# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Zane Zemīte 1.79 18.07.2001. 1013 Meistarkandidāts Aivars Noris Biržu rajona atklātais čempionāts jauniešiem Birži, Lietuva 10.05.2018.
2 Madara Onužāne Saliņa 1.76 06.07.1989. 984 Meistarkandidāts Lauris Haritonovs Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
3 Lāsma Zemīte 1.76 08.05.2003. 984 Meistarkandidāts Ainis Raubišķis, Jānis Knodze Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts Jelgava 21.07.2018.
4 Jūlija Tarvide 1.75 21.09.1997. 974 Meistarkandidāts Jāzeps Markevičs Florida Relays Gainesville, FL 29.03.2018.
5 Solvita Dzilnava 1.74 30.09.1997. 965 I klase Raivis Maķevics Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
6 Frederika Rūmniece 1.72 04.05.2000. 945 I klase Juris Petrovičs, Andris Kronbergs Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
7 Kristīne Blaževiča 1.72 11.12.2001. 945 I klase Andis Austrups, Natālija Čakova Eiropas U18 čempionāts Ģēra (Ungārija) 05.07.2018.
8 Ilona Dramačonoka 1.71 04.09.1992. 936 I klase Andis Austrups, Raivis Maķevics Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
9 Elīna Tumša 1.69 08.09.2003. 916 I klase Ainis Raubišķis Biržu rajona atklātais čempionāts jauniešiem Birži, Lietuva 10.05.2018.
10 Linda Puriņa 1.68 31.12.1997. 907 I klase Pēteris Karlivāns Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
11 Elīza Marija Kraule 1.68 26.06.2001. 907 I klase Andis Austrups, Natālija Čakova Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
12 Kristīne Deruma 1.68 31.10.1998. 907 I klase Pēteris Karlivāns Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 Valga, Igaunija 10.07.2018.
13 Luīze Opolā 1.66 23.04.2001. 888 I klase Artūrs Priževoits Eiropas U18 čempionāts Ģēra (Ungārija) 05.07.2018.
14 Dace Dreimane 1.65 08.02.1995. 878 I klase Juris Petrovičs Spartan Invitational East Lansing, MI 06.04.2018.
15 Jolanta Kaupe 1.65 18.03.1995. 878 I klase Raitis Ravinskis, Andis Austrups, Viktors Lācis Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
16 Amanda Savicka 1.65 29.12.2000. 878 I klase Raivis Maķevics Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
17 Rebeka Ozolniece 1.65 15.06.2000. 878 I klase Daiga Stumbre Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
18 Luīze Katrīna Zeļģe 1.65 08.04.2000. 878 I klase Mārcis Štrobinders Prezidenta Balva Ogre 16.06.2018. 13:30
19 Krista Brasla 1.64 07.03.2002. 868 II klase Ilze Stukule Saldus Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U – 16 un U – 18 vecuma grupām Saldus 25.05.2018.
20 Laura Šulme 1.63 17.02.2000. 859 II klase Daiga Stumbre Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
21 Luīze Barkāne 1.61 21.08.2004. 840 II klase Aleksandrs Krauklītis Preiļu novada čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem un jaunatnei Preiļi, Aglonas iela 24 02.06.2018.
22 Darja Sopova 1.61 18.02.2002. 840 II klase Sergejs Paipals-Šulcs Saldus Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U – 16 un U – 18 vecuma grupām Saldus 25.05.2018.
23 Alise Annija Daugule 1.60 05.01.2002. 830 II klase Aivars Rolmanis, Ginta Teko Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
24 Aiva Niedra 1.60 18.03.1999. 830 II klase Imants Kairišs Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
25 Katrīna Grigoroviča 1.60 01.01.2000. 830 II klase Andis Austrups, Natālija Čakova Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
26 Valija Vanaga 1.60 06.09.2001. 830 II klase Edgars Vaivods Starpnovadu skolu sacensības vieglatlētikā Preiļu BJSS stadions 08.05.2018.
27 Kitija Frolova 1.59 01.12.1999. 820 II klase Mārtiņš Rūgums Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
28 Anna Nagle 1.59 02.07.1995. 820 II klase Kaspars Gulbis Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
29 Amanda Pisukova 1.59 18.01.2003. 820 II klase Zigurds Karols, Gundega Klibiķe Iecavas novada sporta skolas "Dartija" sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā U-18 un U-20 grupām Iecava 03.05.2018.
30 Marta Anna Putene 1.58 24.04.2005. 811 II klase Aldis Čākurs Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 vecumu grupai Talsu vieglatlētikas stadions, Talsi, K.Mīlenbaha 32a 25.05.2018.
31 Kristiāna Laura Ozoliņa 1.58 09.07.2004. 811 II klase Ainis Raubišķis Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
32 Emīlija Mariševa 1.58 28.08.2002. 811 II klase Marita Ārente Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 Valga, Igaunija 10.07.2018.
33 Terēze Gipsle 1.57 27.01.2000. 801 II klase Daiga Stumbre Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
34 Rita Krauja 1.56 30.06.2004. 792 II klase Līga Dzene, Raitis Ravinskis Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 Valga, Igaunija 10.07.2018.
35 Signe Budre 1.56 02.03.2001. 792 II klase Zigurds Karols Iecavas novada sporta skolas "Dartija" sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā U-18 un U-20 grupām Iecava 03.05.2018.
36 Liene Egle 1.55 01.01.2005. 782 II klase Rolands Sīlis Alūksnes kausu izcīņa vieglatlētikā Pilssalas stadions, Alūksne 26.05.2018.
37 Patrīcija Ozoliņa 1.55 20.06.2002. 782 II klase Aivars Bebris, Andis Austrups Alūksnes kausu izcīņa vieglatlētikā Pilssalas stadions, Alūksne 26.05.2018.
38 Amanda Grīnberga 1.55 17.09.1999. 782 II klase Dace Vizule Iecavas novada sporta skolas "Dartija" sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā U-18 un U-20 grupām Iecava 03.05.2018.
39 Elizabete Elīna Čākure 1.55 30.08.2003. 782 II klase Ivars Čākurs Ventspils pilsētas čempionāts vieglatlētikā 13.07.2018.
40 Elīna Martinsone 1.55 02.10.2001. 782 II klase Andris Kronbergs, Juris Petrovičs Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
41 Ramona Rubņikoviča 1.55 22.03.2003. 782 II klase Lauris Haritonovs Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem Ogre 27.05.2018.
42 Krista Sprūde 1.55 13.10.2001. 782 II klase Daiga Stumbre Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
43 Daniela Meirāne 1.55 26.11.2003. 782 II klase Jāzeps Markevičs Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
44 Paula Krūmiņa 1.55 20.09.2004. 782 II klase Ainis Raubišķis Biržu rajona atklātais čempionāts jauniešiem Birži, Lietuva 10.05.2018.
45 Alise Melnbārde 1.55 23.01.2004. 782 II klase Viktors Lācis Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
46 Elīza Andra Krūmiņa 1.54 19.02.2003. 773 II klase Mārcis Štrobinders, Rolands Štrobinders Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
47 Simona Prikule 1.54 31.01.2003. 773 II klase Jeļena Tarasova Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
48 Amanda Skultaite 1.53 17.07.2001. 763 II klase Raivis Maķevics Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
49 Anna Gabriela Hofmane 1.53 19.01.2006. 763 II klase Dace Vizule Iecavas novada sporta skolas "Dartija" sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā U-18 un U-20 grupām Iecava 03.05.2018.
50 Agate Lāce 1.53 06.10.2005. 763 II klase Edvīns Krūms, Sandra Krūma Baltijas valstu bērnu festivāls vieglatlētikā (atlase uz Poliju) Jelgava 11.06.2018.