# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Lauma Grīva 6.63 27.10.1984. 1136 Lielmeistars 2.0 Māris Grīva Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
2 Māra Grīva 6.53 04.08.1989. 1114 Meistars 2.0 Māris Grīva Rīgas kausi 2018 Rīga 29.05.2018. 17:30
3 Ieva Turķe 6.27 23.07.1998. 1057 Meistars 1.2 Aldis Čākurs Big Ten Championships Bloomington, IN 11.05.2018.
4 Rūta Kate Lasmane 6.05 17.12.2000. 1010 Meistarkandidāts 1.5 Juris Petrovičs Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts Jelgava 21.07.2018.
5 Kristīne Deruma 5.96 31.10.1998. 990 Meistarkandidāts 1.5 Pēteris Karlivāns Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
6 Kristīne Blaževiča 5.95 11.12.2001. 988 Meistarkandidāts 1.9 Andis Austrups, Natālija Čakova Eiropas U18 čempionāts Ģēra (Ungārija) 05.07.2018.
7 Klinta Bļusina 5.93 10.10.2000. 983 Meistarkandidāts 2.0 Aldis Čākurs Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
8 Kitija Paula Melnbārde 5.91 10.02.2001. 979 Meistarkandidāts -0.8 Viktors Lācis Baltijas U18 komandu čempionāts Viru, Igaunija 02.08.2018.
9 Sonora Sergejeva 5.88 18.03.2003. 973 Meistarkandidāts 1.3 Daila Mankusa Latvijas U16 čempionāts Ventspils 29.06.2018.
10 Aiga Grabuste 5.87 24.03.1988. 970 Meistarkandidāts 1.3 Ludmila Olijara Rīgas kausi 2018 Rīga 29.05.2018. 17:30
11 Līga Vecbērza 5.80 12.05.1998. 955 Meistarkandidāts 1.1 Jānis Volajs Sacensības Igaunijā U18, U20, U23 Rakvere, Igaunija 28.06.2018.
12 Katrīna Grigoroviča 5.71 01.01.2000. 936 I klase 1.5 Andis Austrups, Natālija Čakova Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
13 Amanda Savicka 5.69 29.12.2000. 932 I klase 1.4 Raivis Maķevics Daudzcīņas sacensības Rakverē Rakvere, Igaunija 14.08.2018.
14 Ilona Dramačonoka 5.69 04.09.1992. 932 I klase 1.3 Andis Austrups, Raivis Maķevics Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
15 Zane Zemīte 5.69 18.07.2001. 932 I klase 0.4 Aivars Noris Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
16 Luīze Opolā 5.64 23.04.2001. 921 I klase 2.0 Artūrs Priževoits Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
17 Dace Dreimane 5.60 08.02.1995. 912 I klase -0.9 Juris Petrovičs 2018 Mid-American Conf. Outdoor Track & Field Championships Buffalo, NY 10.05.2018.
18 Veronika Baltkaula 5.51 10.11.1997. 893 I klase -0.5 Gaļina Kozireva Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
19 Anete Veinberga 5.43 01.09.1996. 875 II klase 1.2 Mārīte Lūse Rīgas čempionāts Ogre 06.07.2018.
20 Elīza Marija Kraule 5.43 26.06.2001. 875 II klase 1.3 Andis Austrups, Natālija Čakova Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
21 Rebeka Ozolniece 5.41 15.06.2000. 871 II klase 1.2 Daiga Stumbre Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
22 Kitija Zaula 5.40 13.05.2004. 869 II klase 0.4 Andris Rozenbergs, Ginta Teko Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
23 Laura Laurita Ķergalve 5.37 27.10.2000. 863 II klase 0.4 Guntis Auziņš Valgas čempionāts 12.06.2018.
24 Sabīne Koržeņevska 5.36 09.02.2001. 860 II klase 1.2 Juris Petrovičs, Andris Kronbergs Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
25 Olga Ignatjeva 5.32 08.02.2002. 852 II klase 0.1 Dmitrijs Hadakovs Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
26 Patrīcija Muravjova 5.30 02.12.2000. 848 II klase 1.0 Ineta Zālīte Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem Ogre 27.05.2018.
27 Linda Puriņa 5.29 31.12.1997. 845 II klase -1.5 Pēteris Karlivāns Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
28 Solvita Dzilnava 5.25 30.09.1997. 837 II klase -0.4 Raivis Maķevics Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
29 Madara Bērziņa 5.21 30.03.2005. 828 II klase -2.0 Līga Dzene Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 Valga, Igaunija 10.07.2018.
30 Kristiāna Zacmane 5.20 20.05.1999. 826 II klase 1.0 Matīss Zacmanis Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
31 Gerda Kerija Dreimane 5.15 27.01.2004. 815 III klase -0.5 Raivis Maķevics, Ilona Dramačonoka Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
32 Krista Sprūde 5.15 13.10.2001. 815 III klase 0.1 Daiga Stumbre Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
33 Rēzija Grēta Štrausa 5.13 28.10.2004. 811 III klase -2.0 Agnese Kļava, Aigars Matisons Piltenes stadiona atklāšanas sacensības vieglatlētikā Piltenes stadions 21.07.2018.
34 Viviena Vita Volbeta 5.13 20.08.2002. 811 III klase -1.1 Andis Austrups, Natālija Čakova Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
35 Beatrise Radze 5.12 26.02.2001. 809 III klase 0.0 Egons Lācis Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
36 Luīze Katrīna Zeļģe 5.11 08.04.2000. 807 III klase -1.3 Mārcis Štrobinders Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
37 Evelīna Andruškeviča 5.11 03.12.1999. 807 III klase -0.4 Gaļina Kozireva Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
38 Katrīna Skujiņa 5.10 12.02.2002. 805 III klase 0.5 Zigurds Kincis Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem Ogre 27.05.2018.
39 Marta Sīviņa 5.09 03.10.2003. 803 III klase -0.8 Artūrs Priževoits Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
40 Arina Matvejeva 5.04 15.11.2004. 792 III klase -1.9 Aleksandrs Titovs, Anatolijs Titovs Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 Valga, Igaunija 10.07.2018.
41 Elza Lešinska 5.03 18.05.2002. 790 III klase -3.7 Gunta Blūmiņa Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
42 Alise Melnbārde 5.03 23.01.2004. 790 III klase -0.3 Viktors Lācis Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
43 Simona Prikule 5.02 31.01.2003. 788 III klase 0.8 Jeļena Tarasova Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 Valga, Igaunija 10.07.2018.
44 Una Stumbre 5.02 17.06.1999. 788 III klase -2.0 Daiga Stumbre Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
45 Jūlija Ignatjeva 5.01 08.02.2002. 786 III klase 2.0 Dmitrijs Hadakovs Sportland kauss V posms Jelgava 14.07.2018.
46 Sabīne Adamoviča 4.99 28.10.2001. 781 III klase -0.5 Laila Nagle Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
47 Anna Nagle 4.98 02.07.1995. 779 III klase 1.8 Kaspars Gulbis Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
48 Anete Jete Meiere 4.98 11.08.1998. 779 III klase -0.5 Juris Petrovičs Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
49 Patrīcija Ozoliņa 4.97 20.06.2002. 777 III klase 0.5 Aivars Bebris, Andis Austrups Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
50 Nikola Začesta 4.93 27.12.2003. 769 III klase -1.4 Aldis Čākurs Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 Valga, Igaunija 10.07.2018.