# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Pēteris Pauls Vīksne 7.09 20.05.1996. 941 I klase Ineta Zālīte Ziemassvētku starti Minska, BLR 21.12.2017.
2 Edgars Eriņš 7.00 18.06.1986. 922 I klase Artūrs Priževoits Ziemassvētku jauno daudzcīņnieku sacensības Šauļi, LTU 14.12.2017.
3 Māris Grēniņš 6.95 25.02.1981. 911 I klase Mārīte Lūse Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
4 Roberts Jānis Zālītis 6.87 14.09.2000. 894 I klase Edgars Voitkevičs Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
5 Artūrs Šarkovičs 6.75 06.10.2001. 869 I klase Viktors Beinarovičs Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļi 09.12.2017.
6 Artis Duļbinskis 6.75 19.07.2000. 869 I klase Imants Kairišs Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
7 Edvīns Hadakovs 6.73 03.07.2003. 864 I klase Dmitrijs Hadakovs Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
8 Didzis Siksalietis 6.68 10.07.1995. 854 I klase Pēteris Karlivāns Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
9 Oļegs Kozjakovs 6.61 13.01.2001. 839 I klase Valerijs Veļčinskis Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
10 Artūrs Rūtiņš 6.49 28.04.2000. 814 Artūrs Priževoits Ziemassvētku jauno daudzcīņnieku sacensības Šauļi, LTU 14.12.2017.
11 Dāvids Kutra 6.48 22.04.1999. 811 Raivis Maķevics Ziemassvētku jauno daudzcīņnieku sacensības Šauļi, LTU 14.12.2017.
12 Niks Samauskis 6.43 02.04.1999. 801 II klase Ilze Stukule, Andris Eikens Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
13 Juris Kožeurovs 6.43 12.11.1980. 801 II klase Patstāvīgi Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
14 Daniels Firgers 6.42 06.08.1999. 799 II klase Jūlija Iļjušina Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
15 Miks Oskerko 6.38 17.06.1998. 790 II klase Mārcis Štrobinders Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
16 Sergejs Soklakovs 6.35 21.01.1995. 784 II klase Mārīte Lūse, Dmitrijs Vinogradovs Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
17 Rihards Bremze 6.29 14.05.2001. 771 II klase Viktors Lācis, Viktors Lācis Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 14:00
18 Aleksis Aleksandrs Vilnītis 6.28 27.10.2002. 769 II klase Andis Austrups, Natālija Čakova Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 14:00
19 Mariuss Milts 6.27 26.08.2001. 767 II klase Juris Petrovičs, Andris Kronbergs Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 14:00
20 Armands Aivis Gorbačovs 6.26 09.03.2000. 765 II klase Zigurds Karols Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikas 5-cīņās U-16, U-18 un U-20 Madonas SC 11.01.2018.
21 Karims Ali 6.26 16.01.2001. 765 Artūrs Priževoits Ziemassvētku jauno daudzcīņnieku sacensības Šauļi, LTU 14.12.2017.
22 Valdis Toms Melderis Meldriņš 6.18 01.08.2001. 748 II klase Arno Kiršteins Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
23 Roberts Gļauda 2 - dzēst 6.16 17.04.1999. 744 II klase Raivis Maķevics Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
24 Māris Ceplis 6.14 22.01.2001. 740 II klase Edgars Vaivods Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļi 09.12.2017.
25 Haralds Ladusāns 6.08 30.08.1999. 727 III klase Raivis Maķevics Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
26 Mārtiņš Dāboliņš 6.07 18.06.1996. 725 III klase Modris Osvalds Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
27 Arnolds Ozols Meļķīsis 6.07 27.05.2001. 725 III klase Ineta Zālīte Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
28 Gregors Matīss 6.07 17.10.1999. 725 III klase Ināra Znūtiņa Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
29 Jānis Pēteris Pečaks 6.05 04.09.1999. 721 III klase Dainis Lodiņš Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 16:00
30 Edgars Bulāns 6.04 20.03.1999. 719 III klase Mārīte Lūse, Dmitrijs Vinogradovs Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
31 Artūrs Isajevs 6.04 30.08.2002. 719 III klase Aļona Fomenko Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
32 Aleksandrs Korčagins 6.02 12.07.2002. 714 III klase Jūlija Iļjušina Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
33 Niklāvs Paipals 6.01 02.05.2000. 712 III klase Andris Eikens, Andris Jansons Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
34 Aleksis Meļņiks 6.01 05.07.2001. 712 III klase Ieva Skurule Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
35 Rojs Puks 5.97 05.02.2000. 704 III klase Diāna Lauva Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
36 Adriāns Kālis 5.94 27.09.2000. 698 III klase Diāna Lauva Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
37 Kārlis Āboliņš 5.92 02.08.2002. 693 III klase Andris Jansons Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 14:00
38 Marks Kristians Šteinbergs 5.92 07.04.1999. 693 III klase Daiga Stumbre Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 16:00
39 Gatis Buivids 5.90 01.08.2001. 689 III klase Mārīte Lūse, Dmitrijs Vinogradovs Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
40 Lauris Šmeiksts 5.89 15.05.2002. 687 III klase Viktorija Neištadte Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļi 09.12.2017.
41 Aksels Griba 5.85 03.10.2002. 679 III klase Ilze Ladusāne, Raivis Maķevics Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
42 Lauris Zaikevičs 5.84 20.04.2000. 677 III klase Irēna Vītola Aizkraukles NSS sacensības vieglatlētikā telpās U16, U18 Aizkraukle 16.12.2017.
43 Pēteris Krauja 5.84 02.04.1996. 677 III klase Pēteris Karlivāns, Jūlija Iļjušina Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
44 Sandis Rošāns 5.83 19.12.1999. 675 III klase Zigmārs Gulbis Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikas 5-cīņās U-16, U-18 un U-20 Madonas SC 11.01.2018.
45 Artūrs Šuspāns 5.82 01.04.2000. 672 III klase Guntis Auziņš Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 16:00
46 Elvis Veinbergs 5.81 08.01.2003. 670 III klase Jevgēnijs Liepa Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas sacensības telpās U16, U14 OC Limbaži halle 24.11.2017.
47 Aivis Graudiņš 5.80 25.05.2000. 668 III klase Arno Kiršteins Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
48 Arvis Sūna 5.78 30.06.2004. 664 III klase Raivis Maķevics, Ilona Dramačonoka Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
49 Oto Laiva 5.75 24.07.2001. 658 III klase Gunta Blūmiņa Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
50 Rūdolfs Krūmiņš 5.74 01.01.2003. 656 III klase Andris Jansons Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.