# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Dmitrijs Serjogins 14:23.25 23.03.1993. 924 Meistarkandidāts Andrejs Bondarevs Prezidenta Balva Ogre 15.06.2018. 18:05
2 Uģis Jocis 14:26.65 13.09.1993. 913 Meistarkandidāts Gints Bitītis Battle Road Twilight Meet I Bentley University 12.05.2018.
3 Edgars Šumskis 14:36.30 03.04.1988. 882 I klase Viktors Beļikovs 1^ FASE REGIONALE C.D.S. ASSOLUTO Neapole 05.05.2018.
4 Reinis Hartmanis 14:42.51 04.01.1994. 863 I klase Aigars Matisons Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
5 Valērijs Žolnerovičs 14:46.03 19.04.1985. 852 I klase Aleksandrs Prokopčuks Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
6 Jānis Višķers 14:53.91 30.03.1989. 828 I klase Viktors Lācis Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
7 Artūrs Niklāvs Medveds 15:11.06 17.11.1999. 777 I klase Maija Pūpola Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
8 Kristaps Vējš-Āboliņš 15:11.96 06.02.1993. 774 I klase Aigars Matisons Prezidenta Balva Ogre 15.06.2018. 18:05
9 Kristaps Kaimiņš 15:39.97 13.11.1979. 694 II klase Patstāvīgi Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
10 Arnis Ozoliņš 15:51.02 27.08.1989. 664 II klase Andrejs Saņņikovs Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
11 Jevgēnijs Bogdanovs 15:54.19 02.08.1997. 655 II klase Juris Beļinskis Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
12 Krists Siņicins 15:56.35 06.01.1995. 649 II klase Andrejs Saņņikovs Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
13 Rihards Linde 16:27.9 30.08.1992. 567 III klase Marita Ārente VVK skriešanas seriāls, 27. posms Valmiera 10.10.2018.
14 Matīss Kupcis 16:29.53 02.03.2000. 563 III klase Zigurds Karols Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
15 Sergejs Trokmanis 16:30.49 24.08.1999. 561 III klase Aigars Rublis Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
16 Santis Setkovskis 16:32.7 13.04.2001. 555 III klase Sergejs Petrakovs, Svetlana Petrakova Ilūkstes čempionāts un Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes B grupā Ilūkste 25.09.2018.
17 Kristaps Bruners 16:35.18 17.05.1999. 549 III klase Aina Ziediņa Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
18 Vladislavs Suvorovs 16:39.5 12.08.2000. 539 III klase Sergejs Petrakovs Ilūkstes čempionāts un Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes B grupā Ilūkste 25.09.2018.
19 Uldis Briedis 16:44.7 10.10.1985. 526 III klase Valērijs Žolnerovičs LSC atklātie čempionāti stadiona skrējienos 6.kārta. Rīga. LSPA stadions. 08.09.2018.
20 Matīss Slikšjānis 16:44.73 21.06.1998. 526 III klase Māris Stabiņš Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
21 Maksims Bogdanovs 16:47.25 24.12.1998. 520 III klase Guntis Auziņš Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
22 Rihards Serģis 16:49.63 20.07.1999. 514 III klase Austris Āboliņš Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
23 Andris Robalds 16:56.1 11.07.1994. 499 III klase VVK skriešanas seriāls, 12. posms Valmiera 06.06.2018.
24 Agnis Stulpinskis 17:02.2 19.06.1993. 484 III klase VVK skriešanas seriāls, 19. posms Valmiera 15.08.2018.
25 Ainārs Kvedarāvičs 17:12.91 20.08.1972. 460 III klase Latvijas un Baltijas čempionāts veterāniem Bauska 11.08.2018.
26 Jānis Ručevskis 17:14.22 457 III klase Saldus SS atklātās sacensības skriešanas disciplīnās Saldus 28.04.2018.
27 Arsenijs Kadiševs 17:17.10 28.03.2002. 450 III klase Leonīds Strekalovskis Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
28 Kārlis Raimonds Eniņš 17:17.93 16.04.1997. 449 III klase Dainis Lodiņš Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
29 Rainers Trubačs 17:24.18 20.02.2000. 435 III klase Viktorija Neištadte Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
30 Krišs Jānis Mežiels 17:24.98 08.08.1996. 433 III klase Ināra Aperāne Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
31 Niks Normunds Zauls 17:32.62 31.07.2001. 416 III klase Andris Rozenbergs, Agris Ķirsis Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
32 Kristaps Fiļipjonoks 17:35.15 05.05.2002. 411 III klase Arno Kiršteins Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
33 Lauris Lapsa 17:39.74 22.02.2002. 401 III klase Voldemārs Mezītis Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
34 Kaspars Tūbelis 17:44.41 25.12.1968. 391 III klase Aivars Vērdiņš Latvijas un Baltijas čempionāts veterāniem Bauska 11.08.2018.
35 Nauris Ciekurzis 17:45.59 27.04.1999. 389 III klase Voldemārs Mezītis Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
36 Igors Seņko 17:47.48 25.10.1983. 385 III klase Irīna Štūla-Pankoka Latvijas un Baltijas čempionāts veterāniem Bauska 11.08.2018.
37 Pēteris Trubačs 17:52.29 13.12.1966. 375 I j. klase Latvijas un Baltijas čempionāts veterāniem Bauska 11.08.2018.
38 Uģis Karasevs 17:53.3 09.04.1984. 373 I j. klase VVK skriešanas seriāls, 27. posms Valmiera 10.10.2018.
39 Edgars Rencis 18:03.64 20.10.1982. 352 I j. klase Latvijas un Baltijas čempionāts veterāniem Bauska 11.08.2018.
40 Renārs Leiskins 18:05.6 28.12.2001. 348 I j. klase Svetlana Petrakova, Svetlana Petrakova Ilūkstes čempionāts un Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes B grupā Ilūkste 25.09.2018.
41 Andis Gailis 18:05.8 02.08.1976. 348 I j. klase VVK skriešanas seriāls, 27. posms Valmiera 10.10.2018.
42 Māris Pakārklis 18:11.6 03.08.1975. 337 I j. klase Juris Beļinskis LSC atklātie čempionāti stadiona skrējienos 6.kārta. Rīga. LSPA stadions. 08.09.2018.
43 Mārtiņš Plešners 18:24.2 17.02.2002. 313 I j. klase Sergejs Petrakovs Ilūkstes čempionāts un Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes B grupā Ilūkste 25.09.2018.
44 Nils Ciglis 18:41.20 07.12.2002. 282 I j. klase Gunta Blūmiņa Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
45 Jānis Mesters 18:57.33 18.08.1973. 254 II j. klase Viktors Folkmanis Latvijas un Baltijas čempionāts veterāniem Bauska 11.08.2018.
46 Ritvars Kalniņš 18:59.4 20.01.1974. 251 II j. klase VVK skriešanas seriāls, 27. posms Valmiera 10.10.2018.
47 Kristaps Zālītis 19:18.95 03.03.1995. 219 II j. klase Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
48 Endijs Blūms 19:23.08 26.11.1993. 213 II j. klase Viktors Folkmanis Latvijas 28. studentu Universiāde Ogre 11.05.2018.
49 Kaspars Pētersons 19:26.4 02.02.1981. 207 II j. klase VVK skriešanas seriāls, 12. posms Valmiera 06.06.2018.
50 Valdis Tilts 19:26.5 03.02.1962. 207 II j. klase VVK skriešanas seriāls, 27. posms Valmiera 10.10.2018.