# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Elvijs Misāns 16.33 08.04.1989. 1093 Meistars Mārīte Lūse Meeting Hauts-de-France / Pas-de-Calais Lievin, Francija 10.02.2019.
2 Edvīns Hadakovs 14.77 03.07.2003. 929 I klase Dmitrijs Hadakovs, Jana Hadakova Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
3 Sandis Dzenītis 14.72 23.06.2001. 924 I klase Aigars Feteris, Anita Trumpe Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
4 Armands Aivis Gorbačovs 14.57 09.03.2000. 908 I klase Zigurds Karols Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
5 Ilmārs Kalniņš 14.53 23.04.1997. 904 I klase Viktors Bonders Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
6 Krišs Aleksandrs Vasermans 14.15 29.08.2001. 864 II klase Guntis Auziņš Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
7 Māris Grēniņš 14.14 25.02.1981. 863 II klase Mārīte Lūse Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
8 Artis Duļbinskis 14.08 19.07.2000. 857 II klase Imants Kairišs Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
9 Rinalds Smilga 13.86 17.02.2001. 834 II klase Vilnis Zariņš Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
10 Ralfs Eihentāls 13.81 20.07.1999. 829 II klase Igors Lulle Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
11 Gatis Blūms 13.78 17.01.1989. 826 II klase Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
12 Edgars Bulāns 13.77 20.03.1999. 825 II klase Mārīte Lūse, Dimitrijs Vinogradovs Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
13 Patriks Klāvs Rudzāts 13.75 09.02.2002. 823 II klase Mārīte Lūse Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
14 Dāvis Kalniņš 13.72 11.09.1986. 820 II klase Igors Lulle Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 16.02.2019.
15 Aleksandrs Korčagins 13.68 12.07.2002. 816 II klase Jūlija Iļjušina-Pavlova Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
16 Sergejs Soklakovs 13.58 21.01.1995. 805 II klase Mārīte Lūse, Dimitrijs Vinogradovs Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
17 Deniss Saļihovs 13.44 20.09.2001. 791 II klase Andris Vengra Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
18 Pauls Slaņķis 13.32 11.03.2002. 778 II klase Kaspars Gulbis Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
19 Jurģis Šahno 13.21 21.07.2001. 767 II klase Anita Krauklīte Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļu 2.vsk. manēža 08.12.2018.
20 Gatis Buivids 12.92 01.08.2001. 737 III klase Mārīte Lūse, Dimitrijs Vinogradovs Jāka Ūdmē sacenības trīssoļlēkšanā Tartu, Igaunija 15.12.2018.
21 Lauris Šmeiksts 12.87 15.05.2002. 732 III klase Viktorija Neištadte Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās Rīga 01.02.2019.
22 Ēriks Gusevs 12.83 30.12.2001. 728 III klase 0.0 Jana Hadakova Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes Daugavpils 25.11.2018.
23 Edvards Sarķis 12.71 20.04.2002. 716 III klase Imants Kairišs Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
24 Mariuss Linards Vizbulis 12.70 11.08.2003. 715 III klase Aldis Čākurs Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
25 Artūrs Šuspāns 12.64 01.04.2000. 708 III klase Guntis Auziņš Jāka Ūdmē sacenības trīssoļlēkšanā Tartu, Igaunija 15.12.2018.
26 Krists Stepanovs 12.60 09.12.2002. 704 III klase Aija Lancmane Baltijas rudens Kaļiņingrada, Krievija 23.11.2018.
27 Oto Laiva 12.53 24.07.2001. 697 III klase Gunta Blūmiņa, Arnolds Strenga Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās Kuldīga 08.02.2019.
28 Ēriks Nazarovs 12.47 02.12.2000. 691 III klase 0.0 Sergejs Petrakovs Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes Daugavpils 25.11.2018.
29 Aleksejs Livickis 12.32 20.05.2002. 676 III klase 0.0 Dmitrijs Hadakovs Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes Daugavpils 25.11.2018.
30 Māris Eglītis 12.11 29.04.1967. 654 III klase Veterānu sacensības Tartu 01.12.2018.
31 Krišjānis Kojāns 12.10 23.05.2002. 653 III klase Mārtiņš Holsts Aizkraukles NSS ziemas sacensības vieglatlētikā Aizkraukle 08.12.2018.
32 Rihards Vembris 12.04 22.12.2003. 647 III klase Aldis Čākurs Jāka Ūdmē sacenības trīssoļlēkšanā Tartu, Igaunija 15.12.2018.
33 Aleksandrs Baikovs 11.85 17.09.2003. 628 I j. klase Nadežda Milbrete Sporta skolas “Arkādija” slēgtās ziemas sacensības vieglatlētikā U 16 un U18 vecuma grupām Rīga 31.01.2019.
34 Ritvars Rimeķis 11.74 01.01.2003. 616 I j. klase Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikā U-18, U-20 Madonas SC 17.01.2019.
35 Matīss Čudars 11.73 30.04.2001. 615 I j. klase Ināra Znūtiņa Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
36 Kristaps Ozols 11.67 21.08.2000. 609 I j. klase Zigmārs Gulbis Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikā U-18, U-20 Madonas SC 17.01.2019.
37 Dāvis Helmuts Ceļmals 11.65 25.01.2003. 607 I j. klase Zigmārs Gulbis Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikā U-18, U-20 Madonas SC 17.01.2019.
38 Ērmanis Circins 11.62 20.12.2003. 604 I j. klase Iveta Puķīte Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikā U-18, U-20 Madonas SC 17.01.2019.
39 Ralfs Džonsons 11.57 28.02.2003. 599 I j. klase Initra Rubena Jāka Ūdmē sacenības trīssoļlēkšanā Tartu, Igaunija 15.12.2018.
40 Renārs Pakulis 11.40 11.06.2004. 582 II j. klase Zigmārs Gulbis Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikā U-16 Madonas SC 31.01.2019.
41 Artjoms Kisļakovs 11.20 28.01.2005. 562 II j. klase Nadežda Milbrete Sporta skolas “Arkādija” slēgtās ziemas sacensības vieglatlētikā U 16 un U18 vecuma grupām Rīga 31.01.2019.
42 Otto Gustavs Bērzkalns 11.18 16.08.2002. 560 II j. klase Viktors Ņuhtiļins Aizkraukles NSS ziemas sacensības vieglatlētikā Aizkraukle 08.12.2018.
43 Matīss Bahšteins 11.12 07.05.2004. 553 II j. klase Krists Siņicins Sporta skolas “Arkādija” slēgtās ziemas sacensības vieglatlētikā U 16 un U18 vecuma grupām Rīga 31.01.2019.
44 Rihards Berkolds 11.12 07.02.2004. 553 II j. klase I Aizpure Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļu 2.vsk. manēža 08.12.2018.
45 Haralds Baltmuguris 11.11 28.04.2004. 552 II j. klase Krists Siņicins Sporta skolas “Arkādija” slēgtās ziemas sacensības vieglatlētikā U 16 un U18 vecuma grupām Rīga 31.01.2019.
46 Jānis Ķigurs 11.06 17.09.2003. 547 II j. klase Ineta Zālīte Sporta skolas “Arkādija” slēgtās ziemas sacensības vieglatlētikā U 16 un U18 vecuma grupām Rīga 31.01.2019.
47 Dāvis Gaiziņš 10.99 12.02.2003. 540 II j. klase Aleksandrs Krauklītis Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikā U-18, U-20 Madonas SC 17.01.2019.
48 Rihards Pūķis 10.93 21.03.2005. 534 II j. klase Elmārs Gāga Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai Kuldīga 16.11.2018.
49 Niklāvs Tauriņš 10.85 15.04.2003. 526 II j. klase Agnese Kļava Manēžas kauss 2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
50 Intars Brencis 10.80 31.03.2005. 521 II j. klase Viktorijs Krišāns Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās J, A, B grupās Ludza 25.01.2019.