# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Lauma Grīva 6.52 27.10.1984. 1112 Meistars Māris Grīva Meeting Elite in the Women's Hall of Val d'Oise Eaubonne, FRA 09.02.2018.
2 Māra Grīva 6.14 04.08.1989. 1029 Meistarkandidāts Māris Grīva Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
3 Līga Vecbērza 6.01 12.05.1998. 1001 Meistarkandidāts Jānis Volajs Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
4 Kristīne Blaževiča 5.94 11.12.2001. 986 Meistarkandidāts Andis Austrups, Natālija Čakova Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
5 Klinta Bļusina 5.86 10.10.2000. 968 Meistarkandidāts Aldis Čākurs Starptautiskās U20 valstsvienību sacensības Minska, Baltkrievija 24.02.2018.
6 Kitija Paula Melnbārde 5.85 10.02.2001. 966 Meistarkandidāts Viktors Lācis Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
7 Dace Dreimane 5.83 08.02.1995. 962 Meistarkandidāts Juris Petrovičs Tom Wright Classic Ohaio, ASV 19.01.2018.
8 Ieva Turķe 5.70 23.07.1998. 934 I klase Aldis Čākurs 2018 Mark Colligan Memorial Linkolna, ASV 20.01.2018.
9 Rūta Kate Lasmane 5.67 17.12.2000. 927 I klase Juris Petrovičs Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
10 Paula Katrīna Skalberga 5.65 18.05.2002. 923 I klase Mārīte Lūse, Dmitrijs Vinogradovs Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
11 Amanda Savicka 5.65 29.12.2000. 923 I klase Raivis Maķevics Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
12 Kristīne Deruma 5.63 31.10.1998. 919 I klase Pēteris Karlivāns Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 28.01.2018.
13 Veronika Baltkaula 5.60 10.11.1997. 912 I klase Gaļina Kozireva Rīgas čempionāts Rīga 09.02.2018.
14 Zane Zemīte 5.57 18.07.2001. 906 I klase Aivars Noris Rīgas čempionāts U18 jaunatnei Rīga 23.02.2018.
15 Luīze Opolā 5.56 23.04.2001. 903 Artūrs Priževoits Ziemassvētku jauno daudzcīņnieku sacensības Šauļi, LTU 14.12.2017.
16 Solvita Dzilnava 5.55 30.09.1997. 901 I klase Raivis Maķevics Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 28.01.2018.
17 Ilona Dramačonoka 5.54 04.09.1992. 899 I klase Andis Austrups, Raivis Maķevics Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 28.01.2018.
18 Elīza Marija Kraule 5.50 26.06.2001. 891 I klase Andis Austrups, Natālija Čakova Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 27.01.2018.
19 Gerda Kerija Dreimane 5.49 27.01.2004. 888 II klase Raivis Maķevics, Ilona Dramačonoka Sportland kauss II posms Rīga 02.03.2018.
20 Anete Veinberga 5.43 01.09.1996. 875 II klase Mārīte Lūse Latvijas čempionāts telpās Kuldīga 17.02.2018.
21 Krista Sprūde 5.41 13.10.2001. 871 II klase Daiga Stumbre Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
22 Marta Sīviņa 5.40 03.10.2003. 869 II klase Artūrs Priževoits Latvijas U16 čempionāts Rīga 24.02.2018.
23 Darja Sopova 5.36 18.02.2002. 860 II klase Sergejs Paipals-Šulcs Rīgas čempionāts U18 jaunatnei Rīga 23.02.2018.
24 Madara Bērziņa 5.35 30.03.2005. 858 II klase Līga Dzene Latvijas U14 čempionāts Rīga 11.02.2018.
25 Luīze Dārta Sietiņa 5.33 09.02.2001. 854 II klase Juris Petrovičs, Andris Kronbergs Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
26 Patrīcija Muravjova 5.31 02.12.2000. 850 II klase Ineta Zālīte Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
27 Sonora Sergejeva 5.31 18.03.2003. 850 II klase Daila Mankusa Latvijas U16 čempionāts Rīga 24.02.2018.
28 Evelīna Andruškeviča 5.31 03.12.1999. 850 II klase Gaļina Kozireva Krāslavas Ss sacensības U-20, U-18 un U-16 Krāslavas Sporta skolas vieglatlētikas manēža 20.01.2018.
29 Beatrise Radze 5.30 26.02.2001. 848 II klase Egons Lācis Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 27.01.2018.
30 Laura Dūma 5.29 26.02.2001. 845 II klase Anita Krauklīte, Andis Austrups Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās Kuldīga 10.03.2018.
31 Viviena Vita Volbeta 5.28 20.08.2002. 843 II klase Andis Austrups, Natālija Čakova Sportland kauss II posms Rīga 02.03.2018.
32 Lāsma Zemīte 5.27 08.05.2003. 841 Ainis Raubišķis, Jānis Knodze Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 27.01.2018.
33 Darja Savčenkova 5.27 13.06.2003. 841 II klase Mārīte Alaine Ventspils novada BJSS atklātās sacensības vieglatlētikā telpās U 14, U 16 OC Ventspils vieglatlētikas manēža 10.03.2018.
34 Alise Melnbārde 5.19 23.01.2004. 824 Viktors Lācis Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 27.01.2018.
35 Daniela Lasmane 5.19 07.09.2003. 824 III klase Daila Mankusa Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 vecumu grupai Talsu Sporta halle, Talsi, K.Mīlenbaha 32a 19.01.2018. 11:42
36 Ērika Līna Rivseniece 5.18 22.10.2003. 822 III klase Aleksandrs Krauklītis Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā Preiļi 09.12.2017.
37 Beatrise Zvirgzdiņa 5.17 06.06.2002. 820 III klase Edvīns Krūms Tartu Ziemassvētkus sacensības Tartū, EST 18.12.2017.
38 Nikola Brunenaua 5.13 27.01.2005. 811 III klase Aldis Čākurs Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
39 Katrīna Skujiņa 5.13 12.02.2002. 811 III klase Zigurds Kincis Rīgas čempionāts U18 jaunatnei Rīga 23.02.2018.
40 Anna Daukule 5.11 22.02.2001. 807 III klase Laila Nagle Manēžas kauss 2017 Klaipēda, LTU 08.12.2017.
41 Hārdija Kristiāna Nagle 5.10 29.04.1999. 805 III klase Anita Krauklīte Latvijas U18 un U20 čempionāts Kuldīga 02.02.2018.
42 Rebeka Ozolniece 5.10 15.06.2000. 805 III klase Daiga Stumbre Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 27.01.2018.
43 Sanija Buta 5.07 04.04.2003. 798 III klase Guntis Auziņš Ventspils novada BJSS atklātās sacensības vieglatlētikā telpās U 14, U 16 OC Ventspils vieglatlētikas manēža 10.03.2018.
44 Alise Kupše 5.04 23.02.2004. 792 Andis Austrups, Natālija Čakova Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā Rīga 27.01.2018.
45 Alīna Lamstere 5.04 24.07.2003. 792 III klase Brigita Romanovska Latvijas U16 čempionāts Rīga 24.02.2018.
46 Marta Anna Putene 5.03 24.04.2005. 790 III klase Ventspils novada BJSS atklātās sacensības vieglatlētikā telpās U 14, U 16 OC Ventspils vieglatlētikas manēža 10.03.2018.
47 Patrīcija Ozoliņa 5.03 20.06.2002. 790 III klase Aivars Bebris, Andis Austrups Kuldīgas novada čempionāts Kuldīga 25.11.2017.
48 Daniela Timma 5.03 24.03.2003. 790 III klase Inese Umbraško Krāslavas Ss sacensības U-20, U-18 un U-16 Krāslavas Sporta skolas vieglatlētikas manēža 20.01.2018.
49 Anete Elīza Elksne 5.02 07.02.2003. 788 III klase Agris Ķirsis Starptautiskas sacensības vieglatlētikā "Valga - Valmiera" U16,U18,U20 Valga EST 12.01.2018.
50 Olga Ignatjeva 5.01 08.02.2002. 786 III klase Dmitrijs Hadakovs Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' Jēkabpils, LAT 06.01.2018.