# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Jānis Vanags 2.05 16.06.1992. 958 Meistarkandidāts Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
2 Oļegs Kozjakovs 2.00 13.01.2001. 914 I klase Valerijs Veļčinskis Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālo skolu sacensības U20, U18 Aizkraukle 10.05.2018.
3 Dāvids Kutra 1.98 22.04.1999. 897 I klase Raivis Maķevics Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
4 Edvīns Voitiņš 1.96 04.08.1999. 879 I klase Aivars Noris Iecavas novada sporta skolas "Dartija" sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā U-18 un U-20 grupām Iecava 03.05.2018.
5 Niks Samauskis 1.95 02.04.1999. 870 I klase Ilze Stukule, Andris Eikens Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
6 Emīls Liedskalniņš 1.95 14.07.1999. 870 I klase Mārtiņš Holsts Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālo skolu sacensības U20, U18 Aizkraukle 10.05.2018.
7 Rihards Vaivads 1.95 06.10.2000. 870 I klase Irēna Vītola Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālo skolu sacensības U20, U18 Aizkraukle 10.05.2018.
8 Kristers Leitis 1.95 28.09.1998. 870 I klase Mārtiņš Holsts, Lauris Haritonovs Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
9 Emīls Rūgums 1.95 16.06.1999. 870 I klase Raivis Maķevics Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
10 Anatolijs Šavecs 1.94 26.11.2000. 862 I klase Jāzeps Markevičs Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
11 Karims Ali 1.91 16.01.2001. 836 I klase Artūrs Priževoits Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
12 Mārtiņš Sulainis 1.90 22.02.1997. 827 I klase Aivars Noris Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
13 Fēlikss Rūmnieks 1.90 10.01.1998. 827 I klase Juris Petrovičs, Andris Kronbergs Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
14 Pauls Bertrams Klucis 1.90 02.04.1997. 827 I klase Andis Austrups, Natālija Čakova Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
15 Armands Aivis Gorbačovs 1.90 09.04.2000. 827 I klase Zigurds Karols Iecavas novada sporta skolas "Dartija" sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā U-18 un U-20 grupām Iecava 03.05.2018.
16 Pēteris Krauja 1.90 02.05.1996. 827 I klase Pēteris Karlivāns, Jūlija Iļjušina Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
17 Ralfs Ūdris 1.88 25.08.2001. 810 II klase Raitis Ravinskis, Pēteris Karlivāns Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
18 Sandis Rošāns 1.85 19.12.1999. 784 II klase Zigmārs Gulbis Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
19 Artūrs Elītis 1.85 18.08.2001. 784 II klase Mārtiņš Holsts Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālo skolu sacensības U20, U18 Aizkraukle 10.05.2018.
20 Gatis Saulītis 1.85 22.04.1999. 784 II klase Ināra Znūtiņa Iecavas novada sporta skolas "Dartija" sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā U-18 un U-20 grupām Iecava 03.05.2018.
21 Edmunds Semjonovs 1.85 19.08.1991. 784 II klase Ināra Aperāne, Igors Izotovs Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
22 Erlens Gipters 1.85 24.09.2001. 784 II klase Jāzeps Markevičs Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
23 Dāvis Helmuts Ceļmals 1.82 25.01.2003. 758 II klase Zigmārs Gulbis Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
24 Uvis Strazdiņš 1.81 07.10.2001. 749 II klase Marina Dambe, Andris Eikens Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
25 Mārtiņš Konošonoks 1.81 17.04.2002. 749 II klase Vija Nipere Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
26 Jānis Vilnrags 1.80 25.06.2001. 741 II klase Aivars Noris Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
27 Krišjānis Beļaunieks 1.80 10.07.1998. 741 II klase Anita Krauklīte, Andris Eikens Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
28 Tomass Apsītis 1.80 01.02.2000. 741 II klase Raitis Ravinskis Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
29 Māris Ceplis 1.80 22.01.2001. 741 II klase Edgars Vaivods Starpnovadu skolu sacensības vieglatlētikā Preiļu BJSS stadions 08.05.2018.
30 Rimants Žogota 1.80 15.02.1996. 741 II klase Andis Austrups Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
31 Edgars Ziņģis 1.80 20.01.1997. 741 II klase Ilze Stukule Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
32 Edvarts Eglītis 1.80 09.03.2004. 741 II klase Ainis Raubišķis Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
33 Jānis Šķēle 1.79 26.02.2001. 732 II klase Zigmārs Gulbis, Andris Eikens Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
34 Matīss Gržibovskis 1.77 15.12.2003. 715 II klase Iveta Puķīte Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
35 Jānis Soms 1.75 24.04.1999. 698 II klase Sergejs Petrakovs Daugavpils novada skolēnu sacensības "Jauno vieglatlētu kauss" un "Vidusskolu kauss" Višķu stadions 08.05.2018.
36 Pēteris Pavlovičs 1.75 30.04.1999. 698 II klase Zigurds Karols Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālo skolu sacensības U20, U18 Aizkraukle 10.05.2018.
37 Maksims Illarionovs 1.75 29.04.2001. 698 II klase Jūlija Iļjušina Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
38 Tomass Zībarts 1.75 16.08.2002. 698 II klase Irēna Vītola Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālo skolu sacensības U20, U18 Aizkraukle 10.05.2018.
39 Pāvels Kuzmins 1.75 16.03.2002. 698 II klase Aigars Rublis Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālo skolu sacensības U20, U18 Aizkraukle 10.05.2018.
40 Filips Seinass 1.74 18.03.2003. 689 III klase Ginta Teko, Agris Ķirsis Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
41 Roberts Mažrims 1.71 13.10.2003. 663 III klase Arno Kiršteins Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
42 Artūrs Rūtiņš 1.71 28.04.2000. 663 III klase Artūrs Priževoits Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
43 Elvis Zukulis 1.70 655 III klase Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
44 Vladislavs Pupeļs 1.70 05.08.2002. 655 III klase Gundega Klibiķe Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
45 Matīss Kupcis 1.70 01.01.2000. 655 III klase Zigurds Karols Iecavas novada sporta skolas "Dartija" sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā U-18 un U-20 grupām Iecava 03.05.2018.
46 Ņikita Kaseckis 1.68 16.01.2004. 638 III klase Vita Tutina Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
47 Emīls Vasiļjevs 1.65 05.04.2000. 612 III klase Dmitrijs Hadakovs Daugavpils novada skolēnu sacensības "Jauno vieglatlētu kauss" un "Vidusskolu kauss" Višķu stadions 08.05.2018.
48 Ēriks Nazarovs 1.65 02.12.2000. 612 III klase Sergejs Petrakovs Daugavpils novada skolēnu sacensības "Jauno vieglatlētu kauss" un "Vidusskolu kauss" Višķu stadions 08.05.2018.
49 Ēriks Gusevs 1.65 30.12.2001. 612 III klase Jana Hadakova Daugavpils novada skolēnu sacensības "Jauno vieglatlētu kauss" un "Vidusskolu kauss" Višķu stadions 08.05.2018.
50 Raivis Vaikuls 1.65 08.04.2000. 612 III klase Sergejs Petrakovs Daugavpils novada skolēnu sacensības "Jauno vieglatlētu kauss" un "Vidusskolu kauss" Višķu stadions 08.05.2018.