# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Dmitrijs Serjogins 14:23.25 23.03.1993. 924 Meistarkandidāts Andrejs Bondarevs Prezidenta Balva Ogre 15.06.2018. 18:05
2 Uģis Jocis 14:26.65 13.09.1993. 913 Meistarkandidāts Gints Bitītis Battle Road Twilight Meet I Bentley University 12.05.2018.
3 Edgars Šumskis 14:36.30 03.04.1988. 882 I klase Viktors Beļikovs 1^ FASE REGIONALE C.D.S. ASSOLUTO Neapole 05.05.2018.
4 Reinis Hartmanis 14:42.51 04.01.1994. 863 I klase Aigars Matisons Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
5 Valērijs Žolnerovičs 14:46.03 19.04.1985. 852 I klase Aleksandrs Prokopčuks Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
6 Jānis Višķers 14:53.91 30.03.1989. 828 I klase Viktors Lācis Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
7 Artūrs Niklāvs Medveds 15:11.06 17.11.1999. 777 I klase Maija Pūpola Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
8 Kristaps Vējš-Āboliņš 15:11.96 06.02.1993. 774 I klase Aigars Matisons Prezidenta Balva Ogre 15.06.2018. 18:05
9 Kristaps Kaimiņš 15:39.97 13.11.1979. 694 II klase Patstāvīgi Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
10 Arnis Ozoliņš 15:51.02 27.08.1989. 664 II klase Andrejs Saņņikovs Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
11 Jevgēnijs Bogdanovs 15:54.19 02.08.1997. 655 II klase Juris Beļinskis Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
12 Krists Siņicins 15:56.35 06.01.1995. 649 II klase Andrejs Saņņikovs Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
13 Matīss Kupcis 16:29.53 02.03.2000. 563 III klase Zigurds Karols Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
14 Sergejs Trokmanis 16:30.49 24.08.1999. 561 III klase Aigars Rublis Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
15 Kristaps Bruners 16:35.18 17.05.1999. 549 III klase Aina Ziediņa Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
16 Matīss Slikšjānis 16:44.73 21.06.1998. 526 III klase Māris Stabiņš Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
17 Maksims Bogdanovs 16:47.25 24.12.1998. 520 III klase Guntis Auziņš Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
18 Rihards Serģis 16:49.63 20.07.1999. 514 III klase Austris Āboliņš Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
19 Santis Setkovskis 17:15.07 13.04.2001. 455 III klase Sergejs Petrakovs, Svetlana Petrakova Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
20 Arsenijs Kadiševs 17:17.10 28.03.2002. 450 III klase Leonīds Strekalovskis Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
21 Kārlis Raimonds Eniņš 17:17.93 16.04.1997. 449 III klase Dainis Lodiņš Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
22 Rainers Trubačs 17:24.18 20.02.2000. 435 III klase Viktorija Neištadte Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
23 Krišs Jānis Mežiels 17:24.98 08.08.1996. 433 III klase Ināra Aperāne Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
24 Niks Normunds Zauls 17:32.62 31.07.2001. 416 III klase Andris Rozenbergs, Agris Ķirsis Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
25 Kristaps Fiļipjonoks 17:35.15 05.05.2002. 411 III klase Arno Kiršteins Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
26 Lauris Lapsa 17:39.74 22.02.2002. 401 III klase Voldemārs Mezītis Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
27 Nauris Ciekurzis 17:45.59 27.04.1999. 389 III klase Voldemārs Mezītis Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
28 Renārs Leiskins 18:40.30 28.12.2001. 283 I j. klase Svetlana Petrakova, Svetlana Petrakova Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
29 Nils Ciglis 18:41.20 07.12.2002. 282 I j. klase Gunta Blūmiņa Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
30 Kristaps Zālītis 19:18.95 03.03.1995. 219 II j. klase Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
31 Endijs Blūms 19:23.08 26.11.1993. 213 II j. klase Viktors Folkmanis Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
32 Artūrs Ozoliņš 19:33.29 15.06.1991. 197 II j. klase Juris Beļinskis Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
33 Rihards Bendrāts 19:35.27 04.12.2002. 194 II j. klase Rasma Turka Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
34 Edijs Vaivods 19:36.32 29.01.2002. 193 II j. klase Leonīds Valdonis Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
35 Bruno Goldbergs 19:39.85 11.11.2000. 188 II j. klase Andris Jansons Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
36 Kristaps Heinsbergs 20:06.95 20.03.1993. 150 II j. klase Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
37 Sergejs Martincevs 20:22.17 15.10.2002. 131 II j. klase Valērijs Rimšs Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
38 Markus Anzenavs 20:32.63 30.06.1992. 119 Santa Lorence Saldus SS atklātās sacensības skriešanas disciplīnās Saldus 28.04.2018.
39 Emīls Kravalis DNF 02.05.2002. Gunta Blūmiņa Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
40 Alberts Blajs DNF 09.08.1995. Andrejs Saņņikovs Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.