# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Solvita Dzilnava 1.74 30.09.1997. 965 I klase Raivis Maķevics Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
2 Madara Onužāne Saliņa 1.74 06.07.1989. 965 I klase Lauris Haritonovs Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
3 Frederika Rūmniece 1.70 04.05.2000. 926 I klase Juris Petrovičs, Andris Kronbergs Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 15:30
4 Luīze Opolā 1.70 23.04.2001. 926 Artūrs Priževoits Ziemassvētku jauno daudzcīņnieku sacensības Šauļi, LTU 14.12.2017.
5 Elīza Marija Kraule 1.68 26.06.2001. 907 I klase Andis Austrups, Natālija Čakova 14.H.Silova turnīrs augstlēkšanā Daugavpils 08.12.2017.
6 Krista Brasla 1.66 07.04.2002. 888 I klase Ilze Stukule Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
7 Amanda Savicka 1.64 29.12.2000. 868 II klase Raivis Maķevics Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
8 Dace Dreimane 1.63 08.02.1995. 859 II klase Juris Petrovičs GVSU Holiday Open Alendeila, ASV 01.12.2017.
9 Madara Lungeviča 1.61 10.05.2001. 840 II klase Līga Macarovska Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
10 Jūlija Tarvide 1.61 21.09.1997. 840 II klase Gaļina Kozireva Gene Edmonds Invitational West Lafayette, IN 13.01.2018.
11 Rebeka Ozolniece 1.60 15.06.2000. 830 II klase Daiga Stumbre Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
12 Darja Sopova 1.60 18.02.2002. 830 II klase Sergejs Paipals-Šulcs Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 15:30
13 Elīna Martinsone 1.60 02.10.2001. 830 II klase Andris Kronbergs, Juris Petrovičs Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 15:30
14 Marija Elksniņa 1.59 07.01.2004. 820 II klase Romualds Zigmunds, Jāzeps Markevičs 14.H.Silova turnīrs augstlēkšanā Daugavpils 08.12.2017.
15 Dagnija Upeniece 1.58 23.05.2002. 811 II klase Modris Osvalds Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
16 Amanda Grīnberga 1.58 17.09.1999. 811 II klase Dace Vizule Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
17 Ramona Rubņikoviča 1.58 22.03.2003. 811 II klase Guntars Markss Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
18 Patrīcija Ozoliņa 1.56 20.06.2002. 792 II klase Aivars Bebris, Andis Austrups 14.H.Silova turnīrs augstlēkšanā Daugavpils 08.12.2017.
19 Laura Dūma 1.55 26.02.2001. 782 II klase Anita Krauklīte, Andis Austrups Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikas 5-cīņās U-16, U-18 un U-20 Madonas SC 11.01.2018.
20 Nikola Ozola 1.55 02.02.2001. 782 II klase Artūrs Priževoits Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
21 Elīna Tumša 1.55 08.09.2003. 782 II klase Aigars Raubišķis. Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
22 Sindija Kristija Ruņģe 1.55 10.12.2002. 782 II klase Dainis Lodiņš Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
23 Dana Daniela Dāvida 1.55 15.05.2001. 782 II klase Ieva Skurule Baltijas rudens 2017 Kaļiņingrada, RUS 17.11.2017.
24 Darja Stepanova 1.55 16.07.2002. 782 II klase Dmitrijs Hadakovs Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
25 Valija Vanaga 1.55 06.09.2001. 782 II klase Edgars Vaivods Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļi 09.12.2017.
26 Rebeka Vesele 1.55 15.02.2001. 782 II klase Dainis Lodiņš Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
27 Aiva Niedra 1.55 18.03.1999. 782 II klase Imants Kairišs Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
28 Samanta Homiča 1.50 25.04.1999. 735 II klase Igors Izotovs, Andris Eikens Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
29 Justīne Mūrniece 1.50 06.06.2001. 735 II klase Andis Austrups, Māris Urtāns Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
30 Zane Zemīte 1.50 18.07.2001. 735 II klase Aivars Noris Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
31 Terēze Gipsle 1.50 27.01.2000. 735 II klase Daiga Stumbre Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
32 Signe Budre 1.50 02.03.2001. 735 II klase Zigurds Karols Aizkraukles NSS sacensības vieglatlētikā telpās U16, U18 Aizkraukle 16.12.2017.
33 Dagnija Upeniece 1.50 23.05.2002. 735 II klase Ainis Raubišķis Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
34 Anželika Grigorjeva 1.50 15.01.2002. 735 II klase Gaļina Kozireva Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
35 Krista Sprūde 1.50 13.10.2001. 735 II klase Daiga Stumbre Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
36 Kintija Jēkabsone 1.50 03.05.2000. 735 II klase Ilze Stukule Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
37 Laura Šulme 1.50 17.02.2000. 735 II klase Daiga Stumbre Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
38 Lāsma Zemīte 1.50 08.05.2003. 735 II klase Aigars Raubišķis. Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikas 5-cīņās U-16, U-18 un U-20 Madonas SC 11.01.2018.
39 Kristiāna Laura Ozoliņa 1.50 09.07.2004. 735 II klase Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikas 5-cīņās U-16, U-18 un U-20 Madonas SC 11.01.2018.
40 Liene Egle 1.50 01.01.2005. 735 II klase Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikā U-14 Madonas SC 17.01.2018.
41 Nikola Brunenaua 1.50 27.01.2005. 735 II klase Aldis Čākurs Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
42 Marta Anna Putene 1.50 24.04.2005. 735 II klase Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
43 Luīze Barkāne 1.50 21.08.2004. 735 II klase Aleksandrs Krauklītis Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikas 5-cīņās U-16, U-18 un U-20 Madonas SC 11.01.2018.
44 Daniela Meirāne 1.50 26.11.2003. 735 II klase Jāzeps Markevičs 14.H.Silova turnīrs augstlēkšanā Daugavpils 08.12.2017.
45 Kristiāna Laura Ozoliņa 1.50 09.07.2004. 735 II klase Ainis Raubišķis Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
46 Daniela Timma 1.46 24.03.2003. 697 III klase Inese Umbraško 14.H.Silova turnīrs augstlēkšanā Daugavpils 08.12.2017.
47 Katrīna Ļaksa 1.46 20.11.2003. 697 III klase Inese Umbraško 14.H.Silova turnīrs augstlēkšanā Daugavpils 08.12.2017.
48 Alise Kupše 1.46 23.02.2004. 697 III klase Andis Austrups, Natālija Čakova 14.H.Silova turnīrs augstlēkšanā Daugavpils 08.12.2017.
49 Zane Freimane 1.45 14.01.2002. 687 III klase Gunita Šale, Aigars Feteris, Anita Trumpe Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
50 Emīlija Mariševa 1.45 28.08.2002. 687 III klase Marita Ārente Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.