# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Lāsma Zemīte 1.70 08.05.2003. 926 I klase Ainis Raubišķis, Jānis Knodze Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
2 Zane Zemīte 1.70 18.07.2001. 926 I klase Aivars Noris Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
3 Elīna Tumša 1.65 08.09.2003. 878 I klase Ainis Raubišķis Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
4 Krista Brasla 1.65 07.03.2002. 878 I klase Ilze Stukule Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
5 Gerda Kerija Dreimane 1.56 27.01.2004. 792 II klase Raivis Maķevics, Ilona Dramačonoka Jauniešu daudzcīņas sacensības Šauļi, Lietuva 13.12.2018.
6 Anna Āboliņa 1.55 22.02.2005. 782 II klase Ieva Skurule Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
7 Emīlija Mariševa 1.55 28.08.2002. 782 II klase Marita Ārente Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18 Ventspils manēža 27.11.2018.
8 Elīna Martinsone 1.55 02.10.2001. 782 II klase Andris Kronbergs, Juris Petrovičs Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
9 Darija Stepanova 1.55 16.07.2002. 782 II klase Dmitrijs Hadakovs Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
10 Dagmāra Midzene 1.55 11.01.2005. 782 II klase Ainis Raubišķis Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
11 Luīze Barkāne 1.50 21.08.2004. 735 II klase Aleksandrs Krauklītis Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikas 5-cīņās U-16, U-18, U-20 gr. Madonas SC 29.11.2018.
12 Rita Krauja 1.50 30.06.2004. 735 II klase Līga Dzene, Raitis Ravinskis LSNSS sacensības vieglatlētikā "B", "C" grupām Limbaži, Olimpiskā centra "Limbaži" sporta halle 23.11.2018.
13 Amanda Lūse 1.50 18.01.2003. 735 II klase Zigurds Karols, Gundega Klibiķe Aizkraukles NSS ziemas sacensības vieglatlētikā Aizkraukle 08.12.2018.
14 Marta Anna Putene 1.50 24.04.2005. 735 II klase Aldis Čākurs Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
15 Egija Roznere 1.50 26.10.2003. 735 II klase Laila Nagle Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
16 Elīza Andra Krūmiņa 1.50 19.02.2003. 735 II klase Mārcis Štrobinders, Rolands Štrobinders Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18 Ventspils manēža 27.11.2018.
17 Marta Anna Putene 1.50 24.04.2005. 735 II klase Aldis Čākurs Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 vecumu grupai Talsu Sporta halle, Talsi, K.Mīlenbaha 32a 02.11.2018.
18 Anastasija Kaimačņikova 1.48 30.01.2006. 716 III klase Sergejs Paipals-Šulcs Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 12, U 14 Ventspils manēža 15.11.2018.
19 Emīlija Luīze Ieviņa 1.45 23.05.2004. 687 III klase Laila Nagle Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
20 Liene Egle 1.45 01.01.2005. 687 III klase Rolands Sīlis LSNSS sacensības vieglatlētikā "B", "C" grupām Limbaži, Olimpiskā centra "Limbaži" sporta halle 23.11.2018.
21 Laila Pētersone 1.45 09.10.1970. 687 III klase Viktors Bonders Veterānu sacensības Tartu 01.12.2018.
22 Singa Rozentāle 1.45 21.10.2005. 687 III klase Aivars Čaklis Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18 Ventspils manēža 27.11.2018.
23 Madara Bērziņa 1.45 30.03.2005. 687 III klase Līga Dzene Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikas 5-cīņās U-16, U-18, U-20 gr. Madonas SC 29.11.2018.
24 Sanija Robežniece 1.45 09.05.2005. 687 III klase Ieva Skurule Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 vecumu grupai Talsu Sporta halle, Talsi, K.Mīlenbaha 32a 02.11.2018.
25 Enija Pļaviņa 1.41 16.12.2003. 649 III klase Krists Siņicins Jauniešu daudzcīņas sacensības Šauļi, Lietuva 13.12.2018.
26 Denija Driksna 1.40 30.10.2005. 640 III klase LSNSS sacensības vieglatlētikā "B", "C" grupām Limbaži, Olimpiskā centra "Limbaži" sporta halle 23.11.2018.
27 Rūta Zāle 1.40 07.04.2003. 640 III klase Arno Kiršteins Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18 Ventspils manēža 27.11.2018.
28 Alise Aleksa Vītola 1.40 08.11.2006. 640 III klase Aija Lancmane Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 vecumu grupai Talsu Sporta halle, Talsi, K.Mīlenbaha 32a 02.11.2018.
29 Robina Klasmane 1.40 07.04.2005. 640 III klase Rolands Sīlis LSNSS sacensības vieglatlētikā "B", "C" grupām Limbaži, Olimpiskā centra "Limbaži" sporta halle 23.11.2018.
30 Laima Prūse 1.40 29.08.2005. 640 III klase Aivars Čaklis Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
31 Annija Āberga 1.40 01.11.2004. 640 III klase Daiga Stumbre Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
32 Alija Bolšteina 1.40 03.12.2005. 640 III klase Daiga Stumbre Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
33 Evelīna Eglīte 1.40 03.02.2004. 640 III klase Inese Grava LSNSS sacensības vieglatlētikā "B", "C" grupām Limbaži, Olimpiskā centra "Limbaži" sporta halle 23.11.2018.
34 Jekaterina Pučinska 1.40 17.04.2003. 640 III klase Aļona Fomenko Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
35 Rēzija Blumfelde 1.40 05.07.2004. 640 III klase Kaspars Gulbis Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
36 Indra Mackeviča 1.40 10.10.2005. 640 III klase Zigurds Kincis LSNSS sacensības vieglatlētikā "B", "C" grupām Limbaži, Olimpiskā centra "Limbaži" sporta halle 23.11.2018.
37 Patrīcija Jansone 1.40 21.12.2005. 640 III klase Rolands Štrobinders, Mārcis Štrobinders Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
38 Kristīne Gulbe 1.35 11.11.2005. 593 I j. klase Rolands Štrobinders, Mārcis Štrobinders Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 vecumu grupai Talsu Sporta halle, Talsi, K.Mīlenbaha 32a 02.11.2018.
39 Alise Vaskāne 1.35 20.08.2005. 593 I j. klase Artūrs Priževoits LSNSS sacensības vieglatlētikā "B", "C" grupām Limbaži, Olimpiskā centra "Limbaži" sporta halle 23.11.2018.
40 Rebeka Rozenšteine 1.35 18.10.2004. 593 I j. klase Mārcis Štrobinders, Rolands Štrobinders Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18 Ventspils manēža 27.11.2018.
41 Loreta Bērziņa 1.35 21.03.2007. 593 I j. klase Inese Grava LSNSS sacensības vieglatlētikā "B", "C" grupām Limbaži, Olimpiskā centra "Limbaži" sporta halle 23.11.2018.
42 Dārta Cērpa 1.35 22.05.2006. 593 I j. klase Kaspars Gulbis Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 12, U 14 Ventspils manēža 15.11.2018.
43 Laura Dubrovska 1.35 19.08.2004. 593 I j. klase Lana Līcīte Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikas 5-cīņās U-16, U-18, U-20 gr. Madonas SC 29.11.2018.
44 Līva Marta Klibiķe 1.35 18.08.2003. 593 I j. klase Zigurds Karols, Gundega Klibiķe Aizkraukles NSS ziemas sacensības vieglatlētikā Aizkraukle 08.12.2018.
45 Katrīna Jansone 1.35 25.04.2007. 593 I j. klase Mārtiņš Holsts Aizkraukles NSS ziemas sacensības vieglatlētikā Aizkraukle 01.12.2018.
46 Elza Lazdiņa 1.35 20.11.2006. 593 I j. klase Dāvis Kalniņš Aizkraukles NSS ziemas sacensības vieglatlētikā Aizkraukle 01.12.2018.
47 Ērika Līna Rivseniece 1.35 22.10.2003. 593 I j. klase Aleksandrs Krauklītis Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikas 5-cīņās U-16, U-18, U-20 gr. Madonas SC 29.11.2018.
48 Ksenija Mālniece 1.35 02.09.2004. 593 I j. klase Lana Līcīte Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikas 5-cīņās U-16, U-18, U-20 gr. Madonas SC 29.11.2018.
49 Marta Varlamova 1.35 12.08.2002. 593 I j. klase Aleksandrs Krauklītis Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikas 5-cīņās U-16, U-18, U-20 gr. Madonas SC 29.11.2018.
50 Evelīna Bērziņa 1.35 04.05.2005. 593 I j. klase Krists Siņicins Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18 Ventspils manēža 27.11.2018.