# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Edvīns Voitiņš 2.05 04.08.1999. 958 Meistarkandidāts Aivars Noris Sacensības Minskā "Atlēts" Minska 03.03.2018.
2 Krišjānis Beļaunieks 2.02 10.07.1998. 932 Meistarkandidāts Anita Krauklīte, Andris Eikens Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
3 Oļegs Kozjakovs 2.01 13.01.2001. 923 Valerijs Veļčinskis Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 27.01.2018.
4 Emīls Rūgums 1.99 16.06.1999. 905 I klase Raivis Maķevics Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
5 Niks Samauskis 1.98 02.04.1999. 897 I klase Ilze Stukule, Andris Eikens Starptautiskās U20 valstsvienību sacensības Minska, Baltkrievija 24.02.2018.
6 Reinis Krēgers 1.97 22.01.1992. 888 I klase DeLoss Dodds Invitational Manhattan, KS 02.02.2018.
7 Fēlikss Rūmnieks 1.96 10.01.1998. 879 I klase Juris Petrovičs, Andris Kronbergs Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 27.01.2018.
8 Emīls Liedskalniņš 1.96 14.07.1999. 879 I klase Mārtiņš Holsts Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
9 Sandis Rošāns 1.96 19.12.1999. 879 I klase Zigmārs Gulbis 14.H.Silova turnīrs augstlēkšanā Daugavpils 08.12.2017.
10 Dāvids Kutra 1.96 22.04.1999. 879 I klase Raivis Maķevics Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Kuldīga 10.03.2018.
11 Armands Aivis Gorbačovs 1.95 09.03.2000. 870 I klase Zigurds Karols Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikā U-18, U-20 Madonas SC 23.01.2018.
12 Anatolijs Šavecs 1.95 26.11.2000. 870 I klase Jāzeps Markevičs Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
13 Edmunds Semjonovs 1.93 19.08.1991. 853 I klase Ināra Aperāne, Igors Izotovs Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 27.01.2018.
14 Pēteris Krauja 1.93 02.05.1996. 853 I klase Pēteris Karlivāns, Jūlija Iļjušina Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
15 Pēteris Valdmanis 1.93 12.03.1974. 853 I klase Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
16 Erlens Gipters 1.92 24.09.2001. 844 I klase Jāzeps Markevičs Baltijas U18 čempionāts Viru, Igaunija 03.03.2018.
17 Rihards Vaivads 1.90 06.10.2000. 827 I klase Irēna Vītola Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
18 Jānis Vilnrags 1.89 25.11.2001. 818 II klase Aivars Noris Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
19 Māris Ceplis 1.89 22.01.2001. 818 II klase Edgars Vaivods Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
20 Kristers Leitis 1.88 28.09.1998. 810 II klase Mārtiņš Holsts, Lauris Haritonovs Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
21 Jānis Šķēle 1.87 26.02.2001. 801 II klase Zigmārs Gulbis, Andris Eikens Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Kuldīga 10.03.2018.
22 Edgars Eriņš 1.86 18.06.1986. 792 II klase Artūrs Priževoits Ziemassvētku jauno daudzcīņnieku sacensības Šauļi, LTU 14.12.2017.
23 Artūrs Elītis 1.86 18.08.2001. 792 II klase Mārtiņš Holsts Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
24 Karims Ali 1.86 16.01.2001. 792 Artūrs Priževoits Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 27.01.2018.
25 Mārtiņš Konošonoks 1.86 17.04.2002. 792 II klase Vija Nipere Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
26 Aleksandrs Kālis 1.86 27.10.2000. 792 II klase Diāna Lauva Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
27 Ralfs Ūdris 1.86 25.08.2001. 792 Raitis Ravinskis, Pēteris Karlivāns Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 27.01.2018.
28 Ņikita Agapovs 1.85 26.04.2001. 784 II klase Arno Kiršteins Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
29 Tomass Apsītis 1.85 01.02.2000. 784 II klase Raitis Ravinskis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
30 Kristiāns Zilbers 1.85 28.02.1999. 784 II klase Lauris Haritonovs Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
31 Ilmārs Vaivods 1.85 22.03.1991. 784 II klase Edgars Voitkevičs Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
32 Edgars Ziņģis 1.85 20.01.1997. 784 II klase Ilze Stukule Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
33 Rojs Puks 1.84 05.02.2000. 775 Diāna Lauva Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 27.01.2018.
34 Jegors Gerasimovs 1.82 30.03.2003. 758 Vjačeslavs Grigorjevs Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 27.01.2018.
35 Edvarts Eglītis 1.81 09.03.2004. 749 II klase Ainis Raubišķis Latvijas U16 čempionāts Rīga 24.02.2018.
36 Pauls Bertrams Klucis 1.81 02.04.1997. 749 II klase Andis Austrups, Natālija Čakova Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 27.01.2018.
37 Adrians Kālis 1.81 27.09.2000. 749 Diāna Lauva Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 27.01.2018.
38 Aleksis Aleksandrs Vilnītis 1.81 27.08.2002. 749 II klase Andis Austrups, Natālija Čakova Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Kuldīga 10.03.2018.
39 Kristers Sams 1.80 24.12.2001. 741 II klase Jevgēnijs Liepa Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
40 Gatis Saulītis 1.80 22.04.1999. 741 II klase Ināra Znūtiņa Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
41 Dāvis Bērsons 1.80 10.08.1997. 741 II klase Andrejs Gross Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
42 Māris Kozulis 1.80 07.06.2001. 741 II klase Laila Nagle Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
43 Kristaps Bērziņš 1.80 20.07.2001. 741 II klase Gundega Klibiķe Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikā U-18, U-20 Madonas SC 23.01.2018.
44 Dāvis Helmuts Ceļmals 1.80 25.01.2003. 741 II klase Zigmārs Gulbis Võru Spordikooli rahvusvahelised auhinnavõistlused kergejõustikus Virū 24.03.2018.
45 Vitālijs Guļs 1.80 06.12.1998. 741 II klase Pēteris Karlivāns Tartu Ziemassvētkus sacensības Tartū, EST 18.12.2017.
46 Artis Duļbinskis 1.78 19.07.2000. 723 Imants Kairišs Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 27.01.2018.
47 Vitālijs Rolands Guļs 1.78 06.12.1998. 723 II klase Pēteris Karlivāns Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 27.01.2018.
48 Artūrs Rūtiņš 1.78 28.04.2000. 723 Artūrs Priževoits Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 27.01.2018.
49 Artūrs Vecbaštiks 1.75 09.03.2001. 698 II klase Aivars Vērdiņš Kuldīgas kauss Kuldīga 17.03.2018.
50 Ņikita Kaseckis 1.75 16.01.2004. 698 II klase Sergejs Fenčenko Ludzas novada Sporta skolas atklātās vieglatltikas sacensbas slēgtā telpā, II etaps (U20,U18,U16) Ludza 26.01.2018.