# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Mareks Ārents 5.40 06.08.1986. 1102 Meistars Igors Izotovs Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
2 Pauls Pujāts 5.10 06.08.1991. 1021 Meistars Aleksandrs Obižajevs Vanderbilt Opener 2017 Nešvila, USA 02.12.2017.
3 Marks Harčenko 4.35 10.11.2000. 819 I klase Igors Izotovs, Marita Ārente Kārtslēkšanas sacensības, Tallinas posms Tallina, EST 02.01.2018.
4 Krišjānis Beļaunieks 4.05 10.07.1998. 740 II klase Anita Krauklīte Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
5 Jurijs Avsiščers 4.02 01.02.2002. 732 II klase Aleksandrs Obižajevs Kārtslēkšanas sacensības Tartū Tartu, EST 28.12.2017.
6 Niks Samauskis 3.90 02.04.1999. 700 II klase Ilze Stukule, Andris Eikens Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
7 Dāvids Kutra 3.75 22.04.1999. 661 II klase Raivis Maķevics Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
8 Dāvids Kutra 3.70 22.04.1999. 648 Raivis Maķevics Ziemassvētku jauno daudzcīņnieku sacensības Šauļi, LTU 14.12.2017.
9 Karims Ali 3.60 16.01.2001. 622 Artūrs Priževoits Ziemassvētku jauno daudzcīņnieku sacensības Šauļi, LTU 14.12.2017.
10 Artūrs Rūtiņš 3.60 28.04.2000. 622 Artūrs Priževoits Ziemassvētku jauno daudzcīņnieku sacensības Šauļi, LTU 14.12.2017.
11 Uvis Pošeika 3.40 17.05.2002. 569 III klase Imants Kairišs, Iveta Kacēna Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
12 Pauls Bertrams Klucis 3.40 02.04.1997. 569 III klase Andis Austrups, Natālija Čakova Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
13 Niklāvs Paipals 3.40 02.05.2000. 569 III klase Andris Eikens, Andris Jansons Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
14 Emīls Rūgums 3.40 16.06.1999. 569 III klase Raivis Maķevics Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
15 Uvis Strazdiņš 3.30 07.10.2001. 543 III klase Marina Dambe, Andris Eikens, Andris Eikens Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 10:00
16 Edmunds Semjonovs 3.20 19.08.1991. 517 III klase Ināra Aperāne Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
17 Ričards Brālēns 3.20 24.02.2000. 517 III klase Līga Dzene, Andris Eikens Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
18 Emīls Līdaka 3.10 18.12.2002. 492 III klase Ilze Stukule Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
19 Aleksis Aleksandrs Vilnītis 3.00 27.10.2002. 466 III klase Andis Austrups, Natālija Čakova Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
20 Jānis Šķēle 3.00 26.02.2001. 466 III klase Zigmārs Gulbis, Andris Eikens Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
21 Valdis Cela 2.95 01.02.1948. 453 I j. klase KEVEK čempionāts Tartu, EST 02.12.2017.
22 Markuss Vītols 2.80 01.09.2002. 414 I j. klase Andris Jansons Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 10:00
23 Rūdis Gricmanis 2.70 05.08.2002. 389 I j. klase Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
24 Niks Maulis 2.55 05.09.2003. 350 II j. klase Ilze Stukule Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
25 Valters Jansons 2.50 22.08.2004. 338 II j. klase Līga Dzene Kārtslēkšanas sacensības, Viru posms Viru, EST 27.12.2017.
26 Jānis Mankovskis 2.15 10.01.1940. 249 II j. klase KEVEK čempionāts Tartu, EST 02.12.2017.
27 Kristaps Trēziņš 2.00 25.01.2005. 211 II j. klase Kārtslēkšanas sacensības, Viru posms Viru, EST 27.12.2017.
28 Aksels Griba DNS 03.10.2002. Raivis Maķevics, Ilze Ladusāne Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
29 Edgars Eriņš DNS 18.06.1986. Artūrs Priževoits Ziemassvētku jauno daudzcīņnieku sacensības Šauļi, LTU 14.12.2017.
30 Haralds Ladusāns NM 30.08.1999. Raivis Maķevics Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.