# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Elvijs Misāns 7.75 08.07.1989. 1083 Meistars 1.1 Mārīte Lūse Eero Lehdon muistokilpailut - Orimattilan tähtikisat Orimatila, Somija 27.06.2018.
2 Dairis Rinčs 7.34 03.07.1993. 995 Meistarkandidāts -0.6 Viktors Lācis Prezidenta Balva Ogre 15.06.2018. 18:00
3 Roberts Jānis Zālītis 7.25 14.09.2000. 976 Meistarkandidāts 1.0 Edgars Voitkevičs Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts Jelgava 21.07.2018.
4 Krišjānis Beļaunieks 7.22 10.07.1998. 969 Meistarkandidāts 0.5 Anita Krauklīte, Andris Eikens Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
5 Oļegs Kozjakovs 7.07 13.01.2001. 937 I klase 1.2 Valerijs Veļčinskis Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
6 Reinis Krēgers 7.06 22.01.1992. 935 I klase 0.6 Lietuvas čempionāts Palanga, Lietuva 27.07.2018.
7 Didzis Siksalietis 6.99 10.07.1995. 920 I klase 1.3 Pēteris Karlivāns Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
8 Pēteris Pauls Vīksne 6.96 20.05.1996. 913 I klase 1.4 Ineta Zālīte Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
9 Ilmārs Kalniņš 6.92 23.04.1997. 905 I klase 0.7 XXXIV SELL spēles 2018 Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
10 Mārtiņš Rūgums 6.88 30.06.1993. 896 I klase 2.0 Edvīns Krūms Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem Ogre 27.05.2018.
11 Māris Grēniņš 6.85 25.02.1981. 890 I klase 1.3 Mārīte Lūse Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
12 Daniils Firgers 6.79 06.08.1999. 877 I klase 0.2 Jūlija Iļjušina Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
13 Artis Duļbinskis 6.77 19.07.2000. 873 I klase 1.5 Imants Kairišs Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 Jēkabpils stadions, Brīvības iela - 289 04.05.2018.
14 Niks Samauskis 6.75 02.04.1999. 869 I klase 1.3 Ilze Stukule, Andris Eikens Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
15 Artūrs Ignatjevs 6.74 15.03.2002. 867 I klase 0.9 Jurijs Ostaševs, Andris Vengra Baltijas U18 komandu čempionāts Viru, Igaunija 02.08.2018.
16 Edgars Ziņģis 6.70 20.01.1997. 858 I klase 0.9 Ilze Stukule Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
17 Artūrs Šarkovičs 6.69 06.10.2001. 856 I klase 0.5 Viktors Beinarovičs Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
18 Emīls Rūgums 6.66 16.06.1999. 850 I klase 1.3 Raivis Maķevics Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
19 Sergejs Soklakovs 6.66 21.01.1995. 850 I klase 1.0 Mārīte Lūse, Dmitrijs Vinogradovs Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
20 Pēteris Krauja 6.66 02.05.1996. 850 I klase 1.6 Pēteris Karlivāns, Egons Lācis Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
21 Fēlikss Rūmnieks 6.56 10.01.1998. 828 II klase -0.4 Juris Petrovičs, Andris Kronbergs Piltenes stadiona atklāšanas sacensības vieglatlētikā Piltenes stadions 21.07.2018.
22 Dāvids Kutra 6.56 22.04.1999. 828 II klase 1.6 Raivis Maķevics Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
23 Armands Aivis Gorbačovs 6.51 09.03.2000. 818 II klase 0.8 Zigurds Karols Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
24 Edgars Bulāns 6.47 20.03.1999. 809 II klase 1.7 Mārīte Lūse, Dmitrijs Vinogradovs Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
25 Rihards Bremze 6.46 14.05.2001. 807 II klase 0.8 Viktors Lācis, Viktors Lācis Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
26 Aleksis Aleksandrs Vilnītis 6.41 27.08.2002. 797 II klase -0.4 Andis Austrups, Natālija Čakova Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
27 Vladislavs Osipenko 6.41 21.09.1999. 797 II klase 1.9 Jūlija Iļjušina Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
28 Arnolds Ozols Meļķisis 6.36 27.05.2001. 786 II klase -0.4 Ineta Zālīte Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
29 Valdis Toms Melderis Meldriņš 6.36 01.08.2001. 786 II klase 1.9 Arno Kiršteins Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
30 Jānis Šķēle 6.32 26.02.2001. 778 II klase -0.8 Zigmārs Gulbis, Andris Eikens Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
31 Karims Ali 6.32 16.01.2001. 778 II klase 1.4 Artūrs Priževoits Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
32 Miks Oskerko 6.31 17.06.1998. 775 II klase 0.5 Mārcis Štrobinders Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
33 Krišs Aleksandrs Vasermans 6.29 29.08.2001. 771 II klase 1.6 Guntis Auziņš Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
34 Miks Babris 6.25 03.10.1999. 763 II klase -1.6 Artūrs Priževoits, Edgars Vaivods Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
35 Kristaps Sunteiks 6.23 21.06.2002. 759 II klase 1.0 Raivis Maķevics Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
36 Ralfs Ūdris 6.22 25.08.2001. 756 II klase 1.2 Raitis Ravinskis, Pēteris Karlivāns Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
37 Mārtiņš Dāboliņš 6.20 18.06.1996. 752 II klase 0.8 Modris Osvalds Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
38 Aleksejs Sidorovs 6.20 27.06.1997. 752 II klase 0.3 Marita Ārente Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
39 Oļegs Gluhaņuks 6.18 26.01.2001. 748 II klase -1.7 Rasma Turka Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 Valga, Igaunija 10.07.2018.
40 Artūrs Rūtiņš 6.16 28.04.2000. 744 II klase 0.9 Artūrs Priževoits Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
41 Igors Ignatjevs 6.09 729 III klase -0.5 Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
42 Uvis Pošeika 6.08 17.05.2002. 727 III klase 0.1 Imants Kairišs Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
43 Jēkabs Niklāvs Janovs 6.08 16.01.2001. 727 III klase 1.1 Gunta Blūmiņa Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
44 Aleksis Meļņiks 6.04 05.07.2001. 719 III klase 0.4 Ieva Skurule Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
45 Raivo Bunde 6.03 16.01.2003. 717 III klase 0.1 Irēna Vītola Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts Jelgava 21.07.2018.
46 Aleksandrs Korčagins 6.03 12.07.2002. 717 III klase 0.3 Jūlija Iļjušina Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
47 Patriks Klāvs Rudzāts 6.01 09.02.2002. 712 III klase 0.5 Mārīte Lūse Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
48 Maksims Illarionovs 5.97 29.04.2001. 704 III klase -1.3 Jūlija Iļjušina Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
49 Oto Laiva 5.95 24.07.2001. 700 III klase 1.0 Gunta Blūmiņa, Arnolds Strenga Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
50 Rimants Žogota 5.94 15.02.1996. 698 III klase -0.2 Andis Austrups Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.