrs Priževoits Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
39 Dāvis Gaiziņš NM 12.02.2003. Aleksandrs Krauklītis Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
40 Krišjānis Beļaunieks NM 10.07.1998. Anita Krauklīte, Andris Eikens IAAF jauno vieglatlētu diena Ogre 12.05.2018.
41 Emīls Līdaka NM 18.12.2002. Ilze Stukule IAAF jauno vieglatlētu diena Ogre 12.05.2018.