# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Māra Grīva 6.53 04.08.1989. 1114 Meistars 2.0 Māris Grīva Rīgas kausi 2018 Rīga 29.05.2018. 17:30
2 Lauma Grīva 6.51 27.10.1984. 1110 Meistars 2.0 Māris Grīva 1^ FASE REGIONALE C.D.S. ASSOLUTO Neapole 05.05.2018.
3 Ieva Turķe 6.27 23.07.1998. 1057 Meistars 1.2 Aldis Čākurs Big Ten Championships Bloomington, IN 11.05.2018.
4 Rūta Lasmane 5.97 17.12.2000. 992 Meistarkandidāts -0.2 Juris Petrovičs Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
5 Aiga Grabuste 5.87 24.03.1988. 970 Meistarkandidāts 1.3 Ludmila Olijara Rīgas kausi 2018 Rīga 29.05.2018. 17:30
6 Kitija Paula Melnbārde 5.82 10.02.2001. 960 Meistarkandidāts 1.8 Viktors Lācis Prezidenta Balva Ogre 16.06.2018. 13:35
7 Līga Vecbērza 5.74 12.05.1998. 942 I klase 0.9 Jānis Volajs XXXIV SELL spēles 2018 Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
8 Katrīna Grigoroviča 5.71 01.01.2000. 936 I klase 1.5 Andis Austrups, Natālija Čakova Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
9 Ilona Dramačonoka 5.69 04.09.1992. 932 I klase 1.3 Andis Austrups, Raivis Maķevics Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
10 Kristīne Blaževiča 5.63 11.12.2001. 919 I klase 1.6 Andis Austrups, Natālija Čakova Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
11 Dace Dreimane 5.60 08.02.1995. 912 I klase 0.6 Juris Petrovičs Hillsdale "GINA" Relays - 52nd Edition Hillsdale, MI 26.04.2018.
12 Luīze Opolā 5.57 23.04.2001. 906 I klase 1.4 Artūrs Priževoits Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
13 Veronika Baltkaula 5.51 10.11.1997. 893 I klase -0.5 Gaļina Kozireva Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
14 Zane Zemīte 5.44 18.07.2001. 878 II klase -1.9 Aivars Noris Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
15 Elīza Marija Kraule 5.43 26.06.2001. 875 II klase 1.3 Andis Austrups, Natālija Čakova Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Klaipēda, Lietuva 18.05.2018.
16 Kristīne Deruma 5.42 31.10.1998. 873 II klase 1.2 Pēteris Karlivāns Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
17 Rebeka Ozolniece 5.41 15.06.2000. 871 II klase 1.2 Daiga Stumbre Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
18 Kitija Zaula 5.40 13.05.2004. 869 II klase 0.4 Andris Rozenbergs, Ginta Teko Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
19 Anete Veinberga 5.38 01.09.1996. 865 II klase -0.3 Mārīte Lūse Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
20 Patrīcija Muravjova 5.30 02.12.2000. 848 II klase 1.0 Ineta Zālīte Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem un senioriem Ogre 27.05.2018.
21 Linda Puriņa 5.29 31.12.1997. 845 II klase -1.5 Pēteris Karlivāns Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
22 Solvita Dzilnava 5.25 30.09.1997. 837 II klase -0.4 Raivis Maķevics Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
23 Sabīne Koržeņevska 5.21 09.02.2001. 828 II klase -2.2 Juris Petrovičs, Andris Kronbergs Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
24 Gerda Kerija Dreimane 5.15 27.01.2004. 815 III klase -0.5 Raivis Maķevics, Ilona Dramačonoka Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
25 Viviena Vita Volbeta 5.13 20.08.2002. 811 III klase -1.1 Andis Austrups, Natālija Čakova Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
26 Sonora Sergejeva 5.13 18.03.2003. 811 III klase -0.5 Daila Mankusa Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
27 Evelīna Andruškeviča 5.11 03.12.1999. 807 III klase -0.4 Gaļina Kozireva Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
28 Luīze Katrīna Zeļģe 5.11 08.04.2000. 807 III klase -1.3 Mārcis Štrobinders Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
29 Katrīna Skujiņa 5.10 12.02.2002. 805 III klase 0.5 Zigurds Kincis Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem un senioriem Ogre 27.05.2018.
30 Marta Sīviņa 5.09 03.10.2003. 803 III klase -0.8 Artūrs Priževoits Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
31 Krista Sprūde 5.04 13.10.2001. 792 III klase 1.6 Daiga Stumbre Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
32 Alise Melnbārde 5.03 23.01.2004. 790 III klase -0.3 Viktors Lācis Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
33 Elza Lešinska 5.03 18.05.2002. 790 III klase -3.7 Gunta Blūmiņa Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
34 Una Stumbre 5.02 17.06.1999. 788 III klase -2.0 Daiga Stumbre Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
35 Beatrise Radze 4.98 26.02.2001. 779 III klase 1.9 Egons Lācis Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā U18 vecuma grupai Ogre 18.05.2018.
36 Anete Jete Meiere 4.98 11.08.1998. 779 III klase -0.5 Juris Petrovičs Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
37 Anna Nagle 4.98 02.07.1995. 779 III klase 1.8 Dainis Lodiņš Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
38 Patrīcija Ozoliņa 4.97 20.06.2002. 777 III klase 0.5 Aivars Bebris, Andis Austrups Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
39 Jesenija Masaļska 4.92 28.11.1983. 766 III klase -0.7 Jurijs Ostaševs Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
40 Diāna Namniece 4.90 15.03.2002. 762 III klase 1.5 Māris Urtāns Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
41 Ērika Līna Rivseniece 4.88 22.10.2003. 758 III klase -2.8 Aleksandrs Krauklītis Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
42 Amanda Skultaite 4.88 17.07.2001. 758 III klase 2.0 Raivis Maķevics Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
43 Justīne Mūrniece 4.87 06.06.2001. 756 III klase -0.6 Andis Austrups, Māris Urtāns Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
44 Aļina Kovaļenko 4.82 16.09.1999. 745 III klase 0.0 Anatolijs Titovs, Aleksandrs Titovs Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
45 Simona Prikule 4.80 31.01.2003. 741 III klase 0.0 Jeļena Tarasova Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
46 Laura Briede 4.78 06.12.2001. 737 III klase 0.2 Daila Mankusa Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
47 Laura Laurita Ķergalve 4.75 27.10.2000. 730 III klase -2.0 Guntis Auziņš Sportland kauss IV posms Saldus 07.06.2018.
48 Liega Krasovska 4.75 12.04.2000. 730 III klase 1.6 Irēna Vītola, Andis Austrups Latvijas čempionāts daudzcīņās Ogre 09.06.2018.
49 Emīlija Tralmaka 4.74 15.11.2004. 728 III klase 0.0 Mārīte Lūse Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.
50 Dārta Auziņa 4.74 14.06.2004. 728 III klase -1.8 Gunta Blūmiņa Sportland kauss III posms Ogre 17.05.2018.