# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Krists Dzelstiņš 14.53 14.08.1991. 904 I klase Mārīte Lūse Jāka Ūdmjae balvas izcīņa trīssoļlēkšanā Tartu, EST 10.12.2017.
2 Edvīns Hadakovs 14.07 03.07.2003. 856 II klase Dmitrijs Hadakovs Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
3 Sergejs Soklakovs 13.82 21.01.1995. 830 II klase Mārīte Lūse, Dmitrijs Vinogradovs Jāka Ūdmjae balvas izcīņa trīssoļlēkšanā Tartu, EST 10.12.2017.
4 Māris Grēniņš 13.79 25.02.1981. 827 II klase Mārīte Lūse Jāka Ūdmjae balvas izcīņa trīssoļlēkšanā Tartu, EST 10.12.2017.
5 Armands Aivis Gorbačovs 13.57 09.03.2000. 804 II klase Zigurds Karols Aizkraukles NSS sacensības vieglatlētikā telpās U16, U18 Aizkraukle 16.12.2017.
6 Edgars Bulāns 13.46 20.03.1999. 793 II klase Mārīte Lūse, Dmitrijs Vinogradovs Jāka Ūdmjae balvas izcīņa trīssoļlēkšanā Tartu, EST 10.12.2017.
7 Artūrs Šarkovičs 13.37 06.10.2001. 784 II klase Viktors Beinarovičs Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļi 09.12.2017.
8 Gatis Blūms 13.18 17.01.1989. 764 III klase Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļi 09.12.2017.
9 Patriks Rudzāts 13.08 09.02.2002. 754 III klase Mārīte Lūse Jāka Ūdmjae balvas izcīņa trīssoļlēkšanā Tartu, EST 10.12.2017.
10 Artūrs Šuspāns 12.94 01.04.2000. 739 III klase Guntis Auziņš Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
11 Aleksandrs Korčagins 12.87 12.07.2002. 732 III klase Jūlija Iļjušina Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
12 Ēriks Gusevs 12.50 30.12.2001. 694 III klase Jana Hadakova Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļi 09.12.2017.
13 Valdis Toms Melderis Meldriņš 12.47 01.08.2001. 691 III klase Arno Kiršteins Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
14 Aleksis Meļņiks 12.19 05.07.2001. 662 III klase Ieva Skurule Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
15 Gatis Buivids 12.18 01.08.2001. 661 III klase Mārīte Lūse, Dmitrijs Vinogradovs Jāka Ūdmjae balvas izcīņa trīssoļlēkšanā Tartu, EST 10.12.2017.
16 Pauls Slaņķis 11.92 11.03.2002. 635 I j. klase Kaspars Gulbis Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
17 Māris Eglītis 11.83 29.04.1967. 626 I j. klase KEVEK čempionāts Tartu, EST 02.12.2017.
18 Lauris Šmeiksts 11.60 15.05.2002. 602 I j. klase Viktorija Neištadte Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļi 09.12.2017.
19 Krists Stepanovs 11.45 09.12.2002. 587 II j. klase Aija Lancmane Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
20 Elgars Ozols 11.36 01.01.2000. 578 II j. klase Gundars Tipāns Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļi 09.12.2017.
21 Otto Bērzkalns 11.26 16.08.2002. 568 II j. klase Viktors Ņuhtiļins Aizkraukles NSS sacensības vieglatlētikā telpās U16, U18 Aizkraukle 16.12.2017.
22 Raivis Vaikuls 11.17 08.04.2000. 559 II j. klase Sergejs Petrakovs Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes Daugavpils 26.11.2017.
23 Ēriks Nazarovs 11.04 02.12.2000. 545 II j. klase Sergejs Petrakovs Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes Daugavpils 26.11.2017.
24 Evars Geršebeks 11.03 27.04.2003. 544 II j. klase Viktors Ņuhtiļins Aizkraukles NSS sacensības vieglatlētikā telpās U16, U18 Aizkraukle 16.12.2017.
25 Mārtiņš Konošonoks 10.77 17.04.2002. 518 II j. klase Vija Nipere Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļi 09.12.2017.
26 Raivo Bunde 10.72 16.01.2003. 513 II j. klase Irēna Vītola Aizkraukles NSS sacensības vieglatlētikā telpās U16, U18 Aizkraukle 16.12.2017.
27 Artis Farins 10.37 01.01.2001. 478 III j. klase Gundars Tipāns Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļi 09.12.2017.
28 Arno Ikaunieks 10.32 20.02.2000. 473 III j. klase Ignāts Cipruss Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļi 09.12.2017.
29 Kārlis Peinbergs 10.31 01.01.2001. 472 III j. klase Gundars Tipāns Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļi 09.12.2017.
30 Krišjānis Kojāns 10.23 01.01.2002. 464 III j. klase Mārtiņš Holsts Aizkraukles NSS sacensības vieglatlētikā telpās U16, U18 Aizkraukle 16.12.2017.
31 Valdis Cela 10.19 01.02.1948. 460 III j. klase KEVEK čempionāts Tartu, EST 02.12.2017.
32 Valērijs Nazarovs 10.08 02.12.2000. 449 III j. klase Sergejs Petrakovs Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes Daugavpils 26.11.2017.
33 Toms Gaigalnieks 10.05 14.02.2003. 446 III j. klase Irēna Vītola Aizkraukles NSS sacensības vieglatlētikā telpās U16, U18 Aizkraukle 16.12.2017.
34 Endijs Lagzdiņš 10.01 27.03.2002. 442 III j. klase Ināra Znūtiņa Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
35 Daniels Krūze 9.93 22.01.2003. 434 Agris Paipals Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļi 09.12.2017.
36 Vadims Zagorskis 8.45 17.06.2003. 287 Jānis Petrovskis Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļi 09.12.2017.
37 Jānis Mankovskis 7.78 10.01.1940. 221 KEVEK čempionāts Tartu, EST 02.12.2017.
38 Kristaps Blūms DNF 31.05.2002. Zigurds Karols Aizkraukles NSS sacensības vieglatlētikā telpās U16, U18 Aizkraukle 16.12.2017.
39 Kristaps Lisicins NM 28.09.1999. Mārīte Pokšāne Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļi 09.12.2017.
40 Jānis Lancmanis NM 22.09.2003. Ilze Stukule Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.