# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Mareks Ārents 5.51 06.08.1986. 1132 Lielmeistars Igors Izotovs Sopot Tyczka Na Molo Sopota, Polija 02.06.2018.
2 Pauls Pujāts 5.32 06.08.1991. 1080 Meistars Aleksandrs Obižajevs Memphis Tiger Invitational Memphis, TN 27.04.2018.
3 Marks Harčenko 4.70 10.11.2000. 913 Meistarkandidāts Igors Izotovs, Marita Ārente Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
4 Reinis Krēgers 4.50 22.01.1992. 859 Meistarkandidāts Čehijas atklātais čempionāts daudzcīņās Kladno, Čehija 16.06.2018.
5 Niks Samauskis 4.30 02.04.1999. 806 I klase Ilze Stukule, Andris Eikens Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
6 Jurijs Avsiščers 4.22 01.02.2002. 785 I klase Aleksandrs Obižajevs Sacensības Pērnavā Pērnava, Igaunija 19.08.2018.
7 Oļegs Kozjakovs 4.20 13.01.2001. 780 I klase Valerijs Veļčinskis Eiropas U18 čempionāts Ģēra (Ungārija) 05.07.2018.
8 Uvis Pošeika 4.08 17.05.2002. 748 II klase Imants Kairišs Baltijas U18 komandu čempionāts Viru, Igaunija 02.08.2018.
9 Ralfs Ūdris 3.90 25.08.2001. 700 II klase Raitis Ravinskis, Pēteris Karlivāns Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 Valga, Igaunija 10.07.2018.
10 Dāvids Kutra 3.90 22.04.1999. 700 II klase Raivis Maķevics Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
11 Karims Ali 3.90 16.01.2001. 700 II klase Artūrs Priževoits Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
12 Pauls Bertrams Klucis 3.80 02.04.1997. 674 II klase Andis Austrups, Natālija Čakova Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
13 Krišjānis Beļaunieks 3.80 10.07.1998. 674 II klase Anita Krauklīte, Andris Eikens Lietuvas čempionāts Palanga, Lietuva 27.07.2018.
14 Jānis Šķēle 3.70 26.02.2001. 648 II klase Zigmārs Gulbis, Andris Eikens Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
15 Niklāvs Paipals 3.60 02.05.2000. 622 II klase Andris Eikens, Andris Jansons IAAF jauno vieglatlētu diena Ogre 12.05.2018.
16 Artūrs Rūtiņš 3.60 28.04.2000. 622 II klase Artūrs Priževoits Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
17 Ričards Brālēns 3.60 24.02.2000. 622 II klase Līga Dzene, Andris Eikens IAAF jauno vieglatlētu diena Ogre 12.05.2018.
18 Emīls Rūgums 3.60 16.06.1999. 622 II klase Raivis Maķevics Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
19 Uvis Strazdiņš 3.50 07.06.2001. 595 II klase Marina Dambe, Andris Eikens Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
20 Pēteris Krauja 3.40 02.05.1996. 569 III klase Pēteris Karlivāns, Egons Lācis Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
21 Emīls Līdaka 3.30 18.12.2002. 543 III klase Ilze Stukule Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 Valga, Igaunija 10.07.2018.
22 Edgars Ziņģis 3.20 20.01.1997. 517 III klase Ilze Stukule Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
23 Armands Aivis Gorbačovs 3.10 09.03.2000. 492 III klase Zigurds Karols Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
24 Niks Maulis 3.10 05.09.2003. 492 III klase Ilze Stukule Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 Valga, Igaunija 10.07.2018.
25 Aleksis Aleksandrs Vilnītis 3.00 27.08.2002. 466 III klase Andis Austrups, Natālija Čakova Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
26 Valters Jansons 3.00 22.08.2004. 466 III klase Līga Dzene, Raitis Ravinskis Latvijas U16 čempionāts Ventspils 29.06.2018.
27 Valters Kreišs 3.00 19.09.2003. 466 III klase Andris Eikens Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 Valga, Igaunija 10.07.2018.
28 Kristaps Sunteiks 2.90 21.06.2002. 440 I j. klase Raivis Maķevics Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
29 Arvis Sūna 2.88 30.06.2004. 435 I j. klase Raivis Maķevics, Ilona Dramačonoka Daudzcīņas sacensības Rakverē Rakvere, Igaunija 14.08.2018.
30 Rūdis Gricmanis 2.80 05.08.2002. 414 I j. klase Andris Jansons Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
31 Markuss Vītols 2.80 01.09.2002. 414 I j. klase Andris Jansons Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
32 Renārs Burgevics 2.60 18.01.1994. 363 I j. klase Raivis Maķevics Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
33 Edvarts Eglītis 2.60 09.03.2004. 363 I j. klase Ainis Raubišķis Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
34 Reinis Melbārdis 2.60 25.01.2004. 363 I j. klase Līga Dzene Valmieras BSS un Valmieras VK sacensības lodes grūšanā, diska mešanā, kārtslēkšanā, un barjerskriešanā Valmiera 09.05.2018.
35 Andris Skadiņš 2.50 11.05.2005. 338 II j. klase Raivis Maķevics, Ilona Dramačonoka Latvijas U14 čempionāts Ogre 06.06.2018.
36 Jēkabs Kļaviņš 2.50 20.09.2003. 338 II j. klase Andris Jansons Latvijas U16 čempionāts Ventspils 29.06.2018.
37 Vadims Kapustins 2.50 04.04.2003. 338 II j. klase Sarmīte Keisele Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
38 Lauris Zālītis 2.30 21.08.2003. 287 II j. klase Aleksandrs Krauklītis Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
39 Kristaps Trēziņš 2.30 25.01.2005. 287 II j. klase Valmieras BSS un Valmieras VK sacensības lodes grūšanā, diska mešanā, kārtslēkšanā, un barjerskriešanā Valmiera 09.05.2018.
40 Kristiāns Lauva 2.20 28.01.2003. 261 II j. klase Raivis Maķevics, Ilze Ladusāne Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
41 Ēriks Kuzmans 2.20 01.01.2005. 261 II j. klase Imants Kairišs Valmieras BSS un Valmieras VK sacensības lodes grūšanā, diska mešanā, kārtslēkšanā, un barjerskriešanā Valmiera 09.05.2018.
42 Roberts Zariņš 2.00 23.12.2005. 211 II j. klase Zigurds Karols Latvijas U14 čempionāts Ogre 06.06.2018.
43 Ralfs Strioga DNS 20.05.2003. Vilnis Zariņš Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
44 Ivans Safonovs NM 10.08.2004. Artūrs Priževoits Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
45 Dāvis Gaiziņš NM 12.02.2003. Aleksandrs Krauklītis Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.