# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Jānis Vanags 2.08 16.06.1992. 984 Meistarkandidāts Prezidenta Balva Ogre 15.06.2018. 18:25
2 Edvīns Voitiņš 2.03 04.08.1999. 940 Meistarkandidāts Aivars Noris Madonas "Gada Jaunatnes vieglatlēts 2018" 1.posms Varakļānu vsk. stadions 13.06.2018.
3 Oļegs Kozjakovs 2.00 13.01.2001. 914 I klase Valerijs Veļčinskis Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālo skolu sacensības U20, U18 Aizkraukle 10.05.2018.
4 Sandis Rošāns 2.00 19.12.1999. 914 I klase Zigmārs Gulbis, Anita Krauklīte Madonas reģionālās skolu sacensības vieglatlētikā 8.-9.kl. un 10.-12.kl. Varakļānu vsk. stadions 13.09.2018.
5 Rihards Vaivads 2.00 06.10.2000. 914 I klase Irēna Vītola Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem Ogre 27.05.2018.
6 Fēlikss Rūmnieks 2.00 10.01.1998. 914 I klase Juris Petrovičs, Andris Kronbergs Ventspils pilsētas čempionāts vieglatlētikā 13.07.2018.
7 Anatolijs Šavecs 2.00 26.11.2000. 914 I klase Jāzeps Markevičs Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
8 Normunds Pūpols 1.99 05.10.1984. 905 I klase Māris Grīva Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
9 Reinis Krēgers 1.98 22.01.1992. 897 I klase Lietuvas čempionāts Palanga, Lietuva 27.07.2018.
10 Dāvids Kutra 1.98 22.04.1999. 897 I klase Raivis Maķevics Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
11 Armands Aivis Gorbačovs 1.97 09.03.2000. 888 I klase Zigurds Karols Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
12 Niks Samauskis 1.95 02.04.1999. 870 I klase Andris Eikens, Ilze Stukule Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
13 Emīls Liedskalniņš 1.95 14.07.1999. 870 I klase Mārtiņš Holsts Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālo skolu sacensības U20, U18 Aizkraukle 10.05.2018.
14 Emīls Rūgums 1.95 16.06.1999. 870 I klase Raivis Maķevics Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
15 Kristers Leitis 1.95 28.09.1998. 870 I klase Mārtiņš Holsts, Lauris Haritonovs Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
16 Rihards Bremze 1.94 14.05.2001. 862 I klase Viktors Lācis, Viktors Lācis Baltijas U18 komandu čempionāts Viru, Igaunija 02.08.2018.
17 Mārtiņš Sulainis 1.93 22.02.1997. 853 I klase Aivars Noris Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
18 Krišjānis Beļaunieks 1.92 10.07.1998. 844 I klase Andris Eikens, Anita Krauklīte Lietuvas čempionāts Palanga, Lietuva 27.07.2018.
19 Karims Ali 1.91 16.01.2001. 836 I klase Artūrs Priževoits Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
20 Ralfs Ūdris 1.91 25.08.2001. 836 I klase Raitis Ravinskis, Pēteris Karlivāns Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
21 Pēteris Krauja 1.91 02.05.1996. 836 I klase Pēteris Karlivāns, Egons Lācis Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
22 Jānis Vaivods 1.90 02.06.1988. 827 I klase Lauris Haritonovs Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
23 Erlends Gipters 1.90 24.09.2001. 827 I klase Jāzeps Markevičs Krāslavas Ss atklātās sacensības vieglatlētikā Pilsētas stadions, Grāfu Plāteru iela 4 12.07.2018.
24 Artūrs Elītis 1.90 18.08.2001. 827 I klase Mārtiņš Holsts Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
25 Pauls Bertrams Klucis 1.90 02.04.1997. 827 I klase Andis Austrups, Natālija Čakova Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
26 Emīls Kucins 1.90 12.02.1991. 827 I klase Sergejs Petrakovs Daugavpils novada čempionāts vieglatlētikā un Daugavpils novada sporta skolas meistarsacīkstes U-16 vecuma grupā. Višķu stadions 27.05.2018.
27 Kristiāns Zilbers 1.85 28.02.1999. 784 II klase Lauris Haritonovs Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem Ogre 27.05.2018.
28 Jānis Vilnrags 1.85 25.11.2001. 784 II klase Aivars Noris Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem Ogre 27.05.2018.
29 Maksims Illarionovs 1.85 29.04.2001. 784 II klase Jūlija Iļjušina-Pavlova Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem Ogre 27.05.2018.
30 Gatis Saulītis 1.85 22.04.1999. 784 II klase Ināra Znūtiņa Iecavas novada sporta skolas "Dartija" sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā U-18 un U-20 grupām Iecava 03.05.2018.
31 Edmunds Semjonovs 1.85 19.08.1991. 784 II klase Ināra Aperāne, Igors Izotovs Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
32 Māris Ceplis 1.85 22.01.2001. 784 II klase Edgars Vaivods Preiļu novada čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem un jaunatnei Preiļi, Aglonas iela 24 02.06.2018.
33 Jānis Šķēle 1.85 26.02.2001. 784 II klase Andris Eikens, Zigmārs Gulbis Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
34 Edvarts Eglītis 1.84 09.03.2004. 775 II klase Ainis Raubišķis Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
35 Aleksandrs Kālis 1.83 27.10.2000. 766 II klase Diāna Lauva Latvijas skolēnu 72.spartakiāde vieglatlētikā "Vidusskolu kauss" Saldus 20.09.2018.
36 Māris Kozulis 1.83 07.06.2001. 766 II klase Laila Nagle Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
37 Edgars Ziņģis 1.82 20.01.1997. 758 II klase Ilze Stukule Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
38 Dāvis Helmuts Ceļmals 1.82 25.01.2003. 758 II klase Zigmārs Gulbis Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
39 Mārtiņš Konošonoks 1.81 17.04.2002. 749 II klase Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
40 Uvis Strazdiņš 1.81 07.06.2001. 749 II klase Andris Eikens, Marina Dambe Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
41 Tomass Apsītis 1.80 01.02.2000. 741 II klase Raitis Ravinskis Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
42 Rimants Žogota 1.80 15.02.1996. 741 II klase Andis Austrups Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
43 Didzis Siksalietis 1.80 10.07.1995. 741 II klase Pēteris Karlivāns Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
44 Kristers Sams 1.80 24.12.2001. 741 II klase Jevgēnijs Liepa Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem Ogre 27.05.2018.
45 Edmunds Vaikulis 1.80 15.04.1996. 741 II klase Sergejs Petrakovs Daugavpils novada čempionāts vieglatlētikā un Daugavpils novada sporta skolas meistarsacīkstes U-16 vecuma grupā. Višķu stadions 27.05.2018.
46 Uģis Lasmanis 1.80 29.07.1967. 741 II klase Latvijas un Baltijas čempionāts veterāniem Bauska 11.08.2018.
47 Ilmārs Vaivods 1.80 22.03.1991. 741 II klase Edgars Voitkevičs Preiļu novada čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem un jaunatnei Preiļi, Aglonas iela 24 02.06.2018.
48 Aleksis Aleksandrs Vilnītis 1.79 27.08.2002. 732 II klase Andis Austrups, Natālija Čakova Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
49 Renārs Burgevics 1.79 18.01.1994. 732 II klase Raivis Maķevics Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
50 Matīss Gržibovskis 1.77 15.12.2003. 715 II klase Iveta Puķīte, Gints Bitītis Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.