# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Rūta Kate Lasmane 13.03 17.12.2000. 1018 Meistarkandidāts Juris Petrovičs Starptautiskās U20 valstsvienību sacensības Minska, Baltkrievija 24.02.2018.
2 Māra Grīva 13.02 04.08.1989. 1017 Meistarkandidāts Māris Grīva Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
3 Ieva Turķe 12.66 23.07.1998. 981 I klase Aldis Čākurs Big Ten Indoor Track and Field Championships Geneva, OH 23.02.2018.
4 Dace Dreimane 12.61 08.02.1995. 976 I klase Juris Petrovičs GVSU Big Meet- Friday Allendale, MI 09.02.2018.
5 Elza Anna Noriņa 12.39 14.01.1995. 954 I klase Edgars Voitkevičs, Aivars Rolmanis Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
6 Luīze Opolā 12.35 23.04.2001. 950 I klase Artūrs Priževoits Baltijas U18 čempionāts Viru, Igaunija 03.03.2018.
7 Zane Zemīte 12.32 18.07.2001. 947 I klase Aivars Noris Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
8 Paula Katrīna Skalberga 11.91 18.05.2002. 905 I klase Mārīte Lūse, Dmitrijs Vinogradovs Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
9 Patrīcija Muravjova 11.81 02.12.2000. 895 I klase Ineta Zālīte Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
10 Krista Sprūde 11.66 13.10.2001. 880 II klase Daiga Stumbre Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
11 Olga Ignatjeva 11.64 08.02.2002. 878 II klase Dmitrijs Hadakovs Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
12 Veronika Baltkaula 11.55 10.11.1997. 869 II klase Gaļina Kozireva Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
13 Solveiga Ose 11.28 28.07.1999. 842 II klase Nadežda Milbrete Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
14 Laura Laurita Ķergalve 11.22 27.10.2000. 836 II klase Guntis Auziņš Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
15 Krista Brasla 11.14 07.03.2002. 828 III klase Ilze Stukule Baltijas rudens 2017 Kaļiņingrada, RUS 17.11.2017.
16 Emīlija Mariševa 10.97 28.08.2002. 811 III klase Marita Ārente Rīgas čempionāts U18 jaunatnei Rīga 23.02.2018.
17 Aiva Niedra 10.89 18.03.1999. 803 III klase Imants Kairišs Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
18 Una Stumbre 10.87 17.06.1999. 801 III klase Daiga Stumbre Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
19 Evelīna Andruškeviča 10.76 03.12.1999. 790 III klase Gaļina Kozireva Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
20 Rebeka Lode 10.72 13.12.2000. 786 III klase Laila Nagle Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
21 Sabīne Koržeņevska 10.68 09.02.2001. 782 III klase Juris Petrovičs, Andris Kronbergs Rīgas čempionāts U18 jaunatnei Rīga 23.02.2018.
22 Ērika Līna Rivseniece 10.67 22.10.2003. 781 III klase Aleksandrs Krauklītis Ludzas novada Sporta skolas atklātās vieglatltikas sacensbas slēgtā telpā, II etaps (U20,U18,U16) Ludza 26.01.2018.
23 Elza Lešinska 10.65 18.05.2002. 779 III klase Gunta Blūmiņa Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
24 Sanija Buta 10.63 04.04.2003. 777 III klase Guntis Auziņš Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
25 Zane Bērziņa 10.47 29.11.2002. 761 III klase Dainis Lodiņš Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
26 Viktorija Nīgale 10.44 24.04.2003. 758 III klase Mārīte Lūse, Dmitrijs Vinogradovs Jāka Ūdmjae balvas izcīņa trīssoļlēkšanā Tartu, EST 10.12.2017.
27 Enija Lejniece 10.42 29.01.2003. 756 III klase Daiga Stumbre Baltijas rudens 2017 Kaļiņingrada, RUS 17.11.2017.
28 Daniela Timma 10.34 24.03.2003. 748 I j. klase Inese Umbraško Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļi 09.12.2017.
29 Aleksa Pūce 10.32 14.08.2001. 746 I j. klase Daiga Stumbre Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
30 Helēna Kurtiša 10.32 11.10.2001. 746 I j. klase Daiga Stumbre Baltijas rudens 2017 Kaļiņingrada, RUS 17.11.2017.
31 Jana Ļizunova 10.29 27.06.2002. 743 I j. klase Sergejs Petrakovs Kauņas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes Kauņa, LTU 15.01.2018.
32 Lība Rosicka 10.16 13.12.2003. 731 I j. klase Guntis Auziņš Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
33 Samanta Santa Gruntiņa 10.11 14.06.2002. 726 I j. klase Ieva Skurule Baltijas rudens 2017 Kaļiņingrada, RUS 17.11.2017.
34 Anete Bite 10.07 15.04.2003. 722 I j. klase Initra Rubena Kuldīgas kauss Kuldīga 17.03.2018.
35 Monta Apeināne 9.94 05.07.2002. 709 II j. klase Zigurds Karols Aizkraukles NSS sacensības vieglatlētikā telpās U16, U18 Aizkraukle 16.12.2017.
36 Beāte Stivreniece 9.89 10.04.2001. 704 II j. klase Indulis Matīss Rīgas čempionāts U18 jaunatnei Rīga 23.02.2018.
37 Viktorija Krišāne 9.86 25.06.2003. 701 II j. klase Viktorijs Krišāns Ludzas novada Sporta skolas atklātās vieglatltikas sacensbas slēgtā telpā, II etaps (U20,U18,U16) Ludza 26.01.2018.
38 Emīlija Tralmaka 9.83 15.11.2004. 698 II j. klase Mārīte Lūse Jāka Ūdmjae balvas izcīņa trīssoļlēkšanā Tartu, EST 10.12.2017.
39 Ināra Fjodorova 9.76 24.10.1965. 691 II j. klase Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes Daugavpils 26.11.2017.
40 Daniela Toloka 9.67 23.11.2001. 682 II j. klase Svetlana Petrakova „Latgales kauss” atklātās sacensības vieglatlētikā Daugavpils 28.01.2018.
41 Dana Šēra 9.59 02.07.2002. 674 II j. klase Daiga Stumbre Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
42 Rēzija Grēta Štrausa 9.52 28.10.2004. 667 II j. klase Agnese Kļava, Aigars Matisons Aizkraukles NSS sacensības vieglatlētikā telpās U16, U18 Aizkraukle 16.12.2017.
43 Rebeka Vesele 9.45 15.02.2001. 660 II j. klase Dainis Lodiņš Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
44 Zane Freimane 9.32 14.01.2002. 648 II j. klase Aigars Feteris, Anita Trumpe Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
45 Natālija Zeica 9.30 13.09.2002. 646 II j. klase Viktors Ņuhtiļins Aizkraukles NSS sacensības vieglatlētikā telpās U16, U18 Aizkraukle 16.12.2017.
46 Saila Gūtšmite 9.26 11.04.2004. 642 II j. klase Initra Rubena Kuldīgas kauss Kuldīga 17.03.2018.
47 Tīna Zēmane 9.19 07.02.2005. 635 III j. klase Mārīte Lūse, Dmitrijs Vinogradovs Jāka Ūdmjae balvas izcīņa trīssoļlēkšanā Tartu, EST 10.12.2017.
48 Una Gadzāne 9.05 06.11.2003. 621 III j. klase Viktors Ņuhtiļins Aizkraukles NSS sacensības vieglatlētikā telpās U16, U18 Aizkraukle 16.12.2017.
49 Samanta Krumpāne 9.03 11.12.2003. 619 III j. klase Inese Umbraško Ludzas novada Sporta skolas atklātās vieglatltikas sacensbas slēgtā telpā, II etaps (U20,U18,U16) Ludza 26.01.2018.
50 Jekaterina Baranova 9.01 09.03.1999. 617 III j. klase Viktorija Neištadte Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļi 09.12.2017.