# Sportists Rezultāts Dz. d. IAAF Klase Vējš Sportista treneris Sacensības Pilsēta Datums
1 Dmitrijs Serjogins 8:26.57 23.03.1993. 906 I klase Andrejs Bondarevs Starptautiskās vieglatlētikas sacensības Minskā Minska, Baltkrievija 22.06.2018.
2 Jānis Razgalis 8:29.13 26.05.1985. 892 I klase Viktors Lācis Kohila Pikamaajooksusari Kohila, Igaunija 16.05.2018.
3 Uģis Jocis 8:31.97 13.09.1993. 876 I klase Gints Bitītis Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
4 Reinis Hartmanis 8:36.97 04.01.1994. 850 I klase Aigars Matisons Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
5 Kristaps Vējš-Āboliņš 9:05.91 06.02.1993. 704 II klase Aigars Matisons Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
6 Dāvids Helvijs Francs 9:12.50 29.08.1996. 673 II klase Agris Ķirsis Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
7 Kristaps Kaimiņš 9:14.78 13.11.1979. 663 II klase Patstāvīgi Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem Ogre 27.05.2018.
8 Emīls Stiprais 9:17.64 20.04.1999. 649 II klase Aleksandrs Krauklītis Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
9 Kristiāns Upenieks 9:23.70 11.03.2001. 622 II klase Jānis Višķers, Jānis Razgalis Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
10 Andrejs Bānis 9:23.95 02.07.1999. 621 II klase Aigars Feteris Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
11 Sergejs Trokmanis 9:30.43 24.08.1999. 592 III klase Aigars Rublis Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
12 Jānis Gailis 9:32.52 13.09.1972. 583 III klase Georgs Gutpelcs Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem Ogre 27.05.2018.
13 Krišs Jānis Mežiels 9:33.42 08.08.1996. 579 III klase Ināra Aperāne Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem Ogre 27.05.2018.
14 Rihards Serģis 9:34.27 20.07.1999. 575 III klase Austris Āboliņš Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem Ogre 27.05.2018.
15 Mareks Meženiks 9:34.53 08.04.2002. 574 III klase V Aleksejevs, Jana Hadakova Baltijas U18 komandu čempionāts Viru, Igaunija 02.08.2018.
16 Ēvalds Kuļikovs 9:40.03 15.04.1999. 550 III klase Andrejs Domanins Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
17 Lauris Lapsa 9:49.23 22.02.2002. 512 III klase Voldemārs Mezītis Alūksnes kausu izcīņa vieglatlētikā Pilssalas stadions, Alūksne 26.05.2018.
18 Arsenijs Kadiševs 9:49.73 28.03.2002. 510 III klase Leonīds Strekalovskis Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
19 Nauris Ciekurzis 9:53.19 27.04.1999. 496 III klase Voldemārs Mezītis Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
20 Rainers Trubačs 9:55.52 20.02.2000. 487 III klase Viktorija Neištadte Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
21 Jānis Pastars 9:59.79 29.10.1990. 470 III klase Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem Ogre 27.05.2018.
22 Emīls Vīgants 9:59.89 17.02.2001. 469 III klase Laila Nagle Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem Ogre 27.05.2018.
23 Maksims Bogdanovs 10:01.68 24.12.1998. 462 III klase Guntis Auziņš Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
24 Artūrs Lapiņš 10:01.79 27.06.2002. 462 III klase Andrejs Saņņikovs Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem Ogre 27.05.2018.
25 Emīls Galvāns 10:06.34 07.09.1994. 444 III klase Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā Gulbenes stadions, O.Kalpaka ielā 1A 29.04.2018.
26 Māris Pakārklis 10:09.99 03.08.1975. 431 III klase Juris Beļinskis Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem Ogre 27.05.2018.
27 Kristers Mežinskis 10:11.82 28.02.2003. 424 III klase Ainis Raubišķis Latvijas U16 čempionāts Ventspils 29.06.2018.
28 Niks Normunds Zauls 10:13.11 31.07.2001. 419 III klase Andris Rozenbergs, Agris Ķirsis Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
29 Mareks Ņikiforovs 10:13.33 17.12.2000. 418 III klase Ilze Stukule Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
30 Edgars Pastors 10:18.99 05.09.2001. 398 III klase Viktorija Neištadte Starpnovadu skolu sacensības vieglatlētikā Preiļu BJSS stadions 08.05.2018.
31 Renārs Ruģelis 10:23.50 27.01.2003. 382 I j. klase Krists Siņicins Latvijas U16 čempionāts Ventspils 29.06.2018.
32 Lauris Ozols 10:25.48 01.01.1985. 375 I j. klase Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā Gulbenes stadions, O.Kalpaka ielā 1A 29.04.2018.
33 Kalvis Kilups 10:26.47 06.05.2002. 371 I j. klase Andrejs Saņņikovs Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem Ogre 27.05.2018.
34 Kārlis Skutāns 10:36.05 13.06.2000. 339 I j. klase Lija Krūkliņa Latvijas U18 un U20 čempionāts Saldus 21.06.2018.
35 Lauris Grīniņš 10:39.20 02.09.2003. 328 I j. klase Aija Lancmane Latvijas U16 čempionāts Ventspils 29.06.2018.
36 Raivo Liniņš 10:39.74 01.07.2003. 326 I j. klase Anita Kažemāka, Viktorija Neištadte Latvijas U16 čempionāts Ventspils 29.06.2018.
37 Renārs Leiskins 10:45.17 28.12.2001. 309 I j. klase Svetlana Petrakova, Svetlana Petrakova Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem Ogre 27.05.2018.
38 Andris Ardis Liepiņš 11:08.71 13.03.2004. 239 II j. klase Gundega Klibiķe Latvijas U16 čempionāts Ventspils 29.06.2018.
39 Jānis Veļķeris 11:14.36 223 II j. klase Alūksnes kausu izcīņa vieglatlētikā Pilssalas stadions, Alūksne 26.05.2018.
40 Nikolajs Garders 11:26.79 19.04.2000. 191 II j. klase Viktors Beļikovs Alūksnes kausu izcīņa vieglatlētikā Pilssalas stadions, Alūksne 26.05.2018.
41 Edgars Gargurins 11:29.29 185 II j. klase Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā Gulbenes stadions, O.Kalpaka ielā 1A 29.04.2018.
42 Roberts Titovs 11:30.66 22.12.2003. 181 II j. klase Regīna Ābeltiņa Latvijas U16 čempionāts Ventspils 29.06.2018.
43 Vjačeslavs Krupins 11:32.44 18.10.2003. 177 II j. klase Olga Borisova Latvijas U16 čempionāts Ventspils 29.06.2018.
44 Raivis Šeršņovs 11:34.21 01.01.2002. 173 II j. klase Skaidrīte Vulāne Starpnovadu skolu sacensības vieglatlētikā Preiļu BJSS stadions 08.05.2018.
45 Artūrs Elsiņš 11:34.54 172 II j. klase Alūksnes kausu izcīņa vieglatlētikā Pilssalas stadions, Alūksne 26.05.2018.
46 Ņikita Jakimovs 11:58.78 07.06.2003. 119 II j. klase Viktorijs Krišāns Latvijas U16 čempionāts Ventspils 29.06.2018.
47 Ernests Damroze 12:17.16 01.01.2001. 86 III j. klase Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā Gulbenes stadions, O.Kalpaka ielā 1A 29.04.2018.
48 Rinalds Tumāns 12:46.15 01.01.2002. 44 Jānis Upenieks Starpnovadu skolu sacensības vieglatlētikā Preiļu BJSS stadions 08.05.2018.
49 Jevgēnijs Bogdanovs DNF 02.08.1997. Juris Beļinskis Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts Rīga 28.07.2018.
50 Uldis Robļevskis DNS 14.04.1984. Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem Ogre 27.05.2018.