# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Klinta Bļusina 5.77 10.10.2000. 949 I klase Aldis Čākurs Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 17:00
2 Kitija Paula Melnbārde 5.72 10.02.2001. 938 I klase Viktors Lācis Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
3 Ieva Turķe 5.62 23.07.1998. 916 I klase Aldis Čākurs 2018 Graduate Classic Linkolna, ASV 12.01.2018.
4 Dace Dreimane 5.61 08.02.1995. 914 I klase Juris Petrovičs Michigan Wolverine Invitational 13.01.2018.
5 Luīze Opolā 5.56 23.04.2001. 903 Artūrs Priževoits Ziemassvētku jauno daudzcīņnieku sacensības Šauļi, LTU 14.12.2017.
6 Rūta Lasmane 5.53 17.12.2000. 897 I klase Juris Petrovičs Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
7 Kristīne Deruma 5.51 31.10.1998. 893 I klase Pēteris Karlivāns Tartu Ziemassvētkus sacensības Tartū, EST 18.12.2017.
8 Paula Katrīna Skalberga 5.51 18.05.2002. 893 I klase Mārīte Lūse, Dmitrijs Vinogradovs Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
9 Zane Zemīte 5.36 18.07.2001. 860 II klase Aivars Noris Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
10 Amanda Savicka 5.34 29.12.2000. 856 II klase Raivis Maķevics Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
11 Darja Sopova 5.33 18.02.2002. 854 II klase Sergejs Paipals-Šulcs Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
12 Krista Sprūde 5.31 13.10.2001. 850 II klase Daiga Stumbre Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
13 Sonora Sergejeva 5.30 18.03.2003. 848 II klase Daila Mankusa Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
14 Ilona Dramačonoka 5.27 04.09.1992. 841 II klase Andis Austrups, Raivis Maķevics Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
15 Luīze Dārta Sietiņa 5.24 09.01.2001. 835 II klase Juris Petrovičs, Andris Kronbergs Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 12:20
16 Lāsma Zemīte 5.23 08.05.2003. 833 II klase Ainis Raubišķis Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
17 Zane Zemīte 5.21 18.07.2001. 828 II klase Aivars Noris Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
18 Lāsma Zemīte 5.20 08.05.2003. 826 II klase Aigars Raubišķis. Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikas 5-cīņās U-16, U-18 un U-20 Madonas SC 11.01.2018.
19 Veronika Baltkaula 5.19 10.11.1997. 824 III klase Gaļina Kozireva Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
20 Ērika Līna Rivseniece 5.18 22.10.2003. 822 III klase Aleksandrs Krauklītis Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļi 09.12.2017.
21 Beatrise Zvirgzdiņa 5.17 06.06.2002. 820 III klase Edvīns Krūms Tartu Ziemassvētkus sacensības Tartū, EST 18.12.2017.
22 Anete Veinberga 5.16 01.09.1996. 818 III klase Mārīte Lūse Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
23 Nikola Brunenaua 5.13 27.01.2005. 811 III klase Aldis Čākurs Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
24 Patrīcija Muravjova 5.13 02.12.2000. 811 III klase Ineta Zālīte Tartu Ziemassvētkus sacensības Tartū, EST 18.12.2017.
25 Marta Sīviņa 5.13 03.10.2003. 811 III klase Artūrs Priževoits Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
26 Darja Savčenkova 5.12 13.06.2003. 809 III klase Mārīte Alaine Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
27 Anna Daukule 5.11 22.02.2001. 807 III klase Laila Nagle Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
28 Evelīna Andruškeviča 5.10 03.12.1999. 805 III klase Gaļina Kozireva Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 17:00
29 Beatrise Radze 5.09 26.02.2001. 803 III klase Egons Lācis Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
30 Alise Melnbārde 5.08 23.01.2004. 801 III klase Viktors Lācis Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 12:20
31 Gerda Kerija Dreimane 5.04 27.01.2004. 792 III klase Raivis Maķevics, Ilona Dramačonoka Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
32 Patrīcija Ozoliņa 5.03 20.06.2002. 790 III klase Aivars Bebris, Andis Austrups Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
33 Olga Ignatjeva 5.01 08.02.2002. 786 III klase Dmitrijs Hadakovs Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
34 Amanda Skultaite 5.00 17.07.2001. 783 III klase Ilze Ladusāne, Raivis Maķevics Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
35 Laura Briede 5.00 06.12.2001. 783 III klase Daila Mankusa Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 12:20
36 Simona Prikule 4.99 31.01.2003. 781 III klase Jeļena Tarasova Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļi 09.12.2017.
37 Madara Lungeviča 4.99 10.05.2001. 781 III klase Līga Macarovska Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.
38 Rebeka Ozolniece 4.94 15.06.2000. 771 III klase Daiga Stumbre Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
39 Līva Volberga 4.94 20.02.1999. 771 III klase Aldis Čākurs Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
40 Nikola Ozola 4.93 02.02.2001. 769 Artūrs Priževoits Ziemassvētku jauno daudzcīņnieku sacensības Šauļi, LTU 14.12.2017.
41 Laura Dūma 4.92 26.02.2001. 766 III klase Anita Krauklīte, Andis Austrups Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikas 5-cīņās U-16, U-18 un U-20 Madonas SC 11.01.2018.
42 Amanda Skultaite 4.91 17.07.2001. 764 III klase Raivis Maķevics Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
43 Hārdija Kristiāna Nagle 4.90 29.04.1999. 762 III klase Anita Krauklīte Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikas 5-cīņās U-16, U-18 un U-20 Madonas SC 11.01.2018.
44 Elīna Pinne 4.87 24.10.1999. 756 III klase Raitis Ravinskis Tartu Ziemassvētkus sacensības Tartū, EST 18.12.2017.
45 Daniela Timma 4.86 24.03.2003. 754 III klase Inese Umbraško Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļi 09.12.2017.
46 Rēzija Grēta Štrausa 4.85 28.10.2004. 751 III klase Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
47 Egija Vēvere 4.83 21.07.2000. 747 III klase Ignāts Cipruss Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļi 09.12.2017.
48 Sabīne Adamoviča 4.82 28.10.2001. 745 III klase Laila Nagle Ziemassvētku kauss 2017 Ventspils 16.12.2017. 12:20
49 Tīna Krista Krūmiņa 4.82 26.11.2004. 745 III klase Alvis Čākurs Sportland kauss I posms Kuldīga 13.01.2018.
50 Sanija Buta 4.82 04.04.2003. 745 III klase Guntis Auziņš Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.