# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Mareks Ārents 5.40 06.08.1986. 1102 Meistars Igors Izotovs, Mareks Ārents Gugl Meeting Linca, Austrija 09.02.2019.
2 Pauls Pujāts 5.15 06.08.1991. 1034 Meistars Aleksandrs Obižajevs Samford Open 2019 Birmingham, AL 18.01.2019.
3 Marks Harčenko 4.70 10.11.2000. 913 Meistarkandidāts Igors Izotovs, Marita Ārente Ziemassvētku starti Minska, Baltkrievija 20.12.2018.
4 Ronalds Vucāns 4.70 19.07.1993. 913 Meistarkandidāts Aleksandrs Obižajevs Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
5 Reinis Krēgers 4.49 22.01.1992. 857 I klase International Combined Events Meeting Tallina, Igaunija 02.02.2019.
6 Krišjānis Beļaunieks 4.30 10.07.1998. 806 I klase Andris Eikens, Anita Krauklīte Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
7 Oļegs Kozjakovs 4.30 13.01.2001. 806 I klase Valerijs Veļčinskis Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
8 Rūdolfs Vucāns 4.05 19.09.1999. 740 II klase Ronalds Vucāns Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
9 Uvis Pošeika 4.00 17.05.2002. 727 II klase Imants Kairišs Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
10 Ralfs Ūdris 3.95 25.08.2001. 713 II klase Raitis Ravinskis, Pēteris Karlivāns Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
11 Jurijs Avsiščers 3.95 01.02.2002. 713 II klase Aleksandrs Obižajevs Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
12 Dāvids Kutra 3.90 22.04.1999. 700 II klase Raivis Maķevics Kuldīgas Katrīnas kauss 2019 Kuldīga 19.01.2019.
13 Pauls Bertrams Klucis 3.90 02.04.1997. 700 II klase Andis Austrups, Natālija Čakova Kuldīgas Katrīnas kauss 2019 Kuldīga 19.01.2019.
14 Ričards Brālēns 3.75 24.02.2000. 661 II klase Andris Eikens, Līga Dzene Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
15 Emīls Līdaka 3.70 18.12.2002. 648 II klase Ilze Stukule Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
16 Karims Ali 3.70 16.01.2001. 648 II klase Artūrs Priževoits Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
17 Emīls Rūgums 3.60 16.06.1999. 622 II klase Raivis Maķevics Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
18 Uvis Strazdiņš 3.45 07.06.2001. 582 III klase Andris Eikens, Marina Dambe Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
19 Niklāvs Paipals 3.40 02.05.2000. 569 III klase Andris Eikens, Andris Jansons Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
20 Aleksis Aleksandrs Vilnītis 3.40 27.08.2002. 569 III klase Andis Austrups, Natālija Čakova Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
21 Jānis Šķēle 3.30 26.02.2001. 543 III klase Andris Eikens, Zigmārs Gulbis Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
22 Kristaps Sunteiks 3.20 21.06.2002. 517 III klase Raivis Maķevics Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
23 Māris Ceplis 3.20 22.01.2001. 517 III klase Edgars Vaivods Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
24 Niks Maulis 3.10 05.09.2003. 492 III klase Ilze Stukule Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
25 Valters Keišs 3.10 19.09.2003. 492 III klase Andris Eikens Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
26 Armands Aivis Gorbačovs 3.00 09.03.2000. 466 III klase Zigurds Karols Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
27 Aleksandrs Kālis 2.90 27.09.2000. 440 I j. klase Diāna Lauva Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
28 Jēkabs Kļaviņš 2.90 20.09.2003. 440 I j. klase Andris Jansons Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
29 Kristiāns Lauva 2.80 28.01.2003. 414 I j. klase Raivis Maķevics Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
30 Arvis Sūna 2.80 30.06.2004. 414 I j. klase Raivis Maķevics, Ilona Dramačonoka Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
31 Markuss Vītols 2.80 01.09.2002. 414 I j. klase Andris Jansons Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
32 Rūdis Gricmanis 2.80 05.08.2002. 414 I j. klase Andris Jansons Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
33 Valters Jansons 2.80 22.08.2004. 414 I j. klase Līga Dzene, Raitis Ravinskis Kārtslēcēju sacensības Igaunijā Virū, Igaunija 28.12.2018.
34 Gustavs Pļevoks 2.70 09.07.2004. 389 I j. klase Raivis Maķevics Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
35 Adrians Kālis 2.70 27.09.2000. 389 I j. klase Diāna Lauva Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
36 Andris Skadiņš 2.70 11.05.2005. 389 I j. klase Raivis Maķevics, Ilona Dramačonoka Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
37 Edvards Sarķis 2.60 20.04.2002. 363 I j. klase Imants Kairišs Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
38 Rendijs Griba 2.50 12.01.2004. 338 II j. klase Raivis Maķevics Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
39 Ralfs Zazerskis 2.40 28.03.2004. 312 II j. klase Ilze Stukule Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
40 Edvarts Eglītis 2.40 09.03.2004. 312 II j. klase Ainis Raubišķis Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
41 Jegors Gerasimovs 2.30 30.03.2003. 287 II j. klase Vjačeslavs Grigorjevs, Andris Eikens Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
42 Kristers Pipcāns 2.30 11.07.2006. 287 II j. klase Iveta Kacēna, Imants Kairišs Latvijas U14 čempionāts telpās Rīga 03.02.2019.
43 Andis Briška 2.30 11.05.2003. 287 II j. klase Edgars Vaivods Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
44 Rojs Suveizda 2.30 22.10.2002. 287 II j. klase Andris Eikens Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
45 Jaroslavs Zavertailo 2.20 28.09.2005. 261 II j. klase Egons Lācis Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
46 Ādams Ķesters 2.20 17.09.2003. 261 II j. klase Ilze Stukule Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
47 Aleks Kožuškevičs 2.20 25.12.2004. 261 II j. klase Diāna Lauva Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
48 Reinis Rivsenieks 2.00 31.05.2007. 211 II j. klase Anita Krauklīte Latvijas U14 čempionāts telpās Rīga 03.02.2019.
49 Rainers Mucenieks DNS 19.01.2003. Vilnis Zariņš Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.
50 Pēteris Bigaņičs DNS 04.07.2003. Vilnis Zariņš Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā Rīga 26.01.2019.